Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Alternativno liječenje

Alternativno liječenje Sve ono što ne spada u službenu medicinu

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 28.12.2006., 17:07   #1001
Quote:
diki kaže:
Da.....ja se sjećam poziva za ap....ali normall, što je ovo, pa rekao si da ti je bilo supač, zar se ne sjećaš?
s tobom je nešto drugo, ti si za mene sve......s tobom to traje dugo...
Quote:
Ja se odazivam na poziv, dat ću ti reiki na daljinu, ali nakon drugog mjeseca kad dobijem 2. stupanj
Super, baš me zanima.

Ti si skromna i ne hvališ se, a jedina si spremna sudjelovati u povijesnom prenošenju reiki energije na daljinu, dok ovi Nemruthica, Delija i slični pojma nemaju o tome, samo se hvale.

ORGANIZIRATI ĆEMO DIREKTAN PRIJENOS PREKO FORUMA HR.

TI ĆEŠ SLATI ENERGIJU, JA JE PRIMATI I NEPOSREDNO PISATI NA FORUMU ŠTO OSJEĆAM ILI ŠTO NE OSJEĆAM U SVEZI TE ENERGIJE

Mogu ja čekati, samo ti položi za 2. stupanj. (prije toga, koji ispit na faksu)
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 17:55   #1002
normall...nekima je lakše djelovat kad znaju kako osoba izgleda
ajd mi reci nešto...kako ćeš ti znati da ti je netko poslao reiki osim da ti kaže? očekuješ nešto pa "znaš" da ti nisu poslali reiki ili? A kako će ti dokazat da su ti došli AP-om?
 
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 18:18   #1003
Quote:
Endimion17 kaže:
što se tiče Brace, tip mi ide na kurac jer ljudi s cvijećem blokiraju cijeli onaj kruzni tok. tip ima rođendan svaki tjedan
pa jesi li se ikad zapitao zašto toliko ljudi dolazi opet čovjeku koji ih je liječio bioenergijom, a po tebi je to obična glupost i šarlatanstvo. Radi se o tisućama ljudi, slično je i kod Dumančića. Znači tisuće "prevarenih" ljudi dolaze čestitati rođendan onome koji ih je prevario molim te objasni mi naučno taj fenomen
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 18:29   #1004
Quote:
Bhakti kaže:
pa jesi li se ikad zapitao zašto toliko ljudi dolazi opet čovjeku koji ih je liječio bioenergijom, a po tebi je to obična glupost i šarlatanstvo. Radi se o tisućama ljudi, slično je i kod Dumančića. Znači tisuće "prevarenih" ljudi dolaze čestitati rođendan onome koji ih je prevario molim te objasni mi naučno taj fenomen
Pa evo: Tko je budala...budala je cijelo vrijeme.
Samo je glupost bezgranična.
__________________

“Religion was invented when the first con man met the first fool.” Mark Twain
kumek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 18:39   #1005
Quote:
normall kaže:
Ab Normal takvima daje Leponex od 3x300 mg, kao što si ti, a ne da ih šalje u knjižnicu.

Reiki terapija je glupost na kvadrat, djeluje na bazi sugestije, djelovanje je kratko
kao i kod bioenergije, može se liječiti priznajem lakših "bolesti", no nakon par dana djelovanje prestaje, pa morate ići po novu dozu reikia.
Znači prijatelju ti si psihijatar....lijepo...ajde ti meni pokaži prstom jednog pacijenta kojeg si izliječio i za kojeg možeš reći da je izliječen i koji ne mora trošiti nikakve medikamente do kraja života jadni, stvarno jadni su vam rezultati, jedino što znate je napraviti biljku od čovjeka, nakon godina terapije čovjeku otkazuju polako svi organi uslijed trovanja dizačima i spuštačima, to su ti fantastični dosezi moderne psihijatrije
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 18:46   #1006
Quote:
Bhakti kaže:
Znači prijatelju ti si psihijatar....lijepo...ajde ti meni pokaži prstom jednog pacijenta kojeg si izliječio i za kojeg možeš reći da je izliječen i koji ne mora trošiti nikakve medikamente do kraja života jadni, stvarno jadni su vam rezultati, jedino što znate je napraviti biljku od čovjeka, nakon godina terapije čovjeku otkazuju polako svi organi uslijed trovanja dizačima i spuštačima, to su ti fantastični dosezi moderne psihijatrije
Ab "drugs dealer"!!
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 18:48   #1007
Quote:
Sister kaže:
normall...nekima je lakše djelovat kad znaju kako osoba izgleda
ajd mi reci nešto...kako ćeš ti znati da ti je netko poslao reiki osim da ti kaže? očekuješ nešto pa "znaš" da ti nisu poslali reiki ili? A kako će ti dokazat da su ti došli AP-om?
Govorim o ljudima koji su se tu po forumu hvalili da bi se ja npr. "izbezumio" od te dobivene energije na daljinu i njezine "siline".


Eto, ja opet ne tražim puno.

Makar toplinu u desnoj ruci naprimjer, peckanje u očima, nekakvu sitnicu, a ako može još nekakva veća stvar, super

I za ASP (stariji, pravilniji naziv za astr. projekciju) su pojedini naglašavali da mogu doći i ja osjetiti njihovo prisustvo, da mogu djelovati na mene, tako da ja to TOČNO RAZAZNAJEM od ostalih prirodnih osjetilnih podražaja.

Sve sam to OVDJE pročitao i sada ti reci nešto

Kada god sam se ponudio za experiment, hvalisavci su nestali na neko vrijeme s teme.
Jedina se @diki aktivirala, od osoba koji prakticiraju reiki ili drugu vrst bioenergije, ponudila svoje znanje za daljinski prijenos energije, a prije se nije niti hvalila da to može napraviti, kao neki od HVALISAVACA.

Vidiš koliko ih izazivam

Da mene netko tako izaziva, a da posjedujem takovu sposobnost, odmah bih mu poslao BOMBETINU ENERGIJE, neka se glupan uvjeri.
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 19:06   #1008
Quote:
Bhakti kaže:
Znači prijatelju ti si psihijatar....lijepo...ajde ti meni pokaži prstom jednog pacijenta kojeg si izliječio i za kojeg možeš reći da je izliječen i koji ne mora trošiti nikakve medikamente do kraja života jadni, stvarno jadni su vam rezultati, jedino što znate je napraviti biljku od čovjeka, nakon godina terapije čovjeku otkazuju polako svi organi uslijed trovanja dizačima i spuštačima, to su ti fantastični dosezi moderne psihijatrije


Evo Človek se već smeje bre, a nisam ni odgovorio

Dabogda te Ab u Vrapču šetao i na pojilo te vodio (to je za praCovjeka)
Bhakti
Gdje si ti to pročitao da se psihofarmaci dijele šakom i kapom !!??
Gdje si vidio "biljke" od ljudi koji uzimaju psihofarmake !!??

Većinu ljudi koji uzimaju AD ili anksiolitike ti nećeš niti zapaziti, jer ih medikamentozna terapija dovede u stanje normale.

Pojedinci "moraju" uzimati terapiju do kraja života, jer im psihoterapija ne pomaže zbog oštećenja u SŽS.

Oštećenja im nisu prouzročili lijekovi već su poslijedica dugotrajnog konzumiranja alkohola, opijata bilo kojega tipa iliti degenerativnih promjena u mozgu, koje ti ne možeš vidjeti, a ja mogu

Suvremeni lijekovi nisu opasni kao što se misli, ljudi ih uzimaju cijeli život koji traje isto toliko koliko i u "zdravog" čovjeka.

50% ukupne populacije pacijenata koji su na nekoj vrsti terapije, terapiju uzima do godine dana, uz psihoterapiju se izliječe i žive potpuno normalno.

