Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 15.06.2016., 10:36   #121
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Zanima me može li se u natalnoj karti vidjeti išta što upućuje na to da će osoba u nekoj relativno ranijoj životnoj dobi ostati bez jednog roditelja ili pak oboje.


Dakle, smrt Ako se može, kako bi to išlo?
Ja imam klasican primjer -mjesec u škorpiji 8 kuca
nisam prakticki ni upoznala majku ...

Također cini mi se da bi saturn u 4 mogao stvarati probleme u obitelji ili smrt nekog od roditelja

Ovo za kuca koje prestavljaju roditelje ,kako ide kod osoba kod kojih je neki drugi clan obitelji više utjecao na njih od samih roditelja

Koliko sam skužila rodbina se opcenito gleda kroz 3 kucu,meni je sunce blizanac u trecoj kuci
Najviše je na mene utjecala vatrena blizanka tako da mi to ima logike (premda je sunce otac u horoskopu ,ali meni recimo je više saturn predstavnik nekakve ocinske figure jer sam rođena po noci )+
također mi je merkur u blizancima i venera rak u 4 kuci

10 kuca mi je u strijelcu i ovi merkur iz 4 radi opoziciju sa mc-om
__________________
And peace all around may be your fortune.
Ostat ćemo sami ti i ja u svijetu kome rod i ne treba

Zadnje uređivanje Nevera : 15.06.2016. at 11:09.
Nevera is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 13:47   #122
možda sam fulala temu... al mi se učinilo zanimljivim što sestra i ja imamo mjesec na IC, oba u vodi - njen u škorpionu ito na 29 stupnju na kraju 3. dok je moj u raku na početku 4.
jel zna netko to rastumačiti u relaciji: roditelji - mi (svaka u svojoj priči )
i mislim da mama ima mjesec u škorpionu a i tata bi mogao imati u ribama (al za njega nisam sigurna, možda je prebacilo u ovna)
leonidas27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.06.2016., 21:16   #123
Quote:
Nevera HC kaže: Pogledaj post
Ja imam klasican primjer -mjesec u škorpiji 8 kuca
nisam prakticki ni upoznala majku ...

Također cini mi se da bi saturn u 4 mogao stvarati probleme u obitelji ili smrt nekog od roditelja

Ovo za kuca koje prestavljaju roditelje ,kako ide kod osoba kod kojih je neki drugi clan obitelji više utjecao na njih od samih roditelja :mis li:

Koliko sam skužila rodbina se opcenito gleda kroz 3 kucu,meni je sunce blizanac u trecoj kuci
Najviše je na mene utjecala vatrena blizanka tako da mi to ima logike (premda je sunce otac u horoskopu ,ali meni recimo je više saturn predstavnik nekakve ocinske figure jer sam rođena po noci )+
također mi je merkur u blizancima i venera rak u 4 kuci

10 kuca mi je u strijelcu i ovi merkur iz 4 radi opoziciju sa mc-om :m isli:
I ja imam Mjesec u osmoj, ali je u Ovnu

Ako to ima veze s majkama onda mi to objašnjava moj divan odnos s mamom (Mjesec kvadrat Uran) Jako je netipičan, ali i divan. Volim je jako i ona mene, no ona to ne pokazuje baš na taj uobičajen majčinski način. Topla je i brižna osoba, ali neće to pokazivati kao što je to činio moj tata; on je meni nekako bio i majčinska i očinska figura. .kako da to objasnim Uglavnom, svoju mamu nikada nisam pretjerano doživljavala kao takvu, više kao prijateljicu koliko god to možda grozno zvučalo.

Ne znam to, ali meni je netko tko je, ovako, laik, ALI upućeniji laik davno rekao kako je moja baka (mama od mame) ta koja utječe na mene što je u svakom slučaju istina

E, sad, mene strašno zanima smrt tate. Kako se to ogleda u karti
Koliko vidim, Saturn mi nema veze s 4. kućom Sunce bi trebalo predstavljati oca, a meni je u 11. koja mislim da opet nema veze sa Saturnom


Ma nemam pojma, ali jako me zanima
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 09:49   #124
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Zanima me može li se u natalnoj karti vidjeti išta što upućuje na to da će osoba u nekoj relativno ranijoj životnoj dobi ostati bez jednog roditelja ili pak oboje.


