Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 25.09.2017., 07:02   #1521
Quote:
LepaMilena kaže: Pogledaj post
nije puni krug, "naciglovana" je (kako bi moja baba rekla) i
https://www.pinterest.com/pin/189010515587137726/
A gdje se spaja ovaj drugi "volan" za gornjih pasicu?
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 11:36   #1522
Ne spaja se volan na volan, nego su volani našiveni za "bazu".
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.09.2017., 17:30   #1523
Quote:
rh4ps0dy kaže: Pogledaj post
Ne spaja se volan na volan, nego su volani našiveni za "bazu".
Aha, napravim kao bazu (kao uska suknja,ne znam kak da drugačije objasnim) i onda na to šivam volan?
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.09.2017., 01:40   #1524
Pozdrav, tražim dobru i pouzdanu krojačicu za šivanje haljine na području dubrave, maksimira. Imate li kakvih preporuka?
medicine woman is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2017., 22:50   #1525
Ruksak

Neznam dal bi ovo bila adekvatna tema al probat ću:
Znači,na ruksaku mi se doslovno otrgnula jedna ručka(ručke su od umjetne kože,tako nešto,samo onaj gornji dio ručke,donji je ona klasična čvrsta tkanina ili kako se to već zove)
Iiii ja bi htjela da se meni sad to popravi,tj da se i druga ručka makne i da se na oba mjesta stave čvrste platnene ručke kao što je na svim ruksacima
Ali neznam dal mi se to isplati,pa ako netko zna kolko bi to po prilici koštalo? Ruksak mi je jako lijep,al žao mi je da samo stoji u ormaru bezveze(ima šarene leptiriće na bež podlozi)
I ako se isplati,di bi ja to potencijalno mogla dat na popravak u Zagrebu?

Zahvaljujem unaprijed
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2017., 09:01   #1526
Quote:
metalka64 kaže: Pogledaj post
Neznam dal bi ovo bila adekvatna tema al probat ću:
Znači,na ruksaku mi se doslovno otrgnula jedna ručka(ručke su od umjetne kože,tako nešto,samo onaj gornji dio ručke,donji je ona klasična čvrsta tkanina ili kako se to već zove)
Iiii ja bi htjela da se meni sad to popravi,tj da se i druga ručka makne i da se na oba mjesta stave čvrste platnene ručke kao što je na svim ruksacima
Ali neznam dal mi se to isplati,pa ako netko zna kolko bi to po prilici koštalo? Ruksak mi je jako lijep,al žao mi je da samo stoji u ormaru bezveze(ima šarene leptiriće na bež podlozi)
I ako se isplati,di bi ja to potencijalno mogla dat na popravak u Zagrebu?

Zahvaljujem unaprijed
odnesi kod postolara. kad se meni tako strgala jedna od naramenica (ili kako se već zove ta ručka), odnijela sam kod svog postolara. uopće se ne vidi da su bili radovi neki tu.

isto tako, odnijela sam jedan prekrasan crni ruksak koji je imao mačje uši (one koje su se nosile lani/preklani kad već). a juniorka ga više nije htjela nositi zbog tih uši koje su bile gore. odnijela kod postolara, odrezao, zašio i ne vidi se uopće da je bio ikakav zahvat tu napravljen. ruksak sad nosi i sve pet.
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2017., 18:55   #1527
Quote:
menni kaže: Pogledaj post
odnesi kod postolara. kad se meni tako strgala jedna od naramenica (ili kako se već zove ta ručka), odnijela sam kod svog postolara. uopće se ne vidi da su bili radovi neki tu.

isto tako, odnijela sam jedan prekrasan crni ruksak koji je imao mačje uši (one koje su se nosile lani/preklani kad već). a juniorka ga više nije htjela nositi zbog tih uši koje su bile gore. odnijela kod postolara, odrezao, zašio i ne vidi se uopće da je bio ikakav zahvat tu napravljen. ruksak sad nosi i sve pet.
a kolko te je koštao taj popravak naramenice?
metalka64 is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 11:17   #1528
Zna li netko kako "popraviti" suknju, koja je od lažne kože? Suknja je od kombinacije materijala, ali samo prednja strana ima taj kao kožni, ravni dio i primjetila sam da je već na nekim djelovima počela pucati ili su se stvorile male rupice. A prekrasna mi je i žao mi je baciti pa bih volila taj dio promijeniti ili popraviti. Zna netko dobrog krojača u Splitu?
TheFleur is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.10.2017., 12:22   #1529
Quote:
metalka64 kaže: Pogledaj post
a kolko te je koštao taj popravak naramenice?
mislim da je bio negdje oko 30ak kuna
__________________
od nakita nosim umjetni (o)smijeh - nikad ne vjeruj ženi koja zna što hoće.- daj 'vamo čokolade!!
menni is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.11.2017., 15:32   #1530
Quote:
ElsaStarfire kaže: Pogledaj post
Zna li tko po Zagrebu kvalitetnu krojačicu/krojača koji bi mi mogli suzit zimski kaput? Obožavam ga i po svemu je super, al u struku mi je baš preširok :/ i kako bi se kretale cijene tako nečega?
jeli ti tko odgovorio, a ako je molim te prosljedi mi adresu na pp
dsvbo is offline  
Odgovori s citatom
Old 07.12.2017., 09:51   #1531
Gdje ima najbolji izbor filca? U Zagrebu
coolchick is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2017., 09:19   #1532
Quote:
coolchick kaže: Pogledaj post
Gdje ima najbolji izbor filca? U Zagrebu
Neznam za zg, ali imaš u Ljubljani Svet metraze, koji salju u hr, i mislim, da ima i stranica na hr. Veliki izbor..
Dita Von Teese is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.12.2017., 08:31   #1533
Bok, zna li tko ima li gdje u Zg za kupiti flis? Sasila bih za božićni poklon toplu, mekanu spavaćicu

