Natrag   Forum.hr > Društvo > Roditelji i djeca > Dojenčad i predškolci

Dojenčad i predškolci Roditeljstvo korak po korak

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.04.2011., 17:06   #41
Quote:
silvaes85 kaže: Pogledaj post
iskreno svi drzavni vrtici su
od kada mi dijete ide u jaslice, naslusala sam se takvih grozota sta se dogadja po vrticima da je to prestrasno. i moje dijete je na svojoj kozi osjetilo jednu veliku nepaznju, a ja sam posijedila od toga dogadjaja. nazalost, izbora nemam i mora ici u jaslice. ali koliko cujem ni privatne nisu puno bolje.....tako da smo bas u banani jer nemamo izbora nego dati djecu u njima neprilagodjeni okoliš. eto!
moja malena ide u jaslice Turnić. ako koga sta zanima.
Ovako generalizirati je također

Niti su svi državni vrtići loši niti je to pravilo. Ne znam kakva su tvoja očekivanja od vrtića ali većina riječkih je sasvim pristojna, od hrane, okoliša, igračaka, osoblja pa nadalje.

Što bi to bilo "neprilagođen okoliš"? Jaslice su doista nužno zlo jer bi bilo idealno da smo sa djecom doma do 3 godine, nisu odgajatelji krivi što ih je 1 na 15 djece.
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.04.2011., 22:10   #42
Vrtići u Rijeci

Dragi svi, da li ima tko iskustva sa jaslicama na Podmurvicama?
sklad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 23:36   #43
Quote:
sklad kaže: Pogledaj post
Dragi svi, da li ima tko iskustva sa jaslicama na Podmurvicama?
Nitko ništa??
sklad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 23:43   #44
Quote:
Pcelica Maja kaže: Pogledaj post
Ovako generalizirati je također

Niti su svi državni vrtići loši niti je to pravilo. Ne znam kakva su tvoja očekivanja od vrtića ali većina riječkih je sasvim pristojna, od hrane, okoliša, igračaka, osoblja pa nadalje.

Što bi to bilo "neprilagođen okoliš"? Jaslice su doista nužno zlo jer bi bilo idealno da smo sa djecom doma do 3 godine, nisu odgajatelji krivi što ih je 1 na 15 djece.
do sada sam o svakom vrticu u rijeci cula losih i vidjela losih stvari. zato generaliziram. neprilagodjen okolis-neprilagodjen djeci. i ima ih i grupa po 9ero djece, od kojih je 3-5 uvijek bolesno.
__________________
bebica
silvaes85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 23:45   #45
Quote:
sklad kaže: Pogledaj post
Dragi svi, da li ima tko iskustva sa jaslicama na Podmurvicama?
kolegica ima. dobre su, mada sam ja osobno nekoliko puta vidjela djecu vani u igri, a tete ni od korova.
__________________
bebica
silvaes85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 23:46   #46
Quote:
silvaes85 kaže: Pogledaj post
kolegica ima. dobre su, mada sam ja osobno nekoliko puta vidjela djecu vani u igri, a tete ni od korova.
To kažeš za vrtić ili jaslice?
sklad is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 23:50   #47
Quote:
sklad kaže: Pogledaj post
To kažeš za vrtić ili jaslice?
kolegica je malu imala od godine dana tamo. i zadovoljna je. ja sam malu htjela tamo upisat, ali imaju samo jednu grupu-jaslicku mislim. ali u tom kraju su mi dosta nahvalili cviić. mada su meni svi vrtici isti. dotrajali. s nedovoljno placenim tetama koje se snalaze kak znaju i umiju. a i dobre tete su rijetke. ali ih hvala Bogu ima.
__________________
bebica
silvaes85 is offline  
Odgovori s citatom
Old 14.04.2011., 23:54   #48
da li je cije dijete u vrticima na vezici,odnosno jaslicama kod crkve i vrticu u kvaternikovoj ulici? kakvi su?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 00:01   #49
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
da li je cije dijete u vrticima na vezici,odnosno jaslicama kod crkve i vrticu u kvaternikovoj ulici? kakvi su?
Od prijatelja maleni je u Kvaternikovoj, oni su zadovoljni. I tetama, hranom, smještajem, aktivnostima.

Bila samk u oba vrtića i nekako mi je draži onaj kod crkve, noviji je i ima veliko dvorište, unutra je komotniji.
Pcelica Maja is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 00:17   #50
Quote:
Pcelica Maja kaže: Pogledaj post
Od prijatelja maleni je u Kvaternikovoj, oni su zadovoljni. I tetama, hranom, smještajem, aktivnostima.

Bila samk u oba vrtića i nekako mi je draži onaj kod crkve, noviji je i ima veliko dvorište, unutra je komotniji.
i veci je cini mi se...al ovaj u kvaternikovoj nema jaslice jelda?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 00:22   #51
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
i veci je cini mi se...al ovaj u kvaternikovoj nema jaslice jelda?
jaslice imaju na vojaku i gornjoj vežici čini mi se.

da li ima šanse da malenog upišem sad u vrtić? naravno ako ima mjesta
thalia_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 00:23   #52
Quote:
thalia_ri kaže: Pogledaj post
jaslice imaju na vojaku i gornjoj vežici čini mi se
ali sta nisu ovo kod crkve isto jaslice?
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 00:25   #53
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ali sta nisu ovo kod crkve isto jaslice?
da ali ih imaju i na vojaku, a u kvaternikovoj mislim da ne.
thalia_ri is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 09:46   #54
Quote:
OOOOOOO kaže: Pogledaj post
ali sta nisu ovo kod crkve isto jaslice?
kod crkve (galeb) ima jaslice, onaj drugi na donjoj vežici nema (oba su u kvaternikovoj)


bolje pogledaj na njihovim stranicama, imaju i različite programe po vrtićima (sport, umjetnost i sl)
__________________
Where all think alike, no one thinks very much.
miss daisy is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 10:32   #55
Quote:
silvaes85 kaže: Pogledaj post
evo natipkat cu vam na pm.
šalji i meni pls
rijeka511 is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.04.2011., 14:03   #56
Quote:
miss daisy kaže: Pogledaj post
kod crkve (galeb) ima jaslice, onaj drugi na donjoj vežici nema (oba su u kvaternikovoj)


bolje pogledaj na njihovim stranicama, imaju i različite programe po vrtićima (sport, umjetnost i sl)
da,imas pravo i onaj kod crkve spada pod kvaternikovu,zabor. sam da je tako dugacka ulica skroz do tamo...
__________________
Pas je jedino biće na svijetu koje te voli više od samoga sebe
OOOOOOO is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.04.2011., 18:15   #57
uff, ja stvarno ne znam što ćemo mi sa tim jaslicama
U našoj općini nema mjesta u vrtiću pa nas šalju u grad ( Rijeku) a pak tamo u njih par kojima sam bila kažu da nemamo šanse jer smo totalno na kraju liste jer smo iz druge općine
a trebaju mi neke jaslice na krnjevu ili zametu ili srdočima ( jer je to usput mm da može dovesti- odvesti bebolina)
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 10:43   #58
Quote:
sagem kaže: Pogledaj post
uff, ja stvarno ne znam što ćemo mi sa tim jaslicama
U našoj općini nema mjesta u vrtiću pa nas šalju u grad ( Rijeku) a pak tamo u njih par kojima sam bila kažu da nemamo šanse jer smo totalno na kraju liste jer smo iz druge općine
a trebaju mi neke jaslice na krnjevu ili zametu ili srdočima ( jer je to usput mm da može dovesti- odvesti bebolina)
nama isto treba na tom potezu, za sada koliko znam ima mala sirena na Zametu, dali možda znaš nešto o njima?
BUBBLE JET is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 16:03   #59
Quote:
BUBBLE JET kaže: Pogledaj post
nama isto treba na tom potezu, za sada koliko znam ima mala sirena na Zametu, dali možda znaš nešto o njima?
A kod njih smo bili, razgovarala sa ravnateljicom. Cijena je 2100kn. Poludnevni je 1500kn. Prijave sredinom 5mj. Jaslice od 1,5 -3 god.
Nisam baš sigurna da mi se prostor sviđa. Nije da sam izbriljiva, ali recimo to je u prizemlju nebodera. Jaslička grupa i vrtićka su fizički odvojene samo sa prolazom i sa dva tri ormarića. Dječica mogu vamo-tamo prolaziti.
Dvije tete na njih 17 ( jaslice).
Ne želim ispasti da ih pljujem jer ćemo i mi dati tamo prijavu. Ja sam mislila jer su privatni pa da ćemo za tih 500-tinjak kuna više dobiti i malo više. Tete i ravnateljica su bili iznimno ljubazni, same pohvale.

Prije toga bili u gradskom Turnić ( 1750kn) to je ogromno( mislim na prostor). Puno prostorija i puno grupica. Više mi se sviđa. Kuhinja zasebna i tako to. A zna se, tamo imaš i logopeda i psihologa a za privatne kao što je MAla sirena ne znam da li ih imaju ( ne mora značiti da ih nemaju).
Ravnateljica malkoc sa visoka gleda, nije ni ponudila da sjednem pa da pričamo pa sam 15 min stajala na hodniku sa malim u naručju
Odmah me bacila u depresiju i rekla da nemamo šanse kod njih ali da nam zakonski ne može zabraniti da damo prijavu.


Nisam ih sve još pogledala, tko zna što me još čeka.
__________________
Nemoj nikada toliko ispružiti ruku da je više ne možeš povući.
sagem is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.04.2011., 16:08   #60
To je puna cijena jaslica ako ne pripadaš Gradu, zar ne?
sklad is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 15:41.