Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.08.2016., 06:06   #961
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Mirišem tvoju energiju,zato si izdvojio konjukciju Mjesec/Pluton.Neobična energija, tvoja usredotočenost na ljubav,odnosno seks, potreba za kontrolom u odnosima,raskidi te bole.Osjećas se vise superiorno nego inferiorno u odnosu na druge.Račice te privlače,podatne su, meke, majčinskog instinkta.Ne mislim da tražis majčinski tip,nego mislim da kroz takve odnose učis bezuvjetnoj ljubavi.Pisala sam ti o strahovima, oni se mogu izraziti kroz teske patoloske veze i fizičku snagu.S druge strane, mislim da imas afiniteta za ezoteriju.Eto, to sam namirisala kod tebe, od prve.
Ne znam ovo za strahove, nemam ideju, smatram da se ničega ne bojim. Mogu mi naletiti faze (koje su bile prilično rijetke), da mi je teško na ovaj ili onaj način, ali me toga nije strah. Ezoterija ? Čuo sam za tu riječ, ali sam morao guglati da saznam šta točno znači. Ribe se vjerovatno mogu naći u svakom hobiju koji uključuje maštu i sanjarenja. Ona jedna astrologinja mi je iz natala na osnovu neaspektovanih saturna i jupitera koji su pak na istoj točki zaključila da nemam oblast života koja me fascinira i tjera na fokus, jer saturn i jupiter mi nisu ničime povezani osim međusobno, a te dvije planete se k tome tumače i kao dvije suprotnosti, pa jedno drugo guše, kao da ne postoje.

U svakom slučaju pluton mi uz svoje konjukcije i ostalo govori da moram obavezno imati ispušni ventil otvoren jer su emocije, strast te intenzivna energija preveliki, na rubovima fatalnosti, te bez ventila mogu dovesti do svih mogućih problema uključujući i samodestrukciju.
Arias is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.08.2016., 07:01   #962
..

Pluton suvladar 3,10 i 11 kuce....u 180 sa Venerom...mislim da me handri debelo,...daje samo ato ne valja...
Primijetila sam da ljudi sa Ve 120 Pluton hoce novci??!!!Makar ja neke znam
Rejnna is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.01.2017., 23:32   #963
Pluton u 1 kuci i konjukcija sa ASC

Kako se pluton u 1 kuci odrazava na vas zivot, iskustva, izgled, ponasanje, zdravlje..? U koji vam znak pada i kakva je povezanost sa drugim planetima?
CantStandYa is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2018., 11:25   #964
Asc/pluton tvrdi aspekti

Koje je značenje i simbolika takve kombinacije?

Pod time mislim na tvrde aspekte plutona i podznaka kao što su konjukcija, kvadrat i opozicija.

Kako ta aspektura utjeće na natus i njegov karakter a možda i sudbinu?

Negdje sam pročitao da negativni apsekti (kvadrat i opozicija a nekad i konjukcija) podznaka i plutona donose veoma opasne okolnosti po život natusa?

Pa što vi mislite o tome?
Kentaurus is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.07.2018., 19:40   #965
Quote:
Rejnna kaže: Pogledaj post
Pluton suvladar 3,10 i 11 kuce....u 180 sa Venerom...mislim da me handri debelo,...daje samo ato ne valja...
Primijetila sam da ljudi sa Ve 120 Pluton hoce novci??!!!Makar ja neke znam


Bilo bi lijepo, ali mislim da je tu osim samog aspekta važno i kojim poljima vladaju... i u kojim se poljima nalaze u natalu...
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.07.2018., 13:29   #966
Quote:
Kentaurus kaže: Pogledaj post
Koje je značenje i simbolika takve kombinacije?

Pod time mislim na tvrde aspekte plutona i podznaka kao što su konjukcija, kvadrat i opozicija.

Kako ta aspektura utjeće na natus i njegov karakter a možda i sudbinu?

Negdje sam pročitao da negativni apsekti (kvadrat i opozicija a nekad i konjukcija) podznaka i plutona donose veoma opasne okolnosti po život natusa?

Pa što vi mislite o tome?
Ja mislim da treba u svakoj natalnoj karti pogledati natalnu energiju Plutona, odnosno kojeg je polja vladar, ili iz kojeg polja mu energija stvara aspekt na Asc.Nekako općenito, aspekti Plutona na Asc mogu dati osobu koja je kirurg, ili osobu koja svoje tijelo "operira" i tako ga transformira.

Osoba može biti povezana s moći,bilo "nadzemna" ili "podzemna" moć.Osoba se može previše praviti pametna,htjeti nešto odmah na silu,pa se mora promjeniti kako ne bi uništila sebe ili druge.
Isto tako, Pluton donosi osobi karizmu ,privlači druge osobe,ali često te osobe koje bivaju privučene, ne ostaju s osobom.Osoba se mjenja kroz takve kontakte,ili mijenja nešto na svom tijelu, ili svoje stavove.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2018., 19:19   #967
Pluton je i regeneracije... pa povoljni aspekti s ASC "regeneriraju" tijelo, s Mjesecom emocije, sa Suncem život (zdravlje)....
Lillyrosee is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2018., 19:29   #968
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Pluton je i regeneracije... pa povoljni aspekti s ASC "regeneriraju" tijelo, s Mjesecom emocije, sa Suncem život (zdravlje)....
da,ali ovisi i čega su Mjesec i Sunce vladari, kojeg polja,tamo se isto događa regeneracija.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.07.2018., 19:38   #969
Quote:
lilarose001 kaže: Pogledaj post
Pluton je i regeneracije... pa povoljni aspekti s ASC "regeneriraju" tijelo, s Mjesecom emocije, sa Suncem život (zdravlje)....
Baš gledam svog Plutona.
https://www.forum.hr/showpost.php?p=6...&postcount=233

Konjunkcija sa suncem, merkurom, jupiterom i saturnom.
Sekstil s neptunom i venerom.
U 1. kući, u vagi.

To bi bilo regenracija života, mišljenja, rasta i postizanja?

A za sekstil hedonizma i idealizma?

Kroz kuću ega, kardinalan/početni zrak/intelekt/društvenost u vagi?
__________________
Hold Infinity in the palm of your hand
And Eternity in an hour
Wikiceha is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2018., 22:00   #970
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Ja mislim da treba u svakoj natalnoj karti pogledati natalnu energiju Plutona, odnosno kojeg je polja vladar, ili iz kojeg polja mu energija stvara aspekt na Asc.Nekako općenito, aspekti Plutona na Asc mogu dati osobu koja je kirurg, ili osobu koja svoje tijelo "operira" i tako ga transformira.

Osoba može biti povezana s moći,bilo "nadzemna" ili "podzemna" moć.Osoba se može previše praviti pametna,htjeti nešto odmah na silu,pa se mora promjeniti kako ne bi uništila sebe ili druge.
Isto tako, Pluton donosi osobi karizmu ,privlači druge osobe,ali često te osobe koje bivaju privučene, ne ostaju s osobom.Osoba se mjenja kroz takve kontakte,ili mijenja nešto na svom tijelu, ili svoje stavove.
Ovo si odlično opisala.
Meni pluton natalno kvadrira podznak i mjesec(pogled)i doslovno ubijam prodornim pogledom na način da nerijetko kada se predstavljam ljudi se zalede radi moje pojavnosti.Nikada ali nikada ne pozdravljam niti se prvi predstavljam;uvijek to ljudi rade meni.Do sada je moj pogled bio taj koji je otvarao "sva vrata"dok sam tokom i nakon saturnovoga povratka shvatio da je osmijeh taj(venera)ključan faktor ako želim ostvariti svoje ambicije.

Što je u natalno u kontadiktornosti sa mojom venerom u biku u 10.polju u opoziciji na taj isiti pluton koja teži najboljemu.Sve ono lijepo što ta venera donosi pluton poništava,o izgledu govorim...točnije T kVadrant koji venera i pluton rade sa podznakom.

Ovaj pluton u mojoj karti me hjteo ili ne uvijek stavlja u žižu kriminala,tako da mi je većina prijatelja iz kriminalnoga(bivšeg)miljea(venera vladar 11.polja-izgledom i statusno jako privlačni i ostvareni ljudi-i to ženske osobe);okružen sam i odrastao u kriminalnome okruženju.Što mi stvara posebnu tjeskobu(bio sam milo i drago dijete-još i danas osjetim tu iskru) jer osjetim tu potrebu da svijetu poklonim osmjeh i sve dobro(veneru u 10.polju).Taj pluton uvijek sve pokvari i okrene u ekstrem.

No u nekakvim "ekstremnim"sitruacijama savršeno "manevriram"u kriminalnome i mutnome(podzemnome)svijetu(u kojem se u većini slučajeva slučajno nađem)-što u kombinaciji sa venerom na vrhu karte(šarmom)daje ubojitu kombinaciju i spoj dva polariteta.Dakle privlačim osobe kriminalnoga karaktera i sklonosti i lako njima dominiram no etika i visoko postavljen jupiter(u konjukciji na MC)mi ne dopušta da zaplivam dublje u tim vodama pa takve "kontakte"i ljude držim na distanci.

Volim tamne skupe i crne stvari,crna mi je omiljena boja,ali definitivno mora postojati luksuzna konotacija u tome svemu.
No posebnost jeste što nemam loše namjere i moje namjere nisu skrivene;pluton me transformira iz toga ubitačnoga pogleda na prvu transformiram se u milo i drago stvorenje pa se puno ljudi iznenadi nakon što me upozna na dobro ili loše.
Volim ljudima ako me ozbiljno zajebu ili se na njih namjerim uništitit sva pozitivna očekivanja i generalno uništavati ako me se povlači za rep i radi od mene magarca.U stanju sam uništitit cijelu organizaciju ljudi ako za to postoji razlog ili spojiti i sastaviti cijelu organizaciju ljudi ako za to postoji razlog.Većinom težim ovome drugome stoga izbjegavam komfliktne situacije da me pluton ne transformira.

Posebnost osvoga spekta jeste taj da kada sam iscrpljen u fizičkome aspketu mi se lice cijelo izobliči do te mjere da se ne prepoznajem u ogledalu.

Ovaj Tkvadrant(ako ga mogu tako nazvati)između venere plutona i podznaka je nazivam aspektom od ružnoga pačeta do princa i obrnuto.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2018., 22:04   #971
Venera pluton je ekstrem i u vezama kod mene.Kada volim volim do kraja,kada me netko zajebe bolje da ga nema.Strašna ljubomora,posesivnost i osjećaj da partnericu posjedujem ako se radi o iskrenoj lubavi i iskreno se dam.
Zato i bježim od ozbilnih veza.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.07.2018., 22:28   #972
Tranzitni pluton mi je trenutno u trigonu na natalno(neaspektirano)sunce,iako je nekih 8 stupnjeva od njega trenutno u aplikaciji osjetim ga na način što mi pojačava regeneraciju(moć volje) ali opsjednut sam sa pojmom moći,(samo)kontrole i karizme same po sebi.

Obzirom da je sunce vladar prvoga polja;poprimam polako ali sigurno neke od škorpionskih osobina iako sam lav u podznaku;sve lakše dominiram i manipluliram ljudima.
__________________
Imiđ kralja zlata odgajala me krema,u izbjegavanju zakona tu mi ravnog nema.
intercepts is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2022., 01:29   #973
S obzirom da je ovo tema o Plutonu, interesuje me kakav je zivot ljudi kojima su Pluton i Saturn naglaseni? Kod mene Pluto tezi seksu, Saturn osporava i tako u krug.
DzoniCancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 19.05.2022., 18:50   #974
Quote:
DzoniCancer kaže: Pogledaj post
S obzirom da je ovo tema o Plutonu, interesuje me kakav je zivot ljudi kojima su Pluton i Saturn naglaseni? Kod mene Pluto tezi seksu, Saturn osporava i tako u krug.
Baš kako si rekao.
Jedino je saturnov ciklus oko 30g, pa ako imaš više od 30g to se je moglo malo smiriti, ali neće prestati.
Za preciznija objašnjenja trebao bi postaviti svoju kartu, ovo ti je samo uopćeno
zvjezdoznanac is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2022., 00:01   #975
Imam 22 godine, zato me interesuju i Pluton i Saturn zajedno. Imam potrebu za seksom, ali devojku nikako naci. Saturn me mnogo kaznjava.

https://i.ibb.co/zJB7sby/astro.jpg Ovo je samo karta bez tabele.
DzoniCancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2022., 09:15   #976
Quote:
DzoniCancer kaže: Pogledaj post
Imam 22 godine, zato me interesuju i Pluton i Saturn zajedno. Imam potrebu za seksom, ali devojku nikako naci. Saturn me mnogo kaznjava.

https://i.ibb.co/zJB7sby/astro.jpg Ovo je samo karta bez tabele.
Pluton je strah, želja,kontrola,moć.pretjerana količina energije koja se odašilje tamo gdje je dispozitor Plutona Jupiter kako bi se tamo uspostavila kontrola, sedmom polju-nad drugima i partnerima.Jupiter je u konjukciji sa Saturnom, pa su to prazne priče bez morala i problem je vidjeti sebe onako kako je, transformacija je prelaz iz "bolesti" u "ozdravljenje". eto ukratko, malo je offtopic
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.05.2022., 23:26   #977
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Pluton je strah, želja,kontrola,moć.pretjerana količina energije koja se odašilje tamo gdje je dispozitor Plutona Jupiter kako bi se tamo uspostavila kontrola, sedmom polju-nad drugima i partnerima.Jupiter je u konjukciji sa Saturnom, pa su to prazne priče bez morala i problem je vidjeti sebe onako kako je, transformacija je prelaz iz "bolesti" u "ozdravljenje". eto ukratko, malo je offtopic
Tu transformaciju cu doziveti najverovatnije u prvom braku pre Saturnovog povratka. Zasto? Jer ce se sukobiti moj ego sa egom moje buduce koju jos nisam upoznao. Verovatno cu biti primoran da promenim svoj pogled na mnoge stavove koje sam formirao u detinjstvu.
DzoniCancer is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2022., 09:19   #978
Quote:
DzoniCancer kaže: Pogledaj post
Tu transformaciju cu doziveti najverovatnije u prvom braku pre Saturnovog povratka. Zasto? Jer ce se sukobiti moj ego sa egom moje buduce koju jos nisam upoznao. Verovatno cu biti primoran da promenim svoj pogled na mnoge stavove koje sam formirao u detinjstvu.
Zvuči mi kao da je Žena kazna
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.05.2022., 14:07   #979
Lightbulb

Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Pluton je strah, želja,kontrola,moć.pretjerana količina energije koja se odašilje tamo gdje je dispozitor Plutona Jupiter kako bi se tamo uspostavila kontrola, sedmom polju-nad drugima i partnerima.Jupiter je u konjukciji sa Saturnom, pa su to prazne priče bez morala i problem je vidjeti sebe onako kako je, transformacija je prelaz iz "bolesti" u "ozdravljenje". eto ukratko, malo je offtopic
Quote:
Blackorwhite kaže: Pogledaj post
Zvuči mi kao da je Žena kazna
Hajde molim te nam približi šta pisac pokušava da kaže (osobi od 22 godine,koja je pri tome nevina koliko sam shvatio) evo ni ja ne mogu da rastumačim tvoju analizu a ne on?
Snen is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.05.2022., 03:10   #980
Quote:
Snen kaže: Pogledaj post
Hajde molim te nam približi šta pisac pokušava da kaže (osobi od 22 godine,koja je pri tome nevina koliko sam shvatio) evo ni ja ne mogu da rastumačim tvoju analizu a ne on?
Moram se sloziti sa vama da i jeste konfuzno tumacenje koje je izneto, ali verujem da je hteo reci da je trasformacija kljucna. Ukoliko vi zelite. mozete i vi pogledati natalnu pa podeliti svoje misljenje. Svacije misljenje zelim da cujem.

https://i.ibb.co/7g4yLB7/astro.jpg
DzoniCancer is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:50.