Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo

Gospodarstvo Novac, profit, blagostanje. Kako doći do toga?
Podforumi: Kriptovalute, Dionice, Ostali oblici investiranja, Banke, osiguranja, krediti, Poduzetništvo, računovodstvo i porezi

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.05.2016., 08:52   #81
Quote:
ZorcJ kaže: Pogledaj post
Za sad je to sve dosta lose i nista me nije zainteresiralo da ista kupim na tom shopu .... s druge strane, kupujem s njemackog amazona (kupljeno u nedjelju, u srijedu je paket bio kod mene - cijena niza nego na nasim web shopovima ....
al zato zapapre na dostavi...opet neisplativo,.
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.05.2016., 08:54   #82
Quote:
Kerefek76 kaže: Pogledaj post
Umjesto da forsiraju prodaju ciljanih proizvoda sa ekstra niskim cijenama (s gubitkom) i to proizvoda široke potrošnje, poklon vaučerima kao što radi ebay i agresivnom reklamom oni su krenuli sa fensi-šmensi proizvodima sa cijenama većim nego u trgovinama na malo, nemogućnošću plaćanja paypalom (najvažniji način plaćanja internetom danas) i nepostojećom reklamom.
po HR zakonu ne smiješ poslovati sa gubitkom.
k-kekec is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 10:55   #83
Trebam pomoć!

Imao sam povrat, ali evo i nakon 20 dana oni mi govore da nisu dobili - poštom sam slao. Kao treba se to nekako drugačije, dogovoriti sa njima ...

Uglavnom treba mi netko tko je dobio pošiljku od njih, u pakiranju ima obrazac za povratom i naljepnica njihove adrese.
E koja je adresa na toj naljepnici??? Ja sam samo tu naljepnicu stavio na kuvertu i poslao - na žalost nisam preporučeno, pa na mogu na pošti provjeriti.
abusaef is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 11:18   #84
Quote:
abusaef kaže: Pogledaj post
Trebam pomoć!

Imao sam povrat, ali evo i nakon 20 dana oni mi govore da nisu dobili - poštom sam slao. Kao treba se to nekako drugačije, dogovoriti sa njima ...

Uglavnom treba mi netko tko je dobio pošiljku od njih, u pakiranju ima obrazac za povratom i naljepnica njihove adrese.
E koja je adresa na toj naljepnici??? Ja sam samo tu naljepnicu stavio na kuvertu i poslao - na žalost nisam preporučeno, pa na mogu na pošti provjeriti.
https://www.forum.hr/showthread.php?t=935793
NotSure is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 12:42   #85
Hvala na linku, sve pročitao ali nema adrese nigdje. Meni je bitno koju adresu oni šalji da se uđe u trag lakše mojoj pošiljci - mada mislim da je to izgubljeno.

Ja sam poslao na neku adresu koja nije A007 d.o.o., Ul. Marijana Čavića 1a, 10000 Zagreb. Tražim tu drugu adresu, na informacijama na telefonu nisu znali za niti jednu drugu.
abusaef is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.10.2016., 13:24   #86
Stavio sam link da tamo pitaš
NotSure is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 21:56.