Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 18.12.2009., 12:04   #1
Smile Hall of Fame

...već dvije i pol godine od kako imamo svoj pdf Astrologija. Puno je lijepih postova napisano, ima tu i stručnih i poučnih i zabavnih i smišnih što bi rekli Dalmatinci....


Zato...evo topica na kojem možete izdvojiti one za koje mislite da vrijedi ona "Slika govori više od 1000 riječi".



My favourite:

Quote:
versilov kaže: Pogledaj post
(jer se Djevicama rijetko baš tako neko sviđa kao osoba)
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 15:48   #2
Quote:
tarant8l kaže: Pogledaj post
Sunce u Scorpius provede 7 dana dakle samo tjedan i to prije no što ode u Ophiuchus. 23ćeg novembra je sunce još u vagi, vidi NASA efemeride http://www.lulu.com/astrology
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Logo su dvije ribe.
(Fish o Hypo banci)

Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
Znamo svi da se perverzije i izopacenost (osobito seksualna) vezu uz planet Uran i znak Vodenjaka
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.12.2009., 13:54   #3
Smile

Objektivno & subjektivno

Quote:
sasa62 kaže: Pogledaj post

Kao što je poznato horoskop predstavlja naš subjektivni pogled na svijet oko nas, iako je on za nas sasvim objektivan. Barem ga tako mi doživljavamo.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.01.2010., 00:07   #4
evo par sa teme strelac
pa neka neko kaze da strelcevi nisu najveci cirkus u zodijaku(zapravo ovo je jedina pozitivna tema ovih dana , posto nam se moderatori skijaju)

zapravo ovo su vrlo edukativni primeri
sustina prirode strelaca

Quote:
selobirty-a kaže: Pogledaj post
nitko neće da tera do kraja; izađemo van u neki bircuz i taman kad sam najraspoloženiji, a to me obično počne šorati oko 2-3 ujutro svii se razbježe kućama; i onda ostanem sam "da prostiš" ko g...o na kiši, i lutam od kafića do kafića u potrazi za još kojim preostalim frendom, zagriženim alkosom, jer sam pijan, a mrsko mi ić doma.

Quote:
selobirty-a kaže: Pogledaj post
istina. jebote da znaš samo kako mi je stan sada neuredan, ko da je bomba pala; rasuo sam ga u tri dana dok si rekla keks, za ove praznike, a prije toga je bio solidno sređen i čist. kad sam bio dijete govorili su mi da se ponašam kao da mi je struja uključena u guzicu, a učiteljica u školi me je optuživala da skačem na zvono za kraj sata kao da me netko stalno bode iglama. hhhhhaheh ma svašta. imam više povreda, sitnih ožiljčića i ogrebotina od svih mojih frendova zajedno; netko od njih nije nikada ni zglob uganuo, a ja sam lomio sve i svašta, od nožnog palca do lakta i ramena . sreća sve površinske ozljede. a jedan prijateljica je prije dvije godine na ljetovanju………………….. u pravu je bio jedan moj prijatelj strijelac kada je rekao da je nama najbolje da ne pijemo nikako i da se držimo sporta, jer ne zanmo pit umjereno, ne znamo popit pivo-dvije, već se uvijek uništimo, al baš ono totalka ufff što brzo pišem, postovi mi djeluju pomalo retardirano. .
Quote:
selobirty-a kaže: Pogledaj post
jebote, jest. nemamo strpljenja saslušat dvije rečenice, samo zvjeramo okolo, gdje ima što zanimljivo. a ako već komuniciramo onda stalno upadamo u riječ i objašnjavamo kako to mi vidimo, ili namećemo svoje teme. i što je najsmješnije od svega rijetko se tko na nas ljuti. kao da prepoznaju da je to zvjeranje i brbljanje naš element.
i brzo tipkamo, vidi tipfelera, hebe nam se za formalnost. samo da je što prije saopćiti informaciju.

jooooj ljudi, moram još nešto istaći, ne znam kako vi, al ja imam užasnih problema s nestrpljivošću, ono, al baš užasnih, toliko mi je nekda mrsko čekati neke uobičajene stvari i toliko mi većina situacija djeluje presporo da hoću popizditi; evo recimo ovaj forum kad zablokira slanje postova: hoću da iskočim iz stolice. udaram ko manijak po tastaturi i dođe mi da razbijem laptop.
Selobirtija, nemoj da nam odes sa foruma
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 15:07   #5



Quote:
krsnik kaže: Pogledaj post
moje afinitete isklesali su pluton, neptun i uran zajedno
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
Sav si transcendentalan. Jos kad ti se netko javi pa ti kaze da su to generacijske planete i nemaju prevelik utjecaj na pojedinca.
skorpija_strela is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.01.2010., 21:24   #6
Quote:
S.C. kaže: Pogledaj post
Vodila sam nedavno razgovor s jednom kolegicom Astrologicom bas o Neptunu, i pritom je ona izjavila kako zapravo od njega nema nista.
u opisu posla mu je da bude nevidljiv...
Saradonija is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2010., 08:20   #7
Jedini post koji sam pročitala desetak puta, onaj s kojim sam se mogla najviše poistovjetiti... žao bi mi bilo da bude izgubljen u moru postova
Quote:
crvena zvijer kaže: Pogledaj post
Meni se čini kao da mi je Neptun već neko vrijeme ubijen.
Uvijek sam imala neku tajnu ljubav, uvijek imala neke elaborirane bajkovite priče kojima bi se uspavljivala, a i uvijek mi kreativnosti nije falilo.
A budući je neka idealna ljubavna priča rukovodila moju budućnost, i smisao mog života nije bio upitan.
I zatim su došli zajedničkim snagama jahači apokalipse... i ja sam postala sasvim nova osoba. Kruta, povrijeđena, realna. prestala pisati dnevnik, prestala maštat i krenula u akciju. Nakon nekog perioda bolovanja, pronašla sam ljubav svog života, ali on nema nikakve veze s Neptunom. Život mi je višestruko kvalitetniji, i istovremeno mnogo prazniji jer nema više onog skrovitog žarišta životne inspiracije u meni. zapravo se kao prava vaga dvoumim što je bolje: da li ovo neispirirano, ali konkretno življenje... ili ... ono staro duboko inspiriano sanjarenje koje nije življenje. Pitam se da li će se to jednog dana promjeniti... Moram priznati da sam u cijelom tom procesu transformacije bila prisiljena priznati sama sebi da me ta potraga za savršenstvom čini jako nesretnom... inspiracija se hrani ljudskom nesrećom i stvara samo prividan oblik sreće.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2010., 19:26   #8
horoskopski znakovi kao prirucni navigatori by FD

