Natrag   Forum.hr > Društvo > Gospodarstvo > Banke, osiguranja, krediti

Banke, osiguranja, krediti Ja ne radim za novac. Ja radim za kamatu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.08.2009., 21:34   #81
Treba obično jedan radni dan, kakva 3-5.

No imaš li ti tu potvrdu o uplati? Fotkaj ili skeniraj i pošalji tom liku da se on uvjeri da je uplata izvršena. Jednostavnije ne ide.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 21:41   #82
Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
Treba obično jedan radni dan, kakva 3-5.

No imaš li ti tu potvrdu o uplati? Fotkaj ili skeniraj i pošalji tom liku da se on uvjeri da je uplata izvršena. Jednostavnije ne ide.
a ne znam, tako su mi rekli kad sam nazvao zagrebaču banku, tj, njezin "info line"

imam, al mi je opet ta ženska liniji mlila da je "po platno-pravnom pravu izvadak banke jedini vjerodostojni dokument potvrde za uplatu" što god da je mislila s tim.

probat ću s tim, sad slat pa šta bude.
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 21:45   #83
Ta žena na liniji je neki "spec". Potvrda o uplati je potvrda o uplati, kao da si npr. na šalteru platila račun T-comu i to je dokaz svakoj normalnoj osobi da si uplatu izvršila.
Neuson is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.08.2009., 21:53   #84
Quote:
Neuson kaže: Pogledaj post
Ta žena na liniji je neki "spec". Potvrda o uplati je potvrda o uplati, kao da si npr. na šalteru platila račun T-comu i to je dokaz svakoj normalnoj osobi da si uplatu izvršila.
izvršio
mada mi to nije tolki problem kolko ovo

ništa, ja ću zvat lika pa poslat/faxirat uplatnicu, valjda će to prihvatit.
hmore85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 00:16   #85
@ henmour: neće ti se to vidit na bankomatu, ako je sa splitske na zagrebačku, bankomatu će trebat do 24 sata da se vidi na stanju. nek ode u banku il na net stanje od zagrebačke, tamo će stanje pisat od maksimalno 4 sata nakon što si uplatio. garant
 
Odgovori s citatom
Old 08.08.2009., 00:18   #86
ja sam ovo ljeto preko erstice uplaćivala lovu na svoj tekući u zabu ( btw. naknada 1%) oko 10 sati ujutro ... mislila sam da će to biti za dan-dva, ali vraga ... lova je već popodne bila na računu ...

znači i kod tebe bi trebalo biti isto ... jer radi lova prolazi kroz isti sustav (NKS-a, kaj ne?) ... ne uplaćuje se prvo lova u FINU, pa u ZABU (pa oko kere pa na mala vrata )
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 17:23   #87
krivi broj odobrenja na općoj uplatnici

pozdrav!
zanima me pitanje tehničke prirode - može li biti kakvih problema ako je naveden krivi broj odobrenja, a sve ostalo je ispravno?
stavila sam broj osobne na broj odobrenja (obično je prije tako funkcioniralo), ali sam poslije uplate shvatila da su naveli drugačiji broj.
uplaćena je školarina.

zahvaljujem!
psychodramatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 18:00   #88
Najlakše ti je nazvati i pitati.
Obično nije neki problem, jedino ako automatizmom zatvaraju uplate neće moći tvoju uplatu upariti s tvojim pozivom na broj, pa neće evidentirati uplatu. Ali to je problemčić kojeg riješiš jednim telefonskim pozivom
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 18:04   #89
zovem poštu?

jerbo, evo ih pokušavam dobit al' nejde, PEDERI!
psychodramatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 18:09   #90
Ne poštu, već one kojima si platio oni trebaju vidjeti da li je sve ok sa uplatom
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 18:10   #91
Ne postu, zoves onoga kome si uplatio. Znaci onog ciji je racun primatelja...
__________________
“To die hating them, that was freedom.”
somied is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 18:13   #92
aha. ok. njih mogu nazvat tek ujutro, danas više ne rade. thnx.
psychodramatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 18:14   #93
e da, koliko otprilike treba da lova sjedne ak je uplaćeno preko pošte? znam da je to nekad obično išlo sporije.
psychodramatic is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.10.2009., 18:44   #94
ovisi u koje doba dana je uplaćeno, ali u dva dana bi morala sjesti uplata
__________________
It could have been...
lili p. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 11:52   #95
Jos malo s provizijama moram gnjaviti...
Trebam prebaciti sa svog tekuceg (ZABA) na ziro racun u Erste banku. Kolika je provizija ? Mogu li je izbjeci / umanjiti, ako odem u ZABU, dignem novac, odem u Erste i uplatim ? Puno hvala !
hexy is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2009., 20:49   #96
ako plaćaš e-zabom ( i nemaš lepezu) ondak je 2 kn ... u poslovnici je skuplje, a ako to radiš pješke je đabe
__________________
neno1966 kaže: Stvari treba naučiti upotrebljavati i ne zloupotrebljavati. ♥
Lavica02 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.12.2009., 12:18   #97
Ako želim uplatiti novac u Zg banci na nečiji tekuci racun da li mogu doci na salter i reci broj tekuceg racuna i napomenu ili moram ispunjavati uplatnicu?
__________________
verba volant, scripta manent

Zadnje uređivanje Richeilleu : 02.12.2009. at 12:29.
Richeilleu is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.12.2009., 12:24   #98
Ako ideš u Zabu uplatiti na nečiji račun koji je isto u Zabe, dovoljno ti je ime osobe i broj računa.
Ja obično donesem na komad papira ime osobe i broj računa i oni naprave sve ostalo, nisam ispunjavala nikakve uplatnice, a uplata na računu je vidljiva odmah.
Ruralna is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 18:23   #99
Jaoo prekasno sam se sjetila da moram obnoviti ENC i uplatiti pare da se mogu normalno voziti po ac
I uplatila sam pare danas navečer, a u ned bi trebala koristiti ENC. Kakva je šansa da do ned sjednu pare?
Nekako mislim slaba, ali ono, jel ima nade?

E da, sad sam vidjela - ide iz PBZ-a u PBZ. Znači ima li šanse?

Zadnje uređivanje bubicaa : 18.12.2009. at 18:38.
bubicaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.12.2009., 21:25   #100
Slaba, meni vikendom obično nije sjedalo. Ali imaš u Ivanjoj Reci onaj šalter, 24 satni, gdje možeš uplatiti.
bilokoje is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:03.