I na kraju, gdje sam to ja napisao da sam Psihijatar
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 19:18   #1009
Quote:
normall kaže:

ORGANIZIRATI ĆEMO DIREKTAN PRIJENOS PREKO FORUMA HR.

TI ĆEŠ SLATI ENERGIJU, JA JE PRIMATI I NEPOSREDNO PISATI NA FORUMU ŠTO OSJEĆAM ILI ŠTO NE OSJEĆAM U SVEZI TE ENERGIJE

Mogu ja čekati, samo ti položi za 2. stupanj. (prije toga, koji ispit na faksu)
jooooj, ne radi se to tako. lijepo ću ti reći što trebaš napraviti i ima da me slušaš, a ne da ja dajem reiki, a ti pišeš po forumu!
uglavnom, sve ćeš znati na vrijeme

ah, velika je odgovornost na mojim plećima
diki is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 19:33   #1010
Ponizno se ispričavam i sluga pokoran ću biti, samo znanosti radi rob tvoj ću postati.

zekim se:

Napraviti ću sve kako ti kažeš
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 19:38   #1011
povijesni događaj...
http://members.aol.com/captapril/images/kirk2.jpg

jedva čekam rezultate.... *suzica*
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 20:36   #1012
Quote:
normall kaže:
Bhakti
Gdje si ti to pročitao da se psihofarmaci dijele šakom i kapom !!??
Gdje si vidio "biljke" od ljudi koji uzimaju psihofarmake !!??

Većinu ljudi koji uzimaju AD ili anksiolitike ti nećeš niti zapaziti, jer ih medikamentozna terapija dovede u stanje normale.

Pojedinci "moraju" uzimati terapiju do kraja života, jer im psihoterapija ne pomaže zbog oštećenja u SŽS.

Oštećenja im nisu prouzročili lijekovi već su poslijedica dugotrajnog konzumiranja alkohola, opijata bilo kojega tipa iliti degenerativnih promjena u mozgu, koje ti ne možeš vidjeti, a ja mogu

Suvremeni lijekovi nisu opasni kao što se misli, ljudi ih uzimaju cijeli život koji traje isto toliko koliko i u "zdravog" čovjeka.

50% ukupne populacije pacijenata koji su na nekoj vrsti terapije, terapiju uzima do godine dana, uz psihoterapiju se izliječe i žive potpuno normalno.

I na kraju, gdje sam to ja napisao da sam Psihijatar
Dijeli se kemija šakom i kapom, što više to bolje, samo nemoj reći da nisi čuo za "specijalizacije" čitaj nagradna putovanja od farmaceutskih kuća, oni imaju jako precizne podatke koji liječnik propisuje koju količinu njihovih lijekova. Brat mi radi u psihijatrijskoj bolnici tako da sam prilično dobro informiran o nekim stvarima. Čega sve tu nema...recimo njegov ravnatelj je poznat kao hiperaktivac koji se ubija od posla, jedan dan se jedva dovukao u ured, nakon penaestak minuta izlazi iz ureda ko nov droga radi svoje ma u toj psihijatriji se u stvari sve vrti oko droge...eto narkomani se liječe drogom . Na ove tvoje tvrdnje o uspjesima psihoterapije i neštetljivosti medikamenata se mogu samo slatko nasmijati
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 21:26   #1013
Da si ti svjestan samo 5% gluposti koje si u postu napisao, ti više nikada ne bi
riječi izustio od stida.

No za nekoga je i 5% puno
__________________
Uploadanje turbofolk muzike je ZABRANJENO ! THR
normall is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 22:15   #1014
Quote:
ijon kaže:
ok, jasno mi je da ima ljudi koji imaju loših iskustava s reikistima, kao što ima ljudi koji imaju loših iskustava s mesarima u bolnici. Možda se u ovom pitanju ne može doći do nekog generalnog zaključka - ovi su dobri, ovi su loši, sve je to relativno i ovisi od osobe do osobe, eto.

