Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.12.2017., 12:47   #1
Xplore TV & A1 TV za van

stigla konkurencija

sve više i više se počinje širiti ovaj streaming, uz netflix i pickbox sad smo dobili i vipnow

https://www.vipnow.hr/landingvip

Zadnje uređivanje soundvision : 01.12.2017. at 17:47.
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 13:00   #2
To već ima više od pola godine.
Ali neki dan HBO GO omogućio da ga koriste svi za 50 kn/mj., bez potrebe da imaju HBO paket kod operatora.
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 13:02   #3
Quote:
Mephisto kaže: Pogledaj post
To već ima više od pola godine.
Ali neki dan HBO GO omogućio da ga koriste svi za 50 kn/mj., bez potrebe da imaju HBO paket kod operatora.
a ja tek sad otkrio, ovo im je velika greška što moraš biti vip pretplatnik ili imati vip broj, baš ću se sad prebacivati na vip zbog toga

nisam znao ovo za hbogo, odlično, napokon
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 13:07   #4
Mislim da je HBO GO sad najbolja opcija.
Daky585 is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 13:29   #5
Quote:
svjpromatrac kaže: Pogledaj post
ovo im je velika greška što moraš biti vip pretplatnik ili imati vip broj, baš ću se sad prebacivati na vip zbog toga
Možeš uzeti njihovu besplatnu promo prepaid karticu (tak sam ja napravio).
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 13:38   #6
Ovo u 99% copy-paste Pickbox. Iste filmove i serije imaju u ponudi.
PeterGriffin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 13:41   #7
Quote:
PeterGriffin kaže: Pogledaj post
Ovo u 99% copy-paste Pickbox. Iste filmove i serije imaju u ponudi.
eto na. inače hbo go sad uveo da se možeš direktno pretplatiti bez da moraš imati nekog operatera, 50kn/mjesečno, napokon
svjpromatrac is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.12.2017., 16:17   #8
E to sam trazio. Konacno imam nesto sa titlovima za starce a da radi na tizenu

Poslano sa mog LG-D855 koristeći Tapatalk
Pablo is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 17:41   #9
Danas mi se čudna stvar desila sa VIP TV za van. Mobitel na kojem sam imao VIP TV za van instaliran neki dan je završio na servisu. Prije servisa sam 2x napravio brisanje svih podataka sa njega i povratak na tvorničke postavke. Danas sam pokupio mobitel sa servisa i prije povratka starih aplikacija na njega ponovno sam napravio povratak na tvorničke postavke (jer sam vidio da su oni nešto dirali oko postavki), dakle to je ukupno bilo 3 puta kompletno brisanje mobitela. Zatim sam ga podesio kao novi uređaj i sve aplikacije ponovno jednu po jednu instalirao i ukucavao šifru po šifru, dakle apsolutno ništa od starog backup-a nisam vratio natrag, potpuno nove postavke. Instaliram VIP TV za van, idem ukucat šifru - kad ono on se sam ulogirao automatski bez ikakve šifre sa postavljenom favorit listom onako kako je bila prije nego što sam uređaj 3x obrisao. Reko WTF .. Toliko raznih aplikacija koristim ali nešto ovako još nisam vidio, izgleda da Vipov sustav pamti serijski broj uređaja i čim primijeti da je registriran (Settings - Upravljanje uređajima) on ga automatski ulogirava bez ikakvog username-a i passworda. Eto ubuduće ako koristite neki od ovih servisa i kasnije planirate prodati mobitel obavezno izbrisati iz postavki sve registrirane uređaje jer novi vlasnik će imati pristup aplikaciji for free
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2018., 15:54   #10
Ima li tko problema sa snimalicom na Vip Now? Meni je do jučer popodne normalno radila, a od jučer navečer ne mogu pogledati niti jednu snimku (neke su stare 2 tjedna, neke par dana).
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 13:14   #11
Upravo stigla ova SMS poruka, SK1 i SK3 lete van iz ponude Tv za van, vjerojatno i ostali SK-ovi samo što je ovaj broj povezan sa osnovnim paketom pa pišu samo ta dva.

Quote:
Postovani, zelimo Vas obavijestiti da cemo 23.5. postojecu TV ponudu obogatiti sa 4 nova programa raznih tema i zanrova koji ukljucuju sportski sadrzaj, lifestyle teme, putovanja u daleke zemlje i mnogo drugih zanimljivih prica. Takoder, kanali SK1 i SK3 vise nece biti dostupni u TV za van ponudi. Vas Vip
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2018., 19:23   #12
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Upravo stigla ova SMS poruka, SK1 i SK3 lete van iz ponude Tv za van, vjerojatno i ostali SK-ovi samo što je ovaj broj povezan sa osnovnim paketom pa pišu samo ta dva.
Pa to im i nije neki potez hvale vrijedan.... što god mjesto toga dodali....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 09:25   #13
Ne znam što se dešava no osnovni Vip Tv za van je ostao ne bez dva kanala (SK1 i SK3) kako su slali u porukama već bez 30 kanala! Dakle sa 53 kanala osnovni paket je pao na 23 i sada ima istu jadnu ponudu kanala kao što ima Vip Now. Čak su i Novu i Domu TV izbacili iz osnovnog

Prošireni Vip tv za van je i dalje na 75 TV i 45 radio kanala, sa svih 6 SK-ova. Ne sumnjam da će i njega srezat i ukinut, vjerojatno žele izjednačit Vip TV za van sa onom jadnom VIP Now ponudom. Na njihovim stranicama naravno još nikakve promijene oko toga nema. Kao da je sve ostalo isto

Sad se treba napraviti lud i tražiti raskid ugovora ovi koji su dobili unutar tarife Vip TV za van osnovni sa 53 kanala jer izbacili su više od POLA KANALA iz ponude. "Uzeo sam tako skupu tarifu zbog VIP TV za van i svih tih kanala u njoj", iako naravno nisam no vi dokažite da nisam
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 13:33   #14
Ovo mi baš nije pametno i logično.... svi povećavaju ponudu u svojim paketima a VIP smanjuje..... kao da su sami sebi pucali u nogu....
ULICA ULICE is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2018., 15:48   #15
Da, imam osjećaj da oni ni sami ne znaju što bi sa tim Vip tv za van. Reklame za Vip Now izlaze iz svake paštete no Vip tv za van je postao totalno nebitan. Za one koji ne znaju - VIP Now je VOD sadržaj (mix HBO i sadržaj koji nudi Pickbox i sl) plus 20tak live kanala, dok je Tv za van obratno - velik izbor live kanala i nešto sitno VOD sadržaja. Trebaju shvatiti da itekako postoji još uvijek tržište za ovo drugo (ljudi koji traže prave live kanale) ma koliko god sad pod naletom kojekakvih Netflixa i sličnih servisa svi od jednom se furaju na VOD sadržaj i sad je to postalo "in". Dakle, netko u VIP-u kao da taj VOD pokušava progurati na štetu live kanala, iako to su dvije potpuno odvojene stvari. Najbolje mi je kad nazovem SZK pa kad počnu u superlativima pričati o Vip Now kako je to njihova nova i puno bolja usluga od TV za van i to samo zbog te videoteke, ono ženo Božja ne treba mi to želim live kanale koje nudite na TV za van, a ako ću gledati HBO sadržaj otići ću na HBOgo
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2018., 13:55   #16
Ja imam gratis u mobilnoj tarifi osnovni Vip TV za van, maknuli SK 1 i 3, pa mi je sad skoro pa beskoristan.... Nigdje ne nađem koliko košta prošireni paket i koje sportske kanale nudi!
__________________
....nije sretan 'ko puno ima, sretan je onaj 'ko malo treba, ne da se sreća zlatom kupiti....
jony b. is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2018., 22:02   #17
Prošireni paket je 49,00 KN i ovdje imaš popis kanala.

To je barem bilo aktivno do prije par dana kada su srezali osnovni paket, ne znam kakvo je sad stanje no mogu jedino potvrditi da trenutno sa proširenim paketom imam svih tih 70tak kanala sa gornjeg popisa koji stoje pod osnovni i prošireni paket uključujući i sve SK-ove, dok u osnovnom (drugi account) imam vjerojatno kao i ti svega 23 kanala (iako na ovom popisu stoji da ih ima više u osnovnom, no valjda su svi migrirali u prošireni jer u osnovnom ih ne vidim, no u proširenom su svi tu). Teško je ponekad pratiti VIP u svim tim njihovim promjenama iz dana u dan.
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2018., 12:00   #18
Izgleda da dolazi Vavoom umjesto Orlando Kids. Kanal još ne radi (tj. zaleđena je slika od OK) ali EPG pokazuje novi kanal

soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 16:08   #19
imam problem sa vipnow uslugom.

na jednom od 4 uređaja (svi su windows) mi ne radi player na firefoxu i chromeu, a na ie radi...
na ostalim računalima radi bilo gdje da pokrenem...

jel ima netko ideju u čemu bi bio problem na tom laptopu?
probao sam reinstall chromea i firefoxa, no ništa se nije promijenilo...
franjo17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2018., 16:09   #20
Javlja neku grešku?
Mephisto is online now  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 16:36.