Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Trudnice

Trudnice Za trudnice i sve one koji se tako osjećaju

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.01.2016., 13:44   #2301
Ako netko treba lh trakice, testove na trudnoću, Duphastone....imam ja, ostalo mi, pa se javite. No, moram napomenuti da nije na poklon, tako da....
Simpsonka is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2016., 17:33   #2302
Trakice za ovulaciju su jako korisne!!! Prije svega da možete sami utvrditi urednost i redovitost svoga ciklusa.
Ja sam koristila tablete Mace (maca harmony, ali su mi u mnogim ljekarnama rekli da imaju jednako dobre ili čak bolje proizvode Mace po povoljnijoj cijeni), Femisan A kapi i tinktura konoljke. Jedno vrijeme pila sam i kombinaciju čaja od vrkute i marulje.
tonkica6 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2016., 20:46   #2303
Bok cure, ja sam nova ovdje...uglavnom dečko i ja pokušavamo 3mjeseca i ništa za sada...možda je to maleni period ali u mojoj glavi je to kao da je prošlo sto godina..ovulacije imam jer sam bila kod ginica i to potvrdio...možda je problem u mojoj glavi jer cijelo vrijeme razmišljam o tome, ne znam ali znam da pokušavam ne razmišljati ali to je ne moguće. Pa me zanimaju ove trakice za ovulaciju preko čega ste naručivali i da li to zaista pomaze?
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 06:07   #2304
Metode, načini i pomoć pri začeću

Trakice za O se uglavnom naručuju preko eBaya, jer su tamo najpovoljnije. One ce ti pomoci odrediti vrhunac LH, znaci period pred O i na taj način ces tempirati ciljane odnose.
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2016., 17:43   #2305
Quote:
Frixie kaže: Pogledaj post
Trakice za O se uglavnom naručuju preko eBaya, jer su tamo najpovoljnije. One ce ti pomoci odrediti vrhunac LH, znaci period pred O i na taj način ces tempirati ciljane odnose.
Neke odredjene ili bilo koje mogu naručiti?
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 09:38   #2306
Quote:
coolchick kaže: Pogledaj post
Bok cure, ja sam nova ovdje...uglavnom dečko i ja pokušavamo 3mjeseca i ništa za sada...možda je to maleni period ali u mojoj glavi je to kao da je prošlo sto godina..ovulacije imam jer sam bila kod ginica i to potvrdio...možda je problem u mojoj glavi jer cijelo vrijeme razmišljam o tome, ne znam ali znam da pokušavam ne razmišljati ali to je ne moguće. Pa me zanimaju ove trakice za ovulaciju preko čega ste naručivali i da li to zaista pomaze?
Još ti je to kratak period, ali ako se ništa ne događa, a imaš ovulacije, možeš za neko vrijeme poslati dečka na spermiogram.
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 09:51   #2307
Quote:
coolchick kaže: Pogledaj post
Bok cure, ja sam nova ovdje...uglavnom dečko i ja pokušavamo 3mjeseca i ništa za sada...možda je to maleni period ali u mojoj glavi je to kao da je prošlo sto godina..ovulacije imam jer sam bila kod ginica i to potvrdio...možda je problem u mojoj glavi jer cijelo vrijeme razmišljam o tome, ne znam ali znam da pokušavam ne razmišljati ali to je ne moguće. Pa me zanimaju ove trakice za ovulaciju preko čega ste naručivali i da li to zaista pomaze?
3 mjeseca ti je ništa, tek nakon godinu dana će te doktori slati na pretrage i spermio, prije toga će te poslat doma. Ja sam godinu dana pokušavanja tvrdila doktorima da mi je moja O sumnjiva i upitna. 3 različita doktora nisu vidjeli da je bili ili će biti O ali tek nakon godinu dana smo krenuli s pretragama ... i ustanovili u čemu je problem.
bebich is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 09:52   #2308
Moj muž je na spermio otišao čim smo krenuli pokušavati, da znamo na vrijeme (jer ja imam pcos) i da vidimo na čemu smo
Išao je privatno jer su svi socijalci rekli "mladi ste, sve bude ok"

Nalaz je bio katastrofa i drago mi da nisam godinu dana čekala i ciljala svoje ovulacije (kako mi je soc.gin rekla)
Snow Fairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 10:09   #2309
Quote:
coolchick kaže: Pogledaj post
Neke odredjene ili bilo koje mogu naručiti?
Ako imaš PCOS biraj one manje osjetljivije (30, 40 miU), a ako nemaš PCOS možeš i one osjetljivije (10miU).
Frixie is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2016., 12:24   #2310
Quote:
coolchick kaže: Pogledaj post
Bok cure, ja sam nova ovdje...uglavnom dečko i ja pokušavamo 3mjeseca i ništa za sada...možda je to maleni period ali u mojoj glavi je to kao da je prošlo sto godina..ovulacije imam jer sam bila kod ginica i to potvrdio...možda je problem u mojoj glavi jer cijelo vrijeme razmišljam o tome, ne znam ali znam da pokušavam ne razmišljati ali to je ne moguće. Pa me zanimaju ove trakice za ovulaciju preko čega ste naručivali i da li to zaista pomaze?
Bokić, nemoj se brinuti, evo mi smo uspjeli u 5-om ciklusu.
Znam da ti se čini ko vječnost, tako je i meni bilo. Čak sam bila i preopterećena s svim, nisam si mogla pomoći.Još su mi u međuvremenu našli endo cistu(to je sad drugi par cipela).
Prvo opterećenje s LH trakicama, pa kad sam nakon par ciklusa vidjela da je O tu i kad je to potvrdio ginač, u dobitnom ciklusu sam samo jednu popišala i nije bila full pozitivna.
Onda opterećenje s (ne) dolaskom M, pa pišanje prije očekivane M, što radi dodatni stres radi razočarenja.
Znam da glupo i ofucano zvuči da se treba opustiti (ako je naravno sve ok, a ti sad na početku moraš tako razmišljati), ali je eto nama tako uspjelo.
I zadnja dva ciklusa sam pila vrkutu, konopljiku, ulje noćurka i vitamin E.

Ako želiš, čisto radi sigurnosti i vremena, neka dečko ode na spermiogram...pa se bez brige možete primiti posla
__________________
don´t worry..be happy:))
meth84 is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 21:09   #2311
Quote:
meth84 kaže: Pogledaj post
Bokić, nemoj se brinuti, evo mi smo uspjeli u 5-om ciklusu.
Znam da ti se čini ko vječnost, tako je i meni bilo. Čak sam bila i preopterećena s svim, nisam si mogla pomoći.Još su mi u međuvremenu našli endo cistu(to je sad drugi par cipela).
Prvo opterećenje s LH trakicama, pa kad sam nakon par ciklusa vidjela da je O tu i kad je to potvrdio ginač, u dobitnom ciklusu sam samo jednu popišala i nije bila full pozitivna.
Onda opterećenje s (ne) dolaskom M, pa pišanje prije očekivane M, što radi dodatni stres radi razočarenja.
Znam da glupo i ofucano zvuči da se treba opustiti (ako je naravno sve ok, a ti sad na početku moraš tako razmišljati), ali je eto nama tako uspjelo.
I zadnja dva ciklusa sam pila vrkutu, konopljiku, ulje noćurka i vitamin E.

Ako želiš, čisto radi sigurnosti i vremena, neka dečko ode na spermiogram...pa se bez brige možete primiti posla
Ma ja sam svašta prošla, policistični jajnici, pa problemi sa maternicom Itd...ali uspjela sam sve dovesti u skoro pa savršenstvo, od nijedne menge godišnje do eto već pune 3godine svaki mjesec 😀 Što je zaista super, par puta kada sam bila kod ginica imala sam ovulaciju samo je rekao da je moja ovulacija malo zakašnjela ali da dolazi, makar sam počela primjećivati simptome tako da ciljamo Dane. Ja sam jako opterećena s time znam da smo tek počeli i moram se opustiti,...valjda budem s vremenom. Zadala sam si rok do ljeta ako neće biti plusic on će otići na spermiogram.
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.01.2016., 21:11   #2312
Quote:
Snow Fairy kaže: Pogledaj post
Moj muž je na spermio otišao čim smo krenuli pokušavati, da znamo na vrijeme (jer ja imam pcos) i da vidimo na čemu smo
Išao je privatno jer su svi socijalci rekli "mladi ste, sve bude ok"

Nalaz je bio katastrofa i drago mi da nisam godinu dana čekala i ciljala svoje ovulacije (kako mi je soc.gin rekla)
I ja bi sigurno išla kod privatnog nema šanse da bi toliko čekala, jer bolje se "toga primiti" čim prije nego čekati.
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 13:13   #2313
Quote:
coolchick kaže: Pogledaj post
Ma ja sam svašta prošla, policistični jajnici, pa problemi sa maternicom Itd...ali uspjela sam sve dovesti u skoro pa savršenstvo, od nijedne menge godišnje do eto već pune 3godine svaki mjesec 😀 Što je zaista super, par puta kada sam bila kod ginica imala sam ovulaciju samo je rekao da je moja ovulacija malo zakašnjela ali da dolazi, makar sam počela primjećivati simptome tako da ciljamo Dane. Ja sam jako opterećena s time znam da smo tek počeli i moram se opustiti,...valjda budem s vremenom. Zadala sam si rok do ljeta ako neće biti plusic on će otići na spermiogram.
Nemoj, nemoj i nemoj se opterecivat! Ja imam savrsene cikluse, ovulaciju tocnu ko svicarski sat, nikad nikakvih problema, prosli sve prije planiranja prve trudnoce, lh trakice, ciljani odnosi...i nista 14 ciklusa. Tad sam sve poslala u onu stvar, i buum, trudna. Sad ista prica, 6mj i jos nista....al ja na zalost zbog situacije previse razmisljam o "idealnom vremenu zaceca" i vec vidim kako nas opet ceka isti scenarij.
mia.principessa is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 13:52   #2314
pozdrav cure, jel zna netko gdje mogu nabaviti najjeftinije lh trakice, ili ako netko prodaje digitalne testove za utvrđivanje ovulacije,to mi je jos draze....mozda fertil up tablete da li su nekome pomogle za brze zatrudnjivanje????
__________________
NAŠE MALO ČUDO
clara85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2016., 18:14   #2315
Zdravo zanima me što vi mislite o testovima iz DMa oni "first sign" koliko su povjerljivi??
Suky2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.02.2016., 17:06   #2316
Cure koje ste pile čaj od vrkute imam jedno pitanje, danas sam ga kupila i osim sto žena u subanu nije znala ama bas ništa o tom čaju, mene je malo zbunilo sto na kutijici piše ne preporučava se trudnicama i dojiljama. A čitala sam da ga neki piju u trudnoći i da su pomoću njega i ostale trudne. Pa sam malo zbunjena, da li se može sto dogoditi ili ne...znam da je to običan čaj ali svejedno...
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 03:55   #2317
Da vam malo prenesem naša iskustva, nas nakon 1 godine pokušavanja gin poslao na testiranje, spermiogram ok, meni ciklus bio neredovit, čak do 90 dana trajao, a ovulacije uopće nije bilo. Nakon 3 ture Duphastona i Clomiphena ciklus mi se vratio na 29 dana, ovulacija redovita, primila se naša prva bebica. Sada čekamo drugu, iskreno nikad se nismo pazili ovih nekoliko godina, nikad nisam mogla ostati trudna. Ciljani odnosi, mjerenje bazalne temperature, ništa nije djelovalo. Menstruacije naravno neredovite i dalje, nekad imala svakih 40 dana, nekad izostala i do 100 dana, prestrašna obilna krvarenja. Sad imam viška kg pa sam mislila da je to problem, gin mi je rekao da ne, da opet uopće nemam ovulacije, i eto nakon 7 mjeseci filanja Duphastonima i 4 ture Clomiphena, ciklus savršen od 28 dana, nakon druge ovulacije ja ostala napokon u drugom stanju. Cure koje se borite želim Vam puno i šaljem vibrice, nemojte odustajati i odite ginekologu, posjetite stručnjake, pitajte, mislite pozitivno, uspjet ćete.
anđelica12 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 13:21   #2318
Suky, meni je FirstSign pokazao blijedi + na 11dpo
drzimfige is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.02.2016., 13:26   #2319
Suky, meni je FirstSign pokazao blijedi + na 11dpo
drzimfige is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2016., 13:58   #2320
Može netko preporučiti teme na forumu za one koje pokušavaju ostati trudne? Ne vidim da su aktualne.
kokolo1700 is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 07:41.