Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Stanovanje > Interijeri

Interijeri Unutrašnja ljepota.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.11.2006., 13:37   #81
... prugice...
__________________
...............high...speed..train..

Zadnje uređivanje night_train : 08.12.2007. at 09:12.
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 13:52   #82
[IMG][/IMG]
__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 13:54   #83


__________________
...............high...speed..train..
night_train is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 13:58   #84
Quote:
Zmijica kaže:
Crveni zid u spavacoj poboljsava seksualni zivot.
A ometa spavanje.
Pa ti vidi sto ti je vaznije
ALARM! ALARM!

Dezinformacija!

Situacija je potpuno obrnuta.
__________________
Pallas: Dakle, plod koji je do tada mrtav, prolaskom kroz porođajni kanal - čudesno oživi? Sljedeći dalje ovu logiku, po tebi je spolno udo čovjek. Čim prođe preko malih usana... Zanimljivo.
salvador2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.11.2006., 20:35   #85
Quote:
night_train kaže:


Jebemu sve kako mi se ovo sviđža! Muška elegancija! O svega ti...
__________________
Vlastoručni
shipka is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.11.2006., 22:30   #86
Ja čula da crvena prejaka da ljudi znaju postat depresivni, a u kuhinji gladni!
A najradije bi je i u spavaćoj i u kuhinji. Imam sad jedan zid u spavaćoj boje ciklame pa ću sad pokušat taj zid prebojat u neku crvenkastu. Ako mi simptomi neće pasat opet ćemo farbat.
__________________
takav ti je život Carlotta
baboom is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 07:14   #87
Vidim da je veliko zanimanje za boje evo vam link od moje kuće pa pogledajte boje.
Da ja se bavim bojanjem zidova u puno boja (6 god iskustva), odlučio sam se samo za to jer mi je dosta baba koje kad ih pitam u koju boju, kažu "Pa sinek u belu, je kaj drugo zmišlavlat". Pa ako kome treba moja usluga (ZG i okolica Samobor) slobodno se javi.
http://www.crozilla-nekretnine.com/s..._i_moderna.htm
Oluja77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 07:23   #88
daklem spavache sobe su u onako...lila-plavkastoj boji, wc u dosta njakoj kremzelenoj, dnevni i kuhinja su bijelakava-bež, s tim da je jedan zid u dnevnom opituran u masnu tamnu vishnja boju

khm ..ovako bash i ne zvuchi prekrasno al svima se svidja...
__________________
Nekako mi je dosta mushkih....ono..ne toliko dosta da bi preshla igrat za suprotni tim, a opet sasvim dovoljno da ostanem sjedit na klupi...

"Frankly, my dear, I don't give a damn..."
Nerea is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 07:26   #89
Quote:
oluja77 kaže:
Vidim da je veliko zanimanje za boje evo vam link od moje kuće pa pogledajte boje.
Da ja se bavim bojanjem zidova u puno boja (6 god iskustva), odlučio sam se samo za to jer mi je dosta baba koje kad ih pitam u koju boju, kažu "Pa sinek u belu, je kaj drugo zmišlavlat". Pa ako kome treba moja usluga (ZG i okolica Samobor) slobodno se javi.
http://www.crozilla-nekretnine.com/s..._i_moderna.htm
Fakat treba imat jaja ofarbat cijeli prostor tako!!??
__________________
We do NOT stop playing because we grow old; We grow OLD because we stop playing !.!.!

Tanj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 07:33   #90
Mladi smo i otkačeni. Nakon nekog vremena ti postane normalno, pa kad dođeš kod nekoga tko ima samo bijelo čudom se čudiš.
Oluja77 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 07:38   #91
Quote:
oluja77 kaže:
Mladi smo i otkačeni. Nakon nekog vremena ti postane normalno, pa kad dođeš kod nekoga tko ima samo bijelo čudom se čudiš.
Ma svaka cast, ali mislim da bi mi nakon par mjeseci boravka u tom prostoru dopizdilo.
__________________
We do NOT stop playing because we grow old; We grow OLD because we stop playing !.!.!

Tanj@ is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 19:28   #92
Quote:
oluja77 kaže:
Vidim da je veliko zanimanje za boje evo vam link od moje kuće pa pogledajte boje.
Kuca je prva liga! Super izgleda.
Kuhinja narancasto-svjetloplava mi je
Al fakat treba imat oko za slozit ove kombinacije.
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 22:36   #93
Quote:
Tanj@ kaže:
Ma svaka cast, ali mislim da bi mi nakon par mjeseci boravka u tom prostoru dopizdilo.
a vidis, meni je bas kontra. depresivnom me delaju bijeli ili pastelni zidovi.
xxGaladrielxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.11.2006., 23:04   #94
oluja, koja kul kuća. definitivno te imam na umu kad se preselim u neki stan iznad razine zemlje
do tada uglavnom bijelo, nakon mnogih eksperimenata pokazalo se najbolje. još imam u planu neke gluposti eventualno, neke geometrijske detalje u boji ili slično, ali u boljim uvjetima razmislila bih o ovako posebnim stvarima, a drago mi je naročito kad vidim da ima majstora koji mi u tome mogu pomoći
mayy is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 18:32   #95
Farbanje zidova

Možda će se nekome činiti smiješnim ova tema ali mene zanima par stvari u vezi nje. Naime, imam želju ofarbati/okrečiti zidove (4 g nisu farbani) i to ovaj put sama. Ne želim zvati malere u stan. Zanima me što mi sve točno treba osim farbe i valjaka za to? Nisam sigurna jesam li dobro negdje (na)čula da ima boja koje su već pripremljene tj. ne treba ih razrjeđivati vodom..Jeli to točno? Kakva su vaša iskustva s time, radite li to sami ili ipak zovete "stručne" ljude za to? Naime, nemam nikakvih plijesni ni fleka ...želim samo osvježiti prostor pa nisam sigurna trebam li se u to upuštati sama ili ipak ne? Što savjetujete? Hvala na korisnim savjetima i ispričavam se ako je ova tema već bila (ja je nisam uspjela naći).
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 19:06   #96
Super krečko i kanta boje za zidove
BUFFET is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 19:14   #97
Quote:
BUFFET kaže: Pogledaj post
Super krečko i kanta boje za zidove
Prijateljica s posla ima taj "krečko" i kaže da je to takav shit kakav nije u životu vidjela....kaže da to ne valja i da je završio u kontejneru...dakle to otpada..
__________________
L'Amore e un' erba spontanea, non una pianta da giardino.....
Angels of God, my guardian dear, to whom God's love commits me here. Ever this day be at my side, to light and guard, tu rule and guide.
agnessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.03.2007., 19:29   #98
ja sam sama krečila:
1. dn. boravak - sa običnim valjkom, kantom i mrežicom za cijeđenje valjka
2. sp. sobu - sa krečkom

krečko mi je super

boju ti smiksaju u bauhausu, samo je za super krečko trebaš razrijedit još malo da ti prolazi kroz "pore"

treba ti i ona žuta krep traka da obljepiš sve utičnice, rub poda i sl. i obavezno si kupi neki set za rubove - ne znam kako da ti objasnim, kao neka lopatica ajmo reć (rek'o bi moj tata mistrija ) sa tankom spužvicom - time radiš rub zida prema plafonu ako su ti zidovi u boji, a plafon bijeli i sve ti ispadne lijepo ravno i uredno.
to je neki set, mislm da košta oko 20 kn u bauhausu, ima dva nastavka kockasta - tj. lopatica - i jedan trokutasti.

bonus savjet: kad završiš nikako nemoj nositi super krečko u autopraonu da ti ga isperu, jer će ti ga uništit
__________________
tko radi - jede, tko ne radi - jede, pije i spava
Yazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 13:35   #99
Ovako...

ako su zidovi u komi (ljušti se boja i sl.) treba ih strugat, možda ne u potpunosti, ali barem oko tog područja. Zatim se to fino zagleta s glet masom, ako nisi picajzla možeš i sa špahtlom, ali moguće da će se vidjet razlika u odnosu na ostatak zida koji nije pogletan jer nije dovoljno ravan ili pun rupica. Pogletani dio prijeđeš sa šmirgl papirom da u kloniš crte koje su nastale od nepravilnog nanošenja.
Prije samog farbanja obavezno operi zid sa spužvom ili kakvom starom krpom, nama je voda bila čisto ok iako imaš i posebnih sapuna za to (kalijev sapun). Ako ti se zidovi truse najbolje ih je cijele pogletati, ali ne sa špahtlom jer će to bit gadna muka, za veće površine treba ti gletilica.
Pik traka je super stvar jer s njom smanjuješ opseg čišćenja kasnije. Imaš različitih širina, a mislim da ti je srednja sasvim dobra za saštitu štokova, lajsni, itd. Samo nemoj je ostaviti da dugo stoji jer je nama kad smo je skidali oljuštila i dio boje. To se odnosi i na zidove jer smo stropove ostavili bijele. Sad to krpamo.
Valjak s kupi što čvršći da nemaš osjećaj da se savija kad ga stisneš na zid, za strop ga samo natakni na drkšku od metle i razvlači čim više boju po zidovima. Inače nama su najbolji valjci s nitima kao od vune. Kupi si i mali valjak super dođe za manje površine i rubove, koje mislim da je bolje prvo pobojati.
Za nanos boje na valjak smo koristili kist jer se tako manje cijedi boja, a nanese se sasvim dovoljno. Kad ti je dosta, prije pauze obavezno isperi valjke i kist pod vodom.
Što se tiče dodavanje vode u boju, mi je dodamo malo i sa nekim štapom promiješamo, puno lakše se razmazuje kad nije jako gusta.
Za zaštitu si kupi najlon, onaj tanki stavi u dva sloja jer su nama sitne kapljice probile do namještaja, a za pod kupi deblji na metre, širina mu je 3m ti biraš kolika ti treba đužina ili stavi kartone po podu.

Puno sreće i dobra zabava!

Ovo je napisano prema iskustvu i naravno da ne znamo još puno toga pa ako se nekome da neka nas ispravi, nadopuni ili pouči novim trikovima!
__________________
takav ti je život Carlotta
baboom is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.03.2007., 17:22   #100
Ja baš danas farbam/treniram na komadu zida koji dolazi iza ormara. Boju su mi zamiješali u Bauhausu (Dulux), a svu ostalu 'aparaturu' sam posudila od frenda (ima onaj starinski čupavi valjak, bit će to sasvim ok). Imam i žute trakice i najlon i mali kist za rubove...nadam se da ću uspjeti savladati tehniku...mislim, gledala sam to toliko puta, valjda ću znati..
laella is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 13:51.