Natrag   Forum.hr > Društvo > Ženski kutak

Ženski kutak Mi smo babe. Otpor je đžabe.
Podforumi: Kokošinjac, Slikovnica

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 07.09.2004., 10:39   #81
Quote:
mrkenangelo kaže:
naime, imam 25 godina, a ljudi u mojim godinama i nemaju baš sve već iza sebe, nego ispred...
i onda tako padnem na spiku,
koji spiku? na ono sto frajer planira ispred ...znaci da podsvijeno ipak trazis uspjesnog frajera, na cijem uspjehu bi se i ti mogla nadograditi?
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 10:50   #82
Quote:
Billi kaže:
koji spiku? na ono sto frajer planira ispred ...znaci da podsvijeno ipak trazis uspjesnog frajera, na cijem uspjehu bi se i ti mogla nadograditi?
ne. priča ide ovako: upoznamo se, zaljubimo i tad sve bude nekak... ma sva percepcija bude sjebana, pomaknuta... mozak radi na 1/15 od ono malo što inače radi pa tim dijelom uspijevam tek čuti što govori. moji su poslovi tu ionako pomalo zapostavljeni, u tim trenucima. on isto ima neke svoje hobije, i planove za njihov razvoj, recimo to tako. s vremenom se, ipak, pokaže da ja i dalje, s istim entuzijazmom, obavljam svoje samonametnute zadatke, jer mi je stalo, a njega hvatam, dan po dan, kako se izležava pred tv-om, a trbuh mu raste. odgovor na svako pitanje postaje "ne znam..." ili "svejedno mi je...". od poduzetnosti o kojoj je toliko pričao nema ni p.
ne, ne događa se tako svaki put.
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 10:51   #83
lakše bi bilo sa starijim muškarcem, koji je već nešto postigao, pretpostavljam. ne zato da se gradim na njegovom uspjehu, nego da mi bude sigurnost, da budem sigurna da on to zaista može.
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 10:54   #84
Quote:
walter kaže:
Da nije lijepa, pametna i da još k tome po mojoj famoznoj definiciji ne spada u jake žene ne bih ni bio s njom. Ti nisi shvatila što sam ti ja rekao. Što me začuđuje, jer se smatraš lijepom, pamtnom i još k tome jakom, po mojoj famoznoj definiciji. Čudno, nema šta...



Hm, ja znam dvojicu koji imaju preko 40, a izgledaju kao da imaju 25 maksimalno. Ali vjerujem da njih dvojica svoj mladalački look zahvaljuju učestalim prevarama svojija žena.
Pod 1.
Naravno da sam i o tome razmišljala i da sam shvatila što si htio reči. I možda je istina u tome da sam ja kriva a ne ljudi oko mene. Može biti, ne isključujem tu mogućnost. I trudim se neke svoje mane smanjiti ali j..... mu kad vidiš kakvi su tipovi mojih godina u gradu onda bih se trebala spustiti prenisko. Kužiš??


Pod 2.
Znam što misliš valjda ih to podmlađuje, odnosno bolje rečeno moraju paziti kako izgledaju jer mlade "ribe" ne padaju na zapuštene tipove, osim ako ne voze neke cooooool aute


I drago mi je što ti o svojoj dragoj misliš ono što si napisao i što radiš baš ono što se njoj ne da. To dokazuje da si zreli muškarac, jer je odvratno čuti muškarca koji za svoju ženu kaže da je rospija itd. Pa on sa tom rospijom spava, ima djecu, ide na godišnji, ima kuću..... što je onda on??

Bravo Walter
sassy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:00   #85
Quote:
sassy1 kaže:
Bravo Walter
U pozadini crveno sunce uranja u more, glazba H. Moriconea, padaju jedno drugom u zagrljaj ...
 
