Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Putovanja > Destinacije i putopisi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.08.2015., 00:27   #701
Molim komentar na lokaciju hostela Dubrovnik.
http://www.hostelworld.com/hosteldet...eTo=2015-09-05
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.08.2015., 07:17   #702
Uf. To je prema Mokošici. Ima gradski bus do te adrese. Zna biti gužva na toj relaciji (auto promet). Radije nadji nešto bliže, ako se ne zelis vozikati busom, jer je pješke predaleko, a ako si s autom, nemaš di u gradu parkirati se ako ne želis platiti masnu lovu.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 12:52   #703
Pozdrav Dubrovčani, jel nekome poznat ovaj apartman, Gornji Kono? Jako je lijep pogled a i pristupačan (370 kn po noći) pošto nam trebaju dvije odvojene sobe ali problem je parking...


http://www.booking.com/hotel/hr/suit...room=108195001

Može li se pronaći neki besplatan parking, možda iznad na Jadranskoj cesti?

Hvala puno

p.s. ako imate bolju opciju, otvoreni smo za sve
legionnaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 13:25   #704
Quote:
legionnaire kaže: Pogledaj post
Može li se pronaći neki besplatan parking, možda iznad na Jadranskoj cesti

tesko cete naci besplatan parking igdje
teazoldyck is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.08.2015., 13:32   #705
Quote:
teazoldyck kaže: Pogledaj post
tesko cete naci besplatan parking igdje
Hvala puno na odgovoru

Tko je iz Dubrovnika, prepoznat će vjerojatno ovu lokaciju kod autobusne stanice Gornji Kono, samo ne znam je li se išta promijenilo od tad...

https://www.google.hr/maps/@42.64726...7i13312!8i6656



Ako ne, onda je najbolje naći smještaj na nekom manje atraktivnom mjestu a da uključuje i parkirno mjesto, pretpostavljam... Ako netko ima prijedlog smještaja koji se može mjeriti s ovime iz prethodnog posta (možda i malo skuplji), bio bih jaaako zahvalan
legionnaire is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.12.2015., 00:51   #706
Radi li snack bar/kafić na Srđu preko zime? Ne mogu ih dobiti na telefon.
bejbe* is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 22:29   #707
Gdje bi se moglo parkirati vozilo blizu Straduna, max 2km?
Proljeće, Praznik rada.
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 20:31   #708
Nije da tražim parking u Monte Carlu.
Itko?
__________________
brošić što se teško pribada... da me može oduvati najblaži nemirac... moj je šešir šatra pomična.. da je nebo moja livada...
Toma Sawyer is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2016., 21:53   #709
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Nije da tražim parking u Monte Carlu.
Itko?
Na upit prije tebe nije odgovoreno 2 mjeseca, a ti bi odgovor na svoj upit u 2 dana.
Optimist.
__________________
Human
Human1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 12:52   #710
Sto li se ovde ovako slabo pise ?

Mene zanimaju cene lezaljki na plazama. E sada, nemam neki izbor, posto mi ne vozimo, nego ce nas voziti osoba kod koje cemo odsesti. Znaci, u obzir doalze plaze koje su bas i gradu i Srebreno i Mlini. Takodje i cene pica i hrane.

Zanima me i koliko je sada obilazak zidina i cena zicare?

Cene u gradu znam
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:02   #711
Quote:
Toma Sawyer kaže: Pogledaj post
Gdje bi se moglo parkirati vozilo blizu Straduna, max 2km?
Proljeće, Praznik rada.
Imaš parking gore kod parka Gradac. Ne možeš fulat, gleda na Lovrijenac.
Noomi is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 15:43   #712
Quote:
Preveza kaže: Pogledaj post
Sto li se ovde ovako slabo pise ?

Mene zanimaju cene lezaljki na plazama. E sada, nemam neki izbor, posto mi ne vozimo, nego ce nas voziti osoba kod koje cemo odsesti. Znaci, u obzir doalze plaze koje su bas i gradu i Srebreno i Mlini. Takodje i cene pica i hrane.

Zanima me i koliko je sada obilazak zidina i cena zicare?

Cene u gradu znam
Za cijene lezaljki ne znam, ovisi od plaze do plaze i kakva je lezaljka.
Zicara do Srdja: jednosmjerna je 60 kn, povratna 100 kn.
Zidine: odrasli 120 kn, mladi do 18 god i studenti 30 kn.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 17:32   #713
Najbolje naci nekoga tko zivi u Dbk i zamoliti ga da vam kupi karte , karte za zicaru im naplacuju 10-20 kn. Tako slicno i za zidine i za Lokrum.
srkzzzr is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 17:42   #714
u Dubrovniku su masovno uveli duple cijene za strance i domaće - u samoposlugama te traže neku karticu vjernosti, sendiviče i pizza cut ti naplate upola manje od istaknute cijene ako si naš, ali ako si u društvu sa strancem, opale te po džepu maksimalno... ciganluk teže vrste. samo čekam da se to otkrije i razglasi pa da ide frka kako krše zakon i EU direktivu o jednakom pristupu dobrima i uslugama. onda se ovdje po forumu ljudi snebivaju na što nailaze na Kubi ili Tajlandu, a u našem biseru ista praksa cvate.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 18:06   #715
Tog imas i na zapadu, nije to nas specijalitet, ajde de.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 20:10   #716
u životu mi se nije ništa takvo desilo u Zapadnoj Europi i SAD, a nije da nisam kojekuda putovala i duže boravila tamo. da jeste, ne bi mi bilo tako neugodno i šokantno kao nedavno u Dubrovniku.
imaš li ti neki konkretan primjer sa zapada?
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2016., 22:41   #717
Spanjolska, Italija..od klope, ulaznica...ja se provukla kao domaca .

Moji starci se isto provukli kao talijanski penzici u Rimu (s natucanim talijanskim), Sieni, Amalfiju, Procidi itd (isli u vlastitom aranzmanu), imali dzaba upade po muzejima, jeftiniju klopu itd.
__________________
"Bog je s tugom znao reći: anđeli oko nogu imaju kuglu, đavli krila na leđima." (Alexandre Romanes)
"Ako vam je težak stijeg čestitosti, utaknite ga u zemlju gdje počivaju naše kosti - mi ćemo ga držati."
"Bolje zapaliti i najmanju šibicu u mraku, nego se pjeniti i/ili piskarati o tami."

Zadnje uređivanje nasmijanonebo : 24.03.2016. at 00:36.
nasmijanonebo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 10:56   #718
To je bas ruzno, razlicite cene!!
Ne poznajem nikoga iz Dubrovnika :-( Imala sam ranijE nekog fb prijatelja, ali coveka bas nikako ne poznajem, nego sam ga slucajno ufotkala prosle godine na Stradunu, pa je to preko drugih ljudi doslo do Njega, on je malo poznatiji kod vas, mislim da vozi formulu ili neke druge trke, tako nesto, ima engleskog setera ( bas sam vam pomogla )

Skuuupo ! Ali platicemo, bilo da idemo opet ovog leta ili sledeceg!
Preveza is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.03.2016., 11:31   #719
Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post

Moji starci se isto provukli kao talijanski penzici u Rimu (s natucanim talijanskim), Sieni, Amalfiju, Procidi itd (isli u vlastitom aranzmanu), imali dzaba upade po muzejima, jeftiniju klopu itd.
popust za penzionere je jedno, ovo je sustavno dizanje cijena za pljačku turista, uz suučesništvo lokalaca, u koje te uvuku pa se osjećaš prljavo. ne želim se provlačiti, želim poštenu i fair uslugu bez izmotavanja prodavačice "a odakle ste vi?" prije nego što mi naplati.
Lizzie M is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 14:36   #720
Molim informaciju treba li se unaprijed rezervirati tura po zidinama, u koje vrijeme su zadnje dva termina za turu i postoji li samo jedan organizator ili ih ima više?
__________________
Dok živiš budi živ!
MrsCortoMaltese is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:58.