Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 23.06.2003., 22:57   #1
japankice...

et i mene uhvatilo to ludilo, hocu nesto laganije za ljeto, neke fine japanke i to... i et danas sam kupila, sportske, conversice, imaju kozni kais i sve to...ma super. ali samo izgledaju super. veceras sam ih prvi put obukla....ljudi moji!!! jedva sam dosla kuci, na nogama, gdje su mi ti fakin kaisici, sve mi je crveno ostalo i pretvorilo se u zuljeve, boli me....uzas.
a da su lijepe i u trendu, da ,sve to jeste...ali...
imate li vi slicnih iskustava s tim i savjeta sta da radim
__________________
Clinton lied. A man might forget where he parks or where he lives, but he never forgets oral sex, no matter how bad it is.
Mistifying_me is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 23:12   #2
problem je s djonom...sto je djon tezi (ako je od drveta ili teske gume) to je veca mogucnost da ce te sandala nazuljat.
inace kozno remenje u pravilu uvijek nazulja. probaj ga nosit totalno olabavljenog i onda svaki tjedan stezi da ti se noga privikne.
dotad kupi neku jeftiniju varijantu platnenih japanki ili onih za plazu kako bi ti se noga oporavila.
sretno
debelakrava is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 23:23   #3
problem je u kozi..zapravo nije ni problem nego dokaz da je prava koza=skupe japanke

ovako:namazi sve remencice obicnom nivea kremom, pustis ih preko noci da odstoje a najbolje bi bilo da ih stavis negdje toplo ili preko dana na sunce.
poslije obrises kremu s japanki suhom krpom i ocistis ih s cime i obicno cistis cipele od koze. problem rijesen.
ako mislis da ce krema ostaviti tragove - nece, znam iz iskustva.
tequila is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.06.2003., 23:24   #4
Vidila sam jedne super japanke s drvenim djonom oslikanim kineskim motivima.Mislila sam se pola sata dal da ih kupim,jer bojim se da ce nakon par nosenja drvo ostetit,ogulit i izgledat ce stare par godina.
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 08:38   #5
Ja jučer kupila japanke u Pitarellu, kožne, boje pijeska, predivne, udobne, super stoje. Platila sam ih 175 kuna. Prošle godine kupila slične, isto kožne i platila ih 350 kuna. Danas igledaju ko da sam ih nosila barem 20 godina i kao da su prošle sva ratna područja. No dobro istina da sam ih nosila skoro pa 24 sata dnevno aliiii... Nadam se da ću s ovima imati više sreće, obožavam takvu obuću
smotana2001 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 08:41   #6
Ja sam jucer kupila jako lijepe crne kozne japanke.Moram napisat da su jako udobne i ne zuljaju
Romana is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 09:11   #7
E žemskinje!!

Ja kupila u ESPRITu japanke boje meda; kožne, za 277 kn, ne žuljaju (a mene sve inače nažulja!), ma raj su!
Preporučam!!
__________________
'...u masi smrdi, ali je toplo.' drevna krležijanska
carica is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 14:11   #8
ma cure, kupite si malo gume kod postolara ili neke trgovine s postolarskim potrepstinama, izrezite djon, provucite si neke trakice, odnesite postolaru da zalijepi... gotove japanke za manje od 50 kn. vrijeme potrebno za izradu: maksimalno 5 sati (uracunato i lijepljenje kod postolara). jos ni ne zuljaju (bar moje ne)
lijepo, zabavno, jeftino

sumski duh is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 14:50   #9
Quote:
Samantha Jones kaže:
Vidila sam jedne super japanke s drvenim djonom oslikanim kineskim motivima.Mislila sam se pola sata dal da ih kupim,jer bojim se da ce nakon par nosenja drvo ostetit,ogulit i izgledat ce stare par godina.
ja imam drveni dzon, crvene kozne japanke ( J. Joop ) prve drvene a da sam se usudila kupiti, udobne su za nevjerovati , nosim ih svaki dan. Ako su kvalitetno izradjene nista se drvo ne osteti, meni je prija neka plastika dobila zareze ak sam isla preko sljunka i slicno
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 15:13   #10
Cure oprez s japankicama!
Kupila japankice i zaradila melen žulj. Već drugi dan žulj se inficirao, cijelo je stopalo nateklo, ne mogu hodati i užasno boli, a područje oko žulja je upaljeno, crvene boje. Završila sinoć na hitnoj jer je stopalo sve više naticalo.
Dijagnoza: trovanje, strogo mirovanje, noga u pomišenom položaju, u zavoju, često premazivati sa Rivanolom i piti antibitoik Klimicin svakih šest sati.
Užas!
Ako zaradite žulj, odmah dezinficirati i ne nositi japankice dok se žulj ne povuče.
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 19:01   #11
ajme meni nadam se da ce vam brzo proc zuljevi, btw ja jos nisam imala tog iskustva valjda jer nemam koznih japanki. imam ih dosta, ali uglavnom su one "obicne" al opet neobicne... haha... pretpostavljam "plasticne"? onak sa veelikim cvjetom imam 2 para, pa s nekim sljokicama, itd. i obozavam ih nosit...
Luv2Bounce is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 20:13   #12
ima ljudi koji su vise skloni tome.

