Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 14.10.2011., 19:39   #21
HDZovci, da su pametni, a nisu, trebali su svaki put kad bi vidjeli i Gogu Sobol, Ingridi i slične, apsolutno svaki put, nabijati na nos zatvorske kazne muževa, stranačkih kolega, sinova, kćeri... to je politika a ne ovako u rukavicama, jebeš to
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 02:40   #22
Bi oni, ali pun ih je Remetinec, pa strepe od odgovora ! Mislim da je Šeks u Hdz-u završio svoje. Možda bude portir/pijanac na Trgu Žrtava Hrvatskih Velikana.
br-oz is offline  
Odgovori s citatom
Old 15.10.2011., 18:01   #23
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
inače, izbjegavam se obračati tebi, držim do sebe no svejedno...
dakle da li je njezim muž uzatvoru? nije izašao je prije tjedan i nešto
da li se dotična na vlastiti poziv novinarima razvlačila na štangi? Je.

i? logičaru?
ovo se nije desilo niti na ulici niti u kafani,ej, u hrvatskom državnom saboru lupetati takove niskosti,a još mu nije tu bilo ni mjesto,to je potez očajnog desperadosa i ništa drugo.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 17:36   #24
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
HDZovci, da su pametni, a nisu, trebali su svaki put kad bi vidjeli i Gogu Sobol, Ingridi i slične, apsolutno svaki put, nabijati na nos zatvorske kazne muževa, stranačkih kolega, sinova, kćeri... to je politika a ne ovako u rukavicama, jebeš to
Problme je što su HDZ-ovi pojedinci sami,kako sinovi i kćeri,te supružnici,puno ranjiviji po tome pitanju,pa "mudro" šute,da ne dobiju po nosu...
McAucliffe is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 18:37   #25
oprostite, bila sam dulje vremena u ilegali, nisam pratila medije, no zivo me zanima odakle seksu ideja da je gospodja plesacica na stangi? pa ako joj je muz i bio u zatvoru, boze moj, sutra moze netko od nas biti malo pritvoren, dakle, i zatvor je za ljude i nije tema za razvlacenje po sabornici. ovo sa stangom mi je degutantno do bola premda nemam pojma odakle je spuknut taj ples na stangi.
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 18:45   #26
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
oprostite, bila sam dulje vremena u ilegali, nisam pratila medije, no zivo me zanima odakle seksu ideja da je gospodja plesacica na stangi? pa ako joj je muz i bio u zatvoru, boze moj, sutra moze netko od nas biti malo pritvoren, dakle, i zatvor je za ljude i nije tema za razvlacenje po sabornici. ovo sa stangom mi je degutantno do bola premda nemam pojma odakle je spuknut taj ples na stangi.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...mu/388790.aspx

muž joj je završio u bajbokani što je nakon što je SDP došao na vlast 2000, po političkoj liniji došao na mjesto pomoćnika minstra unutarnjih poslova i s te pozicije pogodovao svom stranačkom kolegi, http://www.index.hr/vijesti/clanak/b...ra/467834.aspx

Šeks ustvari nije rekao ništa što ne odgovara istini
frch is offline  
Odgovori s citatom
Old 16.10.2011., 20:31   #27
Quote:
McAucliffe kaže: Pogledaj post
Žali se sucu koji je donio presudu...

Ali vidim da se i dalje ne shvaća da je čovjek odradio svoju zatvorsku kaznu,ma koliko Šeks lupetao da mu je mjesto u zatvoru...

Možda panika zbog USOK-ove zanimacije za Vladeka...
Gdje i kako? Citiraj iz priloženih linkova, može?
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.10.2011., 17:06   #28
komentiranje rada moderatora na temi podlijeze sankcijama.
teta-elza is offline  
Odgovori s citatom
Old 20.10.2011., 16:16   #29
Quote:
frch kaže: Pogledaj post
http://www.index.hr/vijesti/clanak/s...mu/388790.aspx

muž joj je završio u bajbokani što je nakon što je SDP došao na vlast 2000, po političkoj liniji došao na mjesto pomoćnika minstra unutarnjih poslova i s te pozicije pogodovao svom stranačkom kolegi, http://www.index.hr/vijesti/clanak/b...ra/467834.aspx

Šeks ustvari nije rekao ništa što ne odgovara istini
Šeks nije govorio istinu po običaju. Nepravomoćna osuda je zadnje što se pominje. Slijedom toga bi bila još jedna Šeksova kleveta, razvidno, u obliku pitanja.
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 14:06   #30
Quote:
Josip Manolić, jedan od barakaša, uvjeren je da nikako ne možemo govoriti o početku Šeksova kraja u politici. “Nemojte zaboraviti na vrijeme u kojem se sve to događa, kontekst trenutne političke scene. Šeks se pokušava othrvati svim napadima, repozicioniranjima u stranci, borbama za moć. Šansa da preživi je neupitna jer mu je konkurencija nikakva”, kaže Manolić.

Primijetio je nervozu na Šeksu.

“Nisu mu svojstveni takvi ispadi. Dosad je imao dobru samokontrolu. Malo je, čini se, izgubio kompas”, zaključuje on.

... Uvjeren je da ga u Saboru ne mogu ugroziti - ni Bebić ni Kosor, a kamoli Hebrang, koji mu već dulje ide na živce.
http://globus.jutarnji.hr/hrvatska/v...izvan-kontrole

Zadnje uređivanje data_ : 22.10.2011. at 14:26.
data_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 16:58   #31
DATA Zanima me uloga Šeksa ali i druga Manolića u namještanju dolaska na mjesto Predsjednika HDZ-a Sanadera. U isto me vrijeme zanima kakav bi bio HDZ
da se na njegovom čelu našao Pašalić.Bolji,gori ili isti. Ništa od promjena na bolje dok to građani ne odluče. Jadna je ova država koja još biva uređivana od
originalnog komuniste druga Manolića.
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 22.10.2011., 17:56   #32
Quote:
Fantom47 kaže: Pogledaj post
DATA Zanima me uloga Šeksa ali i druga Manolića u namještanju dolaska na mjesto Predsjednika HDZ-a Sanadera. U isto me vrijeme zanima kakav bi bio HDZ
da se na njegovom čelu našao Pašalić.Bolji,gori ili isti...
Uloga (tada vanstranačkog) druga Manolića, kod unutarstranačkog izbora Sanadera, jednaka je mojoj "ulozi" kod izbora Deng Xiao Ming-a u Kini.
O presudnom utjecaju 1.Šeksa, 2.Glavaša i 3.Drmića već se može raspravljati.
Osobno, ne bih bio sretan ni da su tada izabrali "Hern Flick-a" (Pašalića).

Zadnje uređivanje data_ : 22.10.2011. at 18:37.
data_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 21:16   #33
Quote:
teta-elza kaže: Pogledaj post
oprostite, bila sam dulje vremena u ilegali, nisam pratila medije, no zivo me zanima odakle seksu ideja da je gospodja plesacica na stangi? pa ako joj je muz i bio u zatvoru, boze moj, sutra moze netko od nas biti malo pritvoren, dakle, i zatvor je za ljude i nije tema za razvlacenje po sabornici. ovo sa stangom mi je degutantno do bola premda nemam pojma odakle je spuknut taj ples na stangi.
taj oblik plesa je u hr postao popularan i tražen. nezanemarive količine novca odlaze u inozemstvo zbog nedovoljne domaće ponude.

Quote:
Za troškove dobre hrane, pića i provoda, priča naš izvor Z. G. (podaci poznati redakciji), direktori su “vraćali” stalnim namještanjem poslova. A svoje provode s “prijateljicama” i ples na štangi redovito su bilježili fotoaparatom.

http://www.vecernji.hr/vijesti/sefov...-clanak-339023
Bunga Bungalow is offline  
Odgovori s citatom
Old 23.10.2011., 21:23   #34
prvi zakon koji je šeks mijenjao bio je krivični zakon,gle pa i zadnji mu je isti,ha,taj je stvarno napredovao.
galeni is offline  
Odgovori s citatom
Old 24.10.2011., 15:26   #35
Vlado je mijenjao/proturao zakon jer se tiče njegove taštine.
Kada su optužnice iz Srbije kačile dr.Bosanac šutio je ko p..!Sada kada je njegova guzica u pitanju,mijenja se zakon!
Kvragu,krivi su ljudi poginuli u ratu!!
__________________
"..Slijedi život s mnogo pouzdanja čak i onda kada je budućnost nedostupna očima smrtnika.."-Homer
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.10.2011., 16:59   #36
Seks je sam temelj HDZa od osnutka te stranke. On je napravio Hrvatski Ustav ili laicki receno, podlogu za pljacku drzave. Niti jedan zakon u Sabor ne ide bez njegova blagoslova, ima zakon HR u malom prstu.

On je bio desna ruka Tudmanu za vrijeme Domovinskoga rata, on treba biti u zatvoru isto kao i Glavas kojemu je Seks smjestio zatvor nakon sto su se zakacili.

U zatvor s njime.
Faust_Paladin is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 00:20   #37
Quote:
Faust_Paladin kaže: Pogledaj post
Seks je sam temelj HDZa od osnutka te stranke. On je napravio Hrvatski Ustav ili laicki receno, podlogu za pljacku drzave. Niti jedan zakon u Sabor ne ide bez njegova blagoslova, ima zakon HR u malom prstu.

On je bio desna ruka Tudmanu za vrijeme Domovinskoga rata, on treba biti u zatvoru isto kao i Glavas kojemu je Seks smjestio zatvor nakon sto su se zakacili.

U zatvor s njime.
Slažem se, ali na koju foru. Bio je prelukav da se upusti u krađu sa Sanaderom !?
br-oz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 02:28   #38
Quote:
br-oz kaže: Pogledaj post
Slažem se, ali na koju foru. Bio je prelukav da se upusti u krađu sa Sanaderom !?
sta mislite da on nije uzeo dobar dio kolaca ne samo od sanadera, od smog pocetka uzima vrhnje jer niko nije mogao uzimati bez njegovog amenovanja, naravno poslje tuđmanove smrti...
serenada is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 03:16   #39
Moguće, ali nisam nikad čuo da ga se proziva s tog naslova. Među ex političarima prevladava mišljenje da se nije "umočio".
br-oz is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.10.2011., 09:40   #40
Quote:
br-oz kaže: Pogledaj post
Moguće, ali nisam nikad čuo da ga se proziva s tog naslova. Među ex političarima prevladava mišljenje da se nije "umočio".
Umočen je (izgleda) u mnooogo gore "stvari", od pukog novca, a za koje ga tereti jedan globalni Amnesty International (1,600.000 članova):
http://www.amnesty.org/

Zadnje uređivanje data_ : 29.10.2011. at 09:47.
data_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 10:57.