Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Film

Film Art, cult and all that trash

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.11.2023., 09:48   #2801
krenuo screenx u splitu, impresivno izgleda dvorana
dotur tonci is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2023., 09:15   #2802
Quote:
dotur tonci kaže: Pogledaj post
krenuo screenx u splitu, impresivno izgleda dvorana
evo još par slika sa predstavljanja za medije, bit će ovo odlično

mislio sam da će ovako biti kroz cijeli film ali ipak ne

Quote:
ScreenX-u na panoramski način uz 270 stupnjeva slike koja se pojavljuje na ključnim dijelovima filma
dotur tonci is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2023., 11:11   #2803
Zaista nije prisutno u cijelom filmu?

Šteta što nisu otvorili i u Zagrebu, ili barem najavili datum dolaska. Prvo otvorili u Sarajevu, a par dana kasnije Split.
Ne čudi me za Split jer tu često imaju “borbu” s Cineplexom, ali Zagreb je Zagreb
mezzzzzo is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.11.2023., 12:55   #2804
Quote:
mezzzzzo kaže: Pogledaj post
Zaista nije prisutno u cijelom filmu?

Šteta što nisu otvorili i u Zagrebu, ili barem najavili datum dolaska. Prvo otvorili u Sarajevu, a par dana kasnije Split.
Ne čudi me za Split jer tu često imaju “borbu” s Cineplexom, ali Zagreb je Zagreb
rekli su da dolazi i u zagreb iduće godine ali još se nema točan datum
dotur tonci is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.11.2023., 10:35   #2805
Quote:
dotur tonci kaže: Pogledaj post
evo još par slika sa predstavljanja za medije, bit će ovo odlično

mislio sam da će ovako biti kroz cijeli film ali ipak ne
WTF? Pa kolko vremena dela na sva tri ekrana?
__________________
This is the way!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 09.12.2023., 23:36   #2806
Na internetskim stranicama Cinestara u Najavama filmova su objavili plan filmova za slijedeću 2024. godinu do kraja 3. mjeseca.
Mudandketchup is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2024., 16:42   #2807
Bio netko na doceku? Da malo opise… cini se fora.
Automatic man is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 10:57   #2808
ima li netko problema sa kupovinom ulaznica preko internet stranice? pokušavam kupiti ulaznice za večeras, a corvus pay im se stalno ruši
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 11:09   #2809
Quote:
mickey kaže: Pogledaj post
ima li netko problema sa kupovinom ulaznica preko internet stranice? pokušavam kupiti ulaznice za večeras, a corvus pay im se stalno ruši
meni je nedavno uspjela online uplata na CinestarCard račun, ali dugo sam se i oprezno odlučivao na taj pokušaj jer mi je svojedobno (u dva navrata) online uplata preko e-bankinga baš preko Corvusa propao (u zadnjih 5 godina je to bilo) pa sam morao ganjat svoju banku i čekati do tjedan dana na povrat novca na račun.
SpoBob is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 11:33   #2810
Quote:
SpoBob kaže: Pogledaj post
meni je nedavno uspjela online uplata na CinestarCard račun, ali dugo sam se i oprezno odlučivao na taj pokušaj jer mi je svojedobno (u dva navrata) online uplata preko e-bankinga baš preko Corvusa propao (u zadnjih 5 godina je to bilo) pa sam morao ganjat svoju banku i čekati do tjedan dana na povrat novca na račun.
meni svuda corvus radi, ali preko cinestar stranice nikako nemrem kupiti karte
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 11:59   #2811
Dovoljno je samo zapaziti da njihovo "poboljšanje" mobilne aplikacije i internet stranice (kad su ono izveli taj upgrade s integracijom Mob-PC računa? čini mi se da je bila jesen 2022. ) sve učinilo gorim, i još uvijek ne funkcionira na gomili nivoa... tako da ne krivim ni CorvusPay ni svoju banku, nego isključivo Cinestar i njihov IT ili management.
SpoBob is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.03.2024., 12:18   #2812
Quote:
SpoBob kaže: Pogledaj post
Dovoljno je samo zapaziti da njihovo "poboljšanje" mobilne aplikacije i internet stranice (kad su ono izveli taj upgrade s integracijom Mob-PC računa? čini mi se da je bila jesen 2022. ) sve učinilo gorim, i još uvijek ne funkcionira na gomili nivoa... tako da ne krivim ni CorvusPay ni svoju banku, nego isključivo Cinestar i njihov IT ili management.
Koma uglavno, preko mobitela je sad uspjelo skinuti peneze sa računa, ALI ništa od ulaznica . nemam volje navecer na blef ići do arene, pitanje da li bi bilo dobrih sjedala.
__________________
I got a Nikon camera
I love to take a photograph
So mama, don't take my Kodachrome away
mickey is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2024., 14:15   #2813
Jel netko gluh određuje jačinu zvuka u dvoranama jer nije moguće daje ovo umjereno nečime.

