Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 09.01.2010., 22:18   #41
Hvala!
Sad da još odlučim što ću prvo naručiti...
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 23:00   #42
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Cure, ako vec narucujete online, zasto ne narucite bc sa strawberryja?
To mi se cini kao definitivno najpovoljnija varijanta...
Pa naručujemo Ali neki artkili su jeftniji na Cheapsmellsu. Čak ni poštarina nije velika

jedva čekam da mi stignu preparatići.

@Slatkish: thanx na korisnom savjetu za ne kupovanje L'oreal maske, baš sam se dvoumila nju ili BC. Sad znam
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 23:10   #43
ja sam s profesionalnom lorealovom linijom (ne mislim na kerastase) bila baš razočarana

nego frupy kaj misliš (dr. tjedan idem kupit masku pa me zanima) ak imam jako suhu kosu (od farbe) a masno tjeme hoće li mi biti ok Q10? mojoj kosi inače niš nije dovoljno hranjivo
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 23:22   #44
u nicole nicole je maska jos uvijek 110kn?

u nekom salonu u vlaskoj su negdje od 130 na vise. i stalno zenska ponavlja da su bile 110, ali je sve posupilo 15%. uglavnom sve je skuplje, nego sto je bilo kad sam isla u nicole nicole.
bc su meni toliko dobre maske da nisam imala nikakvu zelju uopce vise ista drugo probati, ne mogu vjerovati da bi ista moglo biti bolje. plus onaj sprej sparkle i samo hodam okolo i govorim ne nisam bila kod frizer, zasto?

i nek odu k vragu sa tih 160 neocarinjivih kuna, od kud sad to?
mmmila is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2010., 23:30   #45
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Pa naručujemo Ali neki artkili su jeftniji na Cheapsmellsu. Čak ni poštarina nije velika
Ne narucuju svi.
I iako su na cheapsmellsu neki proizvodi jeftiniji, ipak se u konacnici vise isplati strawberry jer postarine nema. Pogotovo ako sad pocnemo narucivati vise jeftinijih paketa da nas ne carine.
Quote:
larlar kaže: Pogledaj post
nego frupy kaj misliš (dr. tjedan idem kupit masku pa me zanima) ak imam jako suhu kosu (od farbe) a masno tjeme hoće li mi biti ok Q10? mojoj kosi inače niš nije dovoljno hranjivo
Iskreno, mislim da bi ti bila preteska. Ta maska je za stvarno jako isusenu kosu. Bolje kreni s repair rescue, s njom ne mozes fulati. Ako vidis da bi ti dobro dosla jaca maska, lako kupis q10 kad ovu potrosis.
Quote:
mmmila kaže: Pogledaj post
i nek odu k vragu sa tih 160 neocarinjivih kuna, od kud sad to?
A eto, sjetili se...
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.01.2010., 07:53   #46
Quote:
larlar kaže: Pogledaj post
ja sam s profesionalnom lorealovom linijom (ne mislim na kerastase) bila baš razočarana

nego frupy kaj misliš (dr. tjedan idem kupit masku pa me zanima) ak imam jako suhu kosu (od farbe) a masno tjeme hoće li mi biti ok Q10? mojoj kosi inače niš nije dovoljno hranjivo
Ja sam jučer naručila Q10, ali ja imam suhu i bez farbanja kosu, i suhu kožu (zbog štitnjače), kad dođe, javit ću kakva je. Ja nisam nikako mogla naći odgovarajući regenerator za svoju kosu, pa nadam se da ovaj će konačno biti ono što tražim.
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.01.2010., 21:18   #47
Quote:
Begemotica kaže: Pogledaj post
Ja sam jučer naručila Q10, ali ja imam suhu i bez farbanja kosu, i suhu kožu (zbog štitnjače), kad dođe, javit ću kakva je. Ja nisam nikako mogla naći odgovarajući regenerator za svoju kosu, pa nadam se da ovaj će konačno biti ono što tražim.
može....ja nikak da se odgegam do miramarske
mislim da ću ipak uzet repair rescue
mogli bi i neki reviews šampona pasti
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.01.2010., 19:46   #48
Quote:
larlar kaže: Pogledaj post
mogli bi i neki reviews šampona pasti
Ja ću stavit za sva 4 proizvoda (šampon, regeneratr, reg. u spreju i serum) čim mi stignu i kad ih isprobam. Inače imam tanku i finu kosu kojoj ne fali volumena, ali se zato masti ko blesava i perem je svaki dan. Nema pomoći.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.01.2010., 23:28   #49
kupila repair rescue u nekom salonu u vlaskoj i dobila q10 samponceke testere, prezadovoljna kosa mi je cista i mekana / inace mi je sklona nekom umjerenom mascenju pa mi je dobro pranje jako vazno, definitivno kupujem i sampon uskoro / eksperimentirala sam nedavno sa niveinim za ravnanje i mogu reci da je taj samp totalno silikonsko sranje
super su mi bc proizvodi jer dobro nahrane, bez da ostave onaj silikonski sugavi sloj po kosi
larlar is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 11:13   #50
jel probao tko piling za vlasište od bonacurea? ili šampon za masnu kosu?
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 16:29   #51
Dakle; nabavila sam Repair Rescue serum i regenerator, Moisture Kick regenerator u sprayu i Šampon Deep Cleansing.

Moisturekick je odličan, šprica se na ručnikom obrisanu kosu nakon pranja. Miriši odlično i kosa bude mekana i podatna.

Repair Rescue serum je dosta "ljepljiv" ali imam feeling da dobro zaštiti vrhove.

repair Rescue regenerator nije onako jako "klizav" i kad se stavi na kosu nakon pranja, ima se osjećaj da ga kosa upija, ne daje odmah dojam da je hrani. No nakon što se ispere vodom, kosa je jako mekana, i lako se raščešljava.

E sad; šampon Deep Cleansing je proziran i dosta koncentriran. Mala količina stvara dobru pjenu. Dobiva se osjećaj da zbilja skida sve sa glave od prljavštine, ostataka preparata za styling i što je najvažnije, neugodne mirise (npr. od cigareta ili hrane). Samo što meni nakon ispiranja kosa pod rukama ima "slamnati" osjećaj. No to riješim ovim proizvodima što sam navela prije.

Sve u svemu, ja sam zadovoljna, prvenstveno jer sam za ok novce dobila kvalitetne proizvode za njegu kose.

A moj problem masne kose ću morat riješit nekako drukčije očito.

Isto tako sam sigurna da ću "prave" rezultate vidjet tek nakon dužeg korištenja navedenih proizvoda.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.01.2010., 21:58   #52
Mislim da su za masnu kosu ipak najbolji preparati iz moisture kick linije (sampon, regenerator, maska). Oni samo daju puno hidratacije, a manje su hranjivi.
Repair rescue je za suhu, tretiranu kosu. Zato vjerojatno imas taj ljepljivi feeling.
__________________
Think positive...
frupy is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 08:15   #53
meni treba nešto za hidrataciju...mislila sam si kupiti taj šampon i piling za vlasište..jel imaju oni testere šampona negdje?
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 08:46   #54
Quote:
frupy kaže: Pogledaj post
Mislim da su za masnu kosu ipak najbolji preparati iz moisture kick linije (sampon, regenerator, maska). Oni samo daju puno hidratacije, a manje su hranjivi.
Repair rescue je za suhu, tretiranu kosu. Zato vjerojatno imas taj ljepljivi feeling.
Htjela sam ja uzet Moisture kick šampon, ali me strah da bi mi se mastila kosa. Ali vidim da ću morat jer mi se čini da je ovaj Deep Clean jako agresivan za moje vrhove.

Inače mi regeneratori i serumi ne utječu na mašćenje jer ih stavljam samo na vrhove.

jel imao tko Moisture kick šampon?
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 09:46   #55
Meni još uvijek nije došlo ono što sam naručila sa strawberryja, u mailu su napisali da se čeka cca 10 dana, a prošlo je već i 15...
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 09:48   #56
BTE, možda je netko imao slični problem, pa može nešto preporučiti: ja sam imala bujne kovrče, a sada mi kosa potpuno beživotno visi oko lica u rezancima. Što bi moglo pomoći da barem malko živne?
Begemotica is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 10:00   #57
Što bi taj piling za vlasište trebao točno raditi? Kako bi trebao utjecati na kosu?
blenta is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.01.2010., 10:10   #58
Quote:
blenta kaže: Pogledaj post
Što bi taj piling za vlasište trebao točno raditi? Kako bi trebao utjecati na kosu?
čisti tjeme od masnoće i ostalih nečistoća
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.01.2010., 18:23   #59
Moj problem je brzo maštenje, ali mislim da mi i drugi šamponi dobro očiste vlasište, samo što moram svaki dan prat.
Vespers is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.01.2010., 09:53   #60
Quote:
Vespers kaže: Pogledaj post
Moj problem je brzo maštenje, ali mislim da mi i drugi šamponi dobro očiste vlasište, samo što moram svaki dan prat.
i ja ti perem svaki dan, meni jedino što pomaže je orising. probaj s tim...skupo je, ali djelotvorno. imaš moj post na masnoj kosi o tome, baš nedavno sam ga linkala jednoj curi. btw, ja mislim da smo se mi upoznale na jednom okupljanju forumaša, nije mi se činilo da imaš problema s kosom
kokoshka is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:40.