Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.02.2010., 23:47   #1
Kičma

Možda moje iskustvo nekome pomogne, jer tako je dobro kada više ne boli. Naime, godinama sam patio od bolova u leđima i vratu. Sve mi je to dolazilo zbog protruzije diska kralježnice. Nakon konvencionalnih terapija i odlazaka kiropraktičaru prijatelji su me uputili na stol za inverziju. Kupio sam ga kod jedne firme u Rijeci (www.inverzija.com) i počeo ga koristiti. Tegobe su postepeno nestale. Sada ne prakticiram inverziju svaki dan, nego samo po potrebi. Osjećaj je tako dobar.
bistrovic is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2010., 13:49   #2
Slične probleme sam riješila jednostavno kod osteopata.

Tri tretmana godišnje uz dobru stolicu za sjedenje (ili loptu) i kretanje kada god sam to u mogućnosti.
__________________
Trijumf je odricanje od uspjeha. Tko trijumfira, gubi.
Dragonfly is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2010., 14:08   #3
deru nas cijenom

slični stolovi se mogu po jeftinijoj cijeni nabaviti u većim shopping centrima sportske opreme, ( npr. cisalfa ili u Apollonia-medicinska pomagala), u Americi takva naprava dođe oko 200 $, a kod nas nažalost nabijaju cijene.
swimer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.02.2010., 13:10   #4
ako nekog zanima: www.nadocentar.hr
7poem is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 14:34   #5
Bioenergetičar Drago Kljajić riješava takve probleme(većinu) masažom i obaveznim vježbama za jačanje muskulature leđa(mišići Lastimusi).Osobno sam se u to uvjerila.Ništa nije naplatio,međutim kolegica je tražila način povećanja grudi,i on joj je pomogao(povećale su joj se sise sa trojke na četvorku),ali joj je naplatio 3000kn jer da je to luksuz!
Meduzza is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2010., 17:28   #6
Quote:
7poem kaže: Pogledaj post
ako nekog zanima: www.nadocentar.hr
Imaš neka osobna iskustva? Čuo sam za njih pa me zanima.
method_man is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.07.2010., 14:00   #7
ja sam svoje probleme s kicmom rijesio plivanjem...

nakon 10 godina problema s kicmom, poceo sam svaki drugi dan plivat u bazenu po pola sata i tako pola godine (dok sam bio na sluzbemon putu, jer ovdje u karlovcu nemamo bazena nazalost), od tada je proslo 5 godina i kicma mi je jos uvijek ko nova

tako da, ak imas u blizini bazen, kupi mjesecnu kartu i uzivaj
zecmis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.07.2010., 13:57   #8
@ meduzza Čekaj, kak misliš povećao sise? Čitala sam nešto za tog Dragu, sve pozitivno, kako liječi ljude od svakakvih zdravstvenih tegoba a istovremeno ne uzima nikakvu lovu, što je definitivno vrijedno hvale... Ali ovo za povećanje sisa mi je nevjerojatno? Ne kužim kako? Mislim, kako je žena uopće došla na ideju da ode povećati sise kod bioenergetičara?? A onda, kako je to moguće??
angel2die4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.09.2010., 13:38   #9
Meni je pomogla kombinacija Shiatsu i Raindrop tretmana kod školovane terapeutkinje više o njoj možete pogledati na www.holistika.hr odnedavno je na lokaciji u Središću, naravno pokazala mi je i vježbe i dala neka psihološka pojašnjenja koja su mi otvorila oči što u životu radim krivo.
Forestfairy is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.01.2018., 10:49   #10
Prodaje li netko stol za inverziju?
Balbala is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:38   #11
Možda je pitanje kako dolazi do bola u leđima ?
__________________
Ima ljudi koji su sretni u svom očaju - Dan Tana
Eneja Od Danaja is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.01.2018., 15:44   #12
Quote:
Balbala kaže: Pogledaj post
Prodaje li netko stol za inverziju?
Ja, evo oglas na Njuškalu. Molim upit na PM ili kontakt na oglasu jer ovu temu ne pratim baš.
Astrobobo is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.01.2018., 17:45   #13
Znam kako dolazi do bolova, visit na glavce mi paše kad baš zagusti. Moram vježbati stabilizaciju.
Balbala is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.02.2018., 10:34   #14
Quote:
Balbala kaže: Pogledaj post
Znam kako dolazi do bolova, visit na glavce mi paše kad baš zagusti. Moram vježbati stabilizaciju.
Nepostoji drugi lijek osim vježbe i vježbanja da mišići kralježnice počnu svoju funkciju a to je stabilizacija kralježnice i onda više nisu potrebne tablete protiv bolova koje su nužno zlo kojim trujemo organizam.Slabi mišići su uzrok bolova a simptomi su bol i to je opomena ali većina nas smo lijeni za vježbe i jačanje mišića
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.02.2018., 16:11   #15
Čini mi se da o kvantnom liječenju nije bilo riječi. Riječ je o laganom dodiru izvana na mjesto bola/poremećaja i usmjeravanja "svoje ljubavi" na to mjesto, uz održavanje i podizanje visokog vibracijskog stanja terapeuta. Ciljana osoba se sama liječi. Njen sustav pokušava podići vibracije na tu razinu i nešto se događa na kvantnj razini. Djeluje "odmah" i to je u stanju svatko provoditi. Može se djelovati i daljinski, i naravno grupno.
Drugi način je kroz hipnozu, i podjednako djeluje, ali je kompliciraniji, i skuplji. No hipnoza ima svoje druge prednosti, što ne spada u ovu temu.
Svi linkovi su na engleskom.
youtube quantum touch
web quantumtouch.com
knjiga "Quantum-Touch: The Power to Heal" na toj stranici košta 14 usd
Postupak je univerzalan, s puno širom primjenom.
LLSkylights is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.02.2018., 10:06   #16
Zašto posezati za kojekakvim eksperimentima kad postoji provjereni lijek, koji kod pravilne primjene uvijek pomaže - Yoga?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.02.2018., 13:23   #17
Quote:
Meduzza kaže: Pogledaj post
Bioenergetičar Drago Kljajić riješava takve probleme(većinu) masažom i obaveznim vježbama za jačanje muskulature leđa(mišići Lastimusi).Osobno sam se u to uvjerila.Ništa nije naplatio,međutim kolegica je tražila način povećanja grudi,i on joj je pomogao(povećale su joj se sise sa trojke na četvorku),ali joj je naplatio 3000kn jer da je to luksuz!
To znači mazio joj dojke i još joj naplatio pametan neki momak svaka mu čast zna posao. Ali nije mu ni bilo lako navući ih toliko sa trojke na četvorku. Dali može on pomoći i pojedinim muškarcima da i njihovu alatku poveća i udeblja ????
__________________
čovik i magarac znaju više nego sam čovik.
Ne radi nikad ono što ne želiš da tebi rade.
jenki zj is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:58.