Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2011., 19:41   #61
Meni je najbolje kaj je ljudima največa zamjerka za lidl što u njemu nema muzike (pa izgleda ko skladište)... Pa nisam tamo došao slušati muziku .....
Dok god u njemu mogu kupiti Gavrilović narezak i slično a u Konzumu ne moje mjesto tjednih kupovina je Lidl..

P.S. kad bu opet lazanje na popustu????
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 20:06   #62
....

Jaffa u lidlu mi je naj od svih a stvarno sam ih probao razne . Mekani keks,fina cokolada. Za 3.70 kn. Bili su 3.2o do prije mj.dana.digli cijenu gadovi .
Deck_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2011., 21:57   #63
lidl sasvim ok,vlažne maramice za brisati naočale 50 komada-9,99 odlične i nigdje jeftinije
lega_iz_osijeka is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 19:10   #64
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Dok god u njemu mogu kupiti Gavrilović narezak i slično a u Konzumu ne moje mjesto tjednih kupovina je Lidl..
Gavrilovića nema u samo u Konzumu, i to s razlogom. Otkazali su mu suradnju zbog grozne politike neplaćanja po isporuci kojom se Konzum otpočetka koristi jer ima monopol. Gavrilović kao prepoznat brand je to odbio jer onaj tko voli njegove proizvode naći će ih negdje drugdje. Al to fakat nema nikakve veze sa Lidlom.
anci1987 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 20:33   #65
Quote:
anci1987 kaže: Pogledaj post
Gavrilovića nema u samo u Konzumu, i to s razlogom. Otkazali su mu suradnju zbog grozne politike neplaćanja po isporuci kojom se Konzum otpočetka koristi jer ima monopol. Gavrilović kao prepoznat brand je to odbio jer onaj tko voli njegove proizvode naći će ih negdje drugdje. Al to fakat nema nikakve veze sa Lidlom.
Ajde pročitaj šta si napisala pa malo razmisli.....
Kako nema veze s Lidlom ako taj dučan po kojem svi pljuju jer prodaje "njemački bofl" ima Gavrilović (dakle daje fer uvjete i plača naručenu robu) a Konzum i kupujemo hrvatsko jedan od največih hrvatskih brendova nema jer je nekorektan prema istom...
Vidiš da itekako ima veze zašto nekih proizvoda ima u pojedinim dučanima a pojedinih nema...
I nevezano za temu zašto u konzumu vegetu i cedevitu drže u blagajnama a ne na policama...
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 21:37   #66
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
I nevezano za temu zašto u konzumu vegetu i cedevitu drže u blagajnama a ne na policama...
Ne mogu vjerovati da to rade ali je razlog sto je to lako utopljiva roba pa se vjerojatno nemilice krade.
AndrejX is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 23:10   #67
Quote:
AndrejX kaže: Pogledaj post
Ne mogu vjerovati da to rade ali je razlog sto je to lako utopljiva roba pa se vjerojatno nemilice krade.
Pa sve se krade pa se ne skriva pod tezgom, ovako mi to izgleda ko kakav šverc...
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2011., 23:19   #68
Lidl = najbolja tamna čokolada
goranbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.10.2011., 00:35   #69
Smile alaj ga neki seru

puno vas priča totalne gluposti pod dojmom priča i pričica koje nemaju veze sa istinom. Netto plaća blagajnice u Lidlu je 70% veća nego plaća blagajnice u Kaufladnu ili Plodinama. Cijene se ne skidaju za 25% ili 33% par dana prije isteka roka nego 30% a koliko dana ranije će ih ljepiti lijepo piše na svakoj cijeni, samo treba čitati jer to su vidljivi podaci. Ako neznate pitate trgovca pa će vam on reći. Te fore da su se djelatnici prepucavali sa kupcem su čiste bajke jer za takvo ponašanje se dijele opomene. I u kojem centru možete dobiti zamjenu i ispriku ako ste kupili nešto pokvareno ili ono što vi mislite da je pokvareno? Ni u jednom nego će vam samo u Lidlu zamijeniti proizvod. A prekenjavanja tipa da izgleda kao skladište su prekenjavanja umišljene kvazigospode. Jer ako ja Franckovu ciglicu u Billi trebam platiti 17,99 a u Lidlu tu istu ciglicu 14,99 onda bez razmišljanja biram Lidl.
ovett is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 11:53   #70
slažem se. ne znam za plaće radnika, ali nikada s ni jednim nisam imala problema. kada kupujem robu, znaći ne hranu, jako sam zadovoljna kvalitetom. a i cijenama. dal izgleda kao skladište ili ne, nije mi bitno, jer u cijeni proizvoda ne želim plaćati njihovo uređenje. i da, u lidlu napravim najbržu kupovinu, uvijek kupim ono kaj mi treba i uštedim na vremenu. većinom znam gdje što stoji, i ne moram od ulaza do izlaza proći još milijun polica kako bi me nagovorili da kupim još nešto.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 12:05   #71
Svi oni koji ne idu u Lidl su po meni zrtve vlastite gluposti.

Dodatna blagajna se otvara cim u redu ima vise od 3 kupca, blagajnice rade brzinom munje, kruh im radi Pan-Pek koji je odlican, HR proizvoda ima koliko ti srce zeli (ako ne zelis njemacke), cijene su daleko najnize...

Evo, budite toliko hrabri pa udjite u Lidl i probajte npr. delikatesne krastavce made in Germany i usporedite ih za "vrhunskim" krastavcima Podravke...