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:02   #86
Da ipak počnemo od love,,, Već zaradjene love il u perspektivi,,,
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:02   #87
meni bolje odgovara ona scena iz Orkanskih visova....bespuca vrijska, trche jedan drugome ususret pustopoljinom....Heatclif......................... ...................................
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:04   #88
Quote:
sassy1 kaže:
I drago mi je što ti o svojoj dragoj misliš ono što si napisao i što radiš baš ono što se njoj ne da. To dokazuje da si zreli muškarac, jer je odvratno čuti muškarca koji za svoju ženu kaže da je rospija itd. Pa on sa tom rospijom spava, ima djecu, ide na godišnji, ima kuću..... što je onda on??
Svaki put kad napišem da moja djevojka nije rospija, nađu se druge koke koje kažu: Aha, moš si mislit, ti si glup, ti si balav, ti si zaljubljen, nemaš ti pojma, javi se za par godina, vidjet ćeš onda... Skontao sam dvije bitne stvari iz takvog razmišljanja: Da je pun kurac rospija na forumu, i da je najbolje ne talasati, nego lijepo napisati da je i tvoja rospija, da ostale rospije uživaju u tome... Da ih ne peče savjest zbog svih zala koje svakodnevno trpe njihovi muškarci...
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:04   #89
Quote:
mwm kaže:
U pozadini crveno sunce uranja u more, glazba H. Moriconea, padaju jedno drugom u zagrljaj ...
Bogme ako si čitao naše prijašnje rasprave ne bih baš rekla da se ova idilična slika uklapa
sassy1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:04   #90
Quote:
DEBEL***** kaže:
Da ipak počnemo od love,,, Već zaradjene love il u perspektivi,,,
ha, čuj... sve ima cijenu... meni je ipak najdraže kad mi plaćaju novčanicama, valuta nije bitna.
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:10   #91
Quote:
mrkenangelo kaže:
ha, čuj... sve ima cijenu... meni je ipak najdraže kad mi plaćaju novčanicama, valuta nije bitna.
Nemaš ti muda da budeš drolja.
__________________
dr. Lebowski
walter is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:11   #92
Quote:
walter kaže:
Nemaš ti muda da budeš drolja.

waltere, nemash pojma koliko si u pravu...


Zapravo znash.


ma moram
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:13   #93
a jebiga... znam već da moram još barem 15 000 postova napisati, i pojebati se sa - ma nekolicinom - forumaša, pa ću bit prava drolja.
jedva čekam!!!
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:14   #94
Quote:
mrkenangelo kaže:
ne. priča ide ovako: upoznamo se, zaljubimo i tad sve bude nekak... ma sva percepcija bude sjebana, pomaknuta... mozak radi na 1/15 od ono malo što inače radi pa tim dijelom uspijevam tek čuti što govori. moji su poslovi tu ionako pomalo zapostavljeni, u tim trenucima. on isto ima neke svoje hobije, i planove za njihov razvoj, recimo to tako. s vremenom se, ipak, pokaže da ja i dalje, s istim entuzijazmom, obavljam svoje samonametnute zadatke, jer mi je stalo, a njega hvatam, dan po dan, kako se izležava pred tv-om, a trbuh mu raste. odgovor na svako pitanje postaje "ne znam..." ili "svejedno mi je...". od poduzetnosti o kojoj je toliko pričao nema ni p.
ne, ne događa se tako svaki put.
fali ti iskustvo da u startu prepoznas scum od ne-scuma!
Billi is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:17   #95
Quote:
Billi kaže:
fali ti iskustvo da u startu prepoznas scum od ne-scuma!
ma i ja kažem...
evo, baš sam krenula... tek sam "dvojicu" odradila

ne, billi, ovo nije išlo tebe. slažem se s tobom, ali ne u potpunosti, jer mi se čini da to iskustvo o kojem ti pričaš nekako "ublažava" taj osjećaj zaljubljenosti u meni. iako, čini mi se da je to neizbježno, dolazi s godinama, ili sa iskustvom, ne znam.
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:18   #96
Quote:
mrkenangelo kaže:
a jebiga... znam već da moram još barem 15 000 postova napisati, i pojebati se sa - ma nekolicinom - forumaša, pa ću bit prava drolja.
jedva čekam!!!
Ako se pojebeš sa mnom ne treba ti nekolicina za isti efekat,,,
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:18   #97
Quote:
DEBEL***** kaže:
Ako se pojebeš sa mnom ne treba ti nekolicina za isti efekat,,,
hajde već jednom! ma, i ti isto samo zašprehavaš...
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:20   #98
Quote:
mrkenangelo kaže:
a jebiga... znam već da moram još barem 15 000 postova napisati, i pojebati se sa - ma nekolicinom - forumaša, pa ću bit prava drolja.
jedva čekam!!!

zashto?


Ja se nisam pojebala ni s jednim forumashem pa sam drolja.

Ima i tezhih puteva
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:22   #99
Quote:
magic kaže:
zashto?


Ja se nisam pojebala ni s jednim forumashem pa sam drolja.

Ima i tezhih puteva
teži put je skupiti 13000 postova sa jednim nickom?
__________________
"Life is like a box of chocolates - you always know that you'll get fat."
mrkenangelo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.09.2004., 11:41   #100
Quote:
mrkenangelo kaže:
hajde već jednom! ma, i ti isto samo zašprehavaš...
ja sam iskren, iskren i ozbiljan,,,,
__________________
Intuitive Tara: Again I appreciate all the advice and help . very validating . You helped me in 5 min more than the doctors in the last so many years lol so thank you!
DEBELKURAC is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:10.