Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.11.2017., 20:33   #141
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Papir ne garantira poštenje, ali garantira kompetencije.
.
Gledao sam onog Matu Rimca kod Stankovića.
Ma znao sam da leže kad je rekao da mu je važniji utisak i znanje od diplome.
Kaže, zaposlio od prve jednog kandidata koji se na razgovor za zaposlenje dovezao električnim biciklom koji je sam napravio iako nije imao diplome.

A onda se hvali da zapošljava 110 inžinjera i to velik broj stranaca.

E pa sad ti njemu vjeruj
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.11.2017., 20:40   #142
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post

Evo, daj mi link na neku srednju školu u kojoj za zanimanje tekstilnog radnika školovanje traje tri godine.

Hvala.
Mala pripomoć

http://www.ss-strukovna-vz.skole.hr/...a%C5%BEdin.pdf

pa je tekstil – krojač ili tekstil – šivač, kad veće nema zanimanja "tekstilni radnik"
a možda je završio i 4 razreda SSS tekstilne pa je
tekstil – tekstilni tehničar, tekstil – odjevni tehničar- ili tekstil – tekstilno-kemijski tehničar
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 05:32   #143
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Ma da?

Pa dobro...

Imaš li ti ikakav link, poveznicu, argument, izvor... na temelju kojeg ćeš nam dokazati kako postoji smjer tekstilnog radnika u nekoj strukovnoj školi koji traje tri godine.

Mislim, kada radiš takvu distinkciju.

Evo, daj mi link na neku srednju školu u kojoj za zanimanje tekstilnog radnika školovanje traje tri godine.

Hvala.

Evo ti, pa uživaj.



http://www.ss-strukovna-vz.skole.hr/smjerovi/

Da vidim sad tvoje argumente.

Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Mala pripomoć

http://www.ss-strukovna-vz.skole.hr/...a%C5%BEdin.pdf

pa je tekstil – krojač ili tekstil – šivač, kad veće nema zanimanja "tekstilni radnik"
a možda je završio i 4 razreda SSS tekstilne pa je
tekstil – tekstilni tehničar, tekstil – odjevni tehničar- ili tekstil – tekstilno-kemijski tehničar

Hvala.

Kao što rekoh; 3 godine - radnik
4 godine - tehničar.

Pola svog radnog vijeka bio sam tekstilac pa jako dobro znam o čemu pišem. Za razliku od nekih.

A s obzirom na podatak da je Bulj radnik - što vidimo iz Saborskih podataka - i da je tu školu uspio završiti s ocjenom "dobar" - mislim da više ništa nije potrebno reći.

Ugl podkapacitirana osoba koja je postigla silom slučaja puno više od onog što bi u normalnim okolnostima i normalnoj državvi postigla i koja se u životu nije vruća vode napila.

I da, da netko ne misli da imam nešto protiv neobrazovanih ljudi (mada bi se i o tome dalo, naročito ako se ima vremena i novaca da se obrazuje, a u isto vrijeme se hoda iza guzice alkarskom konju umjesto da se uči);

Jedan Pankretić je bio neobrazovana osoba, ali osoba sa inteligencijom, naučen raditi cijeli život.

Dok, ovaj Bulj... za Cet`nu bi popio metak onda glasa za strategiju...

Nebo i zemlja.

Dakle, nije sramota biti neobrazovan, ali je sramota biti...

Zadnje uređivanje Smotani2 : 02.11.2017. at 05:46.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 09:53   #144
Quote:
Mostaja kaže: Pogledaj post
Takav dojam postoji samo među nekolicinom glasnih internet bojovnika koji, kada ih upitaš za argumente kojim bi potkrijepili svoje dojmove, najednom postaju jako tihi i šutljivi.

S tobom se ne može argumentirano raspravljati, jer si trolčina. I to loša prema mom mišljenju. I zato na tvoje "upite" u većini slučajeva ne odgovaram.

Quote:
nasmijanonebo kaže: Pogledaj post
Ne garantira papir i struka cast i postenje.
Poštedi me patetike. Mi ovdje ne komentiramo o njegovoj časti i poštenju, nego kompetencijama za teme o kojima jako voli lamentirati pred svekolikim hrvatskim pukom.

Quote:
#kocar# kaže: Pogledaj post
Gledao sam onog Matu Rimca kod Stankovića.
Ma znao sam da leže kad je rekao da mu je važniji utisak i znanje od diplome.
Kaže, zaposlio od prve jednog kandidata koji se na razgovor za zaposlenje dovezao električnim biciklom koji je sam napravio iako nije imao diplome.

