Natrag   Forum.hr > Društvo > Alternativa > Astrologija

Astrologija Astrološka edukacija, razmjena mišljenja, diskusije...

Zatvorena tema
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 01.07.2011., 15:29   #61
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pa ništa, riječi su previše slične da bi imale simbolično značenje.
Naravski.
Fish 1968 is offline  
Old 01.07.2011., 15:42   #62
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Pa ništa, riječi su previše slične da bi imale simbolično značenje.

Eventualno da sam pomislio na tako nešto kad bih vidio polja kukuruza, to bi bilo za psihijatra
Anida is offline  
Old 01.07.2011., 16:33   #63
Glava mi puca od promjene vremena i neispavanosti


:ide pokušati popodne odrijemati:

 
Old 01.07.2011., 19:00   #64
Petak, petak...dan za metak
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 01.07.2011., 19:50   #65
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
Petak, petak...dan za metak
Ke? Šta ti to znači?
 
Old 01.07.2011., 20:01   #66
BOme ništa
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 01.07.2011., 20:09   #67
Quote:
Baphomet kaže: Pogledaj post
BOme ništa
Nešto si čudan ovih dana ...napadaš za majčinske osjećaje,pa se moram zapitati imam li ih ili ne i slično,ono sliku životinje stavim i odmah to sad mora to znači,ma daj

A petak,ma meni je totalno protekao u nekom polusnu,al nikako zaspati,tako i sinoć odem leći,a ono vrućina,sad odem leći,a ono non stop netko kuca na vrata pita ovo ono,nikako mira eto
 
Old 01.07.2011., 20:23   #68
Ja sam ti rekla već milijun puta da pustiš i njega i njegove valunge.

Ako hoće biti bezobrazan, može. Ja mu nisam niš konkretno napravila da bi se ponašao zločesto prema meni, pa ako hoće, to je njegov problem.

Trenutno sam predobre volje kako bih se zamarala tuđim mušicama i ćoroskopski induced taštinom.
__________________
So I fall in love just a little ol' little bit every day with someone new...
Vina_Apsara is offline  
Old 01.07.2011., 20:28   #69
Ništa ja vas ne razumijem
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 01.07.2011., 20:30   #70
Ni ja vas ostale.
__________________
So I fall in love just a little ol' little bit every day with someone new...
Vina_Apsara is offline  
Old 01.07.2011., 20:35   #71
__________________
"Make up your mind. Is Death a friend? Then go joyfully to hunt with it, as I did. If it's an enemy, then fight it. But don't sag here like a wounded cow waiting for predators to finish it off. You are not prey, nor I! If we must die, let us die as wolves!”- Nighteyes
Baphomet is offline  
Old 01.07.2011., 20:38   #72
Taši, taši, So...tanana.
__________________
So I fall in love just a little ol' little bit every day with someone new...
Vina_Apsara is offline  
Old 01.07.2011., 20:45   #73
Quote:
Vina_Apsara kaže: Pogledaj post
Ja sam ti rekla već milijun puta da pustiš i njega i njegove valunge.

Ako hoće biti bezobrazan, može. Ja mu nisam niš konkretno napravila da bi se ponašao zločesto prema meni, pa ako hoće, to je njegov problem.

Trenutno sam predobre volje kako bih se zamarala tuđim mušicama i ćoroskopski induced taštinom.
Nisi ti meni ništa rekla.Izvini ono o čemu chatam je tu na chatu,ovako ispada da si ti meni nešto govorila,ali nisi niti sam imala kontakta nekog da si ti meni nešto govorila,nego je tu na chatu ono o čemu pišem.

Niti ja mislim ovo što si napisala.Ne mislim da je nitko bezobrazan,nego ako se netko šali onda treba da znam da je malo šala,a ne da sad nekog ozbiljno smeta nešto,neka slika i tako,eto.Ma to ja samo onako kažem njemu,normalno nisam ništa ljuta.
Pa nemam razloga biti,meni je to sve simpatično i dio običnog chatanja

edit..ali moram dodati i ovo sinoć ste mi vas dvije bile simpatične,ali malo sam i bila ljuta na vas zbog onog načina čatanja,izgledalo je da se vređate i to bezveze,možda je i bila šala,ali fakat nije lijepo vidjeti to i kažem vam ozbiljno
da sam bila bliže vama kako bi vas šibom po guzi,joj...razumijem da budemo osjetljivi,pa i mjeec je u Raku,sunce,šta li pa to na nas djeluje više,ali onako vas čitati,ma dajte niste dječica,baš zato što niste zato mi to djelovalo čudno s vaše strane,neprepoznatljivo i naravno nemam ništa protiv nikoje da se sad ne pomisli nešto drugo,zato sam vas i zagrlila jer mi je žao da se kačite zbog običnih mjeseca

Zadnje uređivanje adiam : 01.07.2011. at 20:52.
 
Old 01.07.2011., 20:45   #74
O jebote ja.

__________________
So I fall in love just a little ol' little bit every day with someone new...
Vina_Apsara is offline  
Old 01.07.2011., 20:54   #75
Quote:
adiam kaže: Pogledaj post
Nisi ti meni ništa rekla.Izvini ono o čemu chatam je tu na chatu,ovako ispada da si ti meni nešto govorila,ali nisi niti sam imala kontakta nekog da si ti meni nešto govorila,nego je tu na chatu ono o čemu pišem.

Niti ja mislim ovo što si napisala.Ne mislim da je nitko bezobrazan,nego ako se netko šali onda treba da znam da je malo šala,a ne da sad nekog ozbiljno smeta nešto,neka slika i tako,eto.Ma to ja samo onako kažem njemu,normalno nisam ništa ljuta.
Pa nemam razloga biti,meni je to sve simpatično i dio običnog chatanja
Dobro. Onda ga natjeraj da ti objasni što je točno mislio onime što je rekao. I uvrijedi se, kao i svaki drugi put.

