Natrag   Forum.hr > Društvo > Kutak za školarce i studente > Fakulteti i visoka učilišta

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.06.2009., 21:50   #1001
Quote:
annnnn kaže: Pogledaj post
Ovo ti opraštam pošto me neznaš bdw navedenu radnju sam maloprije obavila
Oprosti......
spike_2 is offline  
Old 06.06.2009., 04:47   #1002
[evo nažalost večeras sam istukao dečka iz intervetne policije(nije bio na dužnosti)počeo se siliti,pa je curu napadao s kojom sam bio,bio sam mrtav hladan dok me nije gurnuo i htio udariti,(izbacivači-bivše kolege)su me pustili i naravno u 20sek završio je sa razbijenom glavom i na podu....rekao je da će me tužiti upravi(jer on namjerno želi da ja neogu u policiju)a imam svjedoke da je prvi započeo sukob...bio je i s njim kolega policajac(isto u civilu)al on je pobjegao kroz vrata....naime zanima me dali može doći do kakvi problema ako me prijavi???
gospodin_87 is offline  
Old 06.06.2009., 12:21   #1003
Quote:
ivanabl kaže: Pogledaj post
ne mora značit
da te utješim ks menom na tečaju imaju cure s tetovažama i sa naušnicama na nekim mjestima....
Ne znam stvarno.. Frendica je upala na tu kaademiju ali kaže da su rušali ljude sa tetovažama, pearcinzima i tak sličnim stvarčicama.. Sve u sve vjerujem da prednost ipak imaju oni koji su "čisti"
henky72 is offline  
Old 06.06.2009., 12:52   #1004
Quote:
gospodin_87 kaže: Pogledaj post
[evo nažalost večeras sam istukao dečka iz intervetne policije(nije bio na dužnosti)počeo se siliti,pa je curu napadao s kojom sam bio,bio sam mrtav hladan dok me nije gurnuo i htio udariti,(izbacivači-bivše kolege)su me pustili i naravno u 20sek završio je sa razbijenom glavom i na podu....rekao je da će me tužiti upravi(jer on namjerno želi da ja neogu u policiju)a imam svjedoke da je prvi započeo sukob...bio je i s njim kolega policajac(isto u civilu)al on je pobjegao kroz vrata....naime zanima me dali može doći do kakvi problema ako me prijavi???
Pa mislim da bi mogao imati problema, no nekako sam misljenja da nebi trebao pisati o tome tu na forumu i pogotovo na ovom topicu.....
spike_2 is offline  
Old 06.06.2009., 13:06   #1005
mislim da si sam kriv trebao si zvati redare da to riješe
girly-girl is offline  
Old 06.06.2009., 17:59   #1006
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
mislim da si sam kriv trebao si zvati redare da to riješe
eto nije me prijavio ,ja mu stvarno nisam kriv što si je zabrijao u glavu(da je on zakon)naravno u par sekundi loše je prošao,nemam kazne za parking a kamoli kakvi prijava..policija nije loša ali ima takvi šupčina(pojedinaca) u njoj da ih se mora naučiti pameti....
gospodin_87 is offline  
Old 06.06.2009., 20:21   #1007
maknite se od P:A:Z pozdrav od ex-mupovca

Nije mi jasno da svi zelite u akademiju,kad to nema vide veze s akademijom.Akademija je bila pojam 1994-1998.godine,a sve iza toga je jedna obicna nula,mjesto gdje obitavaju mamine maze,stekeri,ulizice,a za doci do spec-tj.interventne vam je gotovo nemoguce
truckdriver is offline  
Old 06.06.2009., 20:40   #1008
Quote:
truckdriver kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno da svi zelite u akademiju,kad to nema vide veze s akademijom.Akademija je bila pojam 1994-1998.godine,a sve iza toga je jedna obicna nula,mjesto gdje obitavaju mamine maze,stekeri,ulizice,a za doci do spec-tj.interventne vam je gotovo nemoguce
Pa nismo mi krivi što je srednja policijska ukinuta. Poslije osnovne željela sam policijsku, međutim, spletom okolnosti završila u ekonomskoj( 4 godine torture)....i jedva čekam natječaj
annnnn is offline  
Old 07.06.2009., 19:42   #1009
joooooooj kad ce vise taj natjecaj...nemogu cekat vise,postajem nervozan
Ahg is offline  
Old 07.06.2009., 20:29   #1010
Quote:
truckdriver kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno da svi zelite u akademiju,kad to nema vide veze s akademijom.Akademija je bila pojam 1994-1998.godine,a sve iza toga je jedna obicna nula,mjesto gdje obitavaju mamine maze,stekeri,ulizice,a za doci do spec-tj.interventne vam je gotovo nemoguce
tako je,tako je tako je tako je tako je.......živa istina najveći šljam upada....
gospodin_87 is offline  
Old 07.06.2009., 22:49   #1011
a jel? pa zašto se onda prijavljuješ? bože koji licemjer, pljuješ po drugima jer su upali i sereš da su svi preko veze a ako upadneš onda ćeš promjeniti priču, ha? nisi ti nikakav gospodin a jao si ga nama ako ti ikad upadneš u policiju
girly-girl is offline  
Old 07.06.2009., 23:07   #1012
Quote:
gospodin_87 kaže: Pogledaj post
tako je,tako je tako je tako je tako je.......živa istina najveći šljam upada....
ako ti upadneš onda nečeš pričat više da šljam upada ?
neznam odakle ti pravo da tako govoriš o drugima, a 99% sam siguran da ni neznaš nikoga sa akademije, to samo pokazuje tvoj odgoj (neodgoj)