Dakle, smrt Ako se može, kako bi to išlo?
Roditelji su važan dio svačijeg života i oni su generalno prikazani: Suncem, Saturnom, 10. poljem (otac), Mjesecom, 4. poljem (majka) dok je smrt u astrološkoj simbolici označena serijom 8. Npr. za oca, Sunce kvadrat Pluton, Saturn kvadrat Pluton, Sunce kvadrat vladar 8. polja, Saturn kvadrat vladar 8. polja, vladar 10. polja kvadrat Pluton, vladar 10. polja u kvadratu na vladara 8. polja...
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 11:45   #125
Ohhh, pa vidim.

Saturn kvadrat Pluton
Vladar 10. polja kvadrat Pluton



To je koliko se sjećam od aspekata svojih

Hvala ti

Ma ne, baš me interesiralo jer se u razmaku od par mjeseci isto dogodilo i dvijema prijateljicama koje su 29 i 30 godina i nekako smatram da je to još uvijek onaj period u kojem netko može reći da je rano ostao bez roditelja Pa smo puno razgovarale o tome i došle do zaključka (kako to filozofski zvuči ) da premda je svaka smrt roditelja teška ipak nije jednako kada to doživiš relativno mlad ili kada se to dogodi s, ne znam, 50
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 14:32   #126
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post
Ohhh, pa vidim.

Saturn kvadrat Pluton
Vladar 10. polja kvadrat Pluton



To je koliko se sjećam od aspekata svojih :
Imaš ti svašta:

- Saturn kvadrat Pluton, Saturn kvadrat vladar 8. polja, vladar 10. polja kvadrat Pluton, vladar 10. polja u kvadratu na vladara 8. polja...
Quote:
Hvala ti

Ma ne, baš me interesiralo jer se u razmaku od par mjeseci isto dogodilo i dvijema prijateljicama koje su 29 i 30 godina i nekako smatram da je to još uvijek onaj period u kojem netko može reći da je rano ostao bez roditelja Pa smo puno razgovarale o tome i došle do zaključka (kako to filozofski zvuči ) da premda je svaka smrt roditelja teška ipak nije jednako kada to doživiš relativno mlad ili kada se to dogodi s, ne znam, 50
Da, naravno da nije isto i to je taj utjecaj Saturna i načina koji nam je Saturn položen u natalnoj karti.

I ovo što si prethodno pisala, da ti je otac na žalost umro rano a bio i otac i majka se lijepo vidi kroz Sunce u raku čiji dispozitor je u 8. polju.
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 15:49   #127
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Imaš ti svašta:

- Saturn kvadrat Pluton, Saturn kvadrat vladar 8. polja, vladar 10. polja kvadrat Pluton, vladar 10. polja u kvadratu na vladara 8. polja...
Čitala sam jednu knjigu Sylvie Browne i veli da duša sama odabire polja u životu u kojima mora "odguliti" teži dio; nadam se da će ova moja biti manje ambiciozna prilikom sljedećeg odabira pa odabrati nešto mrvicu lakše na tom polju



Quote:
I ovo što si prethodno pisala, da ti je otac na žalost umro rano a bio i otac i majka se lijepo vidi kroz Sunce u raku čiji dispozitor je u 8. polju.
Haha, a tatica moj Ma dobro, smrt je prirodna i dogodila bi se kad tad, ali ono što mi daje baš lijep mir i snagu jest činjenica da smo mama, tata, brat i ja par dana prije njegove smrti bili zajedno i jako sam sretna radi toga kako se poklopilo. A i, mislim, netko čak i nije imao priliku imati tatu ili pak dobrog tatu, a mi smo imali tu sreću da to doživimo. Može se to i tako gledati.

Deda je umro pola godine prije tate, sjećam se da sam ga nazvala onako cmoljava pa je on na svoj simpatično flegmatičan način rekao da je okej da sam tužna, ali da ćemo svi jednog dana umrijeti jer je to tak' Takav je bio moj tata

Tako da sve ovo što tu odvojenost čini snošljivom jest njegov karakter, te neke vrijednosti koje je prenio na brata i mene, ali i ono što je meni strašno bitno, a to je predivno sjećanje na njega i voljenje od strane moje mame, bake i meni bitnih bliskih ljudi i kroz sve to >ne želim zvučati patetično haha< on živi s nama.

