Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Fotografija

Fotografija Fotografiram. Dakle, svijet postoji.
Podforumi: Foto natječaji, Fotoaparati i oprema, Video

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.09.2011., 21:25   #21
grad: Zg, Vg
visina 163cm
težina 47kg
god.23
vrsta: iskustva nemam ali se mogu opustiti, osnove šminkanja znam, tako da bi probala dosta toga ali bez golotinje (zapravo se nadam da ljudi ne traže takve stvari ovdje)

__________________
Ebay je moj novi dom.
macka_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 23:50   #22
Tražim fotografa da me slika!

Shvatila sam da sam u cvijetu mladosti i da se moram ovjekovječiti dok još sve stoji, pa da mogu plakat nad uspomenama kad ostarim, stoga tražim fotografa/fotografkinju za jedan mali fotosešn!
Ne tražim nužno profesionalca, samo nekog strastvenog s nekim znanjem i iskustvom, plaćam po dogovoru
Bitno mi je da imamo sličnu viziju, ne bih neke fotke nalik onih svadbenima, ne bih one portrete s mutnim pozadinama, ne bih nikako ništa hipsterski, tražim zapravo nešto jednostavno, mirno, tiho, blago romantično i blago simpatično.

Pa eto, ako netko ima volje i vremena, bila bih zahvalna!
nisneznam is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2012., 23:52   #23
Prvo i osnovno, napiši gdje živiš.
Aaron McLoughlin is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.02.2012., 11:56   #24
posalji mi poruku pa cemo se dog
propala budala is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2012., 14:39   #25
Malo da dignemo temu.

Za nekih mjesec i pol trebat ce mi slike za portfolio, u centru pozornosti bi bila sminka na modelima. Nazalost necu moci platiti, zauzvrat dobijete slike. Sve se mozemo dogovoriti, mjesto zbivanja je Zagreb. Cujemo se na pm.
__________________
shake it like a polariod picture
sanšajn is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2012., 18:17   #26
Pozdrav

Bok!
Ako si za neki session samo mi se javi, sto zelis i kako.
Odakle si inače iz Zagreba ili... i gdje bi htjela fotke...


Quote:
nisneznam kaže: Pogledaj post
Shvatila sam da sam u cvijetu mladosti i da se moram ovjekovječiti dok još sve stoji, pa da mogu plakat nad uspomenama kad ostarim, stoga tražim fotografa/fotografkinju za jedan mali fotosešn!
Ne tražim nužno profesionalca, samo nekog strastvenog s nekim znanjem i iskustvom, plaćam po dogovoru
Bitno mi je da imamo sličnu viziju, ne bih neke fotke nalik onih svadbenima, ne bih one portrete s mutnim pozadinama, ne bih nikako ništa hipsterski, tražim zapravo nešto jednostavno, mirno, tiho, blago romantično i blago simpatično.

Pa eto, ako netko ima volje i vremena, bila bih zahvalna!
Posavac is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.04.2012., 00:18   #27
Godine: 24
Grad: Zagreb
Visina: 162 cm
Težina: 46 kg
Osobna stranica: http://lemavrica.deviantart.com/
Vrsta fotografije: glamour, moda, nude...

Fotke lica:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...97107931_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...39456604_n.jpg

Fotke tijela:
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...09489917_n.jpg
https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net...66606816_n.jpg
__________________
I'll make your heart smile...
0merta is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 12:59   #28
Lokacija: Zg
Godine: 20
Visina 180
Slike šaljem na pm.

Počinjem se baviti modelingom pa bi mi trebao netko da mi napravi par fotki.
Dolazi svašta u obzir, osim nude.
Moschino_girl is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.04.2012., 13:42   #29
ništa bez slikaaaaaaaaa...treba nacrtat...
__________________
 / 5D2 _________ FB: Best Moments Wedding Studio _______________________________..:..::::..::..:... .:.....::.:....:.:::
Hondakepiran is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.05.2012., 10:49   #30
a izgleda da treba ... :-/
__________________
All... those moments... will be lost ... in time...like....tears...in the ...rain...
mamurni is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2012., 13:56   #31
Imam pitanje zanima me gdje se mogu prijaviti za neku modnu agenciju kao model (muško,18 godina) u Zagrebu ? Hvala unaprijed nadam se da ne pitam na krivom mjestu ako da ispričavam se.
OderNicht is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2012., 17:55   #32
@ dalija 1305, sorry, nije u skladu s pravilima
__________________
vremenska kapsula
dile is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 14:14   #33
Nisam sigurna da li sam na dobroj temi (ima ih mali milion) prošlu zimu me slikao F....,mladi dečko iz Šibenika,a nemam njegov broj više,dogovarali smo se za fotkanje preko foruma,pa ako netko zna o kome pričam
ugl.frendica je modna dizajnerica i traži fotografa koji bi slikao curke u njezinim kreacijama za sitne novce naravno,više za obostranu reklamu,hvala

Zadnje uređivanje mljac1 : 14.05.2013. at 19:34. Reason: Otkriven identitet
nyxla is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.05.2013., 14:55   #34
frendica je u Šibeniku ili negdje drugdje?
mljac1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 07:44   #35
U Samoboru
nyxla is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2013., 17:13   #36
Quote:
nyxla kaže: Pogledaj post
Nisam sigurna da li sam na dobroj temi (ima ih mali milion) prošlu zimu me slikao Filip,mladi dečko iz Šibenika,a nemam njegov broj više,dogovarali smo se za fotkanje preko foruma,pa ako netko zna o kome pričam
ugl.frendica je modna dizajnerica i traži fotografa koji bi slikao curke u njezinim kreacijama za sitne novce naravno,više za obostranu reklamu,hvala
Quote:
nyxla kaže: Pogledaj post
U Samoboru


F.... je iz Zadra inače. Čujemo se opet na PP

Zadnje uređivanje mljac1 : 14.05.2013. at 19:33. Reason: Otkriven identitet
Red Dwarf is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2013., 17:34   #37
Eto Fićo se javija tako da hvala svima na porukama,baš ste ljubazni na ovoj temi
nyxla is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2013., 16:09   #38
Fotograf za modni - makeup session

Pozdrav svima!

Zanima me da li je netko zainteresiran u svojstvu obostrane reklame, i popunjavanja portfolia, sudjelovati, fotografirati jedan moj projekt.
Radi se o iznimnim mjestima, poput starih tvornica, jezera, i nesvakidasnjih lokacija.
Imam modele, gdje je naglasak na makeup, ali, ne samo to.
Jer ce biti odlicnih lokacija, staylinga, i mnogo jos toga.

Mjesto: Zagreb i okolica.

Hvala.

Lp.
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2013., 23:13   #39
Hvala!

Evo, samo da vam svima skupa zahvalim sto ste mi se javili.
Svima cu odgovoriti, a s nekima nadam se i dogovoriti suradnju.

Hvala puno!

Lp.
__________________
Ako Tvoja sreća zavisi od postupaka drugih osoba, onda zaista ne možeš biti sretna osoba!
Giovanna26 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.07.2013., 14:31   #40
Kome treba model?

Pozdrav forumaši i forumašice Iako se ne bavim fotografijom već neko vrijeme pratim ovaj podforum i vidio sam stvarno prelijepih slika te pročitao korisnih savjeta. Imam veliki respect za sve koji su u stanju napravit fotografije koje ne da govore 1000 riječi nego pričaju cijelu priču.

Listajući neki dan stari album i gledajući fotke zapazio sam da se pojavljujem na stvarno malom broju primjeraka te osim nekih slika sa mobom i slično zapravo nemam pravih vlastitih fotografija Nisam obraćao pozornost na to, no počinjem shvaćati da će mi biti žao u budućnosti što neću imati par slika kojima ću se prisjetiti kakav sam bio Došao sam na ideju da bi mogao biti model. Naravno, ne nekom tko se bavi profesionalno time ali ako netko škljoca iz ljubavi i zanimacije (kao što ja to radim sa svojim bjesnim mobom) i treba nekog za razne slike, zafrkancija, ozbiljne, ovo, ono, slobodno se javite. Vama za vježbu, meni za fotke i gušt za oboje. Dobit ćemo par zanimljivih slika i zabavit se usput
Ne znam da li je ovaj prijedlog totalno apsurdan, nadam se da nije Iz ZG sam, visok 182cm, crna malo duža kosa koja prekriva uho, 25g ali izgledam mlađe sa čudnom mačjom bojom očiju, pozitivna, vesela i nasmijana osoba. To je ukratko o meni, pošaljem i fotku ako treba pa mi kažete, "hmmm, mislim da ti nema pomoći :P" , bez brige, neću se uvrijedit. Evo, ako ima zainteresiranih, bit će mi drago da se jave
dijete prirode is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:46.