Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.01.2012., 05:01   #5481
Eeeee moja Gulsum,dala malo Korayu i odma se udajes

http://i41.tinypic.com/zvbnl0.jpg

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 17.01.2012. at 14:12.
Kendi is offline  
Received Infraction
Old 17.01.2012., 05:03   #5482
Znaci sledece epke bi mogle biti sto manje Ferihe i Emira,dok Mehmet ubije Koraya dok se pomire,dok se Gulsum skine za uzeta i uda se,malo se Hatice ljuti,izgleda mi ljuta na slici,dali je Koray zeni iz milosti sigurna sam ima da Hande poludi!!!

eeeevooo ga

http://i41.tinypic.com/n6q2cy.jpg

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 17.01.2012. at 14:11.
Kendi is offline  
Received Infraction
Old 17.01.2012., 05:07   #5483
ovdje sigurno meho opet zapocinje svadju

koja li je ovo epizoda bas me zanima,emir ozdravio,feriha okej znaci mozda 45,45


Zadnje uređivanje Kendi : 17.01.2012. at 05:13.
Kendi is offline  
Old 17.01.2012., 05:47   #5484
Gulsum odmara


odlicna fotka



http://i41.tinypic.com/16kum9c.jpg

ova zasluzuje sve pohvale

Zadnje uređivanje Jay Bluebell : 17.01.2012. at 14:10.
Kendi is offline  
Received Infraction
Old 17.01.2012., 08:39   #5485
kendi hvala na slikama
ne znam jel netko već napisao..ali evo: emir će ponovo pitati F da se uda za njega zehra se vraća u 47 ep, F i E će bit svjedoci a vjenčanju, sanem će ostati trudna s leventom, ali će reći da je unalovo
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....
Studentica_20 is offline  
Old 17.01.2012., 09:58   #5486
Quote:
Studentica_20 kaže: Pogledaj post
kendi hvala na slikama
ne znam jel netko već napisao..ali evo: emir će ponovo pitati F da se uda za njega zehra se vraća u 47 ep, F i E će bit svjedoci a vjenčanju, sanem će ostati trudna s leventom, ali će reći da je unalovo
ako maleni opet zaprosi - ja više ne vidim zapreke da kaže ne!
svi sve znaju, gulsun se udaje, očito je i više da se unatoč svemu i svime vole....što se čeka!
Githa is offline  
Old 17.01.2012., 11:10   #5487
githa ja isto ne vidim razlog zašto bi rekla ne..svi sve ionako znaju. vahide (zehra) se vraća u 47, možda tad bude vjenčanje uhh što bi to bilo divno.
ovih dana baš i nemam puno vremena komentirati ovdi, imam dosta obaveza..ali svaki put kada budem mogla doći, doći ću
jedino mi nije jasno, jel vjenčanje u 44. epizodi ili ?

sa snimanja...feriha i emir u autu http://www.facebook.com/photo.php?fb...type=1&theater

danas izlazi 2. trailer..
__________________
Ne pričaj mi o tome koliko si obrazovan; reci mi koliko si putovao....

Zadnje uređivanje Studentica_20 : 17.01.2012. at 11:18.
Studentica_20 is offline  
Old 17.01.2012., 16:10   #5488
cure pa gdje ste,daj pisite nesto,barem ove sto mogu da provire na fb
@stedentice wow odlicna vijest,da se Zehra vraca i da ce E pitati Ferihu za udaju opet aahhh srce mi se topi
A velis Senem trudna ajme koja kucka ista je Seher mogu prijateljice da budu,lazu i muljaju obadvije
Nemogu da vjerujem da se Gulsum udaje,jedva cekam da vidim kako su to izveli,dali je Meho prijetio pa je ovaj mora da je zeni ili je zaista to zelio.

Zadnje uređivanje Kendi : 17.01.2012. at 16:16.
Kendi is offline  
Old 17.01.2012., 18:05   #5489
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
cure pa gdje ste,daj pisite nesto,barem ove sto mogu da provire na fb
@stedentice wow odlicna vijest,da se Zehra vraca i da ce E pitati Ferihu za udaju opet aahhh srce mi se topi
A velis Senem trudna ajme koja kucka ista je Seher mogu prijateljice da budu,lazu i muljaju obadvije
Nemogu da vjerujem da se Gulsum udaje,jedva cekam da vidim kako su to izveli,dali je Meho prijetio pa je ovaj mora da je zeni ili je zaista to zelio.
Evo jedna natuknica Feriha i Emir će se grudat ,Feriha će pokušat pobjeć od Emira ,noga će joj zaglavit u snijegu ,a Emir će je podić i poljubiti uffff ajd da i to vidimo

Mene zanima šta je s Bulentom , meni je on nekak mističan i zanimljiv .

Ne znam da li je Vama ali meni je bila presmješna scena kad se Levant javi na mobitel, a Sanemina izjava "Ti imaš mobitel ", ali vrijedi ova Levantova zaljubljenost bar u kontekstu da prizemlji Sanem .

Još jedna natuknica sa faca : Emir će tražit od Rize dopuštenje da vozi Ferihu u školu, Riza će razmišljati o Halilu i svemu što se dododilo i pristaje zbog Ferihine sigurnosti...
Lenall is offline  
Old 17.01.2012., 18:40   #5490
K: Hoces li se udati za mene?
F: Gulsum!
S: Mehmete,sacekaj!
M: Sta si uradio!
E: Baci noz!
S: Mehmete...
M: Emire,odlazi.
E: Dodji sebi.
G: Mi se vjencavamo.
M: Sta??

http://www2.dizifilm.com/video/detay.asp?kat=209228
__________________
Frankly, my dear, I don't give a damn.
ScarlettO'Hara is offline  
Old 17.01.2012., 19:34   #5491
Quote:
Lenall kaže: Pogledaj post

Mene zanima šta je s Bulentom , meni je on nekak mističan i zanimljiv .

Ne znam da li je Vama ali meni je bila presmješna scena kad se Levant javi na mobitel, a Sanemina izjava "Ti imaš mobitel ", ali vrijedi ova Levantova zaljubljenost bar u kontekstu da prizemlji Sanem .

Još jedna natuknica sa faca : Emir će tražit od Rize dopuštenje da vozi Ferihu u školu, Riza će razmišljati o Halilu i svemu što se dododilo i pristaje zbog Ferihine sigurnosti...
I meni je Bulent zanimljiv, uopće nije loš, naprotiv. Još ništa ne znamo o njegovu liku, jedino da Leventa krivi za raspad obiteljske idile. U biti, ne znamo ništa niti o razlozima Leventova napuštanja obiteljske kuće.

Sanem je postala odurna, drago mi je da ju Levent prizemljuje. Ovaj put Levent nije ispalio čorak, ostade Sanem trudna i dijete će podmetnuti Unalu. Ovaj je fakat zaslužio i gore stvari.

Ne bih se čudila da Riza pristane da Emir bude Ferihin tjelohranitelj.

Gulsum se ipak udaje. Jesu li ga zbrčkali sa njom i Korayem, mogli su nadograditi ljepšu priču. No dobro, barem su nam happy Emir i Feriha.

Scarlet nam je sve rjeđe ovdje, i to mi je jako žao.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 17.01.2012., 19:35   #5492
Quote:
ScarlettO'Hara kaže: Pogledaj post
K: Hoces li se udati za mene?
F: Gulsum!
S: Mehmete,sacekaj!
M: Sta si uradio!
E: Baci noz!
S: Mehmete...
M: Emire,odlazi.
E: Dodji sebi.
G: Mi se vjencavamo.
M: Sta??

http://www2.dizifilm.com/video/detay.asp?kat=209228
Uvijek s najnovijim novostima , napeto,napeto...

Kakva romantična prosidba za pamćenje ,ovaj Mehmet ali stvarno su pretjerali kog on brani, šta radi , da li je normalan ?... nakon ovog bi ga trebali poslat na promatranje u ludnicu ,... s kuhinjskim nožem trčat na nekog ma taj prosviro ali skroz.

...a mi se čudimo što Emir ne ljubi Ferihu , ma ko bi je dirao pored tak ludog brata !
Lenall is offline  
Old 17.01.2012., 19:41   #5493
Quote:
Lenall kaže: Pogledaj post
Uvijek s najnovijim novostima , napeto,napeto...

Kakva romantična prosidba za pamćenje ,ovaj Mehmet ali stvarno su pretjerali kog on brani, šta radi , da li je normalan ?... nakon ovog bi ga trebali poslat na promatranje u ludnicu ,... s kuhinjskim nožem trčat na nekog ma taj prosviro ali skroz.

...a mi se čudimo što Emir ne ljubi Ferihu , ma ko bi je dirao pored tak ludog brata !
Ma kakva romantika te spopade. Čovjek na brzinu pokušava spasiti sto se da, dobro da nije zbrisao. Koray sa početka serije i ovaj sada su različiti tipovi.

Na Mehmeta ne želim trošiti riječi, ne znam na koji način da mi postane simpatičan. Sirovina na kvadrat, on kao da je Halilov brat blizanac.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 17.01.2012., 19:46   #5494
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
I meni je Bulent zanimljiv, uopće nije loš, naprotiv. Još ništa ne znamo o njegovu liku, jedino da Leventa krivi za raspad obiteljske idile. U biti, ne znamo ništa niti o razlozima Leventova napuštanja obiteljske kuće.

Sanem je postala odurna, drago mi je da ju Levent prizemljuje. Ovaj put Levent nije ispalio čorak, ostade Sanem trudna i dijete će podmetnuti Unalu. Ovaj je fakat zaslužio i gore stvari.

Ne bih se čudila da Riza pristane da Emir bude Ferihin tjelohranitelj.

Gulsum se ipak udaje. Jesu li ga zbrčkali sa njom i Korayem, mogli su nadograditi ljepšu priču. No dobro, barem su nam happy Emir i Feriha.

Scarlet nam je sve rjeđe ovdje, i to mi je jako žao.
Baš ne bi voljela da Sanem ostane trudna s Levnatom, kome god da ga podvali opet je Levantovo,skužilo bi se nekako da je njegovo i Levant bi bio vezan za tu malodušnu ženu do kraja života.

Emir tjelohranitelj he,he čovjek se stvarno napatio zbog Ferihe ,hoćeš psihički ili fizički zaslužio je... neki odren treba dobit

Scarlet... fali mi njen humor
__________________
....samo voli jednostavno, ne kompliciraj....
Lenall is offline  
Old 17.01.2012., 19:48   #5495
Jeli ovo drugi fragmant izasao?ja nemogu da otvorim,vidim sliku u ekrenu Emira i Koray pricaju sa nekim,predpostavljam Mehom,jel to znaci da je Emir vec izasao iz bolnice?
@Lenall svidja mi se ta natuknica sa snijegom,prstim od srece
@Scarlett dok dodjes ubacis nesto dobro i svi se skupimo,dok tebe nema nigdje nikoga
Kendi is offline  
Old 17.01.2012., 19:51   #5496
Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Ma kakva romantika te spopade. Čovjek na brzinu pokušava spasiti sto se da, dobro da nije zbrisao. Koray sa početka serije i ovaj sada su različiti tipovi.

Na Mehmeta ne želim trošiti riječi, ne znam na koji način da mi postane simpatičan. Sirovina na kvadrat, on kao da je Halilov brat blizanac.
Nema je u tom i je kvaka, o čem god da Gulsum i Koray pričali prije dolaska Ferihe , ona suza na obrazu ne djeluje mi kao suza radosnica , on ruke u džepovima kao da ju pita "šta si jutros jela " a ne da li se hoće udat za njega.
Lenall is offline  
Old 17.01.2012., 19:55   #5497
Quote:
Kendi kaže: Pogledaj post
Jeli ovo drugi fragmant izasao?ja nemogu da otvorim,vidim sliku u ekrenu Emira i Koray pricaju sa nekim,predpostavljam Mehom,jel to znaci da je Emir vec izasao iz bolnice?
@Lenall svidja mi se ta natuknica sa snijegom,prstim od srece
@Scarlett dok dodjes ubacis nesto dobro i svi se skupimo,dok tebe nema nigdje nikoga
Koray u parku pita Gulusum hoće li se udat za njega , kad eto Ferihe koja viče "Gulsum " a za njom obitelj Yilmaz ,Meho nož u ruci obraća se Korayu šta si to napravio , od nekud Emir ispao i pokušava smiri Mehu, Gulsum kaže da će se njih dvoje oženit ,Meho ispušta nož.... i kraj
Lenall is offline  
Old 17.01.2012., 20:04   #5498
Quote:
Lenall kaže: Pogledaj post
Koray u parku pita Gulusum hoće li se udat za njega , kad eto Ferihe koja viče "Gulsum " a za njom obitelj Yilmaz ,Meho nož u ruci obraća se Korayu šta si to napravio , od nekud Emir ispao i pokušava smiri Mehu, Gulsum kaže da će se njih dvoje oženit ,Meho ispušta nož.... i kraj
ooooooo tu je znaci odgovor na sliku koja sam sinoc stavila,njih trojica u parku a emir kao tjelohranitelj uvijek izmedju dvije vatre

i ona slika sa svadbe Gulsum u vjencanici izlazi a Koray sa rukama u dzepovima seta se okolo eee sta ga je spopalo
Kendi is offline  
Old 17.01.2012., 20:13   #5499
Quote:
Lenall kaže: Pogledaj post
Nema je u tom i je kvaka, o čem god da Gulsum i Koray pričali prije dolaska Ferihe , ona suza na obrazu ne djeluje mi kao suza radosnica , on ruke u džepovima kao da ju pita "šta si jutros jela " a ne da li se hoće udat za njega.
Quote:
Lenall kaže: Pogledaj post
Koray u parku pita Gulusum hoće li se udat za njega , kad eto Ferihe koja viče "Gulsum " a za njom obitelj Yilmaz ,Meho nož u ruci obraća se Korayu šta si to napravio , od nekud Emir ispao i pokušava smiri Mehu, Gulsum kaže da će se njih dvoje oženit ,Meho ispušta nož.... i kraj
Na žalost, to se zove brak pod prisilom. Nemaju drugog izbora.
Postoje natuknice da se vračaju Korayevi roditelji i eto nam veselja. Ne vjerujem da će oni olako prijeći preko svega. Mogao bi i Koray preseliti u portirov stančić.
Pošto postoje slike sa seta u kojima je Gulsum u vjenčanici, vjenčanje će se održati. Nadam se samo da ne bude poput pogrebne povorke.

O Sanem neću trošiti riječi, bojim se da mi ta moralna kreatura uhvati Leventa na dijete.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Old 17.01.2012., 20:22   #5500
Mene zanima kako dopustaju da fanovi slikaju za vrijeme snimanja i da prilazis glumcima i to
Vec se zna unaprijed da se Gulsum udaje pa nije valjda trudna odma ili nesmije Hatice na oci
Kendi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:56.