Ili kupite ketchup u boci u Lidlu pa okusite ketchup kakav se jeo prije 30 godina kada je jos u njemu bilo rajcice a ne samo E ovaj i E onaj, kupite kakao koji je zaista kakao......

A mozete i HR jaja, 10 komada za 9,99 (koliko ono kosta u konzumu?)
Ili maslac na akciji po 9,99 (koliko ono kosta u Konzumu?).

U svakom slucaju, ja sam bio skeptican kada su dosli u HR pa sam s vremenom skuzio da sam bedast sto ne odem tamo i sada kupujem tamo..


P.S. fakat zvuci kao reklama ali vjerovali ili ne, nije...
__________________
Nikada ne vjeruj čovjeku koji laže
Partfiš is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 13:47   #72
mi ne kupujemo u konzumu. mislim da odemo samo u dugave po ribu, npr pastrvu jer je tamo najjeftinija. ali to je ono stvarno rijetko.
getro i lidl su nam za veliki šoping.
zlocka is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 14:57   #73
U Konzum idem samo ako mi nešto hitno treba, izbjegavam ga u širokom luku.

Potpis na cijeli post Parfiš, slažem se skroz

Inače, imate vi u Zg Lidlu onaj (osobno mi najbolji ikad) čips Crusty crunch u plavom pakiranju, sa vrhnjem..Ja ga u Varaždinu mjesecima ne mogu naći nažalost, već sam zabrinuta
__________________
ursula1000 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 18:11   #74
Ma vidjeh i boljih Lidlova i gorih,ali da je bolje od Konzuma i sl. je!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 22:11   #75
Znam da je vecini nebitno, al stvarno je tumorna atmosfera u svakom Lidlu, koda svaki put kad udem u taj ducan je bas taj dan neko umro
ona zlokobna tisina..kaj ja znam.Nece placati zampu, nemaju cda?Cijene su ok, stvarno.Piva od 2l solidna i jeftina.Lazanje katastrofa-bjezite od tog konzervansa!Kom su te lazanje fine , javite se na PM, moja mama ce vam doduse mrvicu skuplje al napravit lazanje da cete lizat protvu a ne ovu kemikaliju..
Sladoledi jeftini i dobri..Ima dobrih stvari.Zelim im srecu, samo da tu muziku srede.

funny fact:jedini lidl u gradu di sam vidio natpis"Ne isplati se krasti u Lidlu!" je u - Dubravi
MMachéte is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.10.2011., 23:09   #76
Quote:
MMachéte kaže: Pogledaj post
Znam da je vecini nebitno, al stvarno je tumorna atmosfera u svakom Lidlu, koda svaki put kad udem u taj ducan je bas taj dan neko umro
ona zlokobna tisina..kaj ja znam.Nece placati zampu, nemaju cda?Cijene su ok, stvarno.Piva od 2l solidna i jeftina.Lazanje katastrofa-bjezite od tog konzervansa!Kom su te lazanje fine , javite se na PM, moja mama ce vam doduse mrvicu skuplje al napravit lazanje da cete lizat protvu a ne ovu kemikaliju..
Sladoledi jeftini i dobri..Ima dobrih stvari.Zelim im srecu, samo da tu muziku srede.

funny fact:jedini lidl u gradu di sam vidio natpis"Ne isplati se krasti u Lidlu!" je u - Dubravi
Ni jedan Lidl na svijetu ne pušta muziku u dučanu niti ima klasične police, to je poslovna politika i toga se drže...
Rađe tišina nego tomson ko u konzumu u mom kvartu...
koka36 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 15:54   #77
Iskreno, i ja sam izbjegavala Lidl kad su tek došli u HR, uf kako sam glupa bila sad tek vidim
Ne kupujem svu špežu u njemu ali ima dosta proizvoda koji su stvarno kvalitetni a cijeni niža nego igdje. Odličan kruh, krafne mrak!, proizvodi za čišćenje, čak i povrće (većina je iz HR nisam mogla vjerovat), mortadela Bologna koju sam do sad samo u Italiji kupovala. Na akciji sam kupila dječju piđamu za 49 kn i sad mi žao što nisam još koju uzela jer su nepoderive i peri deri. Ima toga još, ja zadovoljna i dosta uštedim..
zub_vila is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.10.2011., 17:51   #78
Quote:
koka36 kaže: Pogledaj post
Ni jedan Lidl na svijetu ne pušta muziku u dučanu niti ima klasične police, to je poslovna politika i toga se drže...
Rađe tišina nego tomson ko u konzumu u mom kvartu...
muzika je i na neki način selekcija potrošača.

Meni je drago da konzum pušta tomsona pa da taj dio populacije ne ide toliko u ostale dućane.

To što nema muzike je prednost, a nedostatak je loša ventilacija i prekratki pultevi za utovar.
danijeld is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 01:44   #79
Ili još gore kada umjesto trash popa slušaš epp,akcije,sniženja ili interno trabunjanje sa
pozivima ovoj ili onoj djelatnici!
zacky is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.10.2011., 10:38   #80
Lidl je super za kupovinu djecje odjece. Ne sve ali stvarno bude super povoljnih stvari - npr.. 3 bodica za 50kn, ili 2 dolcevite za 50kn - sve 100% pamku, peri-deri, izdrzljivo i kvalitetno ili kompletno kisno odijelo (hlace + jakna) nepromocivo, podstavljeno flisom, s reflektirajucim trakama za ca. 150kn...

Kad morate 2x godisnje kompletno obuci dvoje djece za vrtic to je pravi spas za novcanik
proab is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:32.