Thx
seamless is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 16:28   #1534
Molio bih savjet. Trebao bih si nabaviti muško odijelo, pa me zanima da li da se ubijem od traženja točno veličine koja mi odgovara ili da kupim nešto 9x% dobro, a ostatak odnesem krojaču? Btw. trebam preporuku krojača u Zg, po mogućnosti blizina Svetica.

Hvala!
alphaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.01.2018., 17:46   #1535
Varteks, Muller na trgu. Košta, ali jako dobro znaju što rade. Što se tiče traženja prave veličine, ovisi o građi, ako je imalo "izvan okvira", potraga je teža.
__________________
The only problem/with haiku is that you just/get started and then
rh4ps0dy is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2018., 20:53   #1536
Thx! Inače 196cm, fit, dobar BMI
alphaman is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.01.2018., 11:10   #1537
Ima li netko tu da voli i zna sivati,a nema posao. Imala bih poslovnu ponudu za njega/nju.��
gombalica is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2018., 23:11   #1538
tečaj šivanja?

Pozdrav! Molila bih ideju na PM:
Imam jedan te isti problem na više odjevnih predmeta, te razmišljam dok za sve to platim krojačicu možda mi je bolje da za te novce platim sebi dio tečaja šivanja, ili instrukcije. Konkretno uvijek mi je današnji model hlača preširok u struku i preuzak u bedrima. Kad bih ih znala suziti, onda bih mogla kupiti da mi budu prave u bedrima (sad moram kupovati uže na bedima da mi struk ne pliva, a onda bedra izgledaju još jača).
Drugi problem je pošast plastičnih podstava u jaknama. Nažalost dok sam shvatila da mi to smeta, a osobito jako smeta kod laganih proljetnih jaknica, nakupovala sam ih dosta.
Dosad što sam sašila posteljine i zavjesa to i ne računam, najkompliciranije što sam sašila je bilo odijelo (sako i hlače i to sam si sama produljivala kroj iz burde jer sam visoka), samouka po knjigama, ali to je bilo davno.
Pronašla sam na internetu ideju da rašijem pola podstave a drugo pola ostavim tako da vidim kako je sašiveno i po tome napravim, ali bih to radije od nekog naučila nego da otkrivam toplu vodu.

Znači zanima me gdje mogu uzeti instrukcije u Zagrebu, gdje bih suzila jedne hlače i promijenila podstavu na jednoj jakni, tako da ostale mogu doma sama, ili informaciju ako upišem negdje tečaj, hoće li mi omogućiti te dvije stvari na tečaju. Molila bih ako mogu ideje na PM jer teško na forumu pronalazim svoja pitanja i odgovore na njih.
hvala

Zadnje uređivanje san.ja : 15.01.2018. at 23:16. Reason: edit: u zagrebu
san.ja is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.04.2018., 21:56   #1539

Trazim krojaca/ dovoljno voljnu osobu da mi izradi nekoliko slicnih komada po mjeri.
https://goo.gl/images/32iyzj
https://goo.gl/images/9ft1VA
Ja cu nabaviti sav materijal nije problem
__________________
Žene nisu objekti, i kad se postaviš prema njima kao osobi, onda dobiješ onu "Dama na ulici, kurva u krevetu, samo za tebe!" by sused
Man er ikke norsk med mindre man kan navngi fem typar snø :D
Say goodbye to my John Cocke!—John Locke
roga27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.04.2018., 00:33   #1540
Gledam cijene po netu...moguće da je šivanje običnih ljetnih hlača sa gumom - 150-200kn?!

Pa kad još kupim materijal...a treba mi 3 komada hlača, da imam za "promijeniti".

Što je najpovoljnije što mogu proći, što je realno, a što preskupo? Ne znam kako se kreću cijene materijala, pa...
Doreen Mana is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:50.