Quote:
Fatalna Djevica kaže: Pogledaj post

Jarac: za 100m skrenite lijevo. Za 50m skrenite lijevo. Skrenite lijevo. NISTE SKRENULI LIJEVO??? (ubacuje se u procesor, aktivira ABS lijevih kotača, dodaje gas na desnima, natjera vas da skrenete lijevo.) Kako si mogao ne skrenuti?? Grozan si!! Izdajice!!!
jare - the uviĐavni navigator
lucca is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 07:52   #9
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
"Plutonova privlačnost" bi u sinastriji označavala postojanje jakog aspekta Plutona na osobno tijelo, prije svega emotivno tijelo (Mjesec, Veneru). Takva privlačnost onda dugo traje. A znaš zašto?


Zato jer je Pluton istinska opsesija, zato jer on u svojoj točci natalne karte dodiruje sve one najstarije, one jako crne duboke i potisnute "rane" u čovjeku, rane iz nekih prošlih vremena, iz nekih "prošlih života". Sva ona najcrnija iskustva koja su se dogodila nekada ranije a vezane su uz osjećaj nemoći, vezana uz napuštanje, izigravanje povjerenja, izdaju ili seksualna razočaranja. Ili kako to Jeff Green lijepo kaže rane koje nastaju utjecajem zla na naše živote.

Zato se kaže da je Pluton vezan uz karmu...jer osoba s tako snažnim "novim" iskustvom "sada" ima priliku promjeniti, ima priliku preobraziti sebe, ima priliku istjerati to zlo iz sebe (ne ponavljati više isto). No to kod Plutona rijetko uspijeva iako mnogi vole reći da su baš oni ti koji su se sam' tak' transformirali.
Anida is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2011., 22:49   #10
Quote:
Equuleus kaže: Pogledaj post
Sorry Nezz, ali nekako ipak mislim da smo neodlučne... ili nismo

Odgovorno tvrdim za sebe!
na topiku o vagama
Dorée is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 14:33   #11
By Virgo Aquarius :

Quote:
Marcus Antonius kaže: Pogledaj post
hmm... možda se ipak može sve logički objasniti, samo nemamo još dovoljno razvijen mozak da sve pojmimo na taj način
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2012., 16:09   #12
Moj favorit - o osobi i osobnom sa više oktave :-)

Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
..uvijek je iznimno važno polje iz kojeg djeluje Sunce, Mjesec i ostala osobna tijela, jer su to onda područja iskustva koja su osobi od osobne važnosti i interesa..
Grinch_zg is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2012., 13:11   #13
Ovo je legendarno.

Quote:
flamini kaže: Pogledaj post
Sretan rođendan svim ribicama i ribanima
Uvijek sam htio upoznat osobu iz ovog znaka koja bar približno sliči ovim opisima riba..pogotovo neku ženu ..mislim da bi se dobro slagali.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2012., 20:15   #14
Quote:
sto_sad kaže: Pogledaj post
Kako god, u tom sam trenutku shvatila onu da se ne mogu služiti dva gospodara.
...reče jarac (Saturn).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.12.2012., 19:59   #15
Jedna od meni omiljenih a bivsih forumasica, Betiboop (Mesec u Ribama)

Quote:
Betiboop 31.05.2007
Ribe inace prirodno imaju kupus u mozgu, i bez shizofrenije. ima nekih zapanjujuce organiziranih i logicnih, to je valjda isto neki znak ekstrema, ili totalni ludjaci ili nosioci bozanske mudrosti koji znaju ljecit i sebe i okolinu i siriti mir! pa cak i kad su ludi sire neki mir. skorpioni npr. ako su ludi, a vecinom po prirodi jesu, ne mogu siriti mir ukoliko se ne izljece.
ili su varalice i paraziti. dobricine, najcesce. empatija, senzibilnost za sve ljudske i bozanske dimenzije, jako volim ribe! i s njima bi se mogla satima igrati u pijesku jedino me smeta kad pocnu paranoizirati i sto su kukavice
Davno sam ovo procitala i nikada nisam zaboravila..tako istinito kad zena sa Mesecom sretne Sunce u Ribama
Miranda333 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2020., 10:07   #16
Smile

Quote:
debilitiran ne znaci debilan
Cijeli post autorice S.C. o odnosu "viši-niži" tip znakova mi je fantastično zaokružen i bio mi ga je gušt čitati, a može se naći tu: https://www.forum.hr/showpost.php?p=...6&postcount=16
seagreen is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 20:39.