Natrag   Forum.hr > Informatička tehnologija > Kompjutorske igre

Kompjutorske igre Kultura igranja i ponoćnog ratovanja konzolom i tastaturom. Podforum: Konzole

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2011., 19:49   #22521
Završio sezonu 13/14 sa Sunderlandom

Napokon sam se kvalificirao za ligu prvaka
http://imageshack.us/photo/my-images...ivisionid.png/

a još sam k tome osvojio i Euro kup
http://imageshack.us/f/706/eurocupinformationstage.png/

Bilo je dosta teških tekmi, ona protiv Bayerna i Mallorce su mi pojele živce, ali sam uspio. Bayern sam izgubio u gostima 1-0, a doma dobio 3-1, u prvih 12 minuta zabio 3 komada i zatvorio tekmu i prošao dalje, Roma je bila dosta lagana za proć, a Mallorca izgubio 2-1 u gostima, a doma vodio 2-1 do 88 minute i onda je sam zabio i pobjedio 3-1. U finalu je Juventus dovio u 11 minuti crveni, pa je od tog trenutka tema bila lakša.

Što se tiće Liga kupa i FA kupa to sam u ranim fazam ispao, Liga kup u 3rd round od Tottenhama, a FA u 4th round od Chelsea.

Momčad(taktika 4-3-1-2)

Ochoa/Romero/Amelia

Van der Wiel/Walker Zapata/Demichelis Shawcross/Turner Baines/Insua

Nkoulou/Capoue Hazard/Adam Henderson/De Jong/Gonalons

Jovetic/Kovacic/Canales

Benitez/Lucas Caicedo/Dos Santos/Dieguinho

Now let's go shopping.
criplebee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 20:27   #22522
Poceo prvi sace u 2011
Poceo unemployed i dobio posao u nekakvoj volgaru (rusija)
Treba mi dobar ST i dmc
Imam 2.5 mil.£ transfer budzeta. Prijedlozi?
__________________
Jashinist is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 21:22   #22523
Quote:
criplebee kaže: Pogledaj post
Molim vas lijepo obratite pozornost na minute i woodwork

http://img690.imageshack.us/img690/9...rtsmouthsp.png
ja poludim kad tokom cele utakmice imam 4...a ti za 30 minuta ....rekord mi je bio na utakmici Srbija-Severna Irska...7..a utakmica se zavrsila 0-0
J.R.E is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 22:46   #22524
Quote:
J.R.E kaže: Pogledaj post
ja poludim kad tokom cele utakmice imam 4...a ti za 30 minuta ....rekord mi je bio na utakmici Srbija-Severna Irska...7..a utakmica se zavrsila 0-0
Hvala Bogu da je to bilo sve za tu utakmicu.

Ovo su igraći koje sam potpisao
http://imageshack.us/photo/my-images...profileat.png/
http://imageshack.us/photo/my-images...ileattrib.png/
http://imageshack.us/photo/my-images...ofileattr.png/
http://imageshack.us/photo/my-images...ileattrib.png/
http://imageshack.us/photo/my-images...rofileatt.png/

ukupno potrošio oko 30M kuna, a pojačao sam se dosta.

A kako mi je DL slabija točka, našao sam jako dobar prospect i ne mogu dobiti work permit.
http://imageshack.us/photo/my-images...rofileatt.png/
criplebee is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 23:24   #22525
vidim da si doveo greniera iz lyona znači da ga guram u vatru.. pošto igram s njima.

i da preporučam vam jednog braniča naravno iz lyona je nicolas seguin
totti10 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 00:21   #22526
Quote:
totti10 kaže: Pogledaj post
vidim da si doveo greniera iz lyona znači da ga guram u vatru.. pošto igram s njima.

i da preporučam vam jednog braniča naravno iz lyona je nicolas seguin
http://imageshack.us/photo/my-images...rofileatt.png/
Ovo ti je grenier u kasnijim godinama, ovdje je lošiji jer je slomio nogu i tek se vraća. Lik je jako dobar.
criplebee is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 02:56   #22527
Dali je itko od vas uspio dovest Messia u njegovoj 28 godini ( zapravo odmah mi je navrsio 29 godina ) da igra za Dinamo Zagreb???
Zapravo u sezoni 2016/2017

Ajmo javite se??
Cobra_hehe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 08:33   #22528
Quote:
Cobra_hehe kaže: Pogledaj post
Dali je itko od vas uspio dovest Messia u njegovoj 28 godini ( zapravo odmah mi je navrsio 29 godina ) da igra za Dinamo Zagreb???
Zapravo u sezoni 2016/2017

Ajmo javite se??
Da, uz pomoc editora
__________________
Jashinist is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 09:49   #22529
Football Manager 2012 [*]



datum izlaska: negdje oko kraja 10. ili početkom 11. mjeseca, nije još potvrđeno.

cp sa sigames foruma

Key new & improved features for Football Manager 2012:

Transfers & Contracts – significant changes to the transfer and contract systems, including loyalty bonuses, better implementation of amateur and youth contracts, an improved transfer centre and the ability to lock areas of the contract negotiation when you aren't prepared to budge. This helps you to manage your budgets and gives you flexibility in what you offer money hungry players, or agents, as incentives.

Scouting improvements – using several real life scouting reports, a new in-game report has been devised which includes squad analysis, tactics information and information about goals scored and conceded alongside lots of other scouting improvements, giving you all the information you need to prepare before kick-off and throughout the season.

3D Match Improvements – new animations, a whole new crowd system, improved weather system, more stadiums, plus two brand new cameras - "Behind Goal" and "Director Cam" as well as all other camera angles being reversible - meaning you can watch and analyse every aspect of every game.

