Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Kozmetika > Kosa

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 16.08.2011., 16:55   #81
Dakle...cijene u Domjanicevoj ( Kvatric)

Ulje 125m 220 KN
Ulje 30ml 80 KN
Ulje 10ml 35 KN

Ulje spray 60ml 80KN

Maska mala za probu 30ml 30KN
Maska 250ml 140KN

Šampon 300ml 85 KN
Regenerator 300ml 130 KN



Dala mi teta i neki njihov letak ..

Piše ovak :

Otkrijete tajnu zdrave kose

- Intenzivno njeguje, kosa postaje posebno glatka, podatna i sjajna

- Trenutno se upija, kosu ne čini teškom i ne masti

- Smanjuje vrijeme sušenja kose za 40 do 50 %

Evo ja sve, ali doslovce sve mogu potvrditi.. I još dodati da predivno miriši
_November_rain_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 17:12   #82
Slažem se! Kosa zbilja je glatka i mekana, sjaji ko luda. Treba jaaaako jaaako malo proizvoda, i zbilja ju ne radi teškom. A ovo za kraće vrijeme sušenja, prema tome sam bila posebno skeptična! Ali zbilja se kosa osušila brzo, duga i gusta, samo ovako na zraku - unutar sat vremena.

Jel isprobao netko šampon i regenerator?

Ulje u spreju ne namjeravam kupovati, ionako je slična stvar, samo malo razrijeđena, a imam već veliko pakiranje u bočici.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 17:23   #83
Ja sam si složila wish-list

1. Veliku masku
2. Šampon i regenerator
3. četku

Nadam se da ću za 2 mjeseca skupit to sve
_November_rain_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 17:55   #84
Jel imaju četku za kupiti ili ćeš to preko neta? I ja bi četku, ali me zanima kako to funkcionira. Jel već ona kao nasaftana sa uljem, ili se doda svaki put na nju ulje kad se koristi?

I ja sam mislila da bi šampon, ali sam onda malo gledala recenzije po netu, većina se slaže da se ne isplati kupovati šampon i regenerator (onaj koji se ispire). Kao, skupi su proizvodi, a nitko od toga nije neku značajnu razliku primijetil. A i nekima se šampon nije sviđao jer kao dovoljno ne opere i ne pjeni dovoljno jer nema sulfata. Najviše su ljudi oduševljeni uljem i maskom, a vidla sam da im je i regenerator koji se ne ispire super (onaj leave in cream -mislim da baš toga i drže ovdje).
Nije da te odgovaram od šampona, samo eto, ni ja nisam nakon toga ostala sigurna jel bi dala 80 kn za nešto kaj funkcionira kao i oni od po 12-20 kn, a samo miriši po makadamiji... Ja volim da mi se dobro šampon zapjeni i da imam osjećaj da je glava čista, i ne brine me previše jel ima sulfat ili nema. Ja sam jedna od onih koja navire na pakiranje i miris, .

Ali ako se odlučiš probati, pliz javi kakva je presuda.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:03   #85
Glede šampona bez sulfata - ja sam si jednog naručila (od neke druge firme) ali mi se ne sviđa. I to baš zbog toga što je rekla Gusfraba - dovoljno se pjeni ali ne opere mi kosu i nemam onaj osječaj čiste kose (kao kod "običnih" šampona). Ko da mi ostavi neki sloj na kosi.

A danas mi je stigla flašica ulja ... kak to diiiivno miriši jedva čekam, da sprobam
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:23   #86
Quote:
Gusfraba kaže: Pogledaj post
Jel imaju četku za kupiti ili ćeš to preko neta? I ja bi četku, ali me zanima kako to funkcionira. Jel već ona kao nasaftana sa uljem, ili se doda svaki put na nju ulje kad se koristi?

