Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.04.2009., 11:57   #221
Quote:
scarletlemur kaže: Pogledaj post
triput hura za tebe. pretpostavljam ipak da si rekla starcima prije nego si ih nazvala iz rodilišta da si dobila krasnu zdravu curicu
Ma 10 puta hura za mene, udala sam se dvije godine prije i onda rodila sina. Starci su bili ponosni šta postali baka i djed, i onda kada vidla kako sretni, usrečila ih još dva puta, a skoro još i tri puta, al umrle bebice.

E pa, tko hoče, može, a tko ne, najlakše je reči, nismo spremni, ma da, čovjek se treba uhvatiti u koštac sa životnim problemima i situacijama, a ne bježati proč od toga.

Ona s 20 god. nije dijete od 13-14 god. Punoljetna je, odgovorna za svoje postupke, i mora odgovarati za to.
To je moje mišljenje ove situacije.
Lindy2008 is offline  
Old 15.04.2009., 12:11   #222
Quote:
Lindy2008 kaže: Pogledaj post
Ma 10 puta hura za mene, udala sam se dvije godine prije i onda rodila sina. Starci su bili ponosni šta postali baka i djed, i onda kada vidla kako sretni, usrečila ih još dva puta, a skoro još i tri puta, al umrle bebice.

E pa, tko hoče, može, a tko ne, najlakše je reči, nismo spremni, ma da, čovjek se treba uhvatiti u koštac sa životnim problemima i situacijama, a ne bježati proč od toga.

Ona s 20 god. nije dijete od 13-14 god. Punoljetna je, odgovorna za svoje postupke, i mora odgovarati za to.
To je moje mišljenje ove situacije.
pa odgovarat će. svi odgovaramo za svoje postupke, i ne mora to biti rođenje djeteta.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 15.04.2009., 12:11   #223
Quote:
Rachellina kaže: Pogledaj post
A pobačajem se ne preuzima odgovornost za svoje postupke?
ti mislis da je pobacaj preuzimanje odgovornosti??ne fraga,to je bjezanje od problema.po trvome bi bilo 'nema veze,j**** cu se,necu pazit,ako beba uleti,odem ja na pobacaj'.i to je odgovornost??a ne..odgovornost je reci 'ok,suocit cu se s ovim,roditi'.a ako ga ne zeli nek ga da na posvajanje.
 
Received Infraction
Old 15.04.2009., 12:17   #224
Quote:
kika_3321 kaže: Pogledaj post
ja potpisuje ovaj post!!!ja sam rodila sa 19ipo.i imala nebrojenih problema s okolinom.i rodila sam.nisam ko kukavica otisla na pobacaj.i sad imam svoje predivno zlato i obozavam ju!!a problemi s ljudima oko mene su se polako poceli rjesavati.

nek kaze ko sto oce,ovo je moje misljenje.abortus je ubojstvo i kukavicluk.najobicniji.nista drugo.
apsolutno se slazem s ovim

i uopce ne kuzim zasto je kika banana...zar nemoze iznijeti svoj stav o istom
magaly is offline  
Old 15.04.2009., 12:19   #225
Quote:
KavaSMlijekom kaže: Pogledaj post
Dajte prestanite ovakve gluposti pisati. Sigurno ćeš se pokajati? Sigurno će ti biti žao? Kaj znate o curi, osim da ima 20 godina i da je u situaciji koju nije željela?

Curi petica za iskrenost, nemuljanje i ne traženje izgovora. Ne zna je li spremna? Naravno da ne zna, sunce vam vaše moralističko, većina žena koja je planirala i željela dijete kad ostane trudna ne zna jel spremna. To je znak zrelosti jer nije dijete lopta pa da je tutneš u kut.

Nije spremna na dijete,al je spremna na spolni odnos??molim logiku??
chika007 is offline  
Old 15.04.2009., 12:19   #226
Quote:
Lindy2008 kaže: Pogledaj post
^^ima 20 god. i nije nezrela curica, ja s 20 rodila prvo dijete.
moja mama je mene rodila s 18 godina i bila mi je uvijek super mama..
mogla je i pobacit a nikad joj nije palo napamet..

ko nemoze preuzet odgovornost za ono što je napravio samim sexualnim činom bilo bi mu najbolje da se uopce ne sexa
magaly is offline  
Old 15.04.2009., 12:20   #227
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
apsolutno se slazem s ovim

i uopce ne kuzim zasto je kika banana...zar nemoze iznijeti svoj stav o istom
Možda bi svima dobro došla poduka iz trollanja.
__________________
I seem to have loved you in numberless forms, numberless times,
In life after life, in age after age forever.
KavaSMlijekom is offline  
Old 15.04.2009., 12:21   #228
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
apsolutno se slazem s ovim

i uopce ne kuzim zasto je kika banana...zar nemoze iznijeti svoj stav o istom
Ako cura dođe po savjet o pobačaju moleći da je se ne osuđuje, iznošenje takvog stava kakvog je kika iznijela nije ništa drugo nego trolanje. Bila je upozorena dvaput, treći put ide ban.