I jesam, rekla sam ti barem triput prije da se prestaneš živcirati i tražiti stvari usmjerene protiv tebe u tuđim postovima. Nisam mislila ništa loše, a ovaj 1. paragraf tvojega posta me baš jako vrijeđa. Jer je napisan bezobraznim tonom. Možda bi, da obraćaš pažnju na svoje koliko obraćaš na tuđe postove, došla do interesantnih zaključaka.

Sad bih najradije napisala takav krasni disclaimer da ga možete svi pročitati, no znam da ću dobiti ban ako ga napišem. Osim toga, ne volim se prepucavati ni virtualno ni realno. Previše negativnih verbalnih izmjena, blah.
__________________
So I fall in love just a little ol' little bit every day with someone new...
Vina_Apsara is offline  
Old 01.07.2011., 20:55   #76
Quote:
Vina_Apsara kaže: Pogledaj post
O jebote ja.

a jebiga sad,sad ni na mene ljuta ili šta?
 
Old 01.07.2011., 21:01   #77
http://www.youtube.com/watch?v=n4RjJKxsamQ

Disclaimer (sad ispod svakog posta na Pričalici): ne, Adiam, ova pjesma je slučajan izbor te nije usmjerena protiv tebe.
__________________
So I fall in love just a little ol' little bit every day with someone new...
Vina_Apsara is offline  
Old 01.07.2011., 21:03   #78
Quote:
Vina_Apsara kaže: Pogledaj post
Dobro. Onda ga natjeraj da ti objasni što je točno mislio onime što je rekao. I uvrijedi se, kao i svaki drugi put.

I jesam, rekla sam ti barem triput prije da se prestaneš živcirati i tražiti stvari usmjerene protiv tebe u tuđim postovima. Nisam mislila ništa loše, a ovaj 1. paragraf tvojega posta me baš jako vrijeđa. Jer je napisan bezobraznim tonom. Možda bi, da obraćaš pažnju na svoje koliko obraćaš na tuđe postove, došla do interesantnih zaključaka.

Sad bih najradije napisala takav krasni disclaimer da ga možete svi pročitati, no znam da ću dobiti ban ako ga napišem. Osim toga, ne volim se prepucavati ni virtualno ni realno. Previše negativnih verbalnih izmjena, blah.
Ljudi moji,meni je toliko žao kad se ljudi prepucavaju na bilo koji način,i sad si ti mene našla pogrešno shvatiti.U toj prvoj rečenisi sam pomislila upravo na to da si mi preko poruka nešto objašnjavala,a nisi,jer nemam kotakta znam da nisam imala i onda sad kad si objasnila skužila sam da si jedan dan pisala ovdje meni,a to to je bilo ono kad si rekla da mi je to od nesigurnosti i slično i to je bio moj post gdje sam ja odgovarala tebi,ali si obrisala taj post prije nego sam odgovorila i rekla da se šališ,a ja ti upravo napisala da sam znam da se šališ(ono gdje si opisala šta ti se smeta kod nas),i zašto bi ja taj post shvatala ozbiljno,samo sam ti pokušala reći da mi je drago čuti ako nešto smeta,znači idući šire od posta.Ja želim s ljudima normlano komunicirati normalno jer sam takva po prirodi i nikakva prepucavanja me ne zanimaju i mene sad ovo vrijeđa tvoje zadnje što si napisala,zadnji pasos jer ga apsolutno ne razumijem.Jel ja imam možda nekih prepucavanja s tobom ili s bilo kim,jel imam nekih kontakata preko poruka,nemam,zato ne razumijem o čemu govoriš.
I upravo mi je sinoć bilo žao da vidim da se onako čatate i sad to napišem i odjednom sad se ide protiv mene,meni si jako draga osoba ovdje i ne znam čemu ovo.

Zadnje uređivanje adiam : 01.07.2011. at 21:22.
 
Old 01.07.2011., 21:05   #79
Sve OK. Neću se više uopće miješati. Možete se i počupati ako hoćete, neću reći ni riječ.
__________________
So I fall in love just a little ol' little bit every day with someone new...
Vina_Apsara is offline  
Old 01.07.2011., 21:18   #80
Quote:
Vina_Apsara kaže: Pogledaj post
Sve OK. Neću se više uopće miješati. Možete se i počupati ako hoćete, neću reći ni riječ.
A tko će se čeputati,pa gdje je ovdje čeputanje,ne razumijem te.

Tebe,Bafa,Beljika bilo koga ovdje smatram kao osobe s kojima mogu chatati i uvijek sam mogla i mogu razumijeti i humor i volim taj humor,a isto tako i ovo zadnje što sam napisala nije nikakava ljutnja protiv Bafa kako si ti shvatila,zato ne razumijem kad kažeš neka bezobraština kao on je bezobrazan ili šta ja znam zašto bi netko bio bezobrazan.Mislim da je to dio ležerog chatanja,ali me iznenadilo da je odjednom to tako došlo i to preko slika i kažem to je ispalo i smješno i simpatično.To nije nikakava ljutnja,a to što i možda se šališ s njim ili imate neka nazovi kačenja,e tu ne znam šta je u pitanju i ne mogu ulaziti,ono može biti i humor,ali ne mogu ni ja uvijek razumijeti vaše međusobne postove.
Kod mene apsolutno nema nikakvih prepucavanja i to ne volim.
 
Zatvorena tema



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 23:12.