Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2010., 11:15   #21
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Ok, ali nema razloga da se to dvoje ne ukomponira.
Dakle, i osoba s kojom si u vezi i prijatelji.
Ovdje ispada kao da jedno isključuje drugo..
Naravno da jedno ne isključuje drugo... ali ima "cura" i cura... neke cure/žene od mojih frendova su praktički dio ekipe, i super se s njima slažemo i možemo pred njima razgovarati/raditi baš sve, nema neke sheme "joj kaj će ona pomisliti", nema nikakvog ustručavanja... druge cure/žene se naprosto ne uklapaju i vidiš da se tih sat, dva, tri... neke, kaj ti ga ja znam cuge, roštilja dosađuju i da samo čekaju da odu doma. OK, pa kaj ju onda nisi mogao ostaviti doma i doći bez nje

Treba znati biti samo sa curom, sa curom i sa ekipom i samo sa ekipom... neki to znaju neki to ne znaju...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 11:19   #22
Evo ja sam se upravo vratila s mora gdje sam bila sama, s rodbinom, bez dečka
I nit je to bio kakav problem, niti fali povjerenja u vezi nam da bi to bio problem, niti moramo svuda skupa. Ok, volimo provest što više vremena skupa jer smo u vezi na daljinu i svaki sat koji smo zajedno nam znači puno. Ali da nitko ne bi mogao otići nekud bez onog drugog je suludo.

Mada sam i sama bila u takvoj vezi. I da, gušila me. Nije se to tako činilo, ali tek nakon prekida sam bila šokirana slobodom i osjećala sam se kao da sam upravo pobjegla iz zatvora. Svatko treba i mora imati prostora samo za sebe, samo za svoje prijatelje. Kaj ima tvoj dečko raditi s tobom na kavi s tvojom naj frendicom? Ok je to povremeno, ali stalno? Vjerojatno bi imala osjećaj da zbog njega ne možemo razgovarati baš o bilo čemu...ne može se ona povjeriti meni kraj njega, niti ja njoj baš sasvim (pričati o tome kako mi je s njim recimo ).
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Old 11.08.2010., 11:20   #23
Quote:
nešto_me_zanima kaže: Pogledaj post
Ne vidim razlog zašto bi za parove koji idu zajedno na more govorio da se ponašaju kao da su vezani pupčanom vrpcom!? Što tu nije normalno?

A sad da ti kažem svoj primjer...u vezi smo 2 godine, prije mjesec-dva sam se doselila kod njega, iz drugog grada, isključivo radi njega, nisam još našla posao, znam par ljudi (uglavnom dečke) s kojima ne mogu otići na kavu, prijatelji su mi u gradu udaljenim par sati vožnje, obitelj također.
Dečko ima svoje vrijeme koje provodi bez mene, ode na košarku, na kavu....ja odem trčati, kuham, odem u prošetati. Zajedno se družimo sa parovima, odemo van, odigramo neke društvene igre, nabacimo neki roštilj. Ali, jel bi bilo fer da sad on ode na more 7 dana bez mene, a da ja budem sama u stanu/gradu koji sam se preselila radi njega? Mislim da ne bi.

A ovo boldano-od svoje 18 godine stalno sam u dugim vezama i nije mi ovo prva veza i ne, nikada niti jedan dečko nije išao bez mene na more i ne vidim tu ništa čudno. Jebiga, nismo svi isti.
Ne kažem da TO nije normalno ali da ga jebeš nenormalno je ono kaj sam pročitao na temi o moru... neki lik kaže da bi curi odmah dao nogu da mu kaže da bi na 7 dana išla na more sa ekipom a ne sa njim... joj strašno

Vidiš i ja sam bio u dugim vezama i niti jedno ljeto nije prošlo da ja nisam bio barem 7 dana na moru sa ekipom, a tadašnja cura sa svojom i to mi je baš
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 11:20   #24
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Treba znati biti samo sa curom, sa curom i sa ekipom i samo sa ekipom... neki to znaju neki to ne znaju...
meni su osobno ljudi koji tek uđu u vezu pomalo dosadni
pusta cmakanja i tepanja, bude mi malo neugodno.
više volim da su u tom periodu sami, kad se malo ohlade i mogu se kontrolirati pred rajom - onda nek dođu na druženje
shakiri is offline  
Old 11.08.2010., 11:21   #25
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Naravno da mi padaju... i kozletine ispod peke bi se zasitio da ju jedam svaki dan... i živo sam skupa s curom pa su mi super sjeli neki cjelodnevni paintballovi s ekipom, cuganje s društvom do sitnih sati i sl.
Draga mi nije imala toliko bogat društveni život... par frendica od kojih su neke bile oženjene ili u dugim vezama, a ostale neke trule kojima je vrhunac "izlaska" bio kavica od sat i pol... jebate ja sam ju nekad praktički tjero van da ja mogu biti solo doma i pogledati si npr. neki film koji znam da nju ne zanima i sl.

Ok, svi smo različiti i to poštujem stoga mogu govoriti u svoje ime. Meni treba malo odmaka, malo druženja s frendovima, malo izlazaka bez drage... 7 dana na moru s ekipom , nekima očito ne treba, njihova stvar... ali nemojte da vam se desi da poradi cure/dečka totalno zapustite ekipu i kad pukne, a i onako 99% veza puca, sad bi se od jednom vratili tamo gdje ste stali prije godinu, dvije, tri... e jebi ga-nije to tak jednostavno.
Jedno je zapustiti ekipu radi cure/dečka, a drugo je uključiti tu osobu u vaše društvo.
Eto imam frendicu i frenda (zajedno su nekih 5 god.) i jako, jako rijetko izlaze jedan bez drugog (možda 2 put godišne), ali oni izlaze zajedno pet-sub-ned i još jednom tjedno (pogotovo preko ljeta), vise po koncertima, opijaju se, druže s ekipom, idu na izlete (njih par) i stvarno imaju hrpu prijatelja (parova, solo ekipe) bogat društveni život...i ako je njima super (a jeste, jer ih jako dobro poznajem) ne vidim razlog zašto bi to netko osuđivao.
nešto_me_zanima is offline  
Old 11.08.2010., 11:24   #26
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
To ti je to... prijatelji, pravi prijatleji ostaju do kraja života a cure/dečki maltene kako dođu tako prođu...


Prijatelji ne ostaju do kraja života.

Kako se sam mijenjaš, odrastaš, i uozbiljuješ se, tako se mijenjaju i ljudi oko tebe...

A što se tiče odvojenih godišnjih - nikad mi to ne bi palo napamet...

Meni je godišnji za biti sa obitelji....
nuša is offline  
Old 11.08.2010., 11:27   #27
Hehe, kako si lijepo potaknut, između ostalog, mojom temom.
Slažem se s tobom i još nekima ovdje. Nisu mi jasni ti odnosi i nikad mi neće bit jasni. U kojoj god vezi dosad bila, pa tako i ovoj, uvijek sam nalazila i htjela imati vremena za prijateljice. Nije bitno je li to kava, izlazak, šetnja, toga uvijek mora bit. E sad, jedino je problem što je većina njih sada također u vezama, ali nemaju stav popiut mene, nego upravo ovaj pupčani i od toga mi se sere. Po meni je normalno da svatko ima svoje prijatelje i svoje slobodno vrijeme. Evo npr., trenutno je dečko svaki dan kod mene jer sam cijeli mjesec sama doma, ali to me neće spriječiti da odem večeras frendu na rođendan (pa makar otišli i zajedno), niti me spriječi da odem popit kavu jer i on za to vrijeme nađe svoju zanimaciju. Jučer mi je rekao za primjer nekog tipa s posla koji se udebljao i počeo trčat, ali mu je sad žena (ne cura!) zabranila da trči jer će bit zgodan pa će je prevarit. Mislim, kakav to brak mora bit uz toliku dozu posesivnosti, ljubomore i straha.
Blondy-ri is offline  
Old 11.08.2010., 11:27   #28
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Naravno da mi padaju... i kozletine ispod peke bi se zasitio da ju jedam svaki dan... i živo sam skupa s curom pa su mi super sjeli neki cjelodnevni paintballovi s ekipom, cuganje s društvom do sitnih sati i sl.
Draga mi nije imala toliko bogat društveni život... par frendica od kojih su neke bile oženjene ili u dugim vezama, a ostale neke trule kojima je vrhunac "izlaska" bio kavica od sat i pol... jebate ja sam ju nekad praktički tjero van da ja mogu biti solo doma i pogledati si npr. neki film koji znam da nju ne zanima i sl.

.
a šta bi ti smetalo, kad ona već nema neku ludu ekipu, da i nju odvedeš na paintball i cuganje do sitnih sati? nije ti žao da se ona tak ne zabavlja? ( ne znam jeste još skupa..) uglavnom, meni bi bio bed da imam ludu ekipa, a da dečko doma čami..
Hermina is offline  
Old 11.08.2010., 11:28   #29
Quote:
nuša kaže: Pogledaj post
Prijatelji ne ostaju do kraja života.

Kako se sam mijenjaš, odrastaš, i uozbiljuješ se, tako se mijenjaju i ljudi oko tebe...

A što se tiče odvojenih godišnjih - nikad mi to ne bi palo napamet...

Meni je godišnji za biti sa obitelji....
pravi prijatelji su tu za cijeli život, ja imam prijatelje od osnovne
Coldplay25 is offline  
Old 11.08.2010., 11:30   #30
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
neke cure/žene od mojih frendova su praktički dio ekipe, i super se s njima slažemo
Eto, a za njih ne pomisliš da su vezani pupčanom vrpcom?

Moji prijatelji su takvi da se svi osjećamo ugodno i normalno i opušteno kad smo u društvu. I svi su manje više u parovima i to je najnormalnija stvar. Nitko ne misli da su vezani pupčanom vrpcom, nego je to jednostavo tako. Družimo se svi zajedno sa svojim boljim/lošijim polovicama.


To, naravno, ne znači da nitko nikad ne ode bez svog partnera na neko druženje, na neke kave ili slično.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Old 11.08.2010., 11:30   #31
Quote:
dixx kaže: Pogledaj post
Evo moj dečko je upravo na moru s frendovima, a ja doma On je imao duže godišnji i kaj bi sad trebao otići sa mnom jer ja moram raditi. A uostalom zaželimo se jedno drugog. Ne kažem da treba isključivo ljetovati odvojeno, ali zašto ne otići na par dana sa svojim društvom...
slažem se i prakticiram
Coldplay25 is offline  
Old 11.08.2010., 11:33   #32
Quote:
nešto_me_zanima kaže: Pogledaj post
Jedno je zapustiti ekipu radi cure/dečka, a drugo je uključiti tu osobu u vaše društvo.
Eto imam frendicu i frenda (zajedno su nekih 5 god.) i jako, jako rijetko izlaze jedan bez drugog (možda 2 put godišne), ali oni izlaze zajedno pet-sub-ned i još jednom tjedno (pogotovo preko ljeta), vise po koncertima, opijaju se, druže s ekipom, idu na izlete (njih par) i stvarno imaju hrpu prijatelja (parova, solo ekipe) bogat društveni život...i ako je njima super (a jeste, jer ih jako dobro poznajem) ne vidim razlog zašto bi to netko osuđivao.
MOžda zato kaj ponekad želim frenda vidjeti na solo... čisto zato jer mu se npr. želim povjeriti, nešto mu reći, nešto prokomentirati što pred njegovom curom neću... i to nema veze jel njegova cura praktički dio ekipe ili nije...

nekad sam se bavio paintballom i bio je jedn lik što je tamo dolazi s curom, ali cura nije igrala nego sjedila sa strane i dosađivala se i onda bi redovito nakon par sati bilo "joj kad ćemo doma"... "joj meni dosadno"... "joj kad će te biti gotovi"... pa jebemu zakaj si ju morao dovesti

Ponavljam nemam ja ništa protiv izalazka u parovima, ili da neko dovede curu/dečka... sve 5 ali ne uvijek i ne svuda i ne "na silu"
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 11:34   #33
Quote:
blondy-ri kaže: Pogledaj post
Hehe, kako si lijepo potaknut, između ostalog, mojom temom.
Slažem se s tobom i još nekima ovdje. Nisu mi jasni ti odnosi i nikad mi neće bit jasni. U kojoj god vezi dosad bila, pa tako i ovoj, uvijek sam nalazila i htjela imati vremena za prijateljice. Nije bitno je li to kava, izlazak, šetnja, toga uvijek mora bit. E sad, jedino je problem što je većina njih sada također u vezama, ali nemaju stav popiut mene, nego upravo ovaj pupčani i od toga mi se sere. Po meni je normalno da svatko ima svoje prijatelje i svoje slobodno vrijeme. Evo npr., trenutno je dečko svaki dan kod mene jer sam cijeli mjesec sama doma, ali to me neće spriječiti da odem večeras frendu na rođendan (pa makar otišli i zajedno), niti me spriječi da odem popit kavu jer i on za to vrijeme nađe svoju zanimaciju. Jučer mi je rekao za primjer nekog tipa s posla koji se udebljao i počeo trčat, ali mu je sad žena (ne cura!) zabranila da trči jer će bit zgodan pa će je prevarit. Mislim, kakav to brak mora bit uz toliku dozu posesivnosti, ljubomore i straha.
Ok, ovo boldano je svakako bolesno. Zaista ne znam kakva osoba moraš biti da svom partneru zabraniš da se bavi nekim aktivnostima. A bome, ne znam ni kakav idiot moraš biti da trpiš pored sebe osobu koja ti to brani.
Ja svojeg tjeram da malo počne vježbati, ali igrice na kompu su mu draže
nešto_me_zanima is offline  
Old 11.08.2010., 11:35   #34
Quote:
nuša kaže: Pogledaj post
Prijatelji ne ostaju do kraja života.

