Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 17.06.2003., 15:00   #41
Re: Re: mirisi djetinjstva

Quote:
Princeza kaže:
1447



Mali disclaimer: uvijek mijesam 1447 i 1774. Moram otic do staraca i provjerit, jer mi je taj miris jos uvijek kod njih (onda vidite kako ga cesto koristim).
Na bochici mirisa kojeg je koristila MOJA baka pisalo je:

original eau de cologne 4711

Lazhnjak vec u ono vrijeme...ili
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 15:01   #42
Quote:
Crow Jane kaže:


A sjeća li se netko kolonjske - Crna mačka? Ko je to proizvodil? [/B]
Neznam tko je proizvodio ,ali se sjecam i bocice i smrada koji se iz nje sirio
Romana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 15:08   #43
Dali se sjecate parfema koji su se kod nas prodavali a proizvodili su ih slovenci.Npr.ESP,PANAZ(to se nekako drugacije pise)imao je i neki koji se zvao SHOK a mirisao je slicno(kopija)kao Poison od CD.
Romana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 15:08   #44
Sjecam se privatne parfumerije u mome gradu gdje su na dec prodavali mirise "Crna machka", "Pokosheno sijeno" djurdjica, ljubichica, lavanda.

Moglo se doc s bochicom i oni bi ti utochili.

Onaj od ljubichice je bio jako prirodan i divan za u posteljinu
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 15:12   #45
Hahhaha, to "Pokošeno sijeno" je čest motiv u Tribusonovim romanima...

Inače, sjećam se i ja Shoka, - to je bil Krkin, nije li?
Ali vrlo popularan među tinejđericama sa špricanim trapericama mrkva dizajna i zepama na nogama...
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 15:17   #46
Quote:
debelakrava kaže:
a cula sam i da ona...kako se zove ona bivsa misica sta se udala za todorica i sad je jako debela...kao se zove...martina???
Pa kad se Martina zdebjala? Znam da je trudna al kad sam ju najzadnje vidla je bila stapic. Mozda mislis na njezinu sogoricu ona je debela...jako.
__________________
You are disturbing me. I'm picking mushrooms.
Bluegirl is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 16:11   #47
Quote:
Crow Jane kaže:


Inače, sjećam se i ja Shoka, - to je bil Krkin, nije li?
Ali vrlo popularan među tinejđericama sa špricanim trapericama mrkva dizajna i zepama na nogama... [/B]
Neznam dali je Shok Krkin proizvod(slovenci su imali jos neke firme koje su proizvodile kozmetiku i parfeme tako da nisam sigrna)al`da je SHOK bio smrdljivac ,je!! PS.dobar ti ovaj opis tinejdjerica
Romana is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 16:38   #48
Quote:
debelakrava kaže:
jos nisam probala al cula sam da je grozan...a cula sam i da ona...kako se zove ona bivsa misica sta se udala za todorica i sad je jako debela...kao se zove...martina??? da izdaje svoju liniju tangi ...jel mozete vjerovat. ajme fuj
a jebemu debelakravo kakav ti je ovo post?!?
debela?zena je trudna za boga miloga, naravno da je debela!
zamisli izdaje svoju liniju tangi...fuj bljak jel mozemo vjerovati?!???? o boze mili pa nek radi sto hoce ti nemoj kupit
Lola is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 17:31   #49
sorry uopce nisam znala da je zena trudna...
al svejedno se strasno zdebljala...a ne samo u trbuhu...al dobro povlacim sve sto sam rekla i ispricavam se...
ps. imamla je moja mama neki choc od pierea cardina i totalno je cudan parfem bio...al onda nije to taj od krke...sjecam se da je krka imala gocce gocce...
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 19:03   #50
Re: Re: Re: mirisi djetinjstva

Quote:
magic kaže:
Na bochici mirisa kojeg je koristila MOJA baka pisalo je:

original eau de cologne 4711

Lazhnjak vec u ono vrijeme...ili
Pa rekoh da su mi se brojevi malcice smrdali. Kad pogledam na svoju bocicu, napisat cu definitivan broj.

Vama kokoskama vise nis ne vjerujem.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 19:05   #51
Quote:
Crow Jane kaže:
Inače, sjećam se i ja Shoka, - to je bil Krkin, nije li?
Ali vrlo popularan među tinejđericama sa špricanim trapericama mrkva dizajna i zepama na nogama...
Ovaj opis tinejdzerica i obleke je ge-ni-ja-lan! Pravo sjecanje na djetinjstvo u socijalizmu.