Reikisti ne mogu popravit zub na karijesu, to znamo, ali toliko ljudi se ili bavi reikijem ili priznaje da 'radi' i nije uopće fora misliti da su svi oni idioti i budale.
Svasta se tu moze reci. Recimo da imas spranj u ruci, padne ti balvan na glavu udaris se u zid celom, podlakticom u stangu i izbije ti se spranj iz ruke. Pa mogli bi onda reci da je udaranje bejzbol palicom u glavu ponekad dobro. Ovisno od osobe do osobe.

Ha to je ta shema misa mu sta ces. Da je i sto put gluplja nema nikakve veze jer ljudi nikada nece napustiti nadu kada je u pitanju zdravlje. Pogotovo kada jos i znaju da je to uvjet (i svjesno i podsvjesno jer su na to naravno prije upozoreni). Da se moraju nadati i vjerovati, jer inace, hm.. tesko je prenijeti ili osloboditi energiju kada osoba ima blokadu... uf.

Ali ja sam zapravao na ovoj temi ostao iznenadjen, jer su za mene reikisti i ove ostale gluposti bile razlicite kategorije. Stvarno nisam znao da je to metoda lijecenja. Pa zar ne pise svugdje da je to zapravo kineska relaksacija?

Ono relaksacija, dakle ista stvar kao i kad se zavalis u fotelju ispred tv-a s pivom u ruci, masaza stopala, slusanje muzike, suncanje, kupka od etericnih ulja, maska od blata i takve pizdarije.

E da sam znao da to spada u kategoriju lijecenja kao i bioenergija i homeopatija (dakle sranje), mozda bi mi stvarno i pomoglo.... !!
Ovak sam automatski izgubio i efekt autosugestije! A nek sve ide u 3...
KungFuMonkey is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 22:22   #1015
Quote:
normall kaže:
Da si ti svjestan samo 5% gluposti koje si u postu napisao, ti više nikada ne bi
riječi izustio od stida.

No za nekoga je i 5% puno
Da pređemo malo na ginekologiju....od frenda supruga imala nekih ginekoloških problema i otiđe ona lijepo kod ginića, nakon pregleda tip isprepadao ženu kako joj je jedan jajnik u komi i da ga pod hitno treba odstraniti, no da se na operaciju ćeka par mjeseci, nakon početnog šoka ljudi došli pitati može li se to naravno kako ubrzati...može naravno, cijena 1500 DEM. Operacija zakazana za tjedan dana, možeš misliti što je ta žena od trideset godina koja još nije rodila proživljavala tada. Potražili su preko raznih veza još jedno mišljenje, drugi ginekolog utvrdio da se radi o blažoj infekciji, nakon terapije antibioticima žena više nikad nije imala sličnih problema. Dakle postoji ekipa koja sakati mlade žene bez pardona, toliko o šarlatanstvu i šarlatanima. Da se opet malo vratimo na psihijatriju, recimo odjel gerijatrije koji je posebno interesantan za vikende, ako pacijenti postanu malo "nemirniji" šprice rade ko lude da dežurni nebi slučajno morao još koji puta prekidati gledanje svoje omiljene emisije na TV-u
Bhakti is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 23:06   #1016
bhakti, opisuješ slučajeve zbog kojih su krivi pojedinačni liječnici.

poanta je u tome što u pravilima medicine lijepo piše, sve je dokazano i djelotvorno u tolikoj i tolikoj mjeri, stvar je primjene i liječnika.

kod ovakvih stvari koje braniš, nema dokaza, nema pravila. nemaš reference. nemaš početne orijentacijske točke.
zato i ne mozes nešto tvrditi. trebaš imati te stvari.
tu je alternativa strašno zakinuta. nema temelj. medicina bar ima temelj.
__________________
.
Endimion17 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 23:39   #1017
Quote:
normall kaže:

I na kraju, gdje sam to ja napisao da sam Psihijatar
Stoooo, nisi psihijatar!?

Quote:
Ab Normal kaze:


Dabogda te Ab u Vrapču šetao i na pojilo te vodio (to je za praCovjeka)
Znaci.... , ne mogu vjerovati!! Ab vodi pacijente na pojilo!!
Pa gdje si veterinar, sto odmah ne kazes!! Specijalista veterinarske psihijatrije. Znaci ti si taj koji ides po slavonskim domacinstvima za kolinje i pred egzekuciju, davas "terapiju" "pacijentima", narocito mladim krmacicama, sedacija zrtve u "leapfrog" polozaju. Dr. Ab Normall Sodomic. , visokopozicionirani clan Drustva za zastitu i prava zivotinja. E jesi momcina!!!
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2006., 23:43   #1018
Quote:
Endimion17 kaže:
bhakti, opisuješ slučajeve zbog kojih su krivi pojedinačni liječnici.

poanta je u tome što u pravilima medicine lijepo piše, sve je dokazano i djelotvorno u tolikoj i tolikoj mjeri, stvar je primjene i liječnika.

kod ovakvih stvari koje braniš, nema dokaza, nema pravila. nemaš reference. nemaš početne orijentacijske točke.
zato i ne mozes nešto tvrditi. trebaš imati te stvari.
tu je alternativa strašno zakinuta. nema temelj. medicina bar ima temelj.
Potrebno je sustavno istrazivanje, za koje je potrebno vrijeme i novac. Civilizacija u kojo zivimo krenula je i krece se u dijametralno suprotnom smjeru i ovakve stvari niti ne zeli spominjati, a kamoli istrazivati.
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2006., 00:56   #1019
Quote:
normall kaže:
Govorim o ljudima koji su se tu po forumu hvalili da bi se ja npr. "izbezumio" od te dobivene energije na daljinu i njezine "siline".


Eto, ja opet ne tražim puno.

Makar toplinu u desnoj ruci naprimjer, peckanje u očima, nekakvu sitnicu, a ako može još nekakva veća stvar, super

I za ASP (stariji, pravilniji naziv za astr. projekciju) su pojedini naglašavali da mogu doći i ja osjetiti njihovo prisustvo, da mogu djelovati na mene, tako da ja to TOČNO RAZAZNAJEM od ostalih prirodnih osjetilnih podražaja.

Sve sam to OVDJE pročitao i sada ti reci nešto

Kada god sam se ponudio za experiment, hvalisavci su nestali na neko vrijeme s teme.
Jedina se @diki aktivirala, od osoba koji prakticiraju reiki ili drugu vrst bioenergije, ponudila svoje znanje za daljinski prijenos energije, a prije se nije niti hvalila da to može napraviti, kao neki od HVALISAVACA.

Vidiš koliko ih izazivam

Da mene netko tako izaziva, a da posjedujem takovu sposobnost, odmah bih mu poslao BOMBETINU ENERGIJE, neka se glupan uvjeri.
hehehe eto kad si voljan biti pokusni kunić mogu li ja biti doktor a ti eksperiment? pošto nisam dobra u tome pogotovo ako ne znam kako netko izgleda onda mi sendaj sliku na pm, i ja ću vježbat na tebi može?

ako se brineš, nemoj, neču dilat tvoju sliku po forumu
 
Odgovori s citatom
Old 30.12.2006., 03:40   #1020
Quote:
Sister kaže:
hehehe eto kad si voljan biti pokusni kunić mogu li ja biti doktor a ti eksperiment? pošto nisam dobra u tome pogotovo ako ne znam kako netko izgleda onda mi sendaj sliku na pm, i ja ću vježbat na tebi može?

ako se brineš, nemoj, neču dilat tvoju sliku po forumu
Evo upravo sam osjetio toplinu i peckanje na jednom mjestu. Da ti nisi nesto emitirala sestro!!
__________________
E jebiga Skeptice, sam si rekao da je pozeljno svacije misljenje.
Covjek is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 17:18.