Kako se sam mijenjaš, odrastaš, i uozbiljuješ se, tako se mijenjaju i ljudi oko tebe...

A što se tiče odvojenih godišnjih - nikad mi to ne bi palo napamet...

Meni je godišnji za biti sa obitelji....
Rekao sam "pravi" prijatelji... a ne osobe koje u određenim periodima života smatraš prijateljima...
ja imam 4, 5 prijatelja, baš prijatelja... i prijatelji smo još od osnovne škole i znam da se to neće nikad promijeniti.

Kad ste obitelj OK, ali dok ste cura i dečko zašto ne otići na more solo
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 11:36   #35
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Kad ste obitelj OK, ali dok ste cura i dečko zašto ne otići na more solo
A zašto bi i tu bilo razlike? Mislim da bi i u braku moglo biti normalno da odeš nekud možda na koji dan i sam. Ne vidim razloga zašto bi to najednom postalo zabranjeno?
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Old 11.08.2010., 11:37   #36
Quote:
Hermina kaže: Pogledaj post
a šta bi ti smetalo, kad ona već nema neku ludu ekipu, da i nju odvedeš na paintball i cuganje do sitnih sati? nije ti žao da se ona tak ne zabavlja? ( ne znam jeste još skupa..) uglavnom, meni bi bio bed da imam ludu ekipa, a da dečko doma čami..
Pa naravno da sam je vodio, jasna stvar, ali ne baš uvijek... a na paintball nikad jer ju to nije zanimalo i kaj je trebala? sjediti i gledati kak igram i za par sati početi kvocati ko one gore spomenuta cura koju je dragi vodio na paintball
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 11:38   #37
Quote:
nešto_me_zanima kaže: Pogledaj post
Ok, ovo boldano je svakako bolesno. Zaista ne znam kakva osoba moraš biti da svom partneru zabraniš da se bavi nekim aktivnostima. A bome, ne znam ni kakav idiot moraš biti da trpiš pored sebe osobu koja ti to brani.
Ja svojeg tjeram da malo počne vježbati, ali igrice na kompu su mu draže
Pa da, stvarno te moraju teški kompleksi i nisko samopouzdanje prat.
Blondy-ri is offline  
Old 11.08.2010., 11:39   #38
Ne mogu shvatiti da je izgleda vecini normalno da vise vremena zelis provesti sa nekim na pocetku veze, nego nakon nekog vremena ?? Zar nije normalno da kad s nekim provedes vise vremena, zavolis tu osobu, onda se ne zelis razdvojiti od nje, nikako ,,
Littleaigrl is offline  
Old 11.08.2010., 11:41   #39
Quote:
alanis kaže: Pogledaj post
A zašto bi i tu bilo razlike? Mislim da bi i u braku moglo biti normalno da odeš nekud možda na koji dan i sam. Ne vidim razloga zašto bi to najednom postalo zabranjeno?
Nisam u braku niti imam djecu ali vidim oko sebe... parovi s djecom rijetko kad idu negdje odvojeno (pričam prvensteno o GO-u) ali u konačnici zašto ne
Ove godine sam upoznao lika od 4 banke koji ima ženu i dvoje djece i svako ljeto barem na jedan vikend ode sa ekipom na zrće i kaže "može ona meni kvocat kolko oče ali to je naša tradicija koje se mislim držati"
skidam kapu. Bolje da propadne selo nego običaji
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 11:41   #40
Pa eto, kad se već to more toliko spominje (godišnji), meni nije baš normalno otići na more bez osobe s kojom sam u vezi, ako zajedno imamo go.
Nije i gotovo.
Druga stvar da ja iz nekog razloga ne mogu, a njoj se pruža prilika da ode. Onda je to sasvim ok.

Ovako.. volimo se, u vezi smo, imamo go u isto vrijeme, a svatko ide s nekim drugim ljudima na more? Ne, nije mi to ok. Zabavljati se možemo i zajedno, s ekipom ili bez, svejedno.


I baš me briga što netko misli o tome.
__________________

“I regret nothing. The end.”
Ron Swanson
Violently happy is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:29.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger