Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 21.02.2003., 03:44   #1
Elle

Zhene, citate li Elle? Ciljam na ovo hrvatsko izdanje...ulovila sam se da sam kupila kojih tri broja (, nda, svako ima svoje razloge! ), pa me to malo zabezeknulo...iskreno, nije zbog clanaka ili intevjua, daleko od toga. Iskljucivo sam se orijentirala na slikice. ozbach.
No, sto htjedoh pitati? Citkarala sam tu i tamo i taj Cosmo i nisam mogla a da ne primjetim kako se on u potpunosti izlizao i postao casopis za glupe zene (ovo mogu argumentirat i to dobro ako nekog zanima!!!!!), pa me zanima kakav ce profil clanaka biti i u Elle za kojih par mjeseci izlazenja...dakako, sve zato da bude prilagodjeno hr. trzistu...ne kazem da su zene ovdje glupe....doduse....

Da, zao mi je sto sam ga ignorirala prije (original, talijanski, idr) pa me cisto zanima ako netko ima visegodisnjih bilingualnih iskustava da to prenese ovdje...da malo usporedi dragu nam Alemku sa kim god i cim god da je tam bilo...
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 04:49   #2
Ja citam britanski Elle i stvarno je dobar. Dobra moda, dobri intervjui, clanci...itd...
Britanski Cosmo je isto u banani tako da mi nije neobicno cuti i da je hrvatsko izdanje glupost. Zapravo...mislim da su svi Cosmopolitani po svijetu glupavi. To je kao casopis za mladju radnu zenu koja pokusava ulovit muskarca i sve se sastoji od malo mode, puno sex i relationship tips i nesto career advice.
Mislim da Elle puca na malo sofisticiraniju zensku ekipu kojoj muskraci nisu sve u zivotu.
Valjda ce tako i u Hrvatskoj.
__________________
Travel & Fashion Blog
Kiki is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 09:06   #3
Što pročitala, što prolistala brojeve (mislim da ih ni nema više od 3, 4).
Meni je to "štivo" onako, za mozak na pašu, ne tražim dubiozne tekstove u tome, više mi je to literatura za vidjet zgodne sličice stvarčica raznoraznih .
Sumnjam da savjeti tipa kako-se-postaviti-prema-sefu, kako-napredovati-bez-po-muke, a naročito oni ulovite-ga-kad-se najmanje-nada ikoga mogu išta drugo osim nasmijati .
Hannah is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 11:10   #4
Americki Cosmo-glup
Britanski Cosmo-glup
Americki Elle- awesome
Canadski Elle- awesome
Americki Vogue-pa tako, nije Bog zna sta....

A naj naj najbolji casopis mi je InStyle!!! Zakon

Ako se nemoze kupiti u Evropi, evo vam link
Cro-cutie is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 11:37   #5
citam povremeno (par puta godisnje) francuski Elle od kraja 80-tih. uglavnom se ima za procitati o stvarima iz aktualnosti, kulture, ponesto o modi i kozmetici. ima saljivih stripova, "reportaza"... kad sjedim u vlaku ili avionu, bude mi ugodno drustvo Marie-Claire je isto ok.

nisu to bas duboki komentari, bas si mislim kako su bili bedasti editoriali prije izbora zadnjih....

sto se tice slika, mislim da su dobre u Vogue. ali ja tamo nemam nista za procitati.
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 11:47   #6
Quote:
Cro-cutie kaže:


A naj naj najbolji casopis mi je InStyle!!! Zakon

Ako se nemoze kupiti u Evropi, evo vam link [/B]
Naravno da ga ima za kupit u Europi.I ja sam jedna od bezbrojnih obozavateljica Obavezno kupujem svaki broj
Rhea is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 14:08   #7
Dođe mi pod ruku kod frizera..i mogu reć da mi s Elle brže prođe "pramenovanje"
PinkyBubble is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 14:23   #8
Meni ti chasopisi izgledaju k'o oni priruchnici u zaostalim zemljama gdje je vecina stanovnishtva nepismeno, pa im rade samo slikovne poruke
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 14:28   #9
Quote:
magic kaže:
Meni ti chasopisi izgledaju k'o oni priruchnici u zaostalim zemljama gdje je vecina stanovnishtva nepismeno, pa im rade samo slikovne poruke
LOL, baš. 'pročitala' sam tri te Elle ali bome se ne mogu sjetiti da sam vidjela i jedan članak. ali, praktične su - ima puno slika stvari iz raznih dućana sa cijenama.
verica is offline  
Odgovori s citatom
Old 21.02.2003., 14:29   #10
Meni to mozhe posluzhiti samo za umotavanje teka Junioru...dobri komadi
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.02.2003., 22:01   #11
eto, kako se sve može dobro iskoristiti....
lady a is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2003., 19:40   #12
Quote:
verica kaže:
LOL, baš. 'pročitala' sam tri te Elle ali bome se ne mogu sjetiti da sam vidjela i jedan članak. ali, praktične su - ima puno slika stvari iz raznih dućana sa cijenama.
zar u hrvatskom izdanju Elle nema clanaka? evo gledam jedan svoj stari broj:

editorial o predsjednickim izborima
pregled iz umjetnosti, kritike i pregledi plesa, muzike, izlozbi, kina...
novosti iz multimedia
novosti iz mode/sminke
clanak o stresu
intervju
reportaza
clanak o disleksiji
humor
clanak o nekoj tajvanki
moda (slike i text)
specijalno o kosi (njega i frizure)
deco
trziste nekretenina
kulinarski savjet
igra, horoskop
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2003., 20:53   #13
Quote:
magic kaže:
Meni ti chasopisi izgledaju k'o oni priruchnici u zaostalim zemljama gdje je vecina stanovnishtva nepismeno, pa im rade samo slikovne poruke


meni bi bilo zao i penija potrositi na "zenske" magazine...

no priznajem da ih listam u cekaonicama...
 
Odgovori s citatom
Old 23.02.2003., 21:11   #14
Quote:
Pale Blue Eyes kaže:
no priznajem da ih listam u cekaonicama...
ja smatram da su nezamjenjivi u vlakovima i avionima. pogotovo dok cekas iste ako citam nesto sto me zaokupi, ne cujem obavijesti. ako gladam samo slike (reklame), nimalo me ne zabavi... ovo je taman... i kad putujes nocu pa nems sto vidjeti kroz prozor....
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2003., 21:37   #15
Nauchi plesti

Uz malo vjezhbe, mozhesh i u potpunom mraku
magic is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.02.2003., 22:54   #16
Quote:
magic kaže:

Uz malo vjezhbe, mozhesh i u potpunom mraku
pokusala, jos u osnovnoj. moja baka divno radi rucne radove pa sam ja uspjela napraviti pola jednog shala uz njenu pomoc to je meni dosadno jos bih i radila s bakom, tako da se druzimo i da ona nesto uci mene (obicno ja nju ucim, zadnje su je zanimale mreze i kompjuteri ), ali sama....

osim toga, ovo mi je jedini nacin da 3x godisnje budem in touch sa svojom feminine side
luca is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2003., 00:59   #17
da, nazalost ovaj nas EllE bas i ne vrvi nekim super pametnim clancima, no to me bas i ne dira jer kao sto rekoh, kupila sam ga radi slicica. to mi je najssss...

a clanci zadnjeg broja?

"zasto zelimo presvuci naseg muskarca". eto. to mi je zapelo za oko. ostatak su debilne djete (ma zasto se sve uvijek mora vrtiti oko toga! ), njega ruku (zdravi nokti na mladom tjelu! ) i to bi otprilike bilo to.
sto sam zapamtila.

a ne, lazem, napisali su da STOMP dolazi. ajde, nesto.

ma dobro, mozda ja sad pretjerujem. shvacam da to nije zarez ili nomad (ahahahahahahah) ali nije ni bas inteligentno.
ali ima super slicica!!!!!
:crazy:
__________________
"Having sex is like playing bridge. If you don't have a good partner, you'd better have a good hand."
--Woody Allen
darin is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2003., 11:07   #18
I Elle i Cosmo
Kao sto rece magic za biljeznice omotat

Hebo casopis gdje su vise od 50% sadrzaja slike (for blondies )
blondie_30 is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2003., 12:59   #19
Quote:
blondie_30 kaže:
I Elle i Cosmo
Kao sto rece magic za biljeznice omotat

Hebo casopis gdje su vise od 50% sadrzaja slike (for blondies )
Slažem se. Prolistah primjerak Elle kod ginekologa u čekaoni

Katastrofa od časospisa, kao da je pisan za maloumnike!

Osobno čitam samo Klik,Globus i Poslovni tjednik.
A na ove girly magazines koji se svi svode samo na dijete, celulit, šminku i modu mogu samo reć -
Crow Jane is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.02.2003., 14:45   #20
Quote:
Crow Jane kaže:
A na ove girly magazines koji se svi svode samo na dijete, celulit, šminku i modu mogu samo reć -
Tocno tako.

Janica, samo si zaboravila teme tipa 'kako najbolje popusit svom muskarcu' ili 'priustite mu masazu snova'.

K'o da su namijenjeni odgoju konkumbina.
Princeza is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 03:31.