A onda se hvali da zapošljava 110 inžinjera i to velik broj stranaca.

E pa sad ti njemu vjeruj
Ma kaka... i on i svi drugi koji to pokušavaju prodati. Baš me zanima šta bi on i svi genijalci slični njemu rekli da im netko pokuša uvaliti doktora bez diplome da ih samo pregleda i prema potrebi prepiše kakvu terapiju... ono - nema mali diplomu, ali je prirodno nadaren. Pogađa dijagnoze čim te vidi
Vjerovatno ne bi ni tabletu popili koju bi im takav prepisao.
__________________
"Da, poreze treba plaćati. Ali, u ovom slučaju ne treba plaćati porez." - poslanje po Kolindi, 30.04.2015.
HDZ počinje tamo di asfalt prestaje https://www.youtube.com/watch?v=jUc5867hNik&ab_channel=PIXIX
kiss me is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 10:51   #145
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
A s obzirom na podatak da je Bulj radnik - što vidimo iz Saborskih podataka - i da je tu školu uspio završiti s ocjenom "dobar" - mislim da više ništa nije potrebno reći.

Pa i Aleksandar Ranković je bio suknar, abadžija...

Dakle, konačni zaključak je... hebeš školu i znanje, bavi se politikom.
__________________
Uvijek uz dlaku!
fgzcvijetic is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 14:53   #146
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
Ma kaka... i on i svi drugi koji to pokušavaju prodati. Baš me zanima šta bi on i svi genijalci slični njemu rekli da im netko pokuša uvaliti doktora bez diplome da ih samo pregleda i prema potrebi prepiše kakvu terapiju... ono - nema mali diplomu, ali je prirodno nadaren. Pogađa dijagnoze čim te vidi
Vjerovatno ne bi ni tabletu popili koju bi im takav prepisao.
Neznam dali kaki
ali znam da Bill Gates a ni Steve Jobs nisu završili oficijelno školovanje a teško je naći nekog da je od njih genijalniji iakoima završeno oficijelno školovanje.

Nisam medicinar ali znam za mnogo slučajeva gdje su "nadriljećnici" uspješniji od "doktora sa diplomom" a da ne govorim o kineskoj tradicionalnoj medicini ili nekim drugim načinima liječenja raznih bolesti od strane "iscjelitelja" koji se nisu oficijelno školovali.
Mislim da si malo si "preoterećena" diplomom, ona je znak da netko ima određeno znanje ali ne da u njega moraš imati 100% uvjerenje da je dovoljno stručan i ima znanja da riješi tvoj problem.
Neznam ako je diploma sve što je potrebno a sami lijećnici preporaćuju "drugo mišljenje".
#kocar# is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.11.2017., 14:59   #147
Quote:
kiss me kaže: Pogledaj post
...

Ko će alamirati javnost? Bulj? Pa on je jedan od tih koji su i glasali za Lex Agrokor i za spas Todorićeve guzice.
Čitaš li ti sebe šta pišeš?



..
Ja sam napomenuo, da je najbolja stvar Mostu što ih je HDZ šutirao, jer sad mogu biti svoji.

Dok su bili u kaliciji imali su stranačku stegu, ali i tada je Bulj iskakao.

Zapravo je Most pred izbore poslao policiju u Agrokor, pa ih je Plenki zaustavio.


Što se događa oko Agrokora, malo tko ima punu sliku, ali više vjerujem Bulju nego potrčkalim MMF-a i brisela!
__________________
Europske vrijednosti https://www.youtube.com/watch?v=4_vC...ature=youtu.be
pukovnikz is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.11.2017., 05:23   #148
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Ja sam napomenuo, da je najbolja stvar Mostu što ih je HDZ šutirao, jer sad mogu biti svoji.

Dok su bili u kaliciji imali su stranačku stegu, ali i tada je Bulj iskakao.

Zapravo je Most pred izbore poslao policiju u Agrokor, pa ih je Plenki zaustavio.


Što se događa oko Agrokora, malo tko ima punu sliku, ali više vjerujem Bulju nego potrčkalim MMF-a i brisela!

Jel si ti svjestan što pišeš?

Tko je nekakav "most" da šalje policiju bilo kud i bilo kome?

Kad su već tako moralni i pravični, zašto nisu policiju poslali prije 2 ili 5 ili 10 godina?
Zašto su je "poslali" baš sada?

I, desila ti se jedna logička premisa: HDZ ih je drugi put izbacio. Drugi put. A nakon što ih je izbacio prvi put, uredno su se naprčili da ih izbace i drugi put.

To jako puno govori o njima.

Najtužnije je da će se naprčiti i treći puta, čim bude prilike.

Samo ti vjeruj Bulju.

Osobi koja, kao i svi političari, jedno govori a drugo radi (HINT: glasanje za strategiju). Samo sve to pokušava umotati u populističku foliju.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:35   #149
Quote:
pukovnikz kaže: Pogledaj post
Ja bi to malo drugačije rekao, ako može Bulj, znači da ipak ima prostora, da u sabor dođe netko tko nije instaliran iz brisela niti iz domaćih mafijaških krugova (tipa energetika, ovrha i sl.).
miro bulj je tip covjeka koji ce rec sta misli. takvih je malo u saboru. uz bulja izvodija bi grmoju, pernara i bunjca. i naravno, general glasnovic
spirit-leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.11.2017., 22:38   #150
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
Jel si ti svjestan što pišeš?

Tko je nekakav "most" da šalje policiju bilo kud i bilo kome?

Kad su već tako moralni i pravični, zašto nisu policiju poslali prije 2 ili 5 ili 10 godina?
Zašto su je "poslali" baš sada?

I, desila ti se jedna logička premisa: HDZ ih je drugi put izbacio. Drugi put. A nakon što ih je izbacio prvi put, uredno su se naprčili da ih izbace i drugi put.

To jako puno govori o njima.

Najtužnije je da će se naprčiti i treći puta, čim bude prilike.

Samo ti vjeruj Bulju.

Osobi koja, kao i svi političari, jedno govori a drugo radi (HINT: glasanje za strategiju). Samo sve to pokušava umotati u populističku foliju.
pa neka mota. hdz je krao ovu zemlju 25 godina. ako bulj ukrad enesto sitno iko mu nece zamjerit. a kome ti vjerujes?
spirit-leader is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2021., 16:21   #151
Samo da podignem temu gradonačelnika Sinja
__________________
Slažem se i da je matematika puno više filozofija nego egzaktna znanost - BBast
Cikola is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2021., 16:30   #152
Quote:
Cikola kaže: Pogledaj post
Samo da podignem temu gradonačelnika Sinja


Bulj je dokaz, da svatko može biti načelnik.
DJTcro is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.06.2021., 16:37   #153
Ma Bulj je OK, čisti natur arhetip...
MytByte is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.06.2021., 08:02   #154
Quote:
Cikola kaže: Pogledaj post
Samo da podignem temu gradonačelnika Sinja
Čovjek iz naroda koji voli dobro pojest i zamezit, to što nema pojma, manje važno.
__________________
Who dares, wins .
The_End is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2021., 15:34   #155
Quote:
MytByte kaže: Pogledaj post
Ma Bulj je OK, čisti natur arhetip...
Ne znam kakav je čovjek, ali ono što čujem da ne zna hrvatski..Ne zna koristiti riječi u skladu sam mozgom.
__________________
Ira je muško anglosaksonsko ime. U Amerikama ime Ira je 1880-ih bilo među prvih 100 imena. 2016 godine bilo je samo 1.000 osoba koje su nosile ime - Ira.
Ira Tegern is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.06.2021., 21:06   #156
Quote:
Ira Tegern kaže: Pogledaj post
Ne znam kakav je čovjek, ali ono što čujem da ne zna hrvatski..Ne zna koristiti riječi u skladu sam mozgom.
Bulj me podsjeća na bivšeg gradonačelnika Gline, Kostanjevića, samo što je Bulj grlatiji i lajaviji.
komutator is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2021., 13:56   #157
... a vjerojatno s jednako (ne)obrazovani.

Glup i gluplji.
Smotani2 is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2021., 14:06   #158
Quote:
Smotani2 kaže: Pogledaj post
... a vjerojatno s jednako (ne)obrazovani.

Glup i gluplji.
Bolje biti neobrazovan nego lopov kakvog ste vi imali u Varaždinu.
fulcrum is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2021., 17:09   #159
https://web.facebook.com/vuk.vukovic...57888597777601
Nadam se da će u Splitu i Zagrebu isto uvesti potpunu transparetnost.
Faktoumlje is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.06.2021., 19:46   #160
Miro Bulj postao gradonačelnik i ostao u čudu: Nejasno mi je, kako to da je ovoliko ljudi iz gradske uprave otišlo na godišnji točno kad su završili izbori; Pogledajte video
https://slobodnadalmacija.hr/dalmaci...-video-1104104
ludakipo is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:39.