Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 10.09.2017., 23:06   #21
Quote:
Astrix0 kaže: Pogledaj post
a s kime se to vi jebete kad ste svi tako paranoicni, prije nego se posexate milion nekih misli...
ma nije, već samo pravimo atmosferu na forumu
blagotebi is offline  
Old 10.09.2017., 23:10   #22
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
piskavac, respect

a reci, kako žena može znati da joj ti ne želiš napraviti dijete, te da nisi svoje kondome probušio, i zato inzistiraš na njima?
Hvala na respectu.

Pitanje je trebalo glasiti ovako: - ""A reci, kako žena može znati da joj muškarac nije probušio svoj kondom i da zbog toga što ih je probušio inzistira na uporabi njegovog kondoma.

Odgovor - Muškarac moće imati takve namjere, ali ih žena uspješno može osujetiti abortusom. Ili pijenjem day after pilule ili opčenito primjenom kontracepcije.

-------------------------------

Blagi off topic... molim sve stručnije forumaš(ic)e od sebe da mi pomognu u ovoj temi
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 10.09.2017., 23:14   #23
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Pitanje je trebalo glasiti ovako: - ""A reci, kako žena može znati da joj muškarac nije probušio svoj kondom i da zbog toga što ih je probušio inzistira na uporabi njegovog kondoma.

Odgovor - Muškarac moće imati takve namjere, ali ih žena uspješno može osujetiti abortusom. Ili pijenjem day after pilule ili opčenito primjenom kontracepcije.
ne sviđa mi se odgovor da ne kažem da je glup jer i prevareni muškarac može tražiti abortus

pošto su oba navedena "rješenja" rizična po zdravlje, ja te pitam kako znati unaprijed, jel onaj zvuk pih, beh, kako ono ide?
blagotebi is offline  
Old 10.09.2017., 23:17   #24
ni s kondomom unutra ne svršavat zato je najbolje bez. sve je dobro dok se vani svrši
stevo7650 is offline  
Old 10.09.2017., 23:20   #25
Quote:
stevo7650 kaže: Pogledaj post
ni s kondomom unutra ne svršavat zato je najbolje bez. sve je dobro dok se vani svrši
Evo zasto zene 'ostaju' trudne.
Ni potruditi se ne moraju.
tisi is offline  
Old 10.09.2017., 23:22   #26
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Jeste ikad sreli ženu koja je s vama imala podle namjere i htjela vas iskoristiti za alimentaciju?
Može li se prepoznati žena koja buši kondome? I po čemu? Najbitnije, kako se zaštititi od takve?

Koliko je vaših poznanika i prijatelja završilo kao žrtve sve češćeg trenda bušenja kondoma?

Jeste ikad izvadili svoje kondome pa je ona rekla "nemoj, ja ću"?

I najbitnije, kako prepoznati probušeni kondom na vrijeme?

Kakva je sad ovo šašava tema?
ericsson is offline  
Old 10.09.2017., 23:23   #27
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
jel onaj zvuk pih, beh, kako ono ide?
Ma i taj zvuk i telepatija su bili zajebancija.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 10.09.2017., 23:25   #28
Quote:
piskavac kaže: Pogledaj post
Ma i taj zvuk i telepatija su bili zajebancija.
možda ako zakmeči dijete iz kondoma?
blagotebi is offline  
Old 10.09.2017., 23:30   #29
Zayebancija je bila jer mi fakat nije jasno zašto bi neka žena začela s muškarcem na prijevaru, koji nije voljan imati dijete ili barem nema jako izgrađen i čvrst stav da želi dijete.

Recimo da ona njega i prevari. Nije li ekonomski i u svakom drugom pogledu isplativije udati se za tog muškarca kjem je probušila kondom i imati njegovih 3,4,5 tisuća kuna plače, nego se zadovoljiti samo alimentacijom do 900kn?

