Natrag   Forum.hr > Društvo > Politika > Politička scena

Politička scena Stranke i osobe na političkoj sceni RH

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 27.12.2011., 13:31   #81
Quote:
realist kaže: Pogledaj post
Slažem se sa natpisom da Šeks nije u jednakosti s poštenim braniteljima....
tako da nema straha da AI ne radi loše.....
samo je sramota da nama stranci čiste državu od idiota i lopova a ne mi sami.

Naravno sad je ovo udar na domovinski rat,generale ove one,ma dajte prestanimo s tim glupostima.
Nema to veze s vezom,ti i takvi bi i Isusa umješqali samo da ostanu na starom i izvuku se....
A ne pitaš se ZAŠTO mi sami to do sada nismo pročistili?
leo4 is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 13:35   #82
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
A ne pitaš se ZAŠTO mi sami to do sada nismo pročistili?
Iskreno neznam, možda zato jer te strukture vladaju kroz trorjek:jučer-danas-sutra....al tu zaboravi stranke i promjene vlasti.......mislim na ključne igrače sjene...
realist is offline  
Odgovori s citatom
Old 27.12.2011., 13:38   #83
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ne znam na koga se odnosi ovo "vi", ali ja Šeksa (a ni Jarnjaka) nikada nisam podržavala. Ne shvaćam baš ni na što se odnosio ovaj facepalm pod citatom onoga što sam napisala.


Na ovo tvoje:

pa kaže

Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Na temelju čega netko kome je alkohol uništio bar 80% stanica u mozgu može biti siva eminencija hrvatskoga pravosuđa i određivati tko će biti optužen, a tko osuđen?
Meni je to monstruozno.
Odgovor razvidan gdje Jarnjak sam priznaje ovjeravanje neistinitog sadržaja.

http://www.vecernji.hr/vijesti/ivan-...-clanak-330893 - jarnjak

Nastojeći otkloniti odgovornost stranke, Jarnjak je rekao da Predsjedništvo nikada nije donijelo takvu odluku, već da ju je on sam naknadno, 2009. godine, izradio i potpisao zbog Državne revizije. Spašavajući HDZ, Jarnjak je ukopao sebe.

eto



Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Naprotiv, Hebrang je jedan od manje pokvarenih HDZovaca.
haujesnou majlidldak

- 99,49 % /pola posto mu se oduzima zbog priznanja kako povremeno ne govori istinu.


pojašnjenje malo/veliko

pravila pisanja: vi - mnogoljudnost, Vi - jedan žena

pst - doista ih nisi nikada podržavala?
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 09:20   #84
Quote:
leo4 kaže: Pogledaj post
A da ne dođu onda bi svi srali po njima zašto nisu došli! I zašto SVE koji su pošteno i časno branili svoju domovinu! Daj prestani stavljati znak jednakosti između svih branitelja! Mod, malo je van teme ali morao sam!
Leo četvrti. Nisi shvatio poantu. Poanta je da bi vanjski faktori s domaćim
podrepašima što više branitelja osudilo, kako bi izjednačili krivicu za rat.
I više puta pročitaj da biš shvatio što pjesnik piše, ili što nije napisao ali
se shvaća ili ne kako treba.
A inače je riječ o Šeksu koji je alfa i omega u HDZ-u, isto kao i Linić u SDPu.
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 28.12.2011., 12:09   #85
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Odgovor razvidan gdje Jarnjak sam priznaje ovjeravanje neistinitog sadržaja.

http://www.vecernji.hr/vijesti/ivan-...-clanak-330893 - jarnjak

Nastojeći otkloniti odgovornost stranke, Jarnjak je rekao da Predsjedništvo nikada nije donijelo takvu odluku, već da ju je on sam naknadno, 2009. godine, izradio i potpisao zbog Državne revizije. Spašavajući HDZ, Jarnjak je ukopao sebe.
Ako se ja zgražam nad činjenicom da pijanac Šeks drma hrvatskim pravosuđem, to nipošto ne znači da opravdavam Jarnjakov postupak. Takav "zaključak" možeš samo ti izvući.


Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
haujesnou majlidldak

- 99,49 % /pola posto mu se oduzima zbog priznanja kako povremeno ne govori istinu.

pojašnjenje malo/veliko

pravila pisanja: vi - mnogoljudnost, Vi - jedan žena

pst - doista ih nisi nikada podržavala?
Ne, nikada. Niti sam ikada glasovala za HDZ niti išta pozitivno o njima govorila/pisala. Jedino o Franji Tuđmanu, ali i to tek nakon njegove smrti, kad su došli puno gori od njega. Eto.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 29.12.2011., 18:42   #86
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ako se ja zgražam nad činjenicom da pijanac Šeks drma hrvatskim pravosuđem, to nipošto ne znači da opravdavam Jarnjakov postupak. Takav "zaključak" možeš samo ti izvući.



Ne, nikada. Niti sam ikada glasovala za HDZ niti išta pozitivno o njima govorila/pisala. Jedino o Franji Tuđmanu, ali i to tek nakon njegove smrti, kad su došli puno gori od njega. Eto.
Martian 7. Koji je to nivo pisanjem: da pijanac Šeks drma hrvatskim pravosuđem.
I što treba pravdati se da li si glasala ili nisi za HDZ? Ako imaš pravo na svoj
stav, a imaš, najlakše je pisati tako na portalu, bez nepotrebnom povlađivanju
drugim stavovima. Evo bio sam član HDZ-a 1990/1991 i nije mi žao, ali sam i
izašao "zbog bolesti" kad sam vidio da sam okružen notornim članovima KPJ,
koji su osjetili da treba se prikloniti novim pobjednicima. Ti notorni i dan danas
vladaju HDZ-om, i tu nema sreće za većinu građana Hrvatske, kao što se može vidjeti u pasjem životu većine.
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.01.2012., 21:15   #87
http://www.dnevno.hr/images/800/52557.jpg
data_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 03:38   #88
Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ako se ja zgražam nad činjenicom da pijanac Šeks drma hrvatskim pravosuđem, to nipošto ne znači da opravdavam Jarnjakov postupak. Takav "zaključak" možeš samo ti izvući.
Oh, a kada si otkrila da vrli Šeks voli gledati svijet kroz dna boca i čaša?
A kada da "drma" ne samo pravosuđem nego i Slavonijom i egzekutorima?
No zamijećeni kriminal je dužan prijaviti, zar ne?
Za mene i riječ pijanca ili bolesne osobe ima jednaku vrijedost dok ne provjerim istinitost.
Dovoljno za zaključak mojega tipa?
I sada hiniš neupućenost.


Quote:
Martian7 kaže: Pogledaj post
Ne, nikada. Niti sam ikada glasovala za HDZ niti išta pozitivno o njima govorila/pisala. Jedino o Franji Tuđmanu, ali i to tek nakon njegove smrti, kad su došli puno gori od njega. Eto.
Nije kriv pastir nego ovce. Daa, ovce su uvijek krive za svoju sudbinu.
Pa čak i nacrtane kada pobjegnu iz kutije.
saugaro is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.01.2012., 21:45   #89
Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Oh, a kada si otkrila da vrli Šeks voli gledati svijet kroz dna boca i čaša?
Još davno.

Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
A kada da "drma" ne samo pravosuđem nego i Slavonijom i egzekutorima?
Da drma pravosuđem do takvih razmjera sam otkrila tek nedavno, kad se "zakuhalo" s Polančecom, Sanaderom i Jarnjakom.

Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
No zamijećeni kriminal je dužan prijaviti, zar ne?
Za mene i riječ pijanca ili bolesne osobe ima jednaku vrijedost dok ne provjerim istinitost.
Dovoljno za zaključak mojega tipa?
Nije uopće problem u prijavljivanju kriminala, dakako da je dužan prijaviti, nego u tome da je Šeks u poziciji prijetiti Jarnjaku neka ne misli da se izvukao od sudskoga progona. To u prijevodu znači: ako se netko Šeksu zamjeri, on može nahuškati sudske organe na njega. U državi koja se pretendira nazivati pravnom državom, to bi trebalo biti ne samo nedopustivo, nego i nezamislivo.

Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
I sada hiniš neupućenost.
Ne hinim ništa.

Quote:
saugaro kaže: Pogledaj post
Nije kriv pastir nego ovce. Daa, ovce su uvijek krive za svoju sudbinu.
Pa čak i nacrtane kada pobjegnu iz kutije.
Šeks je bio Tuđmanova ovca? Ma da?
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 20:39   #90
Konačno smo dobili objašnjenje od uvijek visokopozicioniranog šešeljevog branitelja.g.V.Šeksa(Scheeksa)zašto AI(Amnesy International)progoni njega kao dogovornu osobu.
Sve se dogodilo 1994 godine,kada su se za stolom našli između ostalih lord Carrington I gospodin Scheeks.I ovdje je začeta ideja određenog kruga visokopozicioniranih engleskih dužnosnika,da preko AI-a započnu bezočni progon našeg Vladimira,koji je kako kaže potpuno nevin I to je dokazano u istrazi koju su vodili redom njegovi znanci I posredni poznanici.
No,na tom sasatanku zbio se nemili događaj,kada je neodmjereni Carrington ponudio da Hrvatska prepusti Baranju Miloševiću,kako bi se tenzije smirile I rat zgotovio bez daljnjih žrtava.
Šeks mu je tada otpuhujući nekoliko dimova u lice,uzeo stanku uz očito promatranje drugih u lice rekao»Bloddy cripple!!»

Prokleti bogalju-kaže V.Scheeks Carringtonu..i evo to je razlog zašto ga samo pojedini engleski političari progone,jer mu ne mogu zaboraviti da je nekome rekao da je bogalj usto I proklet..
Ti prozvani Englezi,za koje g.Scheeks zna poimenice tko su,što su,čiji su I kamo idu,odlučili su angažirati AI da omete Vladimira u preuzimanju vlasti jer time ometa engleske interese!!?.AI mu želi otupiti snagu koju on nesumnjivo posjeduje održavajući se na vlasti.Taj lov na Vladimira traje od 2003 godine,kada se on povratio u vladajuću garnituru..Otada nema mira..Jadni Vlado.Siguran sam kad bi samo dopustili da nam priča što je sve prošao I doživio,bi li se njegov pokojni sin okrenuo u grobu?!!
__________________
"..Slijedi život s mnogo pouzdanja čak i onda kada je budućnost nedostupna očima smrtnika.."-Homer
Peća is offline  
Odgovori s citatom
Old 10.01.2012., 21:25   #91
Gledam i slušam Šeksa u razgovoru s R.Bolkovićem na Z1. Iznio je neke teze o ugrozi HDZ-a ili kako ja volim napisati scenariju uništenja HDZ-a, što svakako ne bi bilo dobro za Hrvatsku jer ne postoje političke organizirane snage koje bi zauzele taj prostor, pa bi samozvana ljevica (ili lijevi centar) izgubila mogući kompas ili samokontrolu i moguće učinili nepopravljive greške, koj bi naprimjer vratilo Hrvatsku na Balkan. Gledam na TV proslavu nepostojeće države Republike Srpske u BIH, i
zabrinuto gledam na poteze Rusa i odlikovanja koje su dodijelili, ali i čitam o izjavi Tadića da nikada neće priznati Kosovo. Nešto se krupno događa. Šeks nešto natuca. Volio ga ili ne volio, neka ga još u HDZ-u koji je na koljenima, ali je i Hrvatska na koljenima.
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 00:30   #92
Gospodin Šeks je uzeo povlaštenu penziju, pa normalno. Ta neće fukara biti.
Caeruleus is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 00:32   #93
Quote:
Caeruleus kaže: Pogledaj post
Gospodin Šeks je uzeo povlaštenu penziju, pa normalno. Ta neće fukara biti.
ovdje ga jako "lijepo" opisuju! ma...fuj! ne, nije nemoralno ni malo
...dok narod kopa po kontejnerima on priča o moralu

http://dalje.com/hr-hrvatska/cudi-se...e-placa/409505
__________________
Tko uvijek govori istinu, taj sebi može priuštiti loše pamćenje. (Theodor Heuss)
Smrt fašizmu! (by McOzy)
Kladi is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 00:43   #94
Kakvu kašu sprema Šeks?
Pitanje čiji bi odgovor mnogi željeli čuti, a ponajviše sami članovi stranke. Kakvu će kašu 'vječni Šeks' ovoga puta zakuhati, pitaju se stranački kolege.

http://www.dnevno.hr/images/800/50963.jpg

http://www.dnevno.hr/images/800/46522.jpg
data_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 12:55   #95
Ništa novo od Šeksa i ADZa-ea.
Na riječima: moral, vjera, pravna država, poštenje.....

a u praksi: zaobiđi zakon, pronađi rupu, preveslaj, sredi, namagarči, iskoristi..

Ti ljudi imaju problem sa elementarnim razumjevanjem morala i poštenja, žive u svom nekakvm svijetu, čak to više i ne kriju... jedina utjeha u svemu da su birači ipak politički evoluirali (većina) kako su i pokazali zadnji izbori

A još mi je bolje kako se drži mrtav-hladan pred kamerama i tumači kako je i zašto još jednom zeznuo državu i zakone kao ono:" što me tak čudno gledate?"

Zadnje uređivanje Skeewe : 17.01.2012. at 13:02.
Skeewe is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 14:08   #96
Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
Ništa novo od Šeksa i ADZa-ea.
Na riječima: moral, vjera, pravna država, poštenje.....

a u praksi: zaobiđi zakon, pronađi rupu, preveslaj, sredi