Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Svijet

Svijet Zbivanja u svijetu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.04.2010., 21:50   #141
Quote:
Purgeraj kaže: Pogledaj post
Ali skupiti više od pol državnog vrha u istom avionu, može pasti na pamet samo Slavenima. Mi smo tak naivni ljudi. Jel to stvar u jeziku, u čemu To je zbilja užasno glupo i pretpostavljam da se to ne dela. Užasno glupo i užasno pogrešno, kao što se vidi.
A kaj misliš koliko ih se skupi u Air Force One? Pa ne ide Obama sam u onoliki Boeing...
Ferrando is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 22:46   #142
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Pa čovjek očito nije znao s kim razgovara, a bio je urednik. Kada je shvatio da lika trese trema on mu je nastavio postavljati dodatna potpitanja koja su rezultirala potpunim raspadom. Osobu bez TV iskustva stavljati u uživo javljanje i još ga tjerati da dvostranu konverzaciju sa voditeljem je prije svega profesionalni propust. Onom nesretniku iz Varšave mogu samo zamjeriti moguću pohlepu za honorarom i nepoznavanje vlastitih ograničenja.
ne smije se njemu nista zamjeriti.
tip je ispekao zanat na crnoj kronici prepisujuci registacijske brojeve , marku vozila koje se zaletjelo u drugu marku , obznanjuci imena nastradali prije nego i rodbina sazna.. on je jednoststavno na krivom mjestu, a za to on nije kriv ..
einfach is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 23:34   #143
Ovo što se desilo nije nesreća već ubojstvo.
alf_26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 23:37   #144
Quote:
alf_26 kaže: Pogledaj post
Ovo što se desilo nije nesreća već ubojstvo.
Na osnovu cega podupires ovu propoziciju?
Tipi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2010., 23:44   #145
Quote:
Tipi kaže: Pogledaj post
Na osnovu cega podupires ovu propoziciju?
Na osnovu toga što sam svjestan toga koliko je poremećena svjetska politička elita i koliko im ubojstvo djeteta u trećem svijetu ne izaziva nikakvu empatiju a kamoli ubojstvo neistomišljenika.
Zašto bi se pilot spuštao tako nisko po magli?? Priče za djecu. I još na dan masakra.
Rusi se malo zaigrali ko kad je Putin poslao specijalce da ubiju teroriste pritom ne birajući žrtve (100 civila poginulo). Tako im sad smeta postavljanje raketnog štita pa su malo pokazali zube.
alf_26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 00:15   #146
strasna nesreca.. iskrena sucut poljskom narodu.
__________________
You guess? Don't you know?
Holy Golightly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 00:49   #147
Ruski medij: Kontrolor leta govorio je na ruskom, a ne engleskom jeziku

Quote:
Ruski life.ru, pak, tvrdi da ima novi detalj u priči koja je završila strašnom tragedijom. Ta stranica, kako prenose poljski mediji, donosi razgovor s kontrolorom leta Pavelom Pluškinom, koji je navodno u intervjuu priznao da je s pilotima Tupoljeva komunicirao na ruskom, umjesto na engleskom jeziku. Odmah su se pojavile spekulacije kako bi možda nesporazum prilikom takve komunikacije mogao biti uzrok pada zrakoplova.
E sad, zar nije u komunikaciji kontrolora obavezan engleski jezik svuda u svijetu?
Koliko se ja sjecam, negdje sam procitao da je nakon tragedije iznad Vrbovca uveden engleski kao obavezan jezik.

U tom sudaru iznad Vrbovca pilot je sa domacim avionom pricao hrvatski i tvrdnja je bila da bi engleski piloti skuzili da se nalaze na istoj visini kao i nas avion da je kontrolor pricao engleski i to je uvedeno kao pravilo da se u svim komunikacijama kontrolnog tornja sa pilotima mora koristiti engleski.
Grizli_Medo is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 02:03   #148
Iskrena sućut cijeloj Poljskoj.

Ovo je velika tragedija.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 02:12   #149
Quote:
Tvrtko1995 kaže: Pogledaj post
http://www.spacedaily.com/reports/Po...ement_999.html

- Avion bio na remontu u Rusiji...
- Zlot prejak za Euro, Poljaci ga odlucili "spustiti" unatoc zahtjevima iz EU
- Sljedeci tjedan na rasporedu je bila instalacija raketnog stita
- 70 godina Katinskog masakra

BOOM

- Putin sef svih sudskih i policijskih jedinica za istrazivanje nesrece...

I onda, mi tu pricamo o pilotu. Nema problema. Samo nastavite.


Slažem se Tvrtko...sumljivo mi je sve ovo, jako sumljivo.

Putin je opasan igrač...s njim nema zajebancije.

Samo se bojim da ovo nije početak jedne velike pizdarije u svijetu.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 02:21   #150
Quote:
the edge kaže: Pogledaj post
On je svakako bio najbitniji u tom avionu. Vojska im nije u ratu, a svi ti generali imaju svoje zamjenike. Slučajno znam da se ionako spremala smjena generacija u vojnom vrhu, ali, eto, sudbina ju je sada ubrzala.


Ako nije trenutno u ratu, ne mora značiti da neće biti u ratu.
__________________
logika je da nema logike
felga is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 05:06   #151
I sta kaze crna kutija?
dolma is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 08:50   #152
Quote:
Grizli_Medo kaže: Pogledaj post
Ruski medij: Kontrolor leta govorio je na ruskom, a ne engleskom jeziku

Quote:
Ruski life.ru, pak, tvrdi da ima novi detalj u priči koja je završila strašnom tragedijom. Ta stranica, kako prenose poljski mediji, donosi razgovor s kontrolorom leta Pavelom Pluškinom, koji je navodno u intervjuu priznao da je s pilotima Tupoljeva komunicirao na ruskom, umjesto na engleskom jeziku. Odmah su se pojavile spekulacije kako bi možda nesporazum prilikom takve komunikacije mogao biti uzrok pada zrakoplova.
Ovo je defininitivno novi moment u cijeloj priči, a neki djelovi i one subotnje priče o Tbilisiju sada se pokazuju netočnim. Postaje zanimljivo.
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 10:46   #153
Malo mi je čudno da su odmah bacili krivnju na pilota,očito svima odgovara da se postavlja što manje pitanja...
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 11:27   #154
I moje prvo razmišljanje je instiktivno išlo u korist "teorije zavjera", ali slažem se kako je vrlo vjerojatno riječ o ljudskoj nepažnji i teškim uvjetima s time da uvijek treba ostaviti malo prostora za mogućnost političkih igri, povijest ih je puna, kao i ratova, i svako malo je neka generacija mislila da toga više nema, i da nikad više neće biti rata.

Nisam poznavao rad i djelo preminulog, ali sam imao prikrivene simpatije jer je pokazivao muda što je bilo atipično za male postkomunističke zemlje, i ono što je nama uvijek falilo. Nadam se da Poljska opet neće krenuti putem kojimmi hodamo, putem poniznosti i EU konjušara.
__________________
Guggenheim: Mala, u zapadnom svijetu uglavnom prezirana polubalkanska drzava, izabrala je "ustogljenog" i mirnog predsjednika, koji je najvjerojatnije, po sveukupnom akademskom obrazovanju, najjaci predsjednik na svijetu.
despot is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 11:29   #155
Quote:
Grizli_Medo kaže: Pogledaj post
Sto se vojske tice, zapovjed mozes odbiti, ali moras bit svjestan da to nosi posljedice.
Ova zapovjed nije bila tipa: zabij se u zgradu.
Ma okej, karikirala sam to sa: Zabij se u zgradu, ali kužiš što hoću reći?
I PowerLock je kasnije spomenuo zašto nije koristeći prerogative profesionalnog pilota odbio tu naredbu , dakle to me zanima (čisto načelno), ima li profesionalni pilot takvo pravo u vojsci? Ima li autonomiju kada se radi o sigurnosnoj odluci? Da li je u takvoj situaciji njegova riječ zadnja?

Quote:
Bila je riskantna, ali siguran sam da se nekoliko puta godisnje ovakve situacije dese na aerodromima svijeta.

Piloti su obuceni za takve akcije i najnormalnije ih izvode. 4 prilaza pisti nisu nista van procedure. Jedino trebas voditi brigu o visini, brzini prilaza i smjeru.
Nije neuobičajeno da se ignoriraju (opetovane) preporuke i upozorenja kontrole leta? I sleti na aerodrom na koji se nema dozvolu za slijetanje? Po gustoj magli, gdje je vidljivost debelo ispod minimuma, a aerodrom nema ILS

Ne znam, ali čitala sam malo i komentare po www.airliners.net (gdje pišu uglavnom relativno stručni ljudi i dosta pilota) i nisam stekla dojam da je to sve baš tako uobičajeno kako ti kažeš... a osobito su se čudili baš ovoj odluci da se inzistiralo na toliko opetovanih prilaza... Navodno se to ne radi i jest izvan procedure. Civilni avion nikada ne bi toliko puta pokušao sletjeti, zar ne? Ovo nije bio civilni avion, ali je bio avion s itekako 'važnim putnicima'... tako da zaista sve ukazuje na to kako je ovdje procedura debelo zaobiđena, a jedini logičan razlog za to (za sada) vidim u pritisku na pilota...

Ja sam laik, tako da je ovo sve u sferi teške špekulacije i slobodno me ispravite... ali pročitala sam i podatak (koji se kosi s ovim koji ti navodiš) da je pravilo da se ne pokušava više od 2 puta sletjeti na istu pistu, već se nakon drugog neuspjelog pokušaja okreće za drugu zračnu luku?

Quote:
E sad, ne vjerujem da nije bio svjestan na kojoj visini leti, jer avion koji se priblizava zemlji obicno ludi od alarma i upozorenja da je visina mala.
Da, a i ovo što se sad spominje, oko mogućeg nesporazuma zbog negovorenja engleskog (od strane kontrole leta), ne čini mi se baš vjerojatnim uzrokom. Nisu li to dovoljno slični slavenski jezici, da bi se takva uputa razumjela? A i demantirana je ta teza u međuvremenu, ako se ne varam.

Iako je i to s engleskim definitivno još jedan u nizu propusta...
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 12:04   #156
Quote:
Inox 18/10 kaže: Pogledaj post
Vjerovatno je to bio jedini dostupan dopisnik koji se mogao javiti iz Poljske istoga dana.
Čovjek nikada do sada nije stao ispred televizijskih kamera jer je novinski dopisnik ali je rekao sve što je trebao reći,a još ga je pritom Šprajc filao s nepotrebnim pitanjima.
meni se učinilo da mu pokušava pomoći

No nije bitno, svi se slažemo da je ovo poveći HTV gaf
conan12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 13:04   #157
Meni je žao tog čovjeka I zamislite kako je njemu sada?!

*ebem ti naslađivanje tuđom nesrećom... On je još najmanje kriv u cijeloj situaciji..
__________________
The woods are lovely, dark and deep, but I have promises to keep.
Patagonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 14:35   #158
Na jednoj francuskoj TV stanici sam čuo informaciju da je Kaczynski prije već jednom dao otkaz pilotu koji je skrenuo s predviđene rute zbog lošeg vremena.

Čujem i da se stručnjaci slažu da se pilot nikada ne bi oglušio na upozorenje kontrole leta da nije bilo pritisaka na njega.

Po meni je vjerojatno da je sam Kaczinski inzistirao na prvotnom planu leta, a pilot mu se nije usudio suprotstaviti.
The Avenger is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 15:21   #159
Quote:
The Avenger kaže: Pogledaj post
Na jednoj francuskoj TV stanici sam čuo informaciju da je Kaczynski prije već jednom dao otkaz pilotu koji je skrenuo s predviđene rute zbog lošeg vremena.
Ja sam tu vijest još u subotu prenio u ovu diskusiju, ali u međuvremenu su se pojavile sumnje u njenu točnost. Naime čini se da je predmetnog dana avion ipak sletio u Tbilisi, a nisam više siguran ni da je riječ o istom pilotu. Ako negdje dođem do nekog relevantnog razjašnjenja zavrzlame to ću naknadno ovdje i postirati. U međuvremenu sasvim je moguće da je tu vijest plasirala i nekakva poljska ili ruska verzija "para-obavještajnog podzemlja".
PowerLock is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2010., 15:43   #160
Quote:
PowerLock kaže: Pogledaj post
Ja sam tu vijest još u subotu prenio u ovu diskusiju, ali u međuvremenu su se pojavile sumnje u njenu točnost. Naime čini se da je predmetnog dana avion ipak sletio u Tbilisi, a nisam više siguran ni da je riječ o istom pilotu. Ako negdje dođem do nekog relevantnog razjašnjenja zavrzlame to ću naknadno ovdje i postirati. U međuvremenu sasvim je moguće da je tu vijest plasirala i nekakva poljska ili ruska verzija "para-obavještajnog podzemlja".
Dobro, ali i bez toga su male šanse da se pilot samoinicijativno oglušio na upozorenja kontrole leta bez naredbe Kaczynskog.
The Avenger is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:24.