Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 22.04.2006., 14:13   #81
Baš me zanima, jel itko ikad kupio kakve cipelice iz Top Shopa? Ja ne mogu ni gledat u njih koliko su mi ružne.
Btw. roba u našim dućanima je roba stara par sezona koja se vani nije prodala. A tek riječki TopShop
 
Odgovori s citatom
Old 22.04.2006., 17:05   #82
je, bas sam danas bila tamo nakratko i pogledala dio sa snizenjem... ...katastrofa, sniziti robu od prosle sezone i to jos zimsku sa 399 na 299. nes ti.

zapela sam za jedne njihove cipele, one beige sta su kao slapice. ali sam zakljucila da ipak izgledam ko da sam sela dosla kad ih obucem, pa sam odustala i malo su im pretjerane cjene s obzirom na *ne*kvalitetu i ''rok'' trajanja...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 15:15   #83
Playboy cipele

Gdje se mogu kupiti playboy cizme
beagle is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.02.2008., 15:46   #84
Kupila sam cipele u Top shopu... klasične salonke od kombinacije obične i brušene kože, sa oblim vrhom... bile 499 kn i nosim ih već 4. sezonu. 4.!!!!!!
Inace, moj odabir ducana sa cipelama: Bata u CC1, Guliver u AM, Bilbao u Teslinoj.
Baloo is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 01:51   #85
Priča se o naj dućanima cipela, a topic skoro zamro?!? Pa zar Hrvatice nisu lude za kupovanjem cipela? Moj broj 1 dućan je definitivno Karla! Skupa, ali cipele su uistinu predivne.
Tučak is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 21:32   #86
Quote:
beagle kaže: Pogledaj post
Gdje se mogu kupiti playboy cizme
ja sam ih vidjela u jednom ducanu
importane galerija, -1
bilo je dosta modela, mislim da su i cip i cizme
__________________
"Tri puta mjeri, jednom reži!!!" by prabaka Marija od Žalosne sove
pasiva is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.02.2008., 23:56   #87
isusati ja mrzim kupovat cipele... ne znam zasto al nemam neki fetis na cipele...sve me nekako zuljaju (imam JAKO osjetljiva stopala)
al kad idem onda jedino replay (za cizme) i escada (tenisice i mokasine)
vekmar is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2008., 10:08   #88
Quote:
Lali Puna kaže: Pogledaj post
znam da je oftopik, al šta se čudiš magmi...oni uu top shopu prodaju robu s greškom nevjerojatno sniženu za čak 20 ili 30 posto
istina. Ja tamo još idem jedino iz neke blesave navike, a ne kupujem više ništa.
__________________
čak i sunce ima pjege
Dalje krunice od moje vunice
:Serek:
The White Rabbit is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 02:52   #89
Gdje je Karla u ZAGREBU?
Mariet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 02:57   #90
Frankopanska, s desne strane, preko puta crkve.
Sheena the Punk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 03:01   #91
Quote:
Sheena the Punk kaže: Pogledaj post
Frankopanska, s desne strane, preko puta crkve.
Hvala. A gdje bi još moglo biti dobrih cipela?
Mariet is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 03:47   #92
A ne znam, ovisi kakve tražiš?
Sheena the Punk is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 10:37   #93
Karla nas guli ko majmun bananu a o bahatosti neću ni pričat, sve je divno i krasno dok se ne dogodi nešto s cipelama, e da vidiš onda belaja...

a cipele koje ona prodaje za više od 3000 kn u italiji se prodaju za 100 E
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 18:15   #94
Quote:
poduzetna kaže: Pogledaj post
Karla nas guli ko majmun bananu a o bahatosti neću ni pričat, sve je divno i krasno dok se ne dogodi nešto s cipelama, e da vidiš onda belaja...

a cipele koje ona prodaje za više od 3000 kn u italiji se prodaju za 100 E
da, svatko tko ima novaca u hrvatskoj mora da je glupan, varalica i prevarant. nitko ni slucajno ne radi krvavo za sve sto je stvorio.
pogotovo mi je super ovo vrijeđanje i izmišljanje dok znaš da za iste ne možeš odgovarat. jal i objest, ukratko - krajnje jadno.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 18:24   #95
Quote:
PrittPen kaže: Pogledaj post
da, svatko tko ima novaca u hrvatskoj mora da je glupan, varalica i prevarant. nitko ni slucajno ne radi krvavo za sve sto je stvorio.
pogotovo mi je super ovo vrijeđanje i izmišljanje dok znaš da za iste ne možeš odgovarat. jal i objest, ukratko - krajnje jadno.
očito se javila djelatnica, vlasnica ili netko vlasnici u rodu kad se našla tako uvrijeđena

smiri tenzije draga jer ja nigdje nisam napisala da je netko glup, prevarant ili varalica (što je btw istoznačnica), samo sam rekla da su joj marže prestrašne i stojim iza toga.

