Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija

Televizija Sve što trebam jest komad kruha i TV
Podforumi: Serije, Sapunice, Turske serije, Reality TV, Eurosong, Igre & ostalo (Eurosong)

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.12.2015., 23:40   #621
https://www.youtube.com/watch?v=9rH9477XTP4

VirgilM is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2016., 08:18   #622
Je li krenula ova nova emisija popodnevna mora i na kojoj televiziji?

Navodno bi tina katanić trebala voditi.
klaudio is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 22:50   #623
Koliko vidim krenulo je opet nešto novo / staro
Ali ovaj put je sva ekipa tu, osim naravno Željca i Ševe

Prva emisija je tu:
https://www.youtube.com/watch?v=ZP9MHZPIpMs

I koliko sam skužio ide subotom od ponoći
bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 23:01   #624
Za nove generacije koje nisu imale priliku uživati uz kultu Noćnu Moru, ovo će biti zanimljivo. Ali nama koji smo proveli uz Željka i ekipu godine života, ovo je tek jedan podsjetnik na dobre stare emisije.

I koliko god se ne trudio misliti na prijašnje emisije dok sam gledao ovu novu, nikako ne ide.
Promjena je što više nema one živosti i iskrenosti kao u Noćnoj mori, za ovo se vidi da je forsirano. Lica ne mogu sakriti neke stvari

Ali sve u svemu, bravo ekipi za ponovno okupljanje
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.10.2016., 23:13   #625
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Za nove generacije koje nisu imale priliku uživati uz kultu Noćnu Moru, ovo će biti zanimljivo. Ali nama koji smo proveli uz Željka i ekipu godine života, ovo je tek jedan podsjetnik na dobre stare emisije.

I koliko god se ne trudio misliti na prijašnje emisije dok sam gledao ovu novu, nikako ne ide.
Promjena je što više nema one živosti i iskrenosti kao u Noćnoj mori, za ovo se vidi da je forsirano. Lica ne mogu sakriti neke stvari

Ali sve u svemu, bravo ekipi za ponovno okupljanje
potpuno se slažem
ja čak i pravi nightmare stage smatram negdje 94 - 2000 ostalo je bilo ok, ništa više

al i ovo ima svijetlih momenata, živost se malo osjeti u "zatvorenom", kad bi cijela bila na tom tragu bilo bi za 5
bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2016., 02:19   #626
Zanimljiva mi je ova nova emisija, veceras sam ju gledao. Dosta dinamicno i onaj covjek iz rezije koji im govori, puno pomaze da brže emisija ide. Čak dosta ljudi i sudjeluje, rekao bi preko 10 ljudi, jos nekoliko u režiji, i par kamermana. Dosta za večernji termin. Malo su me razočarali s krajem emisije u 2 ujutro, no aj, dosta je dva sata emisija.

One dvije ženske od danas su bile za podizanje gledanosti i zabave, definitivno bolje nego 10 muškaraca samo
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 00:04   #627
Ako se nekome gleda ova "nova" emisija, počeli su prije par minuta.
Pa prebacite za Z1
__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2016., 17:20   #628
Quote:
Artois kaže: Pogledaj post
Ako se nekome gleda ova "nova" emisija, počeli su prije par minuta.
Pa prebacite za Z1
Ovo se ne da gledati
antikojigvanti is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2016., 15:31   #629
Quote:
bah kaže: Pogledaj post
potpuno se slažem
ja čak i pravi nightmare stage smatram negdje 94 - 2000 ostalo je bilo ok, ništa više

al i ovo ima svijetlih momenata, živost se malo osjeti u "zatvorenom", kad bi cijela bila na tom tragu bilo bi za 5
Ne bih se baš složio s tobom. Skoro sve kultne epizode su snimljene iza 2000. Ana lučić, vuco kad je pokazivao pare, spajic, bekin, luce puši jaranu, a muž joj gleda snimku. Uostalom svi živopisni likovi su se tad pojavili: cezar, jaran, cigo, seva, stankec, jedino je dosadni emir bio ranije.
klaudio is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.11.2016., 16:20   #630
Quote:
klaudio kaže: Pogledaj post
Ne bih se baš složio s tobom. Skoro sve kultne epizode su snimljene iza 2000. Ana lučić, vuco kad je pokazivao pare, spajic, bekin, luce puši jaranu, a muž joj gleda snimku. Uostalom svi živopisni likovi su se tad pojavili: cezar, jaran, cigo, seva, stankec, jedino je dosadni emir bio ranije.
Ovisi što smatraš pod kultnim
Al recimo ovako nešto je meni bilo neusporedivo zanimljivije od hrpe cezar/jaran/itd epizoda

https://www.youtube.com/watch?v=8_VOHDtsjUk
bah is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2017., 00:30   #631
Dižu se iz epizode u epizodu

Ovu subotu će biti borba između Cezara i Jarana po ufc pravilima
RodneyTrotter is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 10:52   #632
Quote:
RodneyTrotter kaže: Pogledaj post
Dižu se iz epizode u epizodu

Ovu subotu će biti borba između Cezara i Jarana po ufc pravilima
Čini se da je dizanju došao kraj. Jako loše zadnje dvije emisije. Voditelj je nula bodova. Iz čitog zicera kao što je boks Jarana i Cezara uspjeli su napraviti totalni fijasko. A emisija sinoć 04.02. još gora.
One & only is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.02.2017., 14:37   #633
Quote:
One & only kaže: Pogledaj post
Voditelj je nula bodova.
Da, voditelj je jako loš. Ne znam gdje su našli tog tipa no jednostavno ne paše tu, imam osjećaj kao da izrabljuje te likove...
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.02.2017., 13:45   #634
Quote:
soundvision kaže: Pogledaj post
Da, voditelj je jako loš. Ne znam gdje su našli tog tipa no jednostavno ne paše tu, imam osjećaj kao da izrabljuje te likove...
mislim da bi Raos bio dobar izbor za voditi takvu emisiju. Spržen još više od Malnara a jednako britak na jeziku, neugodan, prost i dosjetljiv, super bi moderirao emisiju sa svim ovim opskurnim likovima.
__________________
I am completely operational, and all my circuits are functioning perfectly. HAL 9000
zuikaku is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2017., 09:59   #635
Di je nesta onaj kocka šta je vodio na rubu pameti?
klaudio is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 00:42   #636
Quote:
klaudio kaže: Pogledaj post
Di je nesta onaj kocka šta je vodio na rubu pameti?
Jajan i Cezar na Pinku!
mrta is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 11:24   #637
Zezaš? Kada?
Evribadi is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2017., 17:25   #638
Objavili su cijelu epizodu na Facebooku: https://www.facebook.com/nemoguca.em...3479738662644/
mezzzzzo is online now  
Odgovori s citatom
Old 09.07.2017., 14:55   #639
VIDEO: GODIŠNJICA SMRTI GENIJALCA MALNARA 'S mojim vezama mog'o sam ukrasti malu tvornicu i sad dobro živjeti. Ma je... sve to'

"Evo ja sam tu. Možete me vrijeđat. Ne pitam vas… To je takva emisija. Mislim da to Hrvatskoj treba. Sa svojim vezama mog'o sam ukrast neku malu tvornicu, biti u pretvorbi… I sad doobro živjeti… Imao sam veze, bio prijatelj s političarima. Ma ne je… sve to nego ja k'o kreten sad u 5 ujutro s vama pričam. Svi ti pederi koji su pokrali hrvatski narod sad vjerovatno mi zavide… Barem sam tu, nitko mi ne može reći da sam pobjegao…"


__________________
...you want it darker...
Ztisa is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.09.2017., 18:10   #640
Jel oni planiraju kretat sa novom sezonom, vidim i danas da piše kako ide repriza?
soundvision is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:15.