Osim možda ako ta žena ima stan i dobar posao, a prijevara joj služi da dobije eto još nešto i alimentacije, neka se nađe. A i da zna tko je ubrizgavatelj sperme i genetskog materijala, što kod anonimnih donora sperme nikad ne možeš znati, niti možeš imati alimentaciju.
__________________
Neka svi grijesi odu od mene. Neka sva sreća, stečena pravednim sredstvima, dođe k meni. - Atharva Veda 10.1.10
piskavac is offline  
Old 11.09.2017., 00:02   #30
Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ne sviđa mi se odgovor da ne kažem da je glup jer i prevareni muškarac može tražiti abortus

pošto su oba navedena "rješenja" rizična po zdravlje, ja te pitam kako znati unaprijed, jel onaj zvuk pih, beh, kako ono ide?
Prevareni muškarac može tražiti abortus?
Super.
I kaj će se onda desiti?
anđeo tame is offline  
Old 11.09.2017., 00:12   #31
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Jeste ikad sreli ženu koja je s vama imala podle namjere i htjela vas iskoristiti za alimentaciju?
Može li se prepoznati žena koja buši kondome? I po čemu? Najbitnije, kako se zaštititi od takve?

Koliko je vaših poznanika i prijatelja završilo kao žrtve sve češćeg trenda bušenja kondoma?

Jeste ikad izvadili svoje kondome pa je ona rekla "nemoj, ja ću"?

I najbitnije, kako prepoznati probušeni kondom na vrijeme?
Koja je ovo pička materina?
Joshua is offline  
Old 11.09.2017., 00:13   #32
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Koja je ovo pička materina?
Molim te, uozbilji se. Ovdje govorimo o opasnim ženama.
ex anais is offline  
Old 11.09.2017., 00:14   #33
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Molim te, uozbilji se. Ovdje govorimo o opasnim ženama.
Joshua is offline  
Old 11.09.2017., 00:15   #34
I kak ću ja nakon ove teme potrošiti kondome koje imam doma?
Nitko mi neće vjerovati da nisu probušeni
anđeo tame is offline  
Old 11.09.2017., 00:16   #35
Ja imam kondome i igle u istoj ladici.
ex anais is offline  
Old 11.09.2017., 00:17   #36
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja imam kondome i igle u istoj ladici.
ima to sad kao proizvod. dobiješ u kutijici, lijevo su kondomi a desno igle. kondomi za modernu ženu
blagotebi is offline  
Old 11.09.2017., 00:17   #37
Quote:
ex anais kaže: Pogledaj post
Ja imam kondome i igle u istoj ladici.
Ak ti to vide, ništa od seksa
anđeo tame is offline  
Old 11.09.2017., 00:18   #38
Ma kaj je ovo? otkud ova tema? Jel ja to sanjam ovak pijan ko letva? Ozbilnjo si ex otvorila ovu temu?
Joshua is offline  
Old 11.09.2017., 00:18   #39
Quote:
anđeo tame kaže: Pogledaj post
I kak ću ja nakon ove teme potrošiti kondome koje imam doma?
Nitko mi neće vjerovati da nisu probušeni
Doniraj ih josuhi da ih busi.

Ex je saznala da si mora sama navuci kondom i ne skretati pogled pritom.

Quote:
blagotebi kaže: Pogledaj post
ima to sad kao proizvod. dobiješ u kutijici, lijevo su kondomi a desno igle. kondomi za modernu ženu
__________________
Stay classy sassy and a little bad ass - y

'Još je puno bolja' - by j. ♥
Alaine Zanna is offline  
Old 11.09.2017., 00:18   #40
Quote:
josuha kaže: Pogledaj post
Ma kaj je ovo? otkud ova tema? Jel ja to sanjam ovak pijan ko letva? Ozbilnjo si ex otvorila ovu temu?
jesam li ja predatorica, na osnovu onog što znaš o meni?
blagotebi is offline  
Zatvorena tema



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 04:30.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger