Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.08.2004., 20:39   #81
citam i kidam se

sila su vam klinci
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.08.2004., 12:55   #82
eee, mi se sjebemo sami...uz pomoć djeteta...
sjedimo jednom tako sa frendovima i u momentu kada nitko nije ništa govorio kaže moja kćerkica, tada oko dvije i pol godine:
"mama, jesi ti tatu sisala?"
ženi mi uletio neugodnjak, pocrvenila a ni ja neznam kuda bih gledao...
frend će na to:
"heh, bila budna kada nije trebala, ha?"
"ah, izgleda" odgovaram
a kćerkica se uhvati za pramen kosice i kaže:
"i mene te mama sisati..."
__________________
X
mr X is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 17:10   #83
moja je biserka prošlo ljeto na moru (godinu i 4 m.), čim bi spazila jednog stričeka iz susjedne kuće (onako nizak, neuredan, zarastao u bradu), na njega pokazivala prstom i vikala vau-vau (strava)

kad je, isto prošlo ljeto, vidjela crnca (ali onog naš crnog, crnog), rekla je: vidi konj (ajme sramote...)

a nedavno ponosni roditelji traže od nje da priča priču. i tako ona po crvenkapi, i mi je pitamo:
- mi: zašto imaš tako velike oči?
- ona: zato da te bolje vidim (onako, strašnjim, vučjim glasom)
...
... i onda
- mi: zašto imaš tako veliko nos
- ona: da te bolje kopaaam!!!

ludi su klinci.....
bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.08.2004., 17:13   #84
Quote:
Issa kaže:
...Dobro je dok ne pocne pricati kaj je vidio doma, tipa "jucer sam usao mami u kupaonu..."

Uciteljica klincu i roditeljima: "Kako to da ste zakasnili na prvi dan skole?"
Klinac: "Mama i tata su se kupali"
__________________
Ptičica! :)
Ipanema is offline  
Odgovori s citatom
Old 31.08.2004., 14:48   #85
ove godine na moru seta se tako jedan starcek, ono duuuugacka bijela brada i brkovi a starcek oko 100 godina, jedva hoda

i jedna djevojcica s plaze, nekih 3, 4 godine dodje ispred njega i pita "jesi ti djed mraz?"
sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2004., 00:54   #86
braco je za neke crnce pitao ´´a mama, a jesu oni iz crne gore??´´

oni su znali hrvatski i popadali od smijeha
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2004., 14:04   #87
Ja danas dolazim po moju princezu (5 god.) u vrtic. Vidim tamo jednu malu, koja se sva osula nekim malim crvenim pristicima po licu, pa upita moju malu da li zna sto joj je.
A ona ce: "Ah mama, to je njezina ALGERIJA" (alergija)

Crkla sam
__________________
Nu nje sad...
Tijaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.09.2004., 15:54   #88
pa da vam se i ja pohvalim, nije da je neki "verbalni" biser, posto malena ima tek 7 tjedana, sunce mamino, ali...

previjam ju neki dan (naravno da mi po previjanju trebaju najmanje 3 pelene, jer doslovno ceka da stavim cistu, pa da se barem malo popiski ili tak prdne, da je smedje pa moram promjenit ). vidim, bude krupno, pa stavim pod nju gaze, rucnike itd. i pustim ju da se olaksa. ona jadna tiska, tiska (obavezno se i zaplace, jer ipak je to fizicki napor ), a kad je bila gotova, onak s olaksanjem odahne, nasmije se oko glave, digne obje ruke u zrak i vikne nesto u smislu - juhuuuuuuuuuuuuuuu.

kaj nisu za krepat?
Seathorn is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 17:47   #89
Quote:
nivle kaže:
jednom prilikom dok sam čuvala nećakinju (3g) bile smo u sobi i ja sam se išla presvuć...skinem se ja onako elegantno prepunjena samo u gaćice i grudnjak kad će mala ko iz topa -teta ti si cila okrugla ko medo


a moj necak je svaki puta kada bi vidio jednog mog dragog prijatelja ispalio drito u facu...kako ti je nos velik, kako je ogroman kak zivis snjim?

i pratio to takvom mimikom da sam ja krepavala...e sad ovome je to bilo zabavno na prvu, ali mali je bio toliko fasciniran izgledom nesvaršenošću njegova nosa, da je postavljao najludja pitanja i motrio taj njegov nos.

jednom se frend vise ne mogavsi izdrzati, na kavi okrenuo prema nećaku, a bio je maaaali onda i kao zalajao na njega...odjednom...i moj nećaković poslije nikada vise nije komentirao njegov nos...

sunce tetino divno sasavo blesavo
Vera Pavladoljska is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 18:36   #90
Kad sam imala 5 godina, bili smo kod susjeda na rođendanu s još hrpom gostiju.
Susjed je bio ćelav. Bila je neka zajebancija na tu temu i on je rekao kako mu je kosu odnio vjetar.
Ja sam na to skočila: Lažeš, padala ti je dlaka po dlaka k'o psu
To se prepričava i dan danas.
Brunda is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.09.2004., 22:20   #91
__________________
štrumf dok ga daviš pocrveni, pozeleni, poljubičasti,
a kad umre opet je plav ali bljeđe :D
by mishamu
alexxx is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2004., 01:08   #92
Quote:
bobica kaže:
moja je biserka prošlo ljeto na moru (godinu i 4 m.), čim bi spazila jednog stričeka iz susjedne kuće (onako nizak, neuredan, zarastao u bradu), na njega pokazivala prstom i vikala vau-vau (strava)
hahaha tak sam ja vikala "vau-vau" na neku tetu u bundi u tramvaju
Quote:
bobica kaže:
kad je, isto prošlo ljeto, vidjela crnca (ali onog naš crnog, crnog), rekla je: vidi konj (ajme sramote...)
ahahahahahahahahaha!!!!!
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2004., 11:40   #93
Subota.
Ja sa princezom u ducanu.
Sve krcato, nemila guzva.
Na kasi red ceka se jedno 20tak minuta.
Stojimo mi tako u redu i cekamo, kad nesto zasmrdi.
A moja princa: Mamaaaaaaa ti si prdnula! Ja sam cula
Svi pogledi na meni.
Ajme sramote moje...

Btw. Nisam. Majkemi
__________________
Nu nje sad...
Tijaaa is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.09.2004., 12:24   #94
sunshine is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 11:41   #95
dakle, imamo doma onaj besplatni cd s božićnim pjesmama ekipe sa story super nova music talentsa. malena to jaaaako voli slušati

prvi je rafo sa 'sretan božić svakome'. dakle, pjesma počinje sa. 'snijeg svud pada...'. naša biserka pjeva, ja malo bolje poslušam: 'SEKS UPADA...'

mogla bi to npr. prabaki otpjevati za badnjak...
bobica is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 13:46   #96
Bobica!



Sjećam se jedne priče od prije puno godina - malo dijete su naučili da baki za rođendan otpjeva neku prigodnu pjesmicu, a maloj se nešto pobrkalo pa je otpjevala onu neku pjesmicu o krmači na kolinje, koja ide ovako nekako: "Grickaj, grickaj, blago meni, grickaj do jeseni, a onda ..... (u ovom trenutku dolazi onaj pokret koji simbolizira klanje)".
Starci su umrli od sramote!

Baku je skoro šlagiralo.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 14:05   #97
Quote:
a maloj se nešto pobrkalo
je, čist' slučajno..
nn-st1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.09.2004., 15:58   #98
ja sam kao klinac , kad sam htio ici s mamom u park , ispratio susjedu sa: sad ste popricali i popili kavu , pa mozete ici

ZgSash is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 13:12   #99
ovo gore ti moj redovito izvodi i još im i vrata otvara

no biser nad biserima mog klinca (2god)

s obzirom da suprug i ja se bavimo sportom i vježbamo svakodnevno mali to gleda i on pokušava i oduševljen je time samo problem je u tome što nezna još pravilno govoriti

i tako dođemo ja i on u videoteku a na nekom plakatu u kutu slika sprave za bodybuilding i naravno to ga asocira na naše "ebanje" -pa izvali ko iz topa pred punom videotekom na sav glas...

- tata ebe! (pa se zamisli i vikne) - I mama ebe!

I sve glave se okrenuše se prema meni, mislim pukla sam od smjeha....i ujedno bila crvena ko rak...


i još jedan....

naučio moj mali posovati .. u picu mate (naravno čuo mene ... a i tatu fala bogu)

i tako jedno jutro (u 5,00) budi on mene i govori: mama daj dudu. Ja ko fol spavam i velim njemu da još malo legne, a on će opet mama daj duduuu, mama daj duduu. Ja vikenem -budem, čekaj malo, a on namršti obrvici i vikne: daaaaj dudu u picu mate.

Kak pizdek samo zna stavit u kontekst...
__________________
:ziba:
još jedna mudrica is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.09.2004., 18:44   #100
Svecenik u posjeti vecera u toku,necak 3 godine pazljivo slusa savjet kako treba kada se jede zahvaliti Isusu i svecenik kaze.."than you say Thank You Jesus" a necak odgovara: "Oh you're welcome"
LaPerla is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:10.