a u policiji moraš imati jako puno živaca iz puno razloga, a čini mi se da ih ti uopće nemaš ...
__________________
Život je bolest koja se prenosi sex-om !!!
danhil is offline  
Old 07.06.2009., 23:09   #1013
tip je isfrustriran
girly-girl is offline  
Old 07.06.2009., 23:19   #1014
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
tip je isfrustriran
ako je sad isfrustriran što če tek biti AKO upiše akademiju i kad počne raditi ?
__________________
Život je bolest koja se prenosi sex-om !!!
danhil is offline  
Old 07.06.2009., 23:32   #1015
valjda jedan od onih koji će se kurčiti kako mu nitko niš ne može
girly-girl is offline  
Old 08.06.2009., 09:57   #1016
Quote:
Ahg kaže: Pogledaj post
joooooooj kad ce vise taj natjecaj...nemogu cekat vise,postajem nervozan


i to kaj velis
__________________
Mislite da sve znate, a bez mame i tate i njihove place svi ste vi k**** brate.
KraljevicZX6r is offline  
Old 08.06.2009., 11:07   #1017
Quote:
girly-girl kaže: Pogledaj post
valjda jedan od onih koji će se kurčiti kako mu nitko niš ne može
A možda je u duši dobar

Uvijek sam mislila da policajac mora biti pošten, izrazito tolerantan, spreman iznjeti svoje mišljenje ali isto tako prihvatiti tuđa, da svemu pristupa " hladne glave", da prihvaća raličitosti, da nema predrasuda...( a kad bi svi ljudi bili takvi, društvo bi savršeno funkcioniralo) Mene su roditelji naučili toleranciji i svemu navedenom, a mene zanima što sa onima koji nisu takvi? Jel se njima prag tolerancije poveća kroz obrazovanje na akademiji ili kroz sam rad?
annnnn is offline  
Old 08.06.2009., 13:38   #1018
Quote:
truckdriver kaže: Pogledaj post
Nije mi jasno da svi zelite u akademiju,kad to nema vide veze s akademijom.Akademija je bila pojam 1994-1998.godine,a sve iza toga je jedna obicna nula,mjesto gdje obitavaju mamine maze,stekeri,ulizice,a za doci do spec-tj.interventne vam je gotovo nemoguce
ti se sam predstavljaš kao propali policajac, i tu nama onda nešto pričaš...
pa stari moj, baš te 94 i 95 god. u akademiju je mogla upasti najveća ološ!! bitange, pijanci i ostala ološ što gmiže!! i to su upali samo iz jednog razloga zato što je bilo ratno stanja, i tražilo se kadra!!
a sama činjenica da je pola od tih dobilo otkaz govori koliko je danas stanja na akademiji bolje, i kako više nemože svatko upast!!
sly21 is offline  
Old 08.06.2009., 15:52   #1019
Quote:
henky72 kaže: Pogledaj post
Ne znam stvarno.. Frendica je upala na tu kaademiju ali kaže da su rušali ljude sa tetovažama, pearcinzima i tak sličnim stvarčicama.. Sve u sve vjerujem da prednost ipak imaju oni koji su "čisti"
cura s menom ima pearcing u pupku...a ostale cure da ti ne nabrajam
koliko sam shvatila za tetovaže,možeš ih imat,al da se ne vide tipa da ti je na leđima ili negdi drugo,moja jedna kolegica ima na lopatici malu ružu...
ivanabl is offline  
Old 08.06.2009., 23:04   #1020
Quote:
danhil kaže: Pogledaj post
ako ti upadneš onda nečeš pričat više da šljam upada ?
neznam odakle ti pravo da tako govoriš o drugima, a 99% sam siguran da ni neznaš nikoga sa akademije, to samo pokazuje tvoj odgoj (neodgoj)

a u policiji moraš imati jako puno živaca iz puno razloga, a čini mi se da ih ti uopće nemaš ...
mislim da se imam pravo izraziti,jer ja koji sam sposoban(ima ih kao i ja ali manji broj)nisam upao jer se moji rezultati dali nekom krmku(što nije mogao ni otrčat 1000m)a ja ako upadnem(ako bog da)bit ću dobar za to(jer mene neće šamariti svakve propalice)kao što je vidljiv filmić(policajac se usro)pogledajte....
gospodin_87 is offline  
Zatvorena tema


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 11:05.