Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Automobili

Automobili Život na kotačima
Podforumi: Nautika, Motori i skuteri, Autoplin

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.04.2008., 15:41   #321
Užas sa tim autom,pa za 13 mjeseci bi već zaboravio na to,a kamo li osto zagrijan..A uz to,taman dobiješ auto,ideš na cestu a kad tamo,svaki peti koji prođe-qashqai..
__________________
Proklet bio dan kad su se stvari s interneta počele vrednovat u stvarnom svijetu...
casualRi is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 17:53   #322
Quote:
batti kaže: Pogledaj post
LJUDI NE NARUČUJTE NISSANA KOD AUTO BIŠĆANA. DOBIT ĆETE GA NIKADA!
Meni sada kažu da mi je auto u Amsterdamu, a prošli tjedan je bio na putu prema Hrvatskoj. Prave put oko Svijeta sa autom. Čekam već 13 mjeseci, a trebao je stići za 10.
Sve ih treba tužit, onak, po zagorski.

Ne ozbiljno sad pitam, ako je ugovorom određeno da je rok isporuke recimo 12 mjeseci dal im se što može po tom pitanju ili možemo sjest i plakat.
novosel_ane is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 09:50   #323
I ja sam kod Bišćana naručila 1.5 dci u ožujku 2007. i još ga čekam. I moj putuje oko svijeta s battijevim, isto kažu da je u Amsterdamu. Samo su meni rekli da nisu gotovi papiri, pa navodno stoji tamo već dva tjedna. I meni se čini da Bišćana zaobilaze.
njina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 09:54   #324
Quote:
sar8 kaže: Pogledaj post
A52 ,tražio sam ali nisam našao .....
Hvala....
A52 je narančasti, moj će biti takav.
njina is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 15:07   #325
Quote:
njina kaže: Pogledaj post
I ja sam kod Bišćana naručila 1.5 dci u ožujku 2007. i još ga čekam. I moj putuje oko svijeta s battijevim, isto kažu da je u Amsterdamu. Samo su meni rekli da nisu gotovi papiri, pa navodno stoji tamo već dva tjedna. I meni se čini da Bišćana zaobilaze.
Može biti, jer je poslovanje Nissan Europe-a da ne velim za k...c....Mi znamo čekati na njihov račun po par mjeseci....vjerojatno se svi samo napušavaju, a ništa ne rade.....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 17:23   #326
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Naručen u 7. mjesecu, kod Auto kuće Baotić, uz rok isporuke od 200 dana. (eto, imala sam sreću da me nisu zavlačili i da nije kasnio)
Jedini crveni u Hrvatskoj.....

hahaha, da jedini... a u mom selu dva...
__________________
Since 1999
sailor is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 19:21   #327
Quote:
hipnotajz kaže: Pogledaj post
gledam tu emisiju na htv-u,čitam u auto-blicu cijena od 140k kuna-jel to moguće?
za te pare čini mi se najviše auta-a htio sam ubost mazdu 6 na lizing(znam da nije ista klasa i sl.) al mislim da ću pričekat 3 mj za tog novog crossnešto sa prednjim pogonom-ima li netko da mi preporuči ili ...
hvala
Prva 2 modela 1.6 -115 ks ZABORAVI, ne VUČEEEE niš.
pinkfluid29 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 23:21   #328
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Stigao danas! Crveni!
Je prekrasan je, vidio sam ga prosli tjedan kod Baotica, kad ga jos nisu ni dekonzervirali. Mislio sam i ja ubost crvenog, ali nakon crvene Almere ipak sam se odlucio na malo ozbiljniju boju. Nisam vise bas mlad
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 00:00   #329
Quote:
Edgar kaže: Pogledaj post
pa evo ja imam 1,5dci

tih 105ks je čist dovoljno, nije da te lijepi za sjedalo, ali je sasvim solidno,

jedino ak baš hoćeš da te lijepi za sjedalo onda biraj neki drugi motor

s ovime možeš komotno ubrzavati i preticati, a krajnja brzina je na nešto više od 180kmh po brzinomjeru

potrošnja po boardu mi je večinom oko 6,4l (u stvarnosti oko 6,8l) - (kombinacija otvorena cesta i zg. obilaznica) a u zadnje vrijeme mi se spušta i na 5,8l

al otkad se spusitlo na 5,8 povečala se i potrošnja ulja

imaju običaj stavljait valvoline, a koliko se sjećam iz vlastitog iskustva, brzo se trošilo i na drugim autima

sad da li je do motora ili do ulja - još neznam, možda da se netko javi tko ima nekog renaulta s tim morotom - 1,5dci

a budući da je bio i servis nakon 1000km, može biti da u servisu nisu nalili do vrha, tko zna, pa nisam za njima išao provjeravati

inače da, to mu je najveća mana - kažu servisi nakon 1000km, i zatim svakih 10000km, iako u knjižici jasno piše 20000km i na netu 12500 milja.....

u servisu takovu učelast pravdaju uljem......
Imas servisnu knjizicu u kojoj ti pise kad su servisi, a i kad upalis auto pogledaj displej. Koliko sam skuzio prvo se pojavi kilometraza do servisa i onda ti pise trenutno stanje koliko ja auto prosao. Meni su kod Baotica rekli da bi za moj benzinac bilo dobro na 20 K ili godinu dana sto mi se sada uskoro ionako poklapa.
BTW, da ga ne ureknem, ali moj grize cestu. Je da je benzinac, ali nemam niti jednu primjedbu osim da ne cita MP3. To me najvise zdere, ali koliko gledam osim FM Transmitera, Clarion i za novi radio ima rjesenja.
http://www.clarion.com/cip/bracketmanual/BKX1214_11.pdf
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 00:20   #330
Quote:
refugee kaže: Pogledaj post
Ma jesi ti sjeo u Qashqai ziher??
Nakon polo classica kazes da je ovo plastika??

Materijali su odlicni!
Jedino mozes osjecat manjak prostora ako si kosarkas, ali za materijale si fakat zabrijao da su losi.

I dajte se informirajte malo o autu. Auto nije namjenjen da bude terenac! Ako to trebas uzmi X-trail. Ili Pathfinder.
Tocno tak! Kad prstom pritisnes prednju konzolu (osim stitnika iznad instrument ploce i maske na srednjoj konzoli) vidis da je mekano (spuzvasto) za razliku od vecine ostalih automobila gdje si u tom slucaju polomis prst na cistoj plastici.
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 00:41   #331
Quote:
batti kaže: Pogledaj post
LJUDI NE NARUČUJTE NISSANA KOD AUTO BIŠĆANA. DOBIT ĆETE GA NIKADA!
Meni sada kažu da mi je auto u Amsterdamu, a prošli tjedan je bio na putu prema Hrvatskoj. Prave put oko Svijeta sa autom. Čekam već 13 mjeseci, a trebao je stići za 10.
Kak cekas 13 mjeseci kad sam ja svog narucio prije 13 mjeseci kod Baotica (8.3.2007.) i dobio ga krajem 6-og 2007
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 00:51   #332
Quote:
novosel_ane kaže: Pogledaj post
Sve ih treba tužit, onak, po zagorski.

Ne ozbiljno sad pitam, ako je ugovorom određeno da je rok isporuke recimo 12 mjeseci dal im se što može po tom pitanju ili možemo sjest i plakat.
Nedavno sam dobio cirkular (mail koji kruzi okolo) o jednom nezadovoljnom kupcu koji je narucio QQ u Eurorentu, u Zadru mislim, i tak su ga izveslali da kad je bio rok za isporuku ispalo je da ga nisu ni narucili. Brijem da su njegovog utopili nekome tko je dao malo vise da ne ceka, a on siromak ostao bez iceg i jos mu stari auto krepao. Mislim da je tak isla prica
Ja sam imao srecu (al bio sam i brz jer sam ga narucio cim su ga pustili u prodaju) i iako su mi rekli da cu cekat 6 mjeseci stigao je za 3,5 mjeseca. To je bilo onda, a danas ...
M. Rockatansky is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 00:57   #333
Quote:
M. Rockatansky kaže: Pogledaj post
Imas servisnu knjizicu u kojoj ti pise kad su servisi, a i kad upalis auto pogledaj displej. Koliko sam skuzio prvo se pojavi kilometraza do servisa i onda ti pise trenutno stanje koliko ja auto prosao. Meni su kod Baotica rekli da bi za moj benzinac bilo dobro na 20 K ili godinu dana sto mi se sada uskoro ionako poklapa.
Servisni interval(km) ovisi iz koje si zemlje,u knjižici i na displeju npr.piše 20k km i to vrijedi za zapadne zemlje dok kod nas iznosi 15k km a za istok još kraće.To ovisi o kvaliteti goriva.Tako su barem meni rekli za Megana 1.5 dCi.
Mikahr is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 14:53   #334
Quote:
M. Rockatansky kaže: Pogledaj post
Imas servisnu knjizicu u kojoj ti pise kad su servisi,
piše 20000km, ak se dobro sjećam, ne da mi se provjeravati
Quote:
M. Rockatansky kaže: Pogledaj post
a i kad upalis auto pogledaj displej. Koliko sam skuzio prvo se pojavi kilometraza do servisa i onda ti pise trenutno stanje koliko ja auto prosao.
da, u pravu si. Ali, na displayu piše ono što oni hoće.

prvo mi odbrojavalo na displayu od 10000km na niže. Sada, nakon prvog servisa na 11000km (nulti na 1000+10000km) i stavljanja Castrola(5W40 - na moje inzistiranje) na displayu mi odbrojava od 15000 na niže
__________________
Edgar The Titanodur Master i Titanodur su zaštičena imena Edgar Investa. Sva prava pridržana
Edgar Consulting OPG za proizvodnju krastavaca, distribuciju toplote i optimizaciju duvanja dio je Edgar Investa
Edgar is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 09:59   #335
Quote:
Tempion kaže: Pogledaj post
Naručen u 7. mjesecu, kod Auto kuće Baotić, uz rok isporuke od 200 dana. (eto, imala sam sreću da me nisu zavlačili i da nije kasnio)
Jedini crveni u Hrvatskoj.....
Evo, jučer se uvjerih da sam bio u pravu. Vidio sam ponovno taj crveni (nije testni) i...ne stoji mu baš najbolje.
__________________
Vratite nam krvopiju!!!
palj is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 12:12   #336
A zakaj nemaju normalnu crvenu, ovakvu recimo

nego samo tu neku čudnu?
malimrav85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 14:31   #337
Quote:
palj kaže: Pogledaj post
Evo, jučer se uvjerih da sam bio u pravu. Vidio sam ponovno taj crveni (nije testni) i...ne stoji mu baš najbolje.
Oke, to je tvoje mišljenje. Meni je prekrasan.
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 14:34   #338
Može li netko od "sretnih dobitnika" dojaviti jesu li dobili rezervni kotač?
Izgleda da je to sad općenito neka nova moda da se uopće ne dobije ili se dobije kotač manjih dimenzija...
gecmali is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 14:36   #339
Quote:
sailor kaže: Pogledaj post
hahaha, da jedini... a u mom selu dva...
Da? U kojem to selu? Jesi siguran da su baš crveni? A ne bordo?

Enivej, znam koliko je koje boje naručeno, i šta je u proizvodnji, a ako su kupljeni vani (ili možda još netko uvozi Nissan, a da nije generalni zastupnik Renault Nissan Hrvatska ), to je druga priča.....
Tempion is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.04.2008., 14:42   #340
Quote:
gecmali kaže: Pogledaj post
Može li netko od "sretnih dobitnika" dojaviti jesu li dobili rezervni kotač?
Izgleda da je to sad općenito neka nova moda da se uopće ne dobije ili se dobije kotač manjih dimenzija...
Praksa ti je sad s novim modelima općenito da se rezervni kotač naručuje, serijski se isporučuje nekakav kit koji ti omogućuje da se odvezeš do vulkanizera.
Grgica Mali is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:34.