Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.05.2008., 21:49   #41
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
baš ulijepi onako da ju ne možeš raščešljati?

jesi probala možda Tigi Control freak serum,pa da usporediš?
jer on meni jako ulijepi kosu.

EDIT:misliš na Tigi ili Revlon?
ne bas tako,nego onako nemos prstima proci kroz kosu...imas osjecaj da nije dovoljno cista

nisam probala control freak

mislim na TIGI
Samantha is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 06:12   #42
Quote:
ray ban kaže: Pogledaj post
duchessa,ja sam te Osis proizvode vidjela prije godinu,dvije u onom nekom frizeraju u Frankopanskoj(negdje preko puta onih što prodaju Kerastase).
bilo ih je i u Rudiju.

čitala sam u nekom časopisu da ih ima negdje u Miramarskoj,ali ne znam točnu adresu.
točna adresa je Miramarska 20 (prodaju općenito schwartzkopf proizvode,i one Bonacure a i ovaj Osis).
ray ban is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 12:54   #43
jel probao tko kueneov blow heat protectant?
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 13:32   #44
Ja koristim od Tigi-a S-factor...... Heat Defender, i super mi je....
*minii* is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 15:28   #45
Quote:
zajebAnna kaže: Pogledaj post
da, to je S factor linija. nije nepraktično, meni je čak puno praktičnije tako u spreju jer lijepo se rasprši po kosi, da ga prvo staviš u ruku tj po prstima pa na kosu bila bi sva sljepljena
I uspiješ ravnomjerno nanijet na kosu? Zapravo, ako ga stavljam malo po malo na suhu kosu dok se peglam to bi bilo ok Još ako fino miriši, to je to
 
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 18:39   #46
Quote:
Grim kaže: Pogledaj post
I uspiješ ravnomjerno nanijet na kosu? Zapravo, ako ga stavljam malo po malo na suhu kosu dok se peglam to bi bilo ok Još ako fino miriši, to je to
pa naravno da uspijem, puno jednostavnije nego utrljavanje jer ima jako dobar mlaz, probaj vidjeti ćeš potrebno ga je jako malo. a miriši da nemoš vjerovat, čak i previše, ima jako dugotrajan miris
zajebAnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.05.2008., 23:03   #47
jel ima tih stvarcica za zastitu za kupit u dm-u ili treba trazit po frizerskim salonima i ducanima tipa iris i slicno?
GothicRomance is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 03:44   #48
Subrina profesional styling straightener, heat protect, provitamin B5, UV filter
Ne znam dal si iz ZG-a, al imaš ju za kupit tamo kod Kvatrića kak se ide prema Petrovoj ulici, trgovina s preparatima za kosu s lijeve strane.
Ovak ti otprilike izgleda bočica, al piše ono gore što sam navela (nisam baš tu bočicu mogla pronaći na netu):
http://www.subrinaprofessional.com/f...re_7/IMG_b.jpg
StuckMojo is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.05.2008., 10:40   #49
Quote:
*minii* kaže: Pogledaj post
Ja koristim od Tigi-a S-factor...... Heat Defender, i super mi je....
I ja Super stvar
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 10:55   #50
ja sam uzela taj subrina proffesional, narančasta bočica, 200 ml, dva puta sam tek stavljala, ne masti dodatno, u spreju je i miriši ok... je platila 29 kn u nekoj trgovini s frizerskim proizvodima...
chichita is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.05.2008., 22:50   #51
koliko često peglate kosu,i što se tiče tog heat defendera vi to sprejate na kosu i ravnate ili pomno na svaki pramen malo pomalo ste probali šampon i regeneratot is linije s-factor ako jesta pričajte
adrianadior is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.12.2008., 23:11   #52
tigi-s factor linija

to i mene zanima...kupila sam danas sprej pa ćemo vidjet rezultate..
almica22 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.12.2008., 23:44   #53
eh. ja imam od Loreala, 100ml oko 30-ak kuna, imam onog u nekoj žutoj bočici s ciment ceramidom
xAnnax is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.12.2008., 10:16   #54
Uffff... jučer sam kupila rolland i još nešto piše anti frizz, ali vidim da to nije nitko spomenuo ovdje. Je li to sredstvo za saštitu od topline ili me je prodavačica zeznula??? Platila 87 kuna.... Zeznula a? Šmrc....
kovrčava1 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.12.2008., 13:14   #55
Odlična stvar za zaštitu kose od topline fena je Kerastase Ciment Termique ili tako nešto (nisam sigurna je li to točan naziv). I kosa je baš fina od njega, glatka i svilenkasta.

Ne znam koliko košta, nisam nikad kupovala, samo mi je frizerka nekoliko puta to stavila. Imate za kupiti u salonu "Ruža-Kerastase", Vlaška, vjerojatno i u "Renati" i u King-Crossu tamo gdje prodaju one proizvode za njegu kose (gdje je i frizer).
__________________
By the time you finish reading this, you realize you have wasted 5 seconds of your life.
-Sunčica- is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.03.2009., 23:04   #56
meni je Kerastase Ciment Thermique odličan ....kosa mi je sjajna i glatka i nije suha nakon peglanja...moje preporuke...kupila sam u Trilabu u CC1...
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 10:23   #57
Arrow preparati za kosu koja se često pegla

stalno peglam kosu pa me zanima koji su najbolji preparati za staviti na nju prije peglanja kako bi se što bolje zaštitila kosa? koristim onaj nivein balzam za ravnu kosu(nivea straight and easy) i to nanesem dok je kosa još mokra, onda osušim fenom pa se idem peglat. postoje li još neki i koja im je cijena i kako se nanose?
gasolina is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.03.2009., 10:38   #58
imaš već temu "Sredstva za zaštitu kose od visokih temperatura fena i pegle" --> https://www.forum.hr/showthread.php?t=321707
__________________
Success is getting what you want. Happiness is wanting what you get.
Allexis is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.03.2009., 14:35   #59
ima i od alfaparfa- i za ravnanje i za zaštitu,meni je superi odlično miriši.

ako se slučajno ne vidi dobro, to je linija nutri seduction , pure veil sprej. oko 103 kn košta u irisu
__________________
Katkad si vjetrobran,a katkad mušica.
Tinach is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.03.2009., 06:28   #60
TiGi Heat Defender, Revlon Smooth Down Heat Glide
__________________
a rolling stone gathers no moss
Ziki is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:32.