Manage Anywhere, Anytime – the ability to add or take away playable nations in your saved game as often as you want. Manage in that country at the start of the next season- meaning you don’t have to stay in the nations which are chosen by you to be playable at the start of your career.

Tone – a whole new level has been added to team talks and conversations, with the new tone system, which allows you to specify the way you want to say things – be as cool as a cucumber by saying things calmly or throw tea cups around by saying things with passion. There are 6 different tones to choose from with specific comments per tone.

Intelligent Interface – a new adaptive layout system, which means the higher your screen resolution, the more info is easily at your fingertips. The new interface also contains new filters, customisable columns, a new tactics screen, and lots of new overview screens.

Brand New Tutorial – standing separate from the main game, a mode to help new players find their way around the game easily, whilst also offering tips to experienced managers on how to get the most out of the game, as well as a new in-game “how to” system.

On top of these key innovations, there are lots of areas of the game that have had huge improvements, such as the media system, press conferences, the youth system, newgens, the social networking options, friendlies, international management and many more which will be detailed in a series of video blogs over the coming months, alongside more information about Football Manager 2012.

FM12 Intelligent Interface Video

FM12 3D Match Engine Video
__________________

Zadnje uređivanje Kambe : 17.08.2011. at 10:04.
Kambe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 10:23   #22530
Još jedan korak prema savršenoj nogometnoj simulaciji... Nekoliko dodataka me jako veseli, posebno ovo vezano uz rezoluciju ekrana (kako imam poveći ekran prije je puno prostora bilo beskorisno) te ton kod team talkova
IanZG is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 10:27   #22531
hmmm... ovo sve skupa zvuci poprilicno interesantno... no, moraju malo poraditi na match enginu jer i dalje se dogadjaju gluposti...
Dukkai is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 10:29   #22532
Kad će više izaći u postavkama kockica sa izborom "Never Get Sacked"
__________________
Nema glupavih pitanja, samo laganih odgovora!
MatejScorp13 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 10:50   #22533
kad če više prestati sa tim dodacima i poboljšati DDT i EDT fileove?
slammerinho is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 11:14   #22534
Quote:
IanZG kaže: Pogledaj post
Još jedan korak prema savršenoj nogometnoj simulaciji... Nekoliko dodataka me jako veseli, posebno ovo vezano uz rezoluciju ekrana (kako imam poveći ekran prije je puno prostora bilo beskorisno) te ton kod team talkova
pa i prije je bilo riješenje za to
stavis na windowed default mode(tada igra bude u prozoru veličine1024x768)...i ako recimo imas monitor od ''22,pola monitora ti ostane prazno za raditi nesto drugo dok igras igricu


inače,čim vidim najavu za novi FM uvijek izgubim volju za igrati ovaj trenutni...al ipak nesmijem još odustati jer igre nece biti jos najmanje 2 i po mjeseca
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 11:55   #22535
Quote:
Justin Credible kaže: Pogledaj post
pa i prije je bilo riješenje za to
stavis na windowed default mode(tada igra bude u prozoru veličine1024x768)...i ako recimo imas monitor od ''22,pola monitora ti ostane prazno za raditi nesto drugo dok igras igricu


inače,čim vidim najavu za novi FM uvijek izgubim volju za igrati ovaj trenutni...al ipak nesmijem još odustati jer igre nece biti jos najmanje 2 i po mjeseca
i jos jedno pol godine dok se patchevi ne izrotiraju pa bude igriva...
Dukkai is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 12:47   #22536
Ma netreba editor.


Dosta je save-load nacin igre i 6 liga prvaka osvojenih u tih 6 sezona.


Mozda bi i tako dosao?
Pharadox is online now  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 12:51   #22537
Quote:
Cobra_hehe kaže: Pogledaj post
Dali je itko od vas uspio dovest Messia u njegovoj 28 godini ( zapravo odmah mi je navrsio 29 godina ) da igra za Dinamo Zagreb???
Zapravo u sezoni 2016/2017

Ajmo javite se??
__________________
Mannheim
Justin Credible is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 13:23   #22538
Quote:
Pharadox kaže: Pogledaj post
Ma netreba editor.


Dosta je save-load nacin igre i 6 liga prvaka osvojenih u tih 6 sezona.


Mozda bi i tako dosao?
iskreno, sa ekipom koju Dinamo ima, ne postoji taj save-load s kojim bi to uspio... da ne spominjem koje bi celicne zivce netko trebao imati za tako nesto..
Dukkai is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 13:37   #22539
Quote:
Dukkai kaže: Pogledaj post
iskreno, sa ekipom koju Dinamo ima, ne postoji taj save-load s kojim bi to uspio... da ne spominjem koje bi celicne zivce netko trebao imati za tako nesto..
baš to,ja sam jednom probao s Hajdukom u 2. sezoni,ne može i ne može nakon 10 pokušaja
__________________
.
Michael Collins is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 13:42   #22540
Quote:
Michael Collins kaže: Pogledaj post
baš to,ja sam jednom probao s Hajdukom u 2. sezoni,ne može i ne može nakon 10 pokušaja
mislim, gledao sam bio proslu sezonu sada u mom save-u sa Newcastlom ligu prvaka i skuzio sam da ako ti se potrefe rezultati mozes imati do finala relativno lagan zdrijeb..

ali, da te posere lagan zdrijeb, da uspijes sa ekipom kao sto je Dinamo pobijediti protivnika cak i u takvom lakom zdrijebu i onda to jos 6 puta ponoviti je ravno tome da ces hodati po nekom selu u Lici i naletiti na Brad Pitt-a...
Dukkai is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 08:47.