Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 11.08.2010., 12:10   #61
Eh, ne znam ja. Jedno je osuda, drugo iščuđavanje

uglavnom, da i mene čudi kad netko baš svaku slobodnu sekundu provodi isključivo sa partnerom...malo mi je to too much...al tko voli...nek izvoli
__________________
No winter lasts forever, no spring skips it's turn...
alanis is offline  
Old 11.08.2010., 12:11   #62
Quote:
sexy_ciccolina kaže: Pogledaj post
Jel kad se uda ili...
Nebi znal... nsiam se još udal , još nisam našao dovoljno bogatu hehe
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 12:12   #63
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Nebi znal... nsiam se još udal , još nisam našao dovoljno bogatu hehe
Al znaš na što si mislio.
sexy_ciccolina is offline  
Old 11.08.2010., 12:13   #64
Vidim da se ovdje priča o parovima koji vode curu/dečka stalno sa sobom na kave, na ljetovanje itd... To je još i podnošljivo, mada ponekad stvarno paše ostaviti curu/dečka doma. Ali znam neke parove koji od kako su skupa izlaze sami van, sami idu na ljetovanje i stalno stalno stalno su sami i nikada nemaju vremena za prijatelje. Nakon nekog vremena su ih ti isti prijatelji prestali zvati van jer više nije bilo smisla. Zanima me samo šta bi bilo kad bi prekinuli? Došli bi nazad kukat prijateljima.
__________________
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.
Nuru is offline  
Old 11.08.2010., 12:13   #65
Moj dragi i ja kad smo slobodni ( nema obveza na faxu i slično ), nalazimo se skoro svaki dan ili svaki drugi. On ima svoje prijatelje i ja svoje. Oboje volimo izaći sa svojima i popričati o temama koje meni / njemu ne bi bile zanimljive. Ja odem koji put s njegovima na kavu ( svi njegovi frendovi uvijek vode cure sa sobom ), ali nemam neku želju svaki dan tako. Ne smeta mi kad izađe sa njima, ni obrnuto.
Na more smo išli svatko sa svojima. Nije nam se baš poklapalo slobodno vrijeme, a i da je, uvijek odemo s ekipom.

