Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Oprema

Oprema Sve što nam treba (i ne treba, ali želimo :hekla:)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.11.2015., 11:52   #1501
moje dijete nije mršavo, dapače iznad prosjeka je. ima sad 2.5 god. i sjedila je u toj ikeinoj hranilici sve donedavno, sad više ne želi. hoće na veliku stolicu..
meni je veći problem s tom ikeinom stolicom bio što ima te noge ustranu, pa mi je svudgdje smetala, stalno sam ju nekamo premještala. Npr trip trap i slične stolice su mi bolje, zavučeš pod stol i ne smeta.
ali cijena ikeine i trip trap stolice nije za usporedbu. za 100 i sitno kuna nas je služila skoro 2god. furali je i na more sa sobom. koristila ju baka prije toga za bratove klince... omjer uloženom i dobivenog je odličan
they call me Bo is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 15:02   #1502
Mi smo Antilop imali kod obje bake - za te pare super rješenje
Sad su već proslijeđene nekim drugim klincima jer ju je prerastao i neće više u nju, dok u ovu doma u koju može sam ući i izaći i s kojom jede za stolom, još hoće

I po meni Antilop nije baš za skroz male bebe već od kad djeca samostalno sjede
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem

Zadnje uređivanje Francesca : 27.11.2015. at 16:12.
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 16:10   #1503
Quote:
they call me Bo kaže: Pogledaj post
meni je veći problem s tom ikeinom stolicom bio što ima te noge ustranu, pa mi je svudgdje smetala, stalno sam ju nekamo premještala.

joj daaaa, pa ako ideš pokraj obavezno zapneš
ali mislim da je to problem sa svim hranilicama

nama je još najbolja ona šta se našarafi na stol, izum stoljeća za djecu, mi nigdje bez nje ne idemo
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.11.2015., 17:31   #1504
Za sad je hranim u viperu kojem se naslon moze nakosit. U tu antilop je ne bi stavljala dok stvarno ne moze lijepo sjedit sama. Mislim da cemo uzet tu jer je meni, iskreno, zao davat silne novce za te hranilice. Ak ne bu odgovarala, onda cemo morat nekaj skuplje očito uzet. Ne bum propala za 120 kn. Ak nis drugo, kak je francesca rekla, bude kod bake i dede bila korištena.
I kak ste rekli da treba isprobat, budemo i to u Ikei.
slatkakobombon is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.02.2016., 10:27   #1505
Mi smo se isto odlučili za Stokke Tripp Trapp.

No, može li mi netko reći što nam treba od dodatne opreme za taj stolac?
Pojas i umetak?

Newborn set me ne zanima, imamo viper za te prve mjesece, dakle treba nam oprema čim počne dohrana i beba počne donekle samostalno sjediti.
FatGlow is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 12:43   #1506
Da li mi tko zna reći da li je lošija stabilnost kod hranilica ovog tipa, naspram ovakvih? Ova druga mi se čini sigurnijom zbog te dodatne poluge između prednje i zadnje strane nogu. Voljela bih da je koristimo dugo i da se može sama penjati kad poraste, a malo sam skeptična može li se to raditi u ovim prvim opcijama.
ovdje sam stavila namjerno i slike na peg perego prima pappa zero3 i pappa diner jer se dvoumim između te dvije. Bitno mi je i jednostavno održavanje i sklapanje jer bih je spremala nakon upotrebe.

Čitala sam zadnjih desetak stranica teme i vidjele da mame hvale dinner, ali za zero 3 bih voljela čuti dojmove.

I da li ima tko iskustva sa FreeOn hranilicama? Teta u dućanu ih hvali, mm se čini da nisu ništa lošije od pp pa on ubacuje i njihovu tom u izbor, a upola je jeftnija.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2016., 23:09   #1507
Mi smo na kraju uzeli prima papa zero 3 jer nisam vise mogla pigat se da je nahranim u viperu, a jos nije samostalno mogla sjedit. Stabilna je, ne moze se prehitit, bar kolko sam ja isprobala. Naslon se moze nagnut, ima 5 polozaja tako da bebac moze unutra i prije nego samostalno počne sjedit. Moze se i visina sjedalice namjestit ak je to nekom bitno. Moze se i slozit. Imas filmic na you tube pa pogledaj kak funkcionira. Mi smo odusevljeni s njom!
slatkakobombon is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 08:38   #1508
svakako prvo probajte dijete staviti u hranilicu
ja sam isto mislila da je to sve ok, sve isto, pa nema šta biti krivo i loše
dobili na poklon neku, dan dana ne može sjediti u njoj jer mu je prevelika, a ima 16 mjeseci
onaj tanjur mu dođe pod bradu, kako god podesimo i namjestimo. a ima 100 funkcija. i onaj remen s kojim ga vežeš dođe nekako predaleko, pa dijete stalno klizi, ma promašaj samo takav, a nije bila jeftina

na kraju nam sjedi u ikeinoj od 100kn, a ova čeka da se malo slegne (ipak je bio poklon) a onda leti u krupni otpad
vlovrec is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 20:34   #1509
Slatkakobombon, mislim da sam se sada nakon tvog komentara već gotovo odlučila za Zero 3. Ajde mi samo reci da li imaš problem da skineš onu tacnu? Našla sam na internetu da se ljudi žale da to ide teško.
Vlovrec, da znaš da sam se baš mislila jel glupo tražiti da stavim bebačicu u nju da vidim kako to u praksi šljaka.

Hvala vam objema, hranimo se trenutno u viperu i smatram da će mi biti jednostavnije i bolje u hranilici. Pitala sam ljude iz okoline za savjete, ali sam dobila toliko oprečnih mišljenja da nisam znala što da mislim više. Najviše me zbunjuje to kad mi netko kaže da djeca ionako kratko koriste hranilice, a ovdje sam pročitala dosta mama da piše da su im kikaći to koristili i nakon treće godine. Meni to zvuči kao dosta dugo.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 21:59   #1510
Smile

Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
Slatkakobombon, mislim da sam se sada nakon tvog komentara već gotovo odlučila za Zero 3. Ajde mi samo reci da li imaš problem da skineš onu tacnu? Našla sam na internetu da se ljudi žale da to ide teško.
Vlovrec, da znaš da sam se baš mislila jel glupo tražiti da stavim bebačicu u nju da vidim kako to u praksi šljaka.

Hvala vam objema, hranimo se trenutno u viperu i smatram da će mi biti jednostavnije i bolje u hranilici. Pitala sam ljude iz okoline za savjete, ali sam dobila toliko oprečnih mišljenja da nisam znala što da mislim više. Najviše me zbunjuje to kad mi netko kaže da djeca ionako kratko koriste hranilice, a ovdje sam pročitala dosta mama da piše da su im kikaći to koristili i nakon treće godine. Meni to zvuči kao dosta dugo.
Ma hranilica ti je super. Moj s 4 jos uvijek voli jesti u njoj. Sam se popne. Mi recimo ne koristimo remencice (skroz smo ih skinuli) ni za malog od 11mj jer je stabilan u njoj a ne moze nikuda jer je onaj dio izmedju nogu koji smo jedno vrijeme takodjer isto skinuli za starijeg dok nije doslo vrijeme za hranjenje mladjeg. Stavis na pladanj hranu pa neka sam jede sto vise moze.
Cepin40 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2016., 23:32   #1511
Normalno je skidamo. Ispod pladnja je poluga, ili kak se vec to zove, koju potegnes i skines. Za sad nismo imali problema s tim, a nadam se da ni necemo. Neko vrijeme nam je pladanj bio gore, na mjestu, cijelo vrijeme, ali trenutno je sa strane jer se primi za pladanj pa se dize, a to jos dok ne sjedi samostalno nije dobro..pa smo maknuli.
I da, dobro ju je isprobat, mi smo kod prijatelja probalii mala uzivala ko kraljica .
Mi smo uzeli onu s eko kozom i dodatni jastuk koji ide na nju. Ok mi je jastuk jer je malo podbolta i popuni hranilicu kad je ona jos mala i sitna.
slatkakobombon is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.02.2016., 22:51   #1512
mi imamo pp zero 3, točno ovu crnu sa linka. preoduševljeni smo. mali će sada godinu dana, bez problema sjedi u njoj. jako je stabilna tako da ga još nismo remenčićima niti vezali. i lako se pladanj skida održavanje također vrlo lako. preporuke i od mene
__________________
ako ti je zivot kiseo kao limun.. ..napravi od njega limunadu
yvanna is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 12:32   #1513
E, hvala vam stvarno svima.
Kupili smo na kraju Zero 3, isto tu sa eko kožom, crvenu. Oduševljeni smo i ja i mm koji je bio za najjeftinije varijante hranilice. Išli smo baš usporediti sve što nam je bitno i ova nam je bila naj naj, a i bebačici se jako sviđa. Smazala je čitav brunch.
kachunchica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2016., 15:10   #1514
Quote:
kachunchica kaže: Pogledaj post
E, hvala vam stvarno svima.
Kupili smo na kraju Zero 3, isto tu sa eko kožom, crvenu. Oduševljeni smo i ja i mm koji je bio za najjeftinije varijante hranilice. Išli smo baš usporediti sve što nam je bitno i ova nam je bila naj naj, a i bebačici se jako sviđa. Smazala je čitav brunch.
I naša je crvena
slatkakobombon is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.02.2016., 03:16   #1515
Za sve vas koji kupujete peg perego hranilicu, ovdje su na solidnoj akciji...

http://www.mojabeba.hr/hrvatski/bran...-hranilice_27/
ancy_20 is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.04.2016., 10:23   #1516
i mi smo u pocetku imali IKEA stolicu. zakon stvar, lako se cisti, stabilna i za te novce nema premca, ali ju je nas V prerastao.

a onda je kod prijatelja nas V sjeo na stokke, i to je bio preporod. juhu je jeo bez proljevanja, A S smo odmah kako je sijela stavili u stokke (bez ikakvih dodataka i to je isto super.

jedino sto je skupa,
ali zato postoji njuskalo, pa smo za cijnu jedne u ducanu kupili dvije nove original na njuskalu ))
miha81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.05.2016., 12:56   #1517
Pozdrav!

Zna li netko preko kojeg se web shopa može kupiti tripp trapp sa svim dodacima ( osim weba od malih stvari)?
Kaede is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.06.2016., 21:43   #1518
Ima li netko Cam mini hranilicu 600 kn ali preko Konzumovog baby bonus kupona 460 kn, iskustva molim?!
bingulina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2016., 14:50   #1519
Jel negdje Stokke Tripp Trapp hranilica na popustu?
__________________
“In general, remember that is we who torment, we who make difficulties for ourselves."
Eve* is online now  
Odgovori s citatom
Old 02.08.2016., 17:44   #1520
Quote:
Eve* kaže: Pogledaj post
Jel negdje Stokke Tripp Trapp hranilica na popustu?
ima ih na njuškalu po 600 kn. Ja ju isto trebam kupiti ali me strah da je to fejk. Jel itko kupovao sa njuškala da napiše kakva je?
Kako uopće znati jel to original
brownnie is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:00.