Koliko god suludo zvučalo čak sam i sretna da smo brat i ja djeca rastavljenih roditelja jer su nas svojim primjerom, rekla bih, naučili mnogo više o odnosima nego što bismo možda naučili da su ostali u braku. Nekada bih najradije vikala svima da vole i poštuju svoje roditelje jer zbilja nikada ne znaš kada ćeš ih posljednji puta vidjeti. I hvala ti puno na ovome, razveselilo me (mislim, znam da se to može vidjeti, ALI ja nisam znala da je kod mene tako) to što je u mojoj karti moj tata tako prikazan


Dakle, koliko god ti aspekti bili izazovni, sretna sam jer nije sve tako crno! :')
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 22:38   #128
Quote:
Depeche E. kaže: Pogledaj post

A i, mislim, netko čak i nije imao priliku imati tatu ili pak dobrog tatu, a mi smo imali tu sreću da to doživimo. Može se to i tako gledati.
Apsolutno to trebaš tako gledati, jer ono što ti je tata pružio i tako ostaje zauvijek s tobom, dio tebe, tvog karaktera i tvojih vlastitih vrijednosti. To ti ne može nitko uzeti i koliko god banalno zvučalo -tvoj tata i dalje živi s tobom i u tebi.

A neka ti utjeha bude i to što si se imala na neki način vremena oprostiti s njim, popričati s njim i čuti ono što je bila njegova poruka tebi: da ćemo svi otići i da je u redu da to odtuguješ, ali i sagledaš tako kako ti je baš očinski i jednostavno ali mudro poručio, pokušavajući te poštediti suvišnih trauma i patnje.

Nego, ako govorimo o onome što opisuje roditelje u natalnoj karti, uočila sam da kvadraturu Marsa i Saturna u natalnoj karti često imaju ljudi kojima su roditelji rastavljeni, ali koji su imali baš težak odnos s ocem ili je baš otac u toj nekakvoj razorenoj slici obitelji imao neku signifikantnu ulogu (ugl. lošu ili tešku). To ujedno predstavlja i težak odnos s ocem. Pogotovo ako još zahvaća onu simboliku kuća/vladara koje je Fish gore navela (10.k.).
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.06.2016., 23:00   #129
Najgori odnos s ocem koji mi je poznat, gdje i policija intervenira, je Sunce u Ovnu0Merkur, ima dva aspekta izvan znaka.

Trigon s Neptunom (alkoholičar je) dakle, taj trigon djeluje prije kao kvadrat, i kvadrat s Ma u znacima sekstila, koji očito ipak djeluje kao kvadrat (agresivan je)
a Ma otišao u 8. kuću (poznat po raznim seksualnim perverzijama)
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 00:32   #130
Zanima me i važnost konjukcija Sjevernog mjesečevog čvora s osobnim planetama u sinastriji, npr. s roditeljima, kad smo već na ovoj temi.

Ima li to nekog većeg značaja, možda nekog jačeg "karmičkog" značaja (iako nisam naročito u tom filmu, ali eto imam neki dojam da bi to u primjerima koje sam pronašla u mojoj obitelji trebalo imati neku važnost)? Tražila sam dosta po internetu o tome, ali tumačenja su vrlo rijetka i oskudna, pa mogu reći i loša, i nisam to uspjela posebno rasvijetliti.

Ja npr. u sinastriji s majkom imam: moj SMČ u konjukciji s njenim Suncem, a njen SMČ u konjukciji s mojom Venerom. Konjukcije su egzaktne, na istom stupnju.

U sinastriji s ocem orbis konjukcije mog SMČ i njegove Venere je 6 stupnjeva, pa mislim da se to više ne računa. Isto tako njegov SMČ u konjukciji na moj Merkur, također orbis 6 stupnjeva, pa mislim da ne treba uzimati u obzir?

Ujedno, iako je ovdje tema o roditeljima, pitat ću i za djeda i baku ovdje, jer su imali jako veliku ulogu u mom odgoju, a i živjeli smo dugo zajedno.
Posebno djed je odigrao izuzetno značajnu ulogu u mom životu i bili smo jako povezani, rekla bih - nekim posebnim nitima:
moj SMČ je u konjukciji s njegovim Chironom (imam nekih indicija da je Chiron možda igrao dosta važnu ulogu u njegovoj natalnoj karti, ali to je druga, i duga, priča).
Ima li netko pojma što bi to moglo značiti i kako bi se moglo tumačiti? Konjukcija je također egzaktna, na istom stupnju.

Nadalje, SMČ moje bake u konjukciji na moj Saturn (također egzaktnoj, na istom stupnju).

I da pitam za roditelje, što se tiče njihove sinastrije: SMČ mog tate u egzaktnoj konjukciji na Mars moje mame (također na istom stupnju) i u kvadraturi na njeno Sunce.


Jesu li te konjukcije sa SMČ (i Chironom) u sinastriji nešto manje-više nebitno ili imaju neki veći značaj?
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.06.2016., 11:33   #131
sunce kvadrat vladar 8. polja

vladar 4. polja kvadrat Saturn

Vladar 10.polja hvadrat vladar 8.polja

Ostala bez oca sa 16, mislim da se još nisam oporavila

a za mamu, i ona je krhka.
Maddie is offline  
Odgovori s citatom
Old 25.06.2016., 14:42   #132
Jednu stvar apropo roditelja i karme sam primjetio kod svoje rodbine , neznam jel to opć.tako to da često djeca imaju mjesečev čvor suprotan jednom od roditelja, il samo slučajno kod mene..
pošto se za južni čvor smatra da je to ostavština preth. života, u biti je dijete , koje ima čvor na tom mjestu onda vibracija roditeljeve preth. inkarnacije, skoro kao nekakva kazna, tipa - "eto vidiš kakav si bio, sad trpi ostatak života sebe iz preth.života"...
Čudno je i to da i dijete u biti po tome isto tako ima roditelja koji je njegova slika iz preth. života (jer isto je suprotnog čvora) - kao da su oba na karmičkoj kazni..

To je doduše sam moja teorija (zavjere) ...
pussyenvy is offline  
Odgovori s citatom
Old 26.06.2016., 19:05   #133
Quote:
Lily_ kaže: Pogledaj post
Apsolutno to trebaš tako gledati, jer ono što ti je tata pružio i tako ostaje zauvijek s tobom, dio tebe, tvog karaktera i tvojih vlastitih vrijednosti. To ti ne može nitko uzeti i koliko god banalno zvučalo -tvoj tata i dalje živi s tobom i u tebi. :gr li:

A neka ti utjeha bude i to što si se imala na neki način vremena oprostiti s njim, popričati s njim i čuti ono što je bila njegova poruka tebi: da ćemo svi otići i da je u redu da to odtuguješ, ali i sagledaš tako kako ti je baš očinski i jednostavno ali mudro poručio, pokušavajući te poštediti suvišnih trauma i patnje.

Nego, ako govorimo o onome što opisuje roditelje u natalnoj karti, uočila sam da kvadraturu Marsa i Saturna u natalnoj karti često imaju ljudi kojima su roditelji rastavljeni, ali koji su imali baš težak odnos s ocem ili je baš otac u toj nekakvoj razorenoj slici obitelji imao neku signifikantnu ulogu (ugl. lošu ili tešku). To ujedno predstavlja i težak odnos s ocem. Pogotovo ako još zahvaća onu simboliku kuća/vladara koje je Fish gore navela (10.k.).
Hvala ti

Ja u velikoj mjeri smatram da je jedan od razloga zbog kojih se ovako dobro nosim s tatinom smrću način na koji je on umro. Znam koliko uvrnuto zvuči , no moj tata bio je veoma pozitivna i srdačna osoba. I zapravo mi je nevjerojatno razmišljati o tim njegovim posljednjim trenucima u kojima je u tri predivne riječi sažeo čitav svoj karakter i ljubav prema nama te mom bratu i meni dao nešto neopisivo lijepo što nosimo sa sobom. Brat je bio s njime i zadnje što mu je rekao bilo je "Ništa ne brini" Nakon što sam čula što je bilo pitala sam brata je li tata išta rekao i čula te riječi; evo, zbilja ne znam opisati, ALI u tom trenutku znala sam da ću ja tetovirati te riječi.

I jesam

Uvijek sam voljela gledati one Miami/LA Ink gdje su ljudi tetovirali nešto što ih je vezalo za voljenu osobu koje više nema. Gledala sam te priče i, da, bilo je to lijepo, no dok se takvo što ne dogodi zbilja ne možeš predočiti tu snagu koju ta naizgled obična tetovaža ima. Bar je meni tako i sretna sam zbog toga. Jako. Možda umišljam , ali volim misliti kako noseći te njegove divne riječi na sebi imam dio njega i njegove hrabrosti. Tetovirala sam ih na rebra jer sam željela da to ima simboliku tatine i moje povezanosti, a znaš kada vrtiš klince da ih uvijek držiš tamo, on me naučio plivati, uvijek me tu škakljao jer sam škaljiva i tak Baš bih od srca svima koji vole tetovaže predložila da probaju to jer je predivno. Frendica je također napravila isto i veli kako ne može vjerovati koliko ta simbolika znači, tj. koliko joj je lakše nositi se s tatinom smrću.


Opet sam se raspisala, pardon Maddie, žao mi je Odoh gledati bratovu kartu
Depeche E. is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 12:30   #134
Znam više muških osoba koje imaju problematičan odnos s majkom, a pritom neki imaju sasvim lijep Mjesec.
I upravo u tome i je problem.

Kod Mjeseca u Biku 0 Jupiter trigon Neptun, osoba ide godinama na psihoterapiju, jer ga majka tretira kao debila, kako bi se mogla brinuti o njemu.

Drugi stvarno ima krš od Mjeseca. U Raku, a kvadrat Mars i Pluton. Taj je prijavio majku zbog obiteljskog nasilja. Da, ona se fizički obračunava.
AceOfCups is offline  
Odgovori s citatom
Old 11.12.2016., 18:20   #135
Moj brat ima Mjesec u Raku, Mjesec mu je u trigonu s Uranom i kvadratu s Plutonom. Mama mu je povremeno više prijateljica nego ja, a s druge strane ona sa svojom dominacijom ga isto baš muči.Mjesec u aspektu s Plutonom imao je moj otac, ima ga moj brat, i ja.Obiteljska karma kroz oca.Otac i brat imaju kvadrat Pluton, a ja konjukciju.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 02:11   #136
Quote:
Fish 1968 kaže: Pogledaj post
Eh...dodirnula si jedno pitanje, pitanja polja roditelja, pitanje oko kojeg mišljenja astrologa nisu jednoznačna. Postoji određeni broj autora koji smatraju da je otac predstavljen 10. poljem u muškoj karti, a 4. poljem u žemskoj karti, a postoje i oni koji smatraju suprotno, a ima i onih koji gledaju isto za oba pola (4. polje majka, a 10. otac). Da bi bili sigurniji da li deseta kuća predstavlja oca ili majku gleda se znak u kojem se npr. 10. polje nalazi, te da li postoji planeta unutar 10. polja i kojem polaritetu pripada (negativnom, pasivnom, ženskom ili pozitivnom, aktivnom, muškom).

Moje iskustvo je da najčešće 4. polje predstavlja majku, a 10. oca - općenito. Također gledam Sunčani znak roditelja jer ponekad roditeljski par "zamjeni pol" (u samom tom njihovom odnosu je majka "muško i aktivno", a otac "žemsko i pasivno"). Ovo pitanje, pitanje "roditeljstva u natalnoj karti" će u budućnosti biti još teže za određivanje budući da žemski i muški princip postaju sve više "unisex".

No...os 4. polje – 10. polje općenito opisuje naše roditelje. Dobar odnos između Sunca (otac) i Mjeseca (majka) govori o tome da osoba u sebi nosi bazični sklad između osnovnog muškog i žemskog principa (osnovnih suprotnosti od kojih smo nastali).
U mom slucaju 10. je majka a 4. otac, i to 100% jer mi vladar 4. sjedi u 1. a s ocem imam velike probleme i jako mi utjece na razvoj licnosti, velika tezina je prisutna (Saturn). Jos opozicije na Sunce i Merkur na 7. - pokusava mi napraviti probleme u braku.
10. mi je u Raku. Razvila sam i karijeru koja je upravo ono sto moja majka nije iz sebe mogla izraziti. Moja mama (iako zracni znak kao i otac) imala je rakovske odlike u majcinskoj ulozi iako kao Vodenjak uvijek malo distancirana.. ulogu majke izvrsavala je besprijekorno i po knjizi.
Mjesec i Sunce mi se ne dodiruju uopce. Kao zapravo ni odnos mojih. Ni medju njima niti u meni.

Inace veci bi naglasak mozda stavila na Saturna nego na So kad se radi o ocu.
Tocnije kod djevojaka je otac So ali kad se udaju muz postaje So a otac Sa.

Kod mene je So u 7. Polju 180 sa Sa u 1.
Muz je Lav. Dosta je sukoba na relaciji otac vs moj brak i to na nacin da se udara po meni i preko mene. (1. polje)






Poslano sa mog SM-G930F koristeći Tapatalk
TincH is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.01.2017., 11:40   #137
Moj otac je predstavljen Uranom u 4. natalnom polju.Sunce u Vodenjaku mi je u 8. polju.Relativno rano sam ostala bez oca.U natalu imam separacijski aspekt Sunce kvadrat Saturn.Otac mi je umro u Saturnovom povratku i tako se brzo odradilo sto se karmički moralo, potpomognuto konjukcijom tranzitnog Urana na natalno Sunce,a tranzitni Pluton imao je konjukciju na natalni Mars.

Otac je je u trenutku smrti imao konjukciju tranzitnog Plutona na natalno Sunce i Mars.

Moj brat je kad je otac umro imao tranzit Plutona opozicija natalno Sunce.

Moja majka je u solaru te godine imala konjukciju Mjesec/Pluton.

Vjerojatno zbog genetskog prijenosa aspekta Mjesec/Pluton, svi smo reagirali na tranzit Plutona.
Blackorwhite is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 13:21   #138
Nije bas ot, ali da ne otvaram novu temu postavit cu pitanje ovdje. Nadam se da je u redu.

Dakle, gdje u svojoj karti gledam necake?

Padaju mi na pamet dvije opcije:
1. Ako svoju sestru racicu gledam u trecoj kuci, jel bi oni bili vezani nekako s tom trecom ili vladarom trece (koji je?) ili bi bili u petoj, kao njezini potomci?
2. Nemam svoje djece, ali ih volim kao vlastite i bliski smo... pa bi mozda bili vezani uz 11. kucu, kao kucu potomstva?

Vjerojatno je nesto trece tocan odgovor, intuicija mi potpuno zakazuje zadnjih dana. Ako netko zeli pogledati kartu, na temi s kartama je.
__________________
otpis
peronja is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2017., 14:52   #139
Quote:
peronja kaže: Pogledaj post
Nije bas ot, ali da ne otvaram novu temu postavit cu pitanje ovdje. Nadam se da je u redu.

Dakle, gdje u svojoj karti gledam necake?

Padaju mi na pamet dvije opcije:
1. Ako svoju sestru racicu gledam u trecoj kuci, jel bi oni bili vezani nekako s tom trecom ili vladarom trece (koji je?) ili bi bili u petoj, kao njezini potomci?
2. Nemam svoje djece, ali ih volim kao vlastite i bliski smo... pa bi mozda bili vezani uz 11. kucu, kao kucu potomstva?

Vjerojatno je nesto trece tocan odgovor, intuicija mi potpuno zakazuje zadnjih dana. Ako netko zeli pogledati kartu, na temi s kartama je.
Rođake gledaš kroz seriju 3.

Derivatno (čitaj kao nadopunu tumačenju) sestrinu djecu gledamo kroz 7. polje jer je ono 5. polje (djeca) od 3. polja (od sestre).
Fish 1968 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2017., 15:42   #140
Nastavljam se s teme o natalnim kartama političara, gdje sam upravo naučila da Mjesec generalno može opisivati oba roditelja, a ne samo majku, odn. neku 'vibru' koju dobivamo od roditelja, ono što smo upili od i iz roditeljskog doma na nesvjesnoj razini.

Tamo su spomenute i bake po oba roditelja (7. kuća i/ili njen vladar predstavlja i baku po majčinoj strani, a 1. kuća baku po ocu).

Shodno tome, deseto polje od desetog, dakle 7. kuća - djed po ocu,
deseto polje od četvrtog, dakle 1. kuća - djed po majci.

Moram reći da mi se za obje bake i djeda po maminoj strani sve jako dobro uklapa, za djeda po ocu - 7. kuća, hm, možda bi objašnjenje bilo malo netegnuto... No, imamo izuzetno povezujuće međusobne aspekte u sinastriji pa možda to bolje objašnjava naš jako blizak odnos i veliku međusobnu ljubav i naklonjenost, nego što bi bilo da gledam po 7. kući.
__________________
Riječi koje govoriš postaju kuća u kojoj živiš.
Lily_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:55.