Natrag   Forum.hr > Društvo > Ljubav, erotika, seks

Ljubav, erotika, seks Stvari intimne prirode. Neke teme zahtijevaju i rječnik koji možda nije za jako mlade (i jako stare).

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 30.09.2017., 17:44   #1
Cemu veze?

Zanima ne zasto ljudi uopce ulaze u veze, zasto se zene, planiraju buducnost zajedno, ako ionako velika vecina vara partnere i lazu tako godinama i prave se kao da nista nije bilo.

Meni stvarno ali ozbiljno nije jasno kako ljudi imaju toliko povjerenja da vjeruju da su bas oni u vezi/braku punom povjerenja i da se njih ne vara. Ili vecina njih ni ne razmislja o tome pa ih i boli briga dok ne saznaju za to.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:47   #2
do tell us your story
__________________
The cake is a lie.
4fun is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:50   #3
Sve je to zavjera iluminata i Željke Markić.
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:51   #4
Nije mi jasno pitanje. Ti tvrdis da apsolutno svi varaju?

Postavljas li si i pitanja... Zasto ici na fakultet? To ti ne garantira da ces dobiti adekvatan posao. Zasto prihvatiti posao? Kada znas da sutra mozes dobiti otkaz. Zasto imati psa za ljubimca? Sutra moze pobjeci za nekom kujom koja se tjera.
AlwaysOnTop is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:55   #5
Za početak, prirodni nagoni koji teže ka reprodukciji, zatim društvene konvencije, yin/yang, kompatibilnost energija, dijeljenje sreće, zajednički trenuci, ekonomski interesi... ima ih.

Al koliko vidim da je problematika bazirana na nekom osobnom razočaranju zbog čega se nevezano generalizira.

Bit će bolje
stevo7650 is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 17:55   #6
Zato što imam redovit seks, blizinu osobe s kojom mi je ugodno živjeti, s kojom mogu raditi stvari, zajebavati se, zezati, razgovarati, maziti se i generalno uživati u životu, a i 100 puta mi je veći gušt raditi bilo što nakon koitusa. I ja sam u fazi gdje bi me boljela briga za prevaru, ako jednokratno isprazni jaja u neku ili više njih nije kraj svijeta, ako fura paralelku i oduzima od našeg vremena da bi bio s nekim drugim ili koristi tu osobu da krpa praznine u našoj vezi, onda jebiga i ja tražim dalje što je također gušt samo po sebi
Pistol is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 18:08   #7
Nije osobnom razocaranje, to sam vec prosla. Nego jednostavno razmisljam o tome koja je poanta. Nisu mi jasni ljudi. Cak i tu mnogi cmolje po forumu kako su otkrili prevaru i sto uciniti tada, mislim a sto si mislio/la da ces biti jedini/a?

Ne kazem da bas apsolutno svi varaju, ali i oni koji ne varaju bi rado kad bi mogli samo nemaju (trenutno) prilike. Pogotovo muski. Vjerujem kad bi svi imali prilike da bi 90% njih varalo. I to ne jednom nego svako malo.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 18:18   #8
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Nije osobnom razocaranje, to sam vec prosla. Nego jednostavno razmisljam o tome koja je poanta.
A koji bi tebi bili razlozi da se upustiš u varanje?
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 18:55   #9
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
A koji bi tebi bili razlozi da se upustiš u varanje?
Tebi uopce necu odgovarati (osim sada, prvi i zadnji put) jer trolas na svim temama. Ides na ignore. Isto vrijedi i za ostale trolere. Odgovaram samo na normalne iskrene postove.
coconut addict is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 18:58   #10
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Ne kazem da bas apsolutno svi varaju, ali i oni koji ne varaju bi rado kad bi mogli samo nemaju (trenutno) prilike. Pogotovo muski. Vjerujem kad bi svi imali prilike da bi 90% njih varalo. I to ne jednom nego svako malo.
Ne znam kako si dosla do ovog zakljucka. Eto da uzmemo i da je tacno, ostaje ti ovih 10%.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:01   #11
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Nije osobnom razocaranje, to sam vec prosla. Nego jednostavno razmisljam o tome koja je poanta. Nisu mi jasni ljudi. Cak i tu mnogi cmolje po forumu kako su otkrili prevaru i sto uciniti tada, mislim a sto si mislio/la da ces biti jedini/a?