A ima i onih koji ih mogu nositi 24/7 pa nece dobiti ni nazuljano stopalo.

Ovo kaj se Paw dogodilo ej definitvno esktremno.

Paw zelim ti brzo ozdravljenje !
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 23:00   #13
Ja kupila u lokalnom kvartovskom butiku lijepe svjetloroze, kožne... za 150 kn

Meeeeeeeeeeekaneeeeee, ma super.. jedino je bed kaj se džon već malo ogulio...

Budući da sam ovisnik sad sam u fazi potrage za još jednima...
Tinchi is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 23:12   #14
Paw, nemoj zezat? To se moze tako zakomplicirat?
Ja sam danas kupila jedne tu u kvartu, crvene, preslatke su, 270kn. S obzirom da sam visoka metar i centimetar, kako kaze moj kolega s posla (djubre jedno bezobrazno), izgledam u njima ko patkica blatkica, ali boli me. Vec sam ih prosetala kratko i nisu me nazuljale nista. Preugodne su. Koznate skroz i djon (s gornje strane, na cemu gazis, meeekkaaano, dolje je nemam pojma sto, guma neka valjda).
Blaise is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 23:32   #15
ma ja sam isto u šoku, bolje reći boli. Sada sam izvela psa vani, jedva sam se uspela na prvi kat - užas kako boli, čak sam zvala staru da je pitam do kojeg stupnja to sve skupa može otiči. Nije mi svejedno. Inače nikada ništa slično nisam prije doživjela. Najviše se uplašila kada mi je stopalo počelo trnuti - zbog oticanja, stara kaže da će oteklina splasnuti i bol nestati tek za dva dana. Ajme meni. Baš sam baksuz.
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 23:35   #16
Quote:
Winona1 kaže:
ima ljudi koji su vise skloni tome.

A ima i onih koji ih mogu nositi 24/7 pa nece dobiti ni nazuljano stopalo.

Ovo kaj se Paw dogodilo ej definitvno esktremno.

Paw zelim ti brzo ozdravljenje !
Hvala Win
Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.06.2003., 23:41   #17
Ma moje su isto baš slatke, đon je kao od espadrila (ako ih se sječate - nekada su bile jako "in") samo puno tanji sa gumom tankom, a trakice su od velikih i malih perlica povezane tankom crvenom gumom, zapravo su vrlo elastične pa me čudi kako sam uopče i zaradila taj žulj.
Platila sam ih 120,00kn.

Znam da je ovo ludo, ali prvo što mi pada na pamet je kada ću ih ponovno moći nositi, netko na mom mjestu vjerovatno bi ih bacio u smeče i kupio komotniju obuću. Ali kako se ono kaže - "za ljepotu se trpi"

Paw is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 00:26   #18
Post

ja sam si prosle godine u maju kad sam bila u rijecu u kineskoj radnji kupila japankice ljubičaste sa cvijetom prekrasne su evo i danas ih nosim kao nove su a bile su samo 12 kuna
Christina is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 12:36   #19
japankice

ja volim one najlaganije, obične japankice za cca 50-tak kuna
ne plastične i ne kožne
udobne su, ne žuljaju, ima ih u svim bojama
najviše volim jedne svoje crne sa stakalcima, šljokicama (zvuči grozno ali uopće nisu upadljive) i jedne svijetloplavo-ružičaste


ali naaaaajbolje su mi jedne crne, elegantne, na petu
američanske
te su kožne
fenomenalne su... udobne, mogu cijelu dan provesti u njima, cijelu noć, stopala naprave lijepima i nigdje u blizini nema sličnih za kupiti
čak nekako prirodnije hodam u njima u odnosu na one skroz ravne

fala Bogu da su japanke u modi zadnjih godinu-dvije-tri... samo nek' to potraje
just Sandy is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2003., 13:24   #20
pa ja ih nosim od kad znam za sebe, fuckas modu

Jel se sjeca netko onih sto smo ih "isusovke" zvali ?
Winona is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:00.