A upozorenje se tiče i ostalih.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 15.04.2009., 12:23   #229
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
apsolutno se slazem s ovim

i uopce ne kuzim zasto je kika banana...zar nemoze iznijeti svoj stav o istom
može kako ne iznijeti svoj stav. nađi mi zakon di je abortus ubojstvo, a žena ubojica - pustim vas na miru, dotad upisi majki koje su imale sreću i podršku, a bacaju kamenje na druge "nepametne" sankcioniram samo tako.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 15.04.2009., 12:24   #230
kaj vi mislite da sam ja daleko od njezinih godina?? ne nisam. dal bi mojim starcima bilo super da ja ostanem trudna a idem na faks? pa normalno da bi bilo malo teško zbog ne završenog faksa,ali opet bili bi presretni jer bi dobili nešto naljepše šta se može desit. znači ne samo ja i moj dragi već i ONI...

NE RADI ONO NA ŠTA NISI SPREMAN " SNOSIT POSLJEDICE" - ako se već moram ovako izražavat
chika007 is offline  
Old 15.04.2009., 12:26   #231
Quote:
chika007 kaže: Pogledaj post
kaj vi mislite da sam ja daleko od njezinih godina?? ne nisam. dal bi mojim starcima bilo super da ja ostanem trudna a idem na faks? pa normalno da bi bilo malo teško zbog ne završenog faksa,ali opet bili bi presretni jer bi dobili nešto naljepše šta se može desit. znači ne samo ja i moj dragi već i ONI...

NE RADI ONO NA ŠTA NISI SPREMAN " SNOSIT POSLJEDICE" - ako se već moram ovako izražavat
Ae. Nemoj sjest za volan jer možeš imati saobraćajku.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 15.04.2009., 12:26   #232
uopce je moje mišljenje o ovoj temi ovakvo...ako je tema nazvana pomoć,trudna sam a moram pobaciti dijete, to znaći da je sama autorica ove teme donijela već odluku o pobaćaju...

dakle svaka daljnja rasprava o istome uopce nije potrebna ...niti je bilo potrebno tu istu staviti na forum
magaly is offline  
Old 15.04.2009., 12:28   #233
Quote:
chika007 kaže: Pogledaj post
kaj vi mislite da sam ja daleko od njezinih godina?? ne nisam. dal bi mojim starcima bilo super da ja ostanem trudna a idem na faks? pa normalno da bi bilo malo teško zbog ne završenog faksa,ali opet bili bi presretni jer bi dobili nešto naljepše šta se može desit. znači ne samo ja i moj dragi već i ONI...

NE RADI ONO NA ŠTA NISI SPREMAN " SNOSIT POSLJEDICE" - ako se već moram ovako izražavat
ali nas zaista nije brige di si ti?! ne vodimo računa o tebi, već o nekom kome sad treba potpora i pomoć. a ne osuđivanje.

tvoji starci su tvoji, naši - naši. nisu djeca nešto naljepše što se može dogoditi uvijek.
Quote:
magaly kaže: Pogledaj post
moja mama je mene rodila s 18 godina i bila mi je uvijek super mama..
mogla je i pobacit a nikad joj nije palo napamet..

ko nemoze preuzet odgovornost za ono što je napravio samim sexualnim činom bilo bi mu najbolje da se uopce ne sexa
ovo nije topik o tvojoj mami.
viš, i mene je moja rodila mlada. pa sad "divljam" po ŽK.u.

i ja se mislim da onaj tko ne zna da se ne može piše odvojeno ne bi trebao pisati na f., pa me niko ne pita za mišljenje.
__________________
Life is not a journey to the grave with the intention of arriving safely in a pretty and well preserved body, but rather to skid in broadside, thoroughly used up, totally worn out, and loudly proclaiming "Wow, what a Ride!"
tilla is offline  
Old 15.04.2009., 12:29   #234
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
ali nas zaista nije brige di si ti?! ne vodimo računa o tebi, već o nekom kome sad treba potpora i pomoć. a ne osuđivanje.

