Natrag   Forum.hr > Društvo > Dijaspora > Emigracija

Emigracija Za sve emigrante i one koji to žele postati

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 06.11.2005., 12:49   #21
Ti nemiri podsijećaju Francusku da je bila imperijlna sila.
Ovu bijedu su uvozili i samin skrojili, ali nikad nisu riješili.
Prošle godine sam puno (poslovno) putovao i bio sam 2 puta u Parizu, drugi put sam produžio par dana. Upoznao sam 2 svijeta u jednom gradu; Centar mi se bio super...ali jedan put sam se zaletio sa Metro-om tamo negdje u 18.Arr. (Monmatre)
Bilo me strah iako je bila subota prijepodne, takvo bijedu nisam ni u jednom Evropskom gradu vidio, niti na periferiji Moskve niti u arapskim selima u Izraelu. Osim toga žena i ja smo bili jedini bijelci među arapima i crncima.

Ovo je šansa za Francusku da nešte pomakne i prestane sa zamazivanjem oči sebi i drugima.
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 12:55   #22
Re: Re: Kako napreduje RUSENJE Ajfelovog tornja?

Quote:
ForzaFiume kaže:
Ovo nije potrebno komentirati.....ali nisam se mogla suzdrzati. To sto se desava samo je jos jedna tragedija za danasnji svijet, a to sto si ti s time odusevljen sve govori o tebi. Vjerovatno ova mrznja proizlazi iz cinjenice sto francuzi ne ljube u dupe tvoga Busha.... A sranja koja su Francuzi radili po svijetu, tu su otprilike u rangu sa sranjima koja su radili amerikance, a rade ih i danas.


a koliko su Bush i USA popalurni se vidilo na sumitu u Mar del Plati

Odjebali su debila u svim segmentima
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 14:11   #23
Quote:
DrSigmundFreud kaže:
Ti nemiri podsijećaju Francusku da je bila imperijlna sila.
Ovu bijedu su uvozili i samin skrojili, ali nikad nisu riješili.
Prošle godine sam puno (poslovno) putovao i bio sam 2 puta u Parizu, drugi put sam produžio par dana. Upoznao sam 2 svijeta u jednom gradu; Centar mi se bio super...ali jedan put sam se zaletio sa Metro-om tamo negdje u 18.Arr. (Monmatre)
Bilo me strah iako je bila subota prijepodne, takvo bijedu nisam ni u jednom Evropskom gradu vidio, niti na periferiji Moskve niti u arapskim selima u Izraelu. Osim toga žena i ja smo bili jedini bijelci među arapima i crncima.

Ovo je šansa za Francusku da nešte pomakne i prestane sa zamazivanjem oči sebi i drugima.
Baš tako, stim da vijerujem da Francuska nije jedina zemlja koja ima ovaj problem sa strancima i doseljenicima.
Dok su im jeftino radili bili su u redu, a sad kad je posao završen, postali su problem i treba ih istrijebit, a ako im ikad budu trebali, naravno dovest će neke druge.
Umalo pa svaki grad u Njemačkoj ima tako jedan kvart miješan ili turski.
A evo i u gradu u CH u kom ja živim ima takođe naselje u kom su naseljeni samo Šiptari i ima ih par tisuća.
A to naselje je prije 15 godina bilo mjesto gdje su živjele sve nacije, a danas su tamo samo šiptari i Iračani, a draga nam policija izbjegava to naselje kao da su tamo tifusari.
Želim samo reći da svugdje ima tih naselja gdje obitava sirotinja i oni izgubljeni a svi ih samo metu pod tepih kao da ne postoje.
__________________
Čovjek bez prošlosti i prijatelja nije čovjek.
FANCY is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 19:47   #24
Re: Re: Re: Kako napreduje RUSENJE Ajfelovog tornja?

Quote:
Tvrtko1995 kaže:
Nazalost, sinko. Tvoje razumijevanje svjetske politike ne ide dalje od tvog nosa.

Al' narast ces ti. Pa, ce ti se onda samo kas'ti.

Ako narastes....
Tipican Joe Dirt, uostalom i licis na njega...mozda da se ostavis Fox News pa bi i ti razumio svjetsku politiku.

Ti si maleni covjeculjak koji je iz kamenjara dosao u Ameriku i prvi put u zivotu ima cipele...i sada Amerika mu je Bog...no koga briga sta ista ta Amerika radi po svijetu...i nije ti bas dobar primjer spominjati Vijetnam...pa koji to idiot (osim tebe) zeli nerede jednoj Europskoj zemlji.

Mozda da zivis u npr. Svedskoj i kritiziras Francusku, to bi mozda i imalo smisla, no biti u Americi i jos Republikanac pa imati tvoje komentare je kao da lud optuzuje zbunjenog da je idiot.
CroatiaTomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 20:24   #25
Re: Re: Re: Re: Kako napreduje RUSENJE Ajfelovog tornja?

Quote:
CroatiaTomo kaže:
Tipican Joe Dirt, uostalom i licis na njega...mozda da se ostavis Fox News pa bi i ti razumio svjetsku politiku.

Ti si maleni covjeculjak koji je iz kamenjara dosao u Ameriku i prvi put u zivotu ima cipele...i sada Amerika mu je Bog...no koga briga sta ista ta Amerika radi po svijetu...i nije ti bas dobar primjer spominjati Vijetnam...pa koji to idiot (osim tebe) zeli nerede jednoj Europskoj zemlji.

Mozda da zivis u npr. Svedskoj i kritiziras Francusku, to bi mozda i imalo smisla, no biti u Americi i jos Republikanac pa imati tvoje komentare je kao da lud optuzuje zbunjenog da je idiot.
Ti seljacino, pazi sta pricas.

Kad sam ja putovao po svijetu, ti si jos srao u pelene.

Imas ti jos puno toga nauciti.

Kazes VIJETNAM. Pa, tko je srao i kenjao po Vietnamu prije dolaska Amerikanaca? Da li ti je poznato da je to bila FRANCUSKA KOLONIJA i da su se povukli ostavljajuci iza sebe divljacki gradjanski rat i da su UN trazile nacina da smire stanje, pa su MOLILI USA da interveniraju?

Nije. Ti znas samo proseravati svoju komunisticko birokratsku sracku.

Opanak ti je i u glavi i na nogama.

Nije mi samo jasno koji ti qurac radis u Californiji? Sigurno te je netko NATJERAO da tu zivis.

Ako ti se ne svidja, prti opanke i bjezi nazad na salaš.
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 20:35   #26
Re: Re: Re: Re: Re: Kako napreduje RUSENJE Ajfelovog tornja?

Quote:
Tvrtko1995 kaže:
i da su se povukli ostavljajuci iza sebe divljacki gradjanski rat i da su UN trazile nacina da smire stanje,
Vidi pod Irak za 2 godine
CroatiaTomo is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 20:38   #27
Quote:
Pogledajte realno oko sebe i recite koliko ljudi nema ono što bi trebalo imati i kako se ponašaju prilikom kupovine bilo čega.

Svi smo rođeni pod istom zvjezdom i svi smo od krvi i mesa, osim male razlike?
A sta bi to oni trebali imati?

Sad bi im netko trebao KUPITI nesto i pokloniti?

A mala razlika je:

"Svi smo braca, samo nam KESE NISU SESTRE"

Imovina je jedino mjerilo vrijednosti, koje se pokazalo relevantnim.

Imas - sve u redu. Nemas - jedi drek.

Taj KATOLICKO-KOMUNISTICKI nauk ne prolazi nigdje.

Mozes ti kukati i dokazivati koliko hoces, ali goljo je goljo, ma koliko tvrdio suprotno.

Cijela Europa ce zavrsiti u istim sranjima. RASIZAM, umisljeni kompleks superiornosti, drzavna redistribucija bogatstva kroz socijalne programe.... Bogati ce napustiti takvu Europu (sto vecinom vec jesu) a onda ce ostati ŠLJAM , kako se Francuski ministar vec izrazio, da se obracuna sa ostatkom PROPALE KOLONIJALNE SILE.

Le Pen ce profitirati, pocet ce "aktivna" obrana Francuza i to ce se nastaviti dok god Versaj i Ajfelov toranj ne budu na zgaristu.

A Njemacka i Italija jos nisu u FINALU....

Ovo sam predvidio jos sredinom devedesetih i upravo UZIVAM gledajuci PROGRESIVNE dekadentne Europljane kako se gnusaju.... Eto im sad DRZAVA. Neka ih zastiti. Nemaju ni oruzja ni znanja, nista... Postaju GLINENI GOLUBOVI........

DALEK JE PUT OD GUZICE DO GLAVE!
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 20:43   #28
Re: Re: Re: Re: Re: Re: Kako napreduje RUSENJE Ajfelovog tornja?

Quote:
CroatiaTomo kaže:
Vidi pod Irak za 2 godine
Raspitaj jse malo tko je naoruzavao HUTUE protiv Tutsija u Ruandi?

Da ne spominjem ALZIR

TUNIS

Liberiju

Zapadnu Afriku

KONGO

HRVATSKU I BOSNU......

Gdje Francuska noga stupi, tu ni trava ne raste. Sta god su pokusali zasrali su do balcaka.

Sad nek kusaju kašu.
Tvrtko1995 is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 21:38   #29
Quote:
FANCY kaže:
Baš tako, stim da vijerujem da Francuska nije jedina zemlja koja ima ovaj problem sa strancima i doseljenicima.
Dok su im jeftino radili bili su u redu, a sad kad je posao završen, postali su problem i treba ih istrijebit, a ako im ikad budu trebali, naravno dovest će neke druge.
Umalo pa svaki grad u Njemačkoj ima tako jedan kvart miješan ili turski.
A evo i u gradu u CH u kom ja živim ima takođe naselje u kom su naseljeni samo Šiptari i ima ih par tisuća.
A to naselje je prije 15 godina bilo mjesto gdje su živjele sve nacije, a danas su tamo samo šiptari i Iračani, a draga nam policija izbjegava to naselje kao da su tamo tifusari.
Želim samo reći da svugdje ima tih naselja gdje obitava sirotinja i oni izgubljeni a svi ih samo metu pod tepih kao da ne postoje.
Problem je ova raja koja ne spada u našu kršćansku kulturu, jer se neće nikad integrirati,
a u trećoj generaciji bi trebali biti iveć i asimilarni!
Još ako ih je iz jednog kulturnog kruga više od 5-6% onda šanse za uklapanje u novu sredinu naglo padaju.
A muslimane bilo koje nacije treba potjerati u njihove Muslimanije, od njih nikad neće doći nešto pametnog
Kod nas u Beču još nema nikakvih geta, jedino nekoliko becirka sa jakim "manjinama", pogotovo Turka.
Na prvom mjestu je 16ti (Ottakring), ali tamo stanjue i gradonačelnik među svim tim Turcima, Srbima, Hrvatima itd...
Osim toga država puno ulaže u integraciju tako da mi te Parižke scene nećemo gledati
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 21:43   #30
Re: Re: Re: Re: Re: Kako napreduje RUSENJE Ajfelovog tornja?

Quote:
Tvrtko1995 kaže:
....i da su UN trazile nacina da smire stanje, pa su MOLILI USA da interveniraju?

.


US Boys-i su išli malo u pljačku, nije ih se trebalo moliti
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 22:09   #31
hmmm

trebali bi ovi francuzi da pokupe sav taj sljam, kurve, propalice , zatvorenike i ostale i posalju u New Orleans

sve cemo ih primiti, dobro amerikancima , dobro i francuzima ....moze......mi ovdje primamo svakakve

tanka je linija izmedu ludih i genijalaca
vinlovci is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 22:14   #32
kako

ono kazu ....sirotinjo i Bogu si teska, zamislite kad sva ova sirotinja po americi pocne divljati ...dragi boze.....ajjjjojjj

dupe su sirotinja, glava su bogati.......kad spojis dupe sa glavom , e, onda dobijes revoluciju
vinlovci is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 22:27   #33
hehe..i na to sam pomislio
kad se svi crnci i hispanics dignu iz svoje bijede

valjda će se Republikanci po kratkim postupkom s njima obračunati
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 23:18   #34
napred nashi!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 23:19   #35
ajte malo i englesku!
a Los Angeles vec nekak dugo miruje..kaje s 'hoodom!?
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 23:21   #36
Quote:
DrSigmundFreud kaže:
Ti nemiri podsijećaju Francusku da je bila imperijlna sila.
Ovu bijedu su uvozili i samin skrojili, ali nikad nisu riješili.
Prošle godine sam puno (poslovno) putovao i bio sam 2 puta u Parizu, drugi put sam produžio par dana. Upoznao sam 2 svijeta u jednom gradu; Centar mi se bio super...ali jedan put sam se zaletio sa Metro-om tamo negdje u 18.Arr. (Monmatre)
Bilo me strah iako je bila subota prijepodne, takvo bijedu nisam ni u jednom Evropskom gradu vidio, niti na periferiji Moskve niti u arapskim selima u Izraelu. Osim toga žena i ja smo bili jedini bijelci među arapima i crncima.

Ovo je šansa za Francusku da nešte pomakne i prestane sa zamazivanjem oči sebi i drugima.
Montmartre je super, cista romantika. sve pulsira od zivota..sacre couer!
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 23:26   #37
Quote:
jimmy jazz kaže:
Montmartre je super, cista romantika. sve pulsira od zivota..sacre couer!
..sacre couer!
eh, i idi 300m istočno, slum 1a
DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 23:28   #38
Quote:
DrSigmundFreud kaže:
Problem je ova raja koja ne spada u našu kršćansku kulturu, jer se neće nikad integrirati,
a u trećoj generaciji bi trebali biti iveć i asimilarni!
Još ako ih je iz jednog kulturnog kruga više od 5-6% onda šanse za uklapanje u novu sredinu naglo padaju.
A muslimane bilo koje nacije treba potjerati u njihove Muslimanije, od njih nikad neće doći nešto pametnog
Kod nas u Beču još nema nikakvih geta, jedino nekoliko becirka sa jakim "manjinama", pogotovo Turka.
Na prvom mjestu je 16ti (Ottakring), ali tamo stanjue i gradonačelnik među svim tim Turcima, Srbima, Hrvatima itd...
Osim toga država puno ulaže u integraciju tako da mi te Parižke scene nećemo gledati
nebi rekel..15. okrug v BEcu je gadniji. zivel sem (i rodjen u) 16. dosta ljet, i 15. je najgadniji..najsiromashini(zvanicno). 16 ima dosta stranaca i cigica, al 15 ima najvec turki. i cigica.
16. ima jako ljepih podrucja, tam prema Wilhelminenbregu (tam sam i zivel, tak da je bilo cak ok)..za 10 min si u Wienerwaldu..a blizu je U3...16. ima dosta kvalitete. i nije zmazani ko 15..15. ja zovem geto. ne sam ja, neg i frend sa socijologije.
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 23:29   #39
Quote:
DrSigmundFreud kaže:
..sacre couer!
eh, i idi 300m istočno, slum 1a
pardon, sacre coeur
pa ishli smo i ispod po ulicacama..pitoreskno!
dobro bilo je to pre ohoho ljet
jimmy jazz is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.11.2005., 23:43   #40
Ma gornji dio 16tog je OK
Stanujem u 7mom (moji zeleni su imali kod nas 42% na izborima iako ih nisam birao ovaj put) tu i tamo se sjednem u liniju "J" (Jojka ) i vozim do zadnje stanice na
Heurigen "10er Marie "

DrSigmundFreud is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 05:52.