o reklamacijama u istom butiku isto tako imam osobnog iskustva a i čula sam iz prve ruke toliko negativnih priča da je to prestrašno, uostalom ljudi koji su nešto reklamirali znaju o čemu pišem

ali, sigurno ima i onih zadovoljnih, zato ne vodi brigu, imat ćete koga gulit i u budućnosti
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 18:53   #96
pa evo, ja tvrdim da ti lažeš i nemaš pojma i potpuno stojim iza toga...
... tu na anonimnom internet forumu
i to iz vlastitog iskustva.
a pomalo i osobnog, da
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 19:00   #97
:
__________________
zhuri polako ;D
:::lana::: is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 19:32   #98
Quote:
PrittPen kaže: Pogledaj post
pa evo, ja tvrdim da ti lažeš i nemaš pojma i potpuno stojim iza toga...
... tu na anonimnom internet forumu
i to iz vlastitog iskustva.
a pomalo i osobnog, da

možemo mi svašta tvrdit ali činjenice su jedno a prazna naklapanja nešto sasvim drugo

imam nekoliko pari fabijevih cipela i nijedne me nisu koštale više od 110 eura, dok su u karle takve iste po par tisuća kuna

nije mi cilj ovdje prodavati priče jer me zaboli, ja sam presretna što konačno mogu platiti cipelu po njenoj stvarnoj vrijednosti
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.09.2008., 21:47   #99
Quote:
poduzetna kaže: Pogledaj post
možemo mi svašta tvrdit ali činjenice su jedno a prazna naklapanja nešto sasvim drugo
..
Apsolutno se slazem. Probaj samo malo dubinski istraziti ovo o cemu govoris i doci ces do cinjenice da su tvornicke cijene Fabijevih cipela iznad 110 €. Ne znam zasto to nisi napravila prije svog prvog posta i odlucila se za obicna naklapanja. Ovisno o sezoni, nitko od prve lige talijanskih prozvodjaca obuce nema tvornicke cijene ispod 100 €, odnosno tesko je tako nesto ocekivati.

Naravno da se uvijek negdje moze naci nesto jeftino, cak jeftinije od tvornicke cijene, ali regularne cijene, bez sezonskih popusta ili prodaje starih zaliha - u Italiji i Hrvatskoj su gotovo potpuno iste.
bbc is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.09.2008., 09:49   #100
Quote:
bbc kaže: Pogledaj post
Apsolutno se slazem. Probaj samo malo dubinski istraziti ovo o cemu govoris i doci ces do cinjenice da su tvornicke cijene Fabijevih cipela iznad 110 €. Ne znam zasto to nisi napravila prije svog prvog posta i odlucila se za obicna naklapanja. Ovisno o sezoni, nitko od prve lige talijanskih prozvodjaca obuce nema tvornicke cijene ispod 100 €, odnosno tesko je tako nesto ocekivati.

Naravno da se uvijek negdje moze naci nesto jeftino, cak jeftinije od tvornicke cijene, ali regularne cijene, bez sezonskih popusta ili prodaje starih zaliha - u Italiji i Hrvatskoj su gotovo potpuno iste.

povratkom u split vidila sam takve identične u izlogu Karle - 4 puta skuplje, tako ako i jesu stare zalihe još gore, znači da nam se u hr. prodaju stare zalihe pod novu kolekciju i to još po paprenim cijenama...

i to se nije dogodilo s jednim parom nego s 5-6 pari, što cipela što čizama, čak čizme koje sam prošle godine kupila prodavačice u karle još nisu bile niti vidjele

srećom, imala sam priliku biti u fabi tvornici kao i u mnogima drugima i uvjeriti se koje su tvorničke cijene, tako da to o praznim naklapanjima možeš objesit mačku o rep
__________________
DJELA ČESTO GOVORE ONO ŠTO SE RIJEČIMA NE MOŽE IZREĆI
poduzetna is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:43.