Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Medicinski potpomognuta oplodnja

Medicinski potpomognuta oplodnja Želimo, nadamo se, vjerujemo

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 13.05.2010., 16:02   #201
koliko znam ... ministar ni itko iz njegovog resora se nije očitovao na naše mejlove koje smo slale. A evidentirano ih je oko 200.
Neki su dobili odgovor u vidu poziva na sastanak al tih se može na prste jedne ruke nabrojati.
Meni su se pismeno očitovali samo iu ureda Kosorice i to službenom formulacijom koju su uglavnom dobili svi koji su ju stavljali u copy.

Od Milinovića ništa .... niti slova niti razglednice
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 16:05   #202
stvarno ne znam kako ste slale te mejlove, ali- činilo mi se da najbolje reagiraju baš kad prime osobni mejl imenom i prezimenom potpisan-na taj i taj kabinet..
ne znam jel slučajnost ili ne, al- eto to je moje iskustvo..
još ako malo i zaprijetite...
extreme is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 16:11   #203
ja sam slala na službeni ministrov mejl ...
naslovljeno na njega sa dodatkom ostalih ( mediji i kosorica i ini) u kopiju, potpisala sam se punim imenom i prezimenom.
Koliko sam vidjela i ostale cure su tako slale.
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 16:38   #204
Quote:
rokas kaže: Pogledaj post
Podržavam akciju 100% i pisat ću po jajima...... Ali kako sam se jučer čula s tom njegovom tajnicom, ona kaže da se jajašca ne bacaju da ih treba zamrznuti... Znači na to " ministre moja jajašca nisu za bacanje" on bi nam ladno mogao odgovoriti da ih bacati ne moramo nego da ih zamrzavamo
Da, ali ne zamrzavaju ih sve klinike, a ni svi doktori ....
A koliko ih je bezuspjesno odmrznuto.... tj baceno....
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 16:55   #205
Quote:
rokas kaže: Pogledaj post
I ja jedino da mi zamrznu zametke prelazim, ali to neće.. Rekla mi je da će mi se Milinović javiti osobno.. Sad vidjet ćemo, naravno da vam javim. Rekla sam ja njoj da me ne mogu odgovoriti od inozemstva, da sam premlada da bi me ovdje netko zezao...... Javljam vam sve ....
Ma meni je to čista glupost!
Kao i ono kad je kao kod njega bilo nekoliko parova koji su planirali MPO u inozemstvu, nakon razgovora s njim su ostali u hrvatskim bolnicama.
Pa vjerojatno je ponudio da će sve srediti da ide brže, da se ne čekaju lijekovi ni doktori.

Pa ne treba nama to, trebaju nam jednake šanse za sve. Inače nikad nećemo izaći iz začaranog kruga protekcija, veza i korupcije.

Mislim, razumijem, kad ti se pruži prilika da ti ministar pomogne, nećeš je tako lako odbaciti, ali...
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 17:04   #206
Quote:
cranky kaže: Pogledaj post
Da, ali ne zamrzavaju ih sve klinike, a ni svi doktori ....
A koliko ih je bezuspjesno odmrznuto.... tj baceno....
Slažem se... U zadnjem postupku sam dobila 12 stanica, gdje je onih preostalih 9 nego u smeću?! Sramota! Koliko znam u Osijeku nemamo taj uređaj ..

Newbiee slažem se i s tobom... Vidiš što je ponuđeno meni. Veze, mito i korupcija je naziv za lijepu našu...
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 17:19   #207
Quote:
rokas kaže: Pogledaj post
Slažem se... U zadnjem postupku sam dobila 12 stanica, gdje je onih preostalih 9 nego u smeću?! Sramota! Koliko znam u Osijeku nemamo taj uređaj ..

Newbiee slažem se i s tobom... Vidiš što je ponuđeno meni. Veze, mito i korupcija je naziv za lijepu našu...
Da, ja nisam čula da kod nas rokas išta zamrzavaju.

A za veze.... pa na kraju svi popustimo. Sve si misliš, svi se guraju, pa ću i ja.
Ali to nas neće nigdje odvesti.

Pazi da te ministar ne pozove, pa da te šeta ispred kamera kao svoj primjerak.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 18:12   #208
Jučer sam si sve posložila u glavi, naravno da ne mislim okolo hodatikao njegov trofej ili ne znam ti ja što... Jako dobro znam kolikima je naštetio tako da me na svoju stranu neće dobit definitivno... Ako mi želi pomoći u redu, ali ja nisam jedina pisala mail... Zašto i ostale nije zvao da im pomogne? Nitko mi nije spominjao nikakav sastanak s njim, samo da će me progurati do dr. L ili Š... Da, ja sam napisal ime, prezime, adresu, mob i kućni telefon ....

Taj uređaj za zamrzavanje jajnih stanica je isti uređaj kao za zamrzavanje zametaka, a Osijek to nema ..... Hm, trebale bi napraviti neki humanitarni koncert za naš odjel ginekologije.... Nemaju ni poštene igle Ja ću pjevati .....
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 13.05.2010., 21:50   #209
Ja sam spremna za sutra
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 07:22   #210
Quote:
rokas kaže: Pogledaj post

Taj uređaj za zamrzavanje jajnih stanica je isti uređaj kao za zamrzavanje zametaka, a Osijek to nema ..... Hm, trebale bi napraviti neki humanitarni koncert za naš odjel ginekologije.... Nemaju ni poštene igle Ja ću pjevati .....
Jesi sigurna da se želiš upuštati u tu avanturu?!

Ma ti si pametna cura, kako god odlučiš, vezano za ministra, znam da nećeš fulati.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 13:36   #211
http://www.vecernji.hr/vijesti/prosv...-clanak-140506
cranky is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 13:38   #212
cranky baš gledam .... bravo cure
__________________
All I ever wanted, all I ever needed, is here in my arms.
sly47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 14:21   #213
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 15:31   #214
http://www.novilist.hr/Vijesti/Novos...ajuci-rez.aspx

A evo i prvih "bisera" s famoznog Kongresa.
Newbiee is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 17:41   #215
Prva dva jajca polozena na oltar borbe protiv trenutnog zakona o MPO
__________________
Moj Zmajek je MPO beba :)

#nemrem
Francesca is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 18:45   #216


nisam mama i ne planiram djecu, ali...
meni jedna od najdražih osoba u životu bori se s neplodnošću, i vama i njoj od srca želim da što prije zagrlite svoje bebače



svoje jajčeko ostavila sam u zapuštenoj fontani na vrtićkoj olimpijadi
__________________
Dead and Gone!
jahorinka is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 18:50   #217
jahorinka, hvala....
tartaruga is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 19:38   #218
Jao ne mogu vjerovati da su izjavili da je bolje stanje sada po novome ......... Kakav je to krelac... Ali ima on dvije kćeri, sve se vraća, sve se plaća
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 19:47   #219
Quote:
rokas kaže: Pogledaj post
Jao ne mogu vjerovati da su izjavili da je bolje stanje sada po novome ......... Kakav je to krelac... Ali ima on dvije kćeri, sve se vraća, sve se plaća
njegove kceri u slucaju potrebe MPO nece cekati kao ostale zene u Hrvatskoj i nece prolaziti psihloloska testiranja i sl gadarije...
__________________
baby burza
lunalu is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.05.2010., 20:12   #220
Quote:
lunalu kaže: Pogledaj post
njegove kceri u slucaju potrebe MPO nece cekati kao ostale zene u Hrvatskoj i nece prolaziti psihloloska testiranja i sl gadarije...
Da, strašno.... Tatica će povući veze.... Joj strašno, plače mi se

Rekao je da je sada bolje, ali s više ciklusa i manje embriotransfera... A prije je bilo manje ciklusa i više embriotransfera... Ko je ovdje lud?! Kako je onda bolje ?!
__________________
:) sretna :)
rokas is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:14.