Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 04.04.2004., 23:13   #41
Re: Prozirne lanene hlace-sto ispod?

uredna frizurica i čvrsta guza. foolproof.

Slafk0 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 12:14   #42
noemi, previše komliciraš...

kad ideš u dućan, trebaš obavezno pogledati robu na danjem svjetlu prije nego ju odlučiš kupiti...

a uz te hlace obuci lijepo niske bokse, bijele, boje kože, bež...nikako tamne...

i bit će super...meni je to jako lijepo...tange na lanene hlace mi nikako ne pašu, pogotovo na bijele...još kad se onako uvuku u guzu od sjedenja

a moraš razumijeti i prodavačice...nisu lude da ti zamijene komad gaze koji košta 400 kuna, kad su ga konačno uspijele nekome prodati
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 12:28   #43
Kako da pogledam hlace na danjem svjetlu ako je ducan na 2 katu robne kuce?
A mogu ih iznest iz ducana samo ako ih kupim???!!!

Najbolje da ne komplicicram,nego da fino pozdravim 400 kuna i stavim hlace na dno ormara.

U krjanjoj liniji da hlace i jesu ok nepojmljivo mi je da je kod nas teze vratiti kupljenu robu u ducanu,i to nutar 24 sata,nego dobiti razvod od pape.
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 12:59   #44
Imam jednu ljetnu haljinicu od bijelog lana, neodoljiva je, ukoso dolje odrezana, neobrađenih rubova, s kožnom trakicom kao vezanje na prsima (imala sam je na onom avataru od prije).
I ja sam se malo začudila kada sam doma primijetila da je - prilično prozirna.

Nosim ispod nje najmanje tange, vjerujte mi, stvarno se najmanje primijete.
__________________
Pinta. Nina. Santa Maria. (Into eternity)
maristella69 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 13:02   #45
koliko ja znam , dućani nikada ne vraćaju novac, nego možeš zamijeniti za nešto drugo...

možda se to vani i radi, ali kod nas ne...

i to se zna...

sad znam kako ti dućani uspiju prodat obične lanene hlace za 50 eura

nemoj brinuti, nego obuci s onim gacicama koje smo ti predlozile, i vidjet ces da ce sve biti super

a drugi puta kad poželiš lanene hlace, kupi lana za 60 kn i odi krojacici...za 150 kn ce ti sašiti što želiš...a za ostalih 200 kuna kupi nešto drugo
Clea is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 13:15   #46
Quote:
Noemi kaže:
Kako da pogledam hlace na danjem svjetlu ako je ducan na 2 katu robne kuce?
A mogu ih iznest iz ducana samo ako ih kupim???!!!

Najbolje da ne komplicicram,nego da fino pozdravim 400 kuna i stavim hlace na dno ormara.

U krjanjoj liniji da hlace i jesu ok nepojmljivo mi je da je kod nas teze vratiti kupljenu robu u ducanu,i to nutar 24 sata,nego dobiti razvod od pape.
ja te definitivno podržavam!

ako sada već nisi zadovoljna s hlačama, i ako kupiš odgovarajuće gaćice uz njih, kupnja ti se neće isplatiti jer ćeš ih sigurno obući samo par puta.
Ja da sam na tvom mjestu, ako mi već neće vratit lovu, zamjenila bi ih za nešto drugo, pa makar i pamučne majice, jer one uvijek trebaj.


Jolly is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 14:59   #47
mislim da kod Noemi sad više nije ni toliko problem u gaćicama ispod hlača i njihovoj prozirnosti već o principu! Noemi, go for it! Da si htjela 2 pamučne majce kupila bi 2 pamučne majce, a ne hlače ne???

Inače, da odgovorim na pitanje iz topika - ispod bijelog prozirnog ide veš boje kože...nikako bijeli, čak ni tange, čak ni najmanje! IMHO!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 20:48   #48
Quote:
goldberry kaže:
mislim da kod Noemi sad više nije ni toliko problem u gaćicama ispod hlača i njihovoj prozirnosti već o principu! Noemi, go for it! Da si htjela 2 pamučne majce kupila bi 2 pamučne majce, a ne hlače ne???

PA u bit imas pravo.I bas sam se zainatila
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 21:03   #49
Quote:
Clea kaže:
koliko ja znam , dućani nikada ne vraćaju novac, nego možeš zamijeniti za nešto drugo...

možda se to vani i radi, ali kod nas ne...

i to se zna...
kako se zna kad sam ja osobno mušterijama vraćala novac (gotovinu), stornirala slipove i vraćala čekove??? i čak sam nekim mušterijama vraćala gotovinu, za robu koja je kupljena na 6 rata i nije više bilo moguće stornirati karticu (iako to zakonski NISAM dužna, pošto taj novac ja još nemam, pa sam im mogla reć da dolaze svaki mjesec po svoju ratu ili za 6 mjeseci po cjelokupan iznos) ?????!!!!

noemi lijepo nazovi tržnu i oni će ti objasnit proceduru. čovječe, to je 400 kn!!!! i jedan tel. poziv! pa nećeš valjda da te 2 prodavačice preveslaju za 400 kn.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 21:39   #50
Quote:
PrittPen kaže:
kako se zna kad sam ja osobno mušterijama vraćala novac (gotovinu), stornirala slipove i vraćala čekove??? i čak sam nekim mušterijama vraćala gotovinu, za robu koja je kupljena na 6 rata i nije više bilo moguće stornirati karticu (iako to zakonski NISAM dužna, pošto taj novac ja još nemam, pa sam im mogla reć da dolaze svaki mjesec po svoju ratu ili za 6 mjeseci po cjelokupan iznos) ?????!!!!