Nego, u istoj liniji Krkinih smradova bio je Just Musk. Sjecate se tog mirisa? Skruseno priznajem da se meni svidjao kad sam imala dvanaest godina.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 19:33   #52
Hm, da...ono, spremanje na "čagu" u osnovnoj...obavezan touch je bio, uz gorenavedeno obleku, jasno: bijeli ruž koji se prelijeval u plavo - Disco, ako se ne varam, poklopac bijeli s roza zvjezdicama, tapiranje kose i Shock ili Just Musk, ovisno o preferencijama dotične. Uz dakako nezaobilazni accesories - torba napravljena od zrezanih traperica, ili, za one više buntovnice [kao ja npr. ] - ona zelena torba od prve pomoći, odnosno JNA ili kojeg boga već ono...

Ne moram, dakako, ni napominjati da si osobu, koja ti je za rođendan poklonila Shock, obožavao do kraja života.

Ah, curke moje, kak se onda lijepo živjelo. A ne sad, jebo, dođeš u parfumeriju i ne znaš kaj bi si od silnih parfema izabral! Zgubiš cijeli dan samo na šnjofanje.
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 19:53   #53
moja mama je imala charlie od revlona, i gocce gocce od krke...i jos neki...mislim da se zvao tramp
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 20:00   #54
On topic: meni uopce nije jasno s kojom namjerom L. Boban ide raditi parfem...

Mislim; parfema ima na tisuce koji su i stvarno; ali STVARNO mi nije jasno tko ce to kupit. Or I am wrong

Ili je samo cool reci "Ja imam i svoj parfem"
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 20:14   #55
sto je najgore...100% sam sigurna da ce one cure koje kupuju tamo odjecu i cekere kupit i parfem....
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2003., 23:01   #56
Kad smo već kod toga, ušla ja prošlo ljeto u taj njezin špajz od butika. Neka tamo gospoja od nekih 4-5 banki sa sjenilima po kapcima kojih se ni gejše ne bi posramile, zbira tamo po nekim topićima s našivenim plastičnim cvijećem, voćem , povrćem, što li već (mislim, nekaj kaj si čovjek ne bi obukao ni u maškare) i najozbiljnije pita da li to rade i u većim brojevima!

Na tu je valjda i damica cendravog glasa mislila kad je "kreirala" parfemče!
Precious is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2003., 00:08   #57
cure-pomoc-citaj post

a ja se sjecam onog parfema kaj je bio u obliku macke,crni onak plis
sa cvjeticima oko vrata...
i postajala je jedna krema za ruke u maloj kutijici od ljubicica...to je tako super mirisalo,ja sam to nedavno narucila od jedne frende iz zgb..ali veli ona da je svuda trazila i da toga nema.ako vi znate za to ili sl kaj mirise na ciste ljubicice-dajte mi ime proizvoda i gdje se moze nabaviti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AFRODITA69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2003., 10:00   #58
1447!!!!!!

O isuse boze, kako je to savrseno!!!!! Moja je prabaka imala te parfeme (moga dide majka ) u onim plasticnim kutijicama sa svilenim filcom.....na kutiji je bila neakva slika jezera i kozna cega jos...a skupa sa kolonjskom bili su i sapuni...

I smrdi, uzasno smrdi.....ali je miris djetinjstva...

A miris moje bake...YSL...Paris...
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2003., 10:47   #59
Eh; a off topic; sjetih se sinoc iza kaj sam postala ono gore: jos dok su bili u Italiji bilo u nekim novinama ono o njima i kuci; kak zive i tak... E; sad kuca; ono zbilja "hoch" (= citaj skupo) a u predsoblju gipsani (ili vec kakvi - mozda mramorni ) bijeli cucki (psi) komada 2

(vjerojatno i lavovi na ogradi + vrtni patuljci + pijetlic na krovu )


That much about style
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.06.2003., 17:17   #60
o boze, vidjela sam reklamu za parfem...ajme kako jeftino izgleda...ko da promovira dionu ili neki speceraj-ducan...i dovraga, zasto je sebe stavilana reklamu...
i jos k tome parfem se zove parfum d'ete...sta se ne zove isto tako kenzov parfem???
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.