Od kad idem s djecom u kino svaki put je neizdrživo.
Doze is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.04.2024., 15:21   #2814
Quote:
Doze kaže: Pogledaj post
Jel netko gluh određuje jačinu zvuka u dvoranama jer nije moguće daje ovo umjereno nečime.

Od kad idem s djecom u kino svaki put je neizdrživo.
Čujem katkad pritužbe na preglasno, ali meni nikad nije bilo preglasno. Jedino iritantno za grmi (a to je do kvalitete snimke) njihov uvodni jingle za eko-osvještavanje (ono "Tako je malo potrebno da budete heroji - pokupite smeće za sobom") - kad počne pravi film, to je sve fino izbalansirano i kad grmi, dobro grmi. A jačinu zvuka bi trebali dodatno pojačavati kad je puna dvorana (mislim da to i funkcionira tako), ali te predstave izbjegavam. Popunjenost dvorane veća od 50% je cirkus (svatko laje svoje, svaki deseti drkulji po mobitelu dobar dio filma i sl.), a ne uvjeti za uživanje u filmu.
SpoBob is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2024., 18:43   #2815
Quote:
SpoBob kaže: Pogledaj post
Dovoljno je samo zapaziti da njihovo "poboljšanje" mobilne aplikacije i internet stranice (kad su ono izveli taj upgrade s integracijom Mob-PC računa? čini mi se da je bila jesen 2022. ) sve učinilo gorim, i još uvijek ne funkcionira na gomili nivoa... tako da ne krivim ni CorvusPay ni svoju banku, nego isključivo Cinestar i njihov IT ili management.
OK, prekjučer mi je CineStarova djelatnica na pultu rekla da na jesen (čini mi se da je rujan spomenula) ide to dugo očekivano integrirano korištenje i web i mob aplikacija... i napomenula mi usput da do tad potrošim sve na računu (uključujući i loyalty-bodove) jer nakon Dana D sve neiskorišteno propada...
Baš me zanima jesu li to već objavili ili to samo zaposleni znaju.
Srećom, neće mi biti problem potrošiti 60 € do tad (i 2 free ulaznice koje idu s tom uplatom), ali fascinira me ta transparentnost i otvorenost prema potrošačima
SpoBob is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.04.2024., 20:42   #2816
obavijesti su korisnike prije nekoliko mjeseci, u međuvremenu su produžili rok do 1.9.:

https://zagreb.cinestarcinemas.hr/us.../loyalty-club/
anđeo tame is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2024., 13:05   #2817
Quote:
Doze kaže: Pogledaj post
Jel netko gluh određuje jačinu zvuka u dvoranama jer nije moguće daje ovo umjereno nečime.

Od kad idem s djecom u kino svaki put je neizdrživo.
Izbjegavaj eXtreme dvorane ako je opcija. Namjerno su napravljene za "jaci" zvuk. Ili ako zivis u gradu gdje ima i koje "staro" kino ondi idi tamo. Inace imas kupit i plugove za usi (npr. Loop Earplugs) koje smanjuju zvuk za 15-25 decibeli. Obicno se koriste za koncerte (a realno zvuk i bolje zvuci sa njima jer ubije dosta suma), ali ne vidim zasto ne bi mogao i u kinu sa njima ako ti bas smeta.
be.redy is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.04.2024., 23:57   #2818
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
obavijesti su korisnike prije nekoliko mjeseci, u međuvremenu su produžili rok do 1.9.:

https://zagreb.cinestarcinemas.hr/us.../loyalty-club/
Debili. Nikako da naprave kvalitetnu web stranicu! Majmuni već tri godine ništa nisu poduzeli po tom pitanju! I sad su produžili do 1.9, a trebali su 1.6 to napraviti! nabijem ih!
__________________
This is the way!
Joshua is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.04.2024., 20:35   #2819
Quote:
Doze kaže: Pogledaj post
Jel netko gluh određuje jačinu zvuka u dvoranama jer nije moguće daje ovo umjereno nečime.

Od kad idem s djecom u kino svaki put je neizdrživo.
Ovo. U Kaptolu sam si na Oppenheimera napravila čepiće za uši od maramica. Inače bih bila morala van izaći. Suludo.
Jeaxpea is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 06:15.