Ne kazem da bas apsolutno svi varaju, ali i oni koji ne varaju bi rado kad bi mogli samo nemaju (trenutno) prilike. Pogotovo muski. Vjerujem kad bi svi imali prilike da bi 90% njih varalo. I to ne jednom nego svako malo.
hajd sad nas uputi u to istrazivanje koje je povezalo 90% muskaraca sa prevarama
daj razmisli sa kime to muskarci varaju svoje zene
budes dosla do necega sto bi bilo da varamo podjednako neovisno o spolu
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:08   #12
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
daj razmisli sa kime to muskarci varaju svoje zene
budes dosla do necega sto bi bilo da varamo podjednako neovisno o spolu
Ne znaci, jer mozda 10 njih vara s jednom istom. Ili s nekim drugim muskarcem.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:10   #13
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
hajd sad nas uputi u to istrazivanje koje je povezalo 90% muskaraca sa prevarama
daj razmisli sa kime to muskarci varaju svoje zene
budes dosla do necega sto bi bilo da varamo podjednako neovisno o spolu
Klasicna prica da su muskarci gori. Sto je daleko od istine.
BrianS is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:13   #14
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Ne znaci, jer mozda 10 njih vara s jednom istom. Ili s nekim drugim muskarcem.
vjerujem da postoji i ona koja je varala sa deset muskaraca
tako da i ta logika nije bas dobra
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:14   #15
Quote:
edi_bosanceros kaže: Pogledaj post
vjerujem da postoji i ona koja je varala sa deset muskaraca
Tocno to sam iznad napisao. Doslovno to.
__________________
BOOMSHAKALAKA!!
RC Da Kookee is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:16   #16
Quote:
RC Da Kookee kaže: Pogledaj post
Tocno to sam iznad napisao. Doslovno to.
povezao sam taj dio upisa sa khmmm
nebitno
oprosti
edi_bosanceros is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:20   #17
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Zanima ne zasto ljudi uopce ulaze u veze, zasto se zene, planiraju buducnost zajedno, ako ionako velika vecina vara partnere i lazu tako godinama i prave se kao da nista nije bilo.

Meni stvarno ali ozbiljno nije jasno kako ljudi imaju toliko povjerenja da vjeruju da su bas oni u vezi/braku punom povjerenja i da se njih ne vara. Ili vecina njih ni ne razmislja o tome pa ih i boli briga dok ne saznaju za to.
Kombinacija deluzivnog optimizma(pod utjecajem hormona) i linije manjeg otpora u imanju redovitog seksa.
blort is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:22   #18
Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Zanima ne zasto ljudi uopce ulaze u veze, zasto se zene, planiraju buducnost zajedno, ako ionako velika vecina vara partnere i lazu tako godinama i prave se kao da nista nije bilo.

Meni stvarno ali ozbiljno nije jasno kako ljudi imaju toliko povjerenja da vjeruju da su bas oni u vezi/braku punom povjerenja i da se njih ne vara. Ili vecina njih ni ne razmislja o tome pa ih i boli briga dok ne saznaju za to.
Ajmo zamislit sliku svijeta bez veza/brakova?
Kako bi to funkcionisalo? Svako moze sa svakim... jer obligacija prema partneru na kojoj se temelji veza/brak ne postoji.
Djecica koja su nastala iz tih slucajnih susreta, trce veselo po livadama i svi ih paze da ne padnu?

Eto, ti si otvorila temu. Daj nam svoju sliku svijeta bez veze/braka posto pitas i nije ti jasno, cemu veze/brakovi?
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:25   #19
Quote:
jamesbond kaže: Pogledaj post
Ajmo zamislit sliku svijeta bez veza/brakova?
Kako bi to funkcionisalo? Svako moze sa svakim... jer obligacija prema partneru na kojoj se temelji veza/brak ne postoji.
Dovoljno je pogledat/pročitat Brave New World ili nešto na tu temu i jasno ti je kako bi to moglo funkcionirat. Samo ljudi ipak imaju nekakve osječaje tako da to za sada još uvijek nije izvedivo.

Quote:
coconut addict kaže: Pogledaj post
Tebi uopce necu odgovarati (osim sada, prvi i zadnji put) jer trolas na svim temama. Ides na ignore. Isto vrijedi i za ostale trolere. Odgovaram samo na normalne iskrene postove.
Kad te na trolerskoj temi optuže za trolanje...
AngryNomad is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2017., 19:31   #20
Quote:
AngryNomad kaže: Pogledaj post
Dovoljno je pogledat/pročitat Brave New World ili nešto na tu temu i jasno ti je kako bi to moglo funkcionirat. Samo ljudi ipak imaju nekakve osječaje tako da to za sada još uvijek nije izvedivo.
E da, dovoljno je procitat kuran ... u koji muslimani vjeruju gdje pise da ih raju svakog muskarca ceka 90 djevica i da rijeke vina teku dolinama ... i jasno im je kako bi to moglo funkcionirat.
jamesbond is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum


Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:08.


Powered by vBulletin Version 3.8.4 (hrvatski)
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Site content ©1999-2016 Forum.hr
Ad Management by RedTyger