Natrag   Forum.hr > Sport > Nogomet

Nogomet O loptanju nogom u širem smislu.
Podforumi: Navijači

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2016., 18:49   #61
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Niang meni koji ga nazalost prvi put podrobnim gledam baca na Balotellija koji eksli ima ranu naviku i trci
Jos mu povremeno jebem majku zbog onog promasaja protiv Barce.

Ali ne mogu samo njega kriviti, tamo su i suci odlucili ignorirati ofsajd Messia
SergioRamos is offline  
Old 21.08.2016., 18:50   #62
nije ovo loše, napokon normalan milan gledan koliko je to moguće

još nekoliko veznih dovest poštenih da mogu sezonu odgledat do kraja

montela izgleda ko d aje ispa iz filma donnie brasco
Yurinov is offline  
Old 21.08.2016., 18:50   #63
Niang je dobar, ali ne više od toga. Nikada ekstra klase od njega.
looki is offline  
Old 21.08.2016., 18:51   #64
Niang je takav još od vremena pod Allegrijem i sezone 12/13.. Od Balotellija je malo slabiji pred golom, mora poraditi na završnici. Propuh u glavi imaju obojica ali za Nianga još ima nade
__________________
.
Maldini1899 is offline  
Old 21.08.2016., 18:54   #65
Quote:
looki kaže: Pogledaj post
Niang je dobar, ali ne više od toga. Nikada ekstra klase od njega.
Naravno. Da ima nesto u glavi sto mu govori "sad" umjesto "idem jos jedan potez" bio bi igracina, ovako je taman za ovaj Milan
SergioRamos is offline  
Old 21.08.2016., 18:54   #66
Meni je ovo bilo jako lijepo za gledat, akcije imaju glavu i rep, uvijek se ide na gol, nema sporog protoka lopte. Bacca izgleda jako motiviran, mogao bi past jos koji gol do kraja . Suso mi je jako dobar, mali prigovor je ona akcija kad je probio stranu pa puca umjesto ga gurne za Baccu koji je utrcavao u prostor.
Henryj is offline  
Old 21.08.2016., 18:56   #67
al zamisli koji je ovaj mihajlović bija imbecil. on cilu sezonu forsira onog ćelavog vetarana na stoperu i hondu vamo di je ovaj suso sad. mazohizam.
ovo je odmor matere mi
Yurinov is offline  
Old 21.08.2016., 19:11   #68
Jbga sve dobro iz prvog poluvremena odmah usrali na startu drugog. Kroz dva stopera
Henryj is offline  
Old 21.08.2016., 19:11   #69
Tipicno.

Ali tu je mladi Bacca
SergioRamos is offline  
Old 21.08.2016., 19:12   #70
Romagnoli..
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 21.08.2016., 19:12   #71
Bacca . Jos jedna dobra lopta Nianga
Henryj is offline  
Old 21.08.2016., 19:12   #72
sjebali ste me za fantasy, ima bi ovog kilera u ekipi

dobra partija nianga na krilu
Yurinov is offline  
Old 21.08.2016., 19:13   #73
Penali jučer za Romu...

Stoperi Torina danas kod gola Bacce...
__________________
I am the son and the heir of a shyness that is criminally vulgar; I am the son and heir of nothing in particular.
dokkalfar is offline  
Old 21.08.2016., 19:17   #74
Montolivo izgleda kao da je bio u mirovini par godina pa dosao igrat neki charity event.
Henryj is offline  
Old 21.08.2016., 19:18   #75
Quote:
Henryj kaže: Pogledaj post
Montolivo izgleda kao da je bio u mirovini par godina pa dosao igrat neki charity event.
Pa i je
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 21.08.2016., 19:24   #76
Cist penal, u sendvicu je bio.

Bacca trica . Bit ce ovo jebena sezona za njega
Henryj is offline  
Old 21.08.2016., 19:36   #77
Odlican dupli pas i prodor Jackie..On me uvijek ovim prodorom na stranu i vaganjem jebeno podsjeti na Bobana..

Henry,bit ce ovo dugo sezona,vjeruj..A posto si sad nas,zelim naslov Arsenalu jer nece biti lako pratiti Milan i Arsenal usporedno
__________________
“Oprošteno jest griešnima: Zulumčaru, ubojici,
Oprošteno svima, svima – Samo nije izdajici”.
feenian is offline  
Old 21.08.2016., 19:41   #78
Koliko je danas Montolivo lopti prodao . Covjek u svom kaznenom umjesto da izbija loptu ide prebacivat igraca Torina i gubi loptu

Jbte liku debeli Maxi stvara probleme
Henryj is offline  
Old 21.08.2016., 19:46   #79
Quote:
feenian kaže: Pogledaj post
Henry,bit ce ovo dugo sezona,vjeruj..A posto si sad nas,zelim naslov Arsenalu jer nece biti lako pratiti Milan i Arsenal usporedno
Prije cu ja dobit unuke nego Arsenal digne Prem. Nema potrebe da ih spominjemo ovdje, tu cemo samo o Milanu. Milan mi je godinama drag, a zavolio ga zbog Ronaldinha, a kad je otisao 2011. ja sam sramezljivo nastavio pratit i igrat Master Ligu u PES-u s Milanom tako da po imenima donekle znam vecinu igraca, a kako igraju to cu pohvatat brzo

Raspad Montolivo se vrtio po Milanu jos tamo 2012. kad sam zadnji put aktivnije pratio, taj covjek je kao krpelj .
Od ove sezone sam odlucio napokon krenut s aktivnim pracenjem ponovo pa me istrpite neko vrijeme dok pohvatam konce tko je tko.

Niang mi je zasad instant favorit
Henryj is offline  
Old 21.08.2016., 19:54   #80
E jebiga nisu trebali popit drugi gol, bas losa reakcija obrane kao i kod prvog gola Torina. Rezultat ce sad pokvarit dosta dobar dojam, ispast ce da je bilo puno skakljivije, ali je Milan ipak dominirao vecinu meca.
Henryj is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:51.