tvoji starci su tvoji, naši - naši. nisu djeca nešto naljepše što se može dogoditi uvijek.


ovo nije topik o tvojoj mami.
viš, i mene je moja rodila mlada. pa sad "divljam" po ŽK.u.

i ja se mislim da onaj tko ne zna da se ne može piše odvojeno ne bi trebao pisati na f., pa me niko ne pita za mišljenje.
a ti ne trolaš jel
magaly is offline  
Old 15.04.2009., 12:32   #235
Quote:
tilla kaže: Pogledaj post
može kako ne iznijeti svoj stav. nađi mi zakon di je abortus ubojstvo, a žena ubojica - pustim vas na miru, dotad upisi majki koje su imale sreću i podršku, a bacaju kamenje na druge "nepametne" sankcioniram samo tako.

interesantno . jeli ko od vas kršćanin da ovakvo nešto napiše? šta si sad molim te napisala..nisi ni sama svijesna..
abortus nije ubojstvo ako imaš komplikacije u trudnoći i ako se na žalost moraš riješi, ali je ubojstvo ako ga se rješavaš sama jer nisi " SPREMNA"...

Pa onda molim vas lijepo ako nije "željeni abortus ubojstvo onda nije ni ubojstvo ako ukokaš nekog čovjeka na cesti"?!?!
chika007 is offline  
Received Infraction
Old 15.04.2009., 12:34   #236
Niste na podforumu Religija i još jednom vas upozoravam da se okanite spominjanja Boga, Bude i Letećeg špageti čudovišta, kao i pripadajućih religijskih uvjerenja, koja su u potpunosti irelevantna za raspravu.
__________________
štraco retajska šupjaćo najružnija redikulice na modi retaju neodgojiti lajavi peškarušo bracero sa ružnin sisaman. (c) manitusha @forum.hr
Herp is offline  
Old 15.04.2009., 12:34   #237
pa ajmo onda svi živjeti u celibatu, odnosno svi mi koji nismo spremni biti dobri roditelji sa 20 godina. jasno je da treba preuzimati odgovornst, ali ni abortus nije neka laka odluka i sigurna sam da se ni jedna žena ne odlučuje na njega tek tako, iz inercije.
Salut_France is offline  
Old 15.04.2009., 12:50   #238
[QUOTE=tilla;20004136]ali nas zaista nije brige di si ti?! ne vodimo računa o tebi, već o nekom kome sad treba potpora i pomoć. a ne osuđivanje.

tvoji starci su tvoji, naši - naši. nisu djeca nešto naljepše što se može dogoditi uvijek.

madaj? znam o kom se vodi računa ovdje,al isto tako znamo da cura nije ni popričala sa starcima nego ona unaprijed zna da bi je izbacili van..

a jel ko od vas svijestan šta priča?? 1000 cura ostalo trudno neželjeno i kaj se desilo? ništa sad su sretne majke..

i zaključak za ovaj forum je takav da će sve one koje su za abortus ( koje dakle nisu spremne u 20 god na dijete,al su spremne na kojekakve gluposti) ostat ovdje a nas ostale izbacit..

možete nas sve izbacit i dalje tjerat po svom,al pitanje za pametnjakovićke !?

ŠTA ćete reć ako sad napravite abortus i onda za 10 god imate drugo treće dijete?? neće vas peć savjest jeli?? naravno sad ćeš reć da neće dok se ne opametiš malo i dok ne sazriješ...


"dijete nije uvijek najljepše što se može desit" - pa daj sazri malo, ne znam zašto se uopće ovdje javljaju ljudi koji ne znaju što znači život, al glavno da znaju da abortus nije ubojstvo..

Bravo vi!!
chika007 is offline  
Old 15.04.2009., 12:52   #239
Quote:
Herp kaže: Pogledaj post
Niste na podforumu Religija i još jednom vas upozoravam da se okanite spominjanja Boga, Bude i Letećeg špageti čudovišta, kao i pripadajućih religijskih uvjerenja, koja su u potpunosti irelevantna za raspravu.
upozoravaj ti i izbaciuj obit će se tebi jednog dana o glavu neke stvari! bit ćeš tog svijesna dok sazriješ
chika007 is offline  
Received Infraction
Old 15.04.2009., 13:03   #240
nije mi jasno zašto misliš da možeš bolje procijeniti njenu situaciju od nje same?! i zašto bi bilo tko govorio osobi šta da radi sa svojim tijelom i svojim životom?
Salut_France is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:48.