Volimo se i naravno da uživamo jedno s drugim, kao što su svi ovdje pisali. Ali meni to ne znači da odmah moramo spojit društva i zajedno izlazit. Možda neće biti tako kad završim faks i počnem raditi, ali zasad mi je glupo da svaki trenutak moramo provest zajedno.
Tako većina mojih frendica. Nađe dečka i vidimo se jednom mjesečno.
velika_mrvica is offline  
Old 11.08.2010., 12:21   #66
Quote:
Nuru kaže: Pogledaj post
Vidim da se ovdje priča o parovima koji vode curu/dečka stalno sa sobom na kave, na ljetovanje itd... To je još i podnošljivo, mada ponekad stvarno paše ostaviti curu/dečka doma. Ali znam neke parove koji od kako su skupa izlaze sami van, sami idu na ljetovanje i stalno stalno stalno su sami i nikada nemaju vremena za prijatelje. Nakon nekog vremena su ih ti isti prijatelji prestali zvati van jer više nije bilo smisla. Zanima me samo šta bi bilo kad bi prekinuli? Došli bi nazad kukat prijateljima.
Pa da... imao sam ja jednog takvog "prijatelja"... 3 godine nije pitao za nikog, 3 godine nije nikom ni rođendan čestitao a kamo li išta drugo... zvali smo ga 100 puta van, 98 puta je našao neku ispriku a dva puta se pojavio sa dragom i ostao sat, dva reda radi... nekon nekog vremena prestali smo ga i zvati, on nas nije... nikog i nikad.
I kaj se desilo... Ivan nakon 3 godine dobio nogu i onda bi se on opet s nama družio, sad smo mu dobri... sad bi na kavice, sad bi na cugice, sad bi na roštilje, sad bi na more... e pa sorry to ne ide baš tako jednostavno.
Ono 3 godine te nismo zanimali ni 0,1% a sad smo si kao opet super... nismo si super, gotovo nitko si s njim više nije super... i prijateljstvo ima svoje granice.
To ti je to.. ne možeš odjebat ekipu poradi cure i onda očekivati da će te svi objeručke primiti "natrag"... jebi ga. Ispao je govno, ispalo je da su mu frendovi zadnja rupa na svirali pa neka su ...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 12:26   #67
Yap, ima i takvih. Razumljivo je da pogotovo na početku veze parovi žele svo vrijeme biti skupa. Ali nikad ne treba zanemarit prijatelje. Uvijek se može nać vremena i za njih.
__________________
Never be afraid to try something new. Remember, amateurs built the ark. Professionals built the Titanic.
Nuru is offline  
Old 11.08.2010., 12:29   #68
Quote:
Nuru kaže: Pogledaj post
Yap, ima i takvih. Razumljivo je da pogotovo na početku veze parovi žele svo vrijeme biti skupa. Ali nikad ne treba zanemarit prijatelje. Uvijek se može nać vremena i za njih.
Pa upravo tako i o tome i govorimo... da je jednom u 3 mjeseca, ma u pola godine nazvao da sjednemo na kavu na sat vremena sve 5 , ali nije čak ni to. E pa sorry-nađi si novu dragu ili novu ekipu, sam si si kriv.
Da, beščutno zvući ali sve ima svoje granice... nemreš za nikog ne pitati 3 godine i onda se od jednom vratiti koda si ono bio 14 dana na moru
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 12:38   #69
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Pa upravo tako i o tome i govorimo... da je jednom u 3 mjeseca, ma u pola godine nazvao da sjednemo na kavu na sat vremena sve 5 , ali nije čak ni to. E pa sorry-nađi si novu dragu ili novu ekipu, sam si si kriv.
Da, beščutno zvući ali sve ima svoje granice... nemreš za nikog ne pitati 3 godine i onda se od jednom vratiti koda si ono bio 14 dana na moru
Kad ja tako kažem za svoje frendice koje ostave sve zbog dečka...svi počnu - joj meni tako drago što su zajedno i sretni neka samo uživaju.
Onda ja ispadnem luđakinja kojoj smeta što se nalaze s dečkima a isto imam dečka i vremena uz to za sve druge. Ne znam više ništa
velika_mrvica is offline  
Old 11.08.2010., 12:39   #70
Postoji mjesto u životu i za ljubav i za frendove..naravno kad si tek s nekim u vezi pa želiš češće biti s tom osobom,ali to ne znači da zato trebaš zanemariti prijatelje..Ja nisam imala problema s time,uvijek sam imala vremena i za dečke i za prijatelje...ma koliko god bila zaljubljena.Što se tiče odlaska na more s ljubavi svog jelte života..ma sve je stvar dogovora i kompromisa...i sve se mijenja,nekad mi je bilo nezamislivo ići bez dečka sama na more-ali kroz život se mijenjaš i budeš i mudriji i zreliji i sl,danas bez pardona bi,zašto ne,šta je u tome loše..Nemojte sad o prevarama i aferama,da to želim jebat ga to bi napravila onda i ovdje doma,ne bi tražila to na moru.Sve je stvar povjerenja,ili ga imaš ili nemaš.
__________________
http://mojekrpice.hr/didi55-31660

Nikad ne pretpostavljaj jer je pretpostavka majka svih zajeba.
Angel2 is offline  
Old 11.08.2010., 13:10   #71
Zanemarit prijatelje - nema šanse!

Ali zar je zanemarivanje kada dođeš s dečkom/curom na zajedničku kavu /more/kino/kajgod s frendovima?
Ne kužim, kaj nekog vrijeđa i osjeća se zakinutim kad mu frend/ica dođe s curom/dečkom u ekipu?

Volim kombinaciju prijatelji+dečec Svi ljudi koje volim i cijenim na jednom mjestu može samo rezultirat megaugodnim druženjem.

Kave/mali noćni razgovori/izlasci/mora/tekme sa prijateljima (bez druge polovice,jel), zar zaista ima ljudi koji se odreknu svega u potpunosti?!
trešnjica007 is offline  
Old 11.08.2010., 13:37   #72
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
To ti je to... prijatelji, pravi prijatleji ostaju do kraja života a cure/dečki maltene kako dođu tako prođu...
zbog takvog razmišljanja ni nemožeš shvatit zašto neki vole provodit svo slobodno vrijeme zajedno

pravi prijatelji su tu i kad nemaš mjesecima vremena nać se s njima, iz bilo kog razloga
__________________
Najsigurniji način da ne postaneš vrlo nesretan jest taj da ne zahtijevaš da budeš vrlo sretan.
poop is offline  
Old 11.08.2010., 14:00   #73
Quote:
Violently happy kaže: Pogledaj post
Pa eto, kad se već to more toliko spominje (godišnji), meni nije baš normalno otići na more bez osobe s kojom sam u vezi, ako zajedno imamo go.
Nije i gotovo.
Druga stvar da ja iz nekog razloga ne mogu, a njoj se pruža prilika da ode. Onda je to sasvim ok.