noemi lijepo nazovi tržnu i oni će ti objasnit proceduru. čovječe, to je 400 kn!!!! i jedan tel. poziv! pa nećeš valjda da te 2 prodavačice preveslaju za 400 kn.
ma di ti radis???
mislim ja sam par puta vracala robu i ako sam uzela jeftiniju stvar onda mi nebi vratili lovu. npr 50 kuna, nema sanse da vrate. to se bas sjecam bilo je u benettona.
a u miss selfridga jedamput mi je ostalo 10 kuna viska pa sam morala nadodati jos 20 i kupiti carape jer one nesmiju imat visak u kasi tako su mi bar rekle
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 21:44   #51
Quote:
piccola kaže:
ma di ti radis???
mislim ja sam par puta vracala robu i ako sam uzela jeftiniju stvar onda mi nebi vratili lovu. npr 50 kuna, nema sanse da vrate. to se bas sjecam bilo je u benettona.
a u miss selfridga jedamput mi je ostalo 10 kuna viska pa sam morala nadodati jos 20 i kupiti carape jer one nesmiju imat visak u kasi tako su mi bar rekle
molim?!?!?!?

cure, to je sve NEZAKONITO, ilegalno ili kako već hoćete. to je i po starom zakonu bilo nezakonito, a sad je izglasan novi zakon o zaštiti potrošaća, koji je puno rigorozniji. radim u trgovini cipela moje mame. i imamo osobu koja se bavi marketingom i kojoj je posao da sve prodavačice znaju zakonske propise koje se tiću nas.

a o magmi i customer service-u neću ni govorit. dovoljno mi je reć da mi svo osoblje radi na minimalcu, tj. 1800 kn, koliko ja znam. užas. najpokvarenija kapitalistička tvrtka ikad. neću ni govorit, da su toliko škrti da ni kvalitetnije vrečice od onih s placa ne mogu napravit, a kamoli o tome da npr. magma kao jedna od najvećih firmi u hrv. ne sponzorira gotovo NIŠTA šta je sramota.. da mogu doveli bi kineze u hrv. i plaćali ih 10$ mjesećno čisto da si smanje troškove.
__________________
Plastic Jesus shelters me - for His head comes off, you see. He's hollow, and I use Him for a flask.
Plastic Jesus, plastic Jesus, riding on the dashboard of my car... Plastic Jesus is a holy bar!
PrittPen is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.04.2004., 22:03   #52
a moze to sve biti ali sto cu ja kad meni zena kaze curo ja ti ne mogu vratiti 50 kuna , moj sef to neda bla bla i to u benettona.
pa neda mi se tamo s njom natezati pa sam pustila .,
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 11:42   #53
Quote:
piccola kaže:
pa neda mi se tamo s njom natezati pa sam pustila .,
eto!
I većini nas se neda i zato prolaze s tim što rade!!!

Pa se treba boriti za zakonom ostvarena prava!
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 11:45   #54
Ma da. Prodavačice su u mjestu gdje ja živim općenito užasne. Ja znam da nisu zadovoljne plaćom ali svejedno ne bi trebale biti tako neljubazne. Ja sam htjela nedavno vratiti jedne cipele s obzirom da je ček bio odgođen ali ona je rekla da ne može da je ček odnesen. Naravno nije mi se dalo s njom natezati i uzela neku torbu koja mi se uopće nije svidjela i dala sam je mami.
A prodavačice u sisley i beneton to je posebna priča. I da, isto i u wit-boya.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 11:52   #55
Pisale smo u isto vrijeme Mislila sam da će mi post ići iza piccole. Mislim svejedno da se kod nas nema smisla natezati jer onda ispadaš ko neki bjednik. Ono da se može vratiti više čekova ne mogu ni zamislit. Nedavno kad sam kupovala u jednom dućanu pitala sam da li imaju broj kojeg nije bilo. Rekle su da nema. ONda se stvorila šefica i donila upravo taj broj iz skladišta. Eto samo još jedan primjer naših prodavačica.
anya is offline  
Odgovori s citatom
Old 06.04.2004., 23:21   #56
ja dodem proslo ljeto u benettona kupit traper suknjicu, i pitam manji broj a oni da nemaju da je to zadnja suknjica. i tako ja kupim stvarno mi se svidala, morala sam je malo suziti al eto.
dodem sutra s prijateljicom a ono tamo 10 takvih suknjica. imali su to oni i prije samo im se nije dalo do skladista, poludila sam bila
piccola is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 21:17   #57
Ukratko, je l' se tebi te hlace svidaju jos uvjek ili ne?
Ako da kako bi bilo da probas sa boy-shorts boje koze , breskve stogod ili ako ti vise pase tange tim vise sto rece da ti je pozadina u dobrom stanju.
I sve to fino nadopuni sa bijelom lanenom kosuljom koja ce ti sezati preko guza tako da sto god da nosis ispod hlaca nece imati veze - losa strana je sto ces morati potrositi solda ali bozemoj, imaces dobar ljetni komplet.
Ako ne - well. you have to fight for your right - kako rece prijatelj Marley
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 12.04.2004., 21:24   #58
PrittPen - da je vise takvih kao ti
__________________
...and in the end the love you take is equal to the love you make..
ah...
diadora is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.04.2004., 11:37   #59
i, Noemi, što je bilo na kraju?
__________________
mogli bismo
Lali Puna is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2004., 20:08   #60
Josh nista Jedino da sam se ja malo ohladila.
Zvala me teta iz reklamacija i rekla da mogu zamijeniti u prosli petak kada im stize nova roba za nesto drugo,a ako bas nista ne nadjem da ce onda vidjeti sto moze napraviti.
Bila sam danas u ducanu i nisu dobili jos nove stvari...Trebali bi sutra ili tek prekosutra
Pa se javim
Noemi is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:25.