I ja sam mislila da bi šampon, ali sam onda malo gledala recenzije po netu, većina se slaže da se ne isplati kupovati šampon i regenerator (onaj koji se ispire). Kao, skupi su proizvodi, a nitko od toga nije neku značajnu razliku primijetil. A i nekima se šampon nije sviđao jer kao dovoljno ne opere i ne pjeni dovoljno jer nema sulfata. Najviše su ljudi oduševljeni uljem i maskom, a vidla sam da im je i regenerator koji se ne ispire super (onaj leave in cream -mislim da baš toga i drže ovdje).
Nije da te odgovaram od šampona, samo eto, ni ja nisam nakon toga ostala sigurna jel bi dala 80 kn za nešto kaj funkcionira kao i oni od po 12-20 kn, a samo miriši po makadamiji... Ja volim da mi se dobro šampon zapjeni i da imam osjećaj da je glava čista, i ne brine me previše jel ima sulfat ili nema. Ja sam jedna od onih koja navire na pakiranje i miris, .

Ali ako se odlučiš probati, pliz javi kakva je presuda.
Da.. čitala sam i ja da šampon baš i nije neka revolucija Ali ja sam ti tip koji voli imati uvijek komplet

Što se četke tiće.. koliko sam ja razumila ima već ulja u sebi a i sa njom se to ulje posebno dobro razmazuje po kosi negdje drugdje sam pak čitala da nema ulja u sebi i da je samo dobar za razmazivanje.. Ima na jagodici neki set.. četka, malo ulje i neseser za 23 Eura.. na feelunique je sama četka 20 Eura.. Brijem da ću uzet taj set
_November_rain_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:24   #87
Da, takve su slične recenzije bile i za ovaj šampon, kao da im kosa nije čista i kao da ostaje teška (to kaj veliš - ko da ostavi sloj na kosi).

A ja sam se pomirila sa kompletom minus šampon, za te pare si kupim nešto drugo. Mrzim kad dam novce i onda jedva čekam da bacim u smeće proizvod i kupim novi. To mi se desilo sa zadnjim šamponom i regeneratorom i zamisli čuda: nikak potrošiti!

Joj cure, ne znam kako vama, ali otkad imam ovo, dođe mi da svaki dan perem kosu, , samo da se trackam. Malo sam si zabrijala i sad sam opsjednuta.

Jel i vama miris ostaje po nekoliko dana u kosi? Meni miriši sve dok ponovno idem prati kosu, a ja perem kosu samo 2put tjedno. Ja se ne bunim.

Pa baš me buni taj set s kojim dolazi malo ulje. Jer mislim da i moja obična četka sasvim dobro raspoređuje... Jedino ako se može na nju nekako staviti, pa onda kao s njom. Iako mi je sumnjivo da bi to bilo previše ulja na tjeme, pa bi moglo zamastiti. Ja ga stavljam od uha nadolje većinom.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...

Zadnje uređivanje Gusfraba : 16.08.2011. at 18:31.
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 18:24   #88
Narucila sam,jedva cekam da dodje da isprobam ))
red berries is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 19:47   #89
Ima netko sliku ovog ulja od 10ml.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 19:56   #90
To je to:
http://www.feelunique.com/p/Macadami...Treatment-10ml
tallly is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 20:54   #91
kako mi je drago da ste i vi oduševljene njime

i ja sam i mislila sam da sam si zabrijala ali zbilja radi čuda

samo kaj sam se zajebala i kupila ovo u spreju da bi tek kasnije kad sam išla istraživati cijelu liniju skužila da je ovo razblaženo ali nemam ga ni mjesec dana i skoro je pri kraju tako da kasnije uzimam normalno ulje u najvećem pakiranju
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 21:04   #92
Za koliko bi korištenja bilo ovo od 10ml.
Anita2507 is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 21:11   #93
Quote:
Ana_2507 kaže: Pogledaj post
Za koliko bi korištenja bilo ovo od 10ml.
Ja ovo ulje od 10 ml imam oko mjesec dana, koristim ga na mokru kosu nakon pranja kose (dva puta tjedno) i po potrebi stavim i na suhu kosu.
Dosta dugo traje!

I ja bih molila curke da napišete gdje ste ga još vidjele za kupiti, jer idem na more, a ponestalo mi je ulja...
Da li ga ima u Domjanićevoj?
Tnx!
Kitten is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 21:15   #94
Pa, ja stavljam na dugu kosu malo manje od veličine zrna graška, čak mi se i to čini previše (na jako dugu kosu).

Bilo bi najbolje da ti odgovori netko tko je imao malo pakiranje. Mislim da su cure pisale da im traje po 2-3 mjeseca. Treba ga malo na kosu, pa dugo traje.

A možeš ga staviti u boju za kosu, možeš dodati u masku za kosu, kao pakung prije pranja držati, stavljati na suhu kosu...

I da, za one koji prvi put lijevaju ulje iz bočice - dosta je tekuće (ne onako gusto kao ulja na koja smo navikli), pa nemojte samo okrenuti bočicu jer će vam jurnuti previše van. Znam za neke kojima se događalo...

Kitten, pročitaj nekoliko postova unatrag, piše gdje ima za kupiti, a za neke su i navedene cijene!
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 21:19   #95
ja ne kužim kako vam kap kao zrno graška bude dosta

za sada imam sprej ali inače sve stvari kaj sam si stavljala na kosu to je bilo sigurno pet puta više količinski od onoga kaj stave u salonima

kako ta jedna kap može biti dosta za sve vrhove
__________________
Valnea 27.09.2007. Lorena 14.07.2010.
valneahana is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 21:22   #96
Quote:
Gusfraba kaže: Pogledaj post
Kitten, pročitaj nekoliko postova unatrag, piše gdje ima za kupiti, a za neke su i navedene cijene!
Tnx na info... Ja pokušavam otkriti što više frizeraja koji ga prodaju, jer sutra idem u lov na to ulje, pa da ne ispadne da bude rasprodano... Što ne bi bilo čudno koliko smo navalile!
Kitten is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 21:27   #97
moram se uključiti---ovo ulje čini čuda na plavoj(blajhanoj) kosi.

ALI i na ostalima stvara "ovisnost"

moja preporuka su maska i ulje, a kada probam regenerator koji se ne ispire javim se!
sjeverni-vjetar is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 21:33   #98
Quote:
valneahana kaže: Pogledaj post
ja ne kužim kako vam kap kao zrno graška bude dosta

za sada imam sprej ali inače sve stvari kaj sam si stavljala na kosu to je bilo sigurno pet puta više količinski od onoga kaj stave u salonima

kako ta jedna kap može biti dosta za sve vrhove
Joj, teško mi je riječima objasniti, to buš najbolje shvatila kad isprobaš ovo ulje. Nije onako klasično gusto kako smo navikle na ulja iz trgovine, nego nekako kad ga utrljaš među dlanove, dlanovi ti proklize kako je mazivo. Ja sam danas stavila ko zrno graška, i još mi se činilo previše - a stavljala sam ne samo na vrhove nego po cijeloj dužini kose, od uha na dolje (a kosa mi je do struka).

Jednostavno se jako lako rasporedi. Npr. u usporedbi s uljem od oraha čistim koje imam, nešto je gušće i treba paziti da ga se ravnomjerno nanese i samo mi najednom nestane s dlanova kad ga stavljam i imam osjećaj da nije dosta, a zapravo na kraju stavim previše. S ovim se to nije dogodilo nijednom.

Jednako je za masku. Na cijelu kosu stavljam manje nego klasičnu iz npr. dm-a. Obično sam Gliss kur maske koristila, njih mi treba više za stavit na cijelu kosu od ove (osobito da bi bilo kakve koristi). Nekako se odmah rasporedi po kosi...

Nek neko pomogne u ovim literarnim opisima.
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.08.2011., 22:11   #99
ulje ima za kupiti i u beauty centru božica, 80 kn 30 ml.

koristim ga nekih 2 mjeseca i zadovoljna sam. fino miriši, a kosa mekana..ma super
isto ga stavim jako malo, na mokru kosu. sad kad sam vidjela da postoji i maska morat ću frizerku priupitat dal ju prodaju i pošto, neće škodit
tempy is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.08.2011., 08:55   #100
Zanima me je li netko probao i ovo i Maroccainoil? Kakva bi bila usporedba, koje vam se čini bolje i zašto?
__________________
Messing my mind, playing the game, trying stay calm, but becoming insane...
Gusfraba is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:46.