Ovako.. volimo se, u vezi smo, imamo go u isto vrijeme, a svatko ide s nekim drugim ljudima na more? Ne, nije mi to ok. Zabavljati se možemo i zajedno, s ekipom ili bez, svejedno.


I baš me briga što netko misli o tome.
U potpunosti se slažem!

Nikad nisam shvaćala pojedince iz svog društva kojima je redovno smetalo što netko na druženja uvijek ili gotovo uvijek dovodi curu ili dečka. I, premda su ih često karakterizirali kao posesivne, ja bih upravo te prijatelje nazvala takvima.

Meni je drago vidjeti prijatelje sretno zaljubljene i ne vidim zašto bi mi smetalo kada bi na roštilje, vikende i ljetovanja počeli dolaziti u paru. Ako s nekim od njih želim biti nasamo, pozvat ću ga na popodnevnu kavu ili ga odvući na stranu za vrijeme ekipnog druženja. Ne vidim tu neki problem, uistinu

I meni je samoj svaki izlazak i svaka aktivnost deset puta draža ako je moj dečko pored mene. Naravno, mislim na prilike u kojima se oboje podjednako zabavljamo. Obožavam provoditi vrijeme s njim, nikada mi pored njega nije dosadno niti se moram ustručavati kad je bilo što u pitanju. I zbilja bih se zabrinula kada bi mi on smetao. A ako to mojim prijateljima smeta i stave me u situaciju da biram između njega i njih... Izbor mi ne bi bio težak.

Ne, nismo vezani pupčanom vrpcom i neću ga vući na kavu s prijateljicom. Ali zbilja ne vidim razloga da idem bez njega na roštilj s ekipom, ako smo oboje tu večer slobodni i raspoloženi

Isto je kad je u pitanju ljetovanje. Ako imamo šansu da odemo zajedno (sami ili ekipno), ne bi mi palo na pamet da poželim otići bez njega. Zašto bih?
June Bug. is offline  
Old 11.08.2010., 14:09   #74
Što se ovog tiče, mislim da je posljedica toga što se tu razlikuju dvije vrste ljudi. Poradi pojednostavljanja, jedne ćemo zvat površni, a druge ćemo zvat opsesivni. Imajte samo na umu cijelo vrijeme da su ovo deskriptivne kategorije, osim u slučaju izostanka italica.

Površni će naglasak češće stavljat na veći broj ljudi koji ih okružuje, imat će puno poznanika/frendova (prijatelja?), već imaju izgrađen lifestyle i vezu u koju već uđu ne doživljavaju fatalistički ozbiljno, nego kao - eto - vezu u kojoj su trenutno. Nešto prolazno. I može im bit super u toj vezi i mogu se zaljubit i voljet (kvantifikacija nepotrebna), ali to ne mijenja činjenicu da oni misle da je to prolazna stvar i da postoji još 100 (od kojih su neke bitnije, a neke manje bitne) stvari osim partnera s kojim jesu. Partner im ima samo ulogu partnera.

Opsesivni će naglasak češće stavaljat na manji broj intimnih prijateljstava, a ukoliko i imaju veći krug poznanika, on se ne interferira s ovim prvima. Vezu u koju ulaze doživljavaju ozbiljnije od površnih - po njihovoj definiciji veze, ona ne bi smjela biti površna - partner im je u isto vrijeme i partner i najbolji prijatelj (u nekim ekstremnim situacijama i psihijatar, roditelj, dijete i ostale uloge koje ne bi trebao imat) i zbog same definicije ga ne mogu "vrednovati" manje od dugogodišnjih prijatelja. Jer oni partnera ne vide kao osobu koja je prolazna, prijatelje ne vide kao osobe koje će tu biti "bez obzira na sve" i, kad se nađu u ispunjujućoj i zadovoljavajućoj vezi, odnos koji imaju s partnerom je puno dublji i intimniji, skladniji i puniji od onog s prijateljima. Nespojive su kategorije, zapravo.

Jebate, ka da horoskop pišem.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Old 11.08.2010., 14:14   #75
Uostalom, svi ljudi (ovo pišem po sjećanju iz srednjoškolske psihologije) imaju dva osnovna motiva: motiv za prisnošću i motiv za druženjem.

Lako je moguće da su ovi površni oni koji imaju visok motiv za druženjem, a mali za prisnošću, a da opsesivni imaju obrnuto.

Sad - zašto je to tako je podloga za priču od tisuću psiholoških (odrastanje), socioloških (utjecaj okoline) i bioloških (genetic makeup) istraživanja. Ali, na kraju krajeva možda nije ni bitno: imam osjećaj da ta dva tipa ljudi nekako ne idu skupa.
__________________
microstock
*_spike is offline  
Old 11.08.2010., 14:18   #76
U potpunosti si upravu za ovo. Vecina ludo zaljubljenih tako postupa, znam i po sebi.
Skoro uvijek tako bude na pocetku, ali kako veza 'raste' i vrijeme odmice, stvari postaju drugacije, pa i to dvoje taj problem primjecuje i pokusava izaci na kraj s tim.

A pravi prijatelji imaju barem malo razumijevanja za takve slucajeve, jer sve vremenom prodje
Hattrick is offline  
Old 11.08.2010., 14:58   #77
Quote:
poop kaže: Pogledaj post
zbog takvog razmišljanja ni nemožeš shvatit zašto neki vole provodit svo slobodno vrijeme zajedno

pravi prijatelji su tu i kad nemaš mjesecima vremena nać se s njima, iz bilo kog razloga
Sorry dušo , ne imat vremena je jedno, ne imat volje je nešto sasvim drugo ... ima volje da s dragom gleda romantičnu komediju (koja mu se ni ne gleda ali eto-njoj za ljubav, i tako već 35 romantičnih komedija za redom ) ali za otić na kavu, pivu, izlazak... sa frendovima "nema vremena"

I zašto neki vole provoditi svo slobodno vrijeme zajedno? To mi nije jasno... . Misle da će tih sat, dva, tri... ili ne daj bože vikend bez drage nešto bitno promijeniti/poremetiti/pogoršati... ili time samo svojim prijateljima pokazuju da ih ne cijene i da im nisu bitni...
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Old 11.08.2010., 15:05   #78
Quote:
Legion kaže: Pogledaj post
Misle da će tih sat, dva, tri... ili ne daj bože vikend bez drage nešto bitno promijeniti/poremetiti/pogoršati... ili time samo svojim prijateljima pokazuju da ih ne cijene i da im nisu bitni...
Ne misle oni tada previše na prijatelje jer su zaljubljeni i u tom trenutku im je čak draže gledati "glupe romantične komedije" s curom nego raditi do tada omiljenu aktivnost. Ali to je toliko ljudski i normalno i mislim da svi oni koji to ne prihvaćaju kod svojih frendova zapravo nisu pravi prijatelji .
ana.zacarana is offline  
Old 11.08.2010., 15:07   #79
neki dan smo taman ekipa i ja komentirali kak jedan frend više ne pita za nas od kad ima curu. Prije je i išao van s nama, i družili se svi, nađe frajer trebu napokon i sad nam faca laže i izmišlja gluposti zašto ne može ić s nama negdje, i onda ode s njom. Mi pred 2 tjedna vani, lagano cugamo, kad ono on i njegova ženska. Stoje obje ko ukopani, jedva se miču, onda se tamo ljubakaju tj izgleda kao da jedno pokušava progutat drugo. Niti ga više vidimo ni čujemo. Dođe nam da ga odj**** kad ce htjet s nama negdje. A znam isto jedan frend, nije iz moje ekipe, odje*o svako malo svoju ekipu zbog cure pa su oni njega
mislim, sve je to ok, treba provodit vrijeme sa curom/dečkom, ali damn..bar onda neka razumno to rasporedi ili ukombinira s frendovima i ubije 2 muhe odjednom.
edit. vidim da pišete o dovođenju cure/dečka na druženja i zabave i kave, bla bla...podržavam u potpunosti, samo eto kod ovog gore navedenog frenda- on nas otpili totalno i ode s njom na neko sasvim deseto (10.) mjesto. Da ga mi podržavamo u tome- nakon laži i svega šta izmišlja. I don't think so. Isto tako mislim da mi ne bi najbolje sjelo da moja draga ode bez mene na more, a niti bi njoj da ja bez nje odem. hh
__________________
nemam ideje šta napisat -.-'

Zadnje uređivanje Kix333 : 11.08.2010. at 15:12.
Kix333 is offline  
Old 11.08.2010., 15:09   #80
To nit je ljudski nit je normalno... bitno smanjiti viđenja-ok, i ja sm to znao raditi, ali ih u potpunosti prekinuti ili ih svesti na neki "reda radi" to nit je ljudski nit je norrmalno a jedna od odlika ljudskosti je da i kad si pun emocija ko šipak koštica da ti ipak ostane poneko zrnce soli u glavi pa da možeš skužiti neke stvari i odnose... a ne ono sve super i sve pet i a na kraju završiš na šupendarskoj temi
__________________
VIŠE MESA U BUREKEEEEEEE!!!
Legion drinks his weight, drinks like Richard Burton, dance like John Travolta, now
Legion is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 09:53.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger