Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.06.2007., 21:54   #41
Ovako ja sam malo čačkala po netu i na stranicamam mame i bebe piše ovako..da bebe moraju na sebe nanositi najmanje ZF-40 a ako se ide na plažu bez obzira na hlad onda ZF-60...eto..neda mi se sad čeprkati za link..eto vjerujte na riječ..
__________________
milo moje
moja volja is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 20:54   #42
podižem temu iz prašine....
mojoj curki već pocrnile šačice i ličeko pa sma malo obišla ljekarne vidjet što imaju i pitat uzorke.
uglavnom uzeli uzorek Mustele, Avena i Uriage-a
Avene su nam dali u bijeloj kutijici i malo se teže maže.
Mustela je zaista skupa
Uriage mi se čini da je još skuplji iako još nisam probala uzorak pa ni ne mogu reći kakav je.
Žena mi još preporučila La Roche - Posay (valjda sam dobro napisala), Vichy, Eucerin čini mi se da su ove tri kremice u rangu Avena po cijeni)

e sad...još nisam odlučila, ali me zanimaju iskustva onih koji su lani isprobali kremice
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 21:27   #43
Quote:
cvijetić kaže: Pogledaj post
podižem temu iz prašine....
mojoj curki već pocrnile šačice i ličeko pa sma malo obišla ljekarne vidjet što imaju i pitat uzorke.
uglavnom uzeli uzorek Mustele, Avena i Uriage-a
Avene su nam dali u bijeloj kutijici i malo se teže maže.
Mustela je zaista skupa
Uriage mi se čini da je još skuplji iako još nisam probala uzorak pa ni ne mogu reći kakav je.
Žena mi još preporučila La Roche - Posay (valjda sam dobro napisala), Vichy, Eucerin čini mi se da su ove tri kremice u rangu Avena po cijeni)

e sad...još nisam odlučila, ali me zanimaju iskustva onih koji su lani isprobali kremice


Mi nismo još ništa probali, ali prošle godine nam je pedica preporučila Avene.
ksenija_2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.04.2008., 21:41   #44
I jabih morala pod hitno nešto kupiti jer mi je princeza već pocrnila po licu!

Već nekoliko dana koristimo šeširić u šetnji, ali izgleda da ću morati kupiti neku kremicu.
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 10:10   #45
Freyotica je tamna na tatu pa su joj rucice i lice vec sada kao prljave jer joj samo to virka iz robe kojom ju zbunkam dok smo vani. izgleda presmijesno kada je gola.
inace ima osjetljivu kozu koja reagira na skoro svaku kremu, tako da ne znam sto cemo s ljetom i mazuckanjem?!? :nezna:
Tajwy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 10:19   #46
mi smo koristila avenovu i bili super zadovoljno, bas razmazivanjem. koji uzorak su ti dali, nije mi jasno?
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 11:14   #47
ja sam mislila kupit mustelu i pitala sam ped.ali ona mi je rekla za sada još ništa osim šeširića i ne puno na sunce(beba mi ima 6mj.) a za ljeto će mi valjda nešto preporučit jer ovo sunce probija kroz sve živo i nije zdravo a mi mame moramo mislit na mladu i osjetljivu kožu naših bebica..
BTW MUSTELA MI SE ČINI SUPER..
GameDeveloper is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 11:24   #48
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
mi smo koristila avenovu i bili super zadovoljno, bas razmazivanjem. koji uzorak su ti dali, nije mi jasno?
jel znaš što je pisalo na kremi? koje je boje kutija-bijele ili narančaste?
ja inače koristim avene kozmetiku i jako sam zadovoljna
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 11:41   #49
narandasta tuba od 100ml

EAU THERMALE Avene (ne derem se tako piše )
Lait Tres haute protection
Very high protection
Losion
40SPF

S druge strane piše da je fragnance free, water resistant, hypoallergenic, non comediogenic
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 11:52   #50
Quote:
magic blue kaže: Pogledaj post
narandasta tuba od 100ml

EAU THERMALE Avene (ne derem se tako piše )
Lait Tres haute protection
Very high protection
Losion
40SPF

S druge strane piše da je fragnance free, water resistant, hypoallergenic, non comediogenic
e pa da, ne govorimo o istom proizvodu... meni dali uzorku bijeloj tubi i radi se o kremi s faktorom 50
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 12:02   #51
Mi smo prosle godini koristili La Roche kremu za suncanje. Ne znam tocno ime, uglavnom krema je za djecu i SPF 50, turbo lagano se razmazuje i zaista stiti djecu.

Moji klinci su tad imali 8 mj i 3,5 god i jaaaako jaaaako bijelu kozu. S tom kremom nije bila crvenjenja ...niceg.

Uglavnom za svaku preporuku.
 
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 12:06   #52
cvijetic, znam da smo tu raspravljali o tim faktori i preko koliko ne smije biti jer postaje stetno za bebe. pitaj zmijo, ona je forumski statisticar i pamti take stvari
ja bi jos preporucila i dr. hausku za malecke jer ona radi kao neki film pa je to mehanicka i manje stetna zastita, dok ove druge rade "kemijsku zastitu" koja kao nesto przi stanicu, sta li. vec sam fakat zabroavila. a to pitaj wedding

e jesam ti pomogla
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 12:11   #53
Quote:
BigMama kaže: Pogledaj post
Mi smo prosle godini koristili La Roche kremu za suncanje. Ne znam tocno ime, uglavnom krema je za djecu i SPF 50, turbo lagano se razmazuje i zaista stiti djecu.

Moji klinci su tad imali 8 mj i 3,5 god i jaaaako jaaaako bijelu kozu. S tom kremom nije bila crvenjenja ...niceg.

Uglavnom za svaku preporuku.
jel to ta La Roche Posay koju mi je preporučila teta u ljekarni?

Magic, stvarni si mi pomogla
nadam se da će se Zmijica i Wed javiti...
kako sad da ne smije faktor biti veći od? ja čitala da ne smije biti manji od 50 za bebe i djecu? a veći od 50 nisam ni vidjela...
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2008., 12:15   #54
Da to je La ROche Posay...krema je super
 
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 12:39   #55
zmijice...gdje si?
cvijetić is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 12:44   #56
Mi već 2 godine za redom koristimo dječju Nivea najvećeg faktora, e sad se nemrem sjetiti jel faktor 50 ili čak i veći, ali je bila odlična.
Agata1979 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2008., 13:24   #57
Evo me (zapuhala se)
I neam pojma o cemu to Magicna trkelj... ovaj zbori
Ne sjecam se da smo ista spominjali da ne smije bit preko nekog faktora...

A ono za kemijske i mehanicke filtere se mutno sjecam, al koliko ja znam sve kreme za bebe jesu s "mehanickim"...
Zato i jesu tak tesko razmazive i ostave bijeli film na kozi.

Mi smo prosle godine imali DM bas za bebe (ne za djecu) i bio nam ok, osim sto se jako jako tesko razmazuje.
Ja imala Avene kremu prije par godina, isto bila jedvarazmaziva. Al radi svoj posao.
Sto cemo ove godine kupit, ne znam.
Mali je vec pocrnio od ovo sitno sunca
Zmijica is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.04.2008., 22:40   #58
mea culpa

mozda nam se javi netko ko se sjeca i cem trkeljam a bila sma ziher zmijo da si mi ti to kasnije pojasnjavala
__________________
Leteci Junacak

forumska savjetnica za izdajanje LOL
magic blue is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 16:22   #59
Evo mi smo isprobali babylove kremu za sunčanje faktor 40 i za sad nema reakcije (negativne u vidu nekakvog osipa ili nešto).
Ja sam tu kremicu (ono mini pakiranje kao tester) kupila lani kako bih spriječila nastanak mrlja od sunca i ostalo mi tako da smo se jučer i danas i mama i bebolina namazale.
I čini mi se ok.
abilan is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.04.2008., 18:56   #60
mi imali NIveinu al dijete ko duh poslej mazanja jer se nije dala razmazat...

zasad smo u šeširiću i bodiju dugih rukava..ličeko i šakice ko u cigančeta

MAgic koliko košta AVene krema?
__________________
relax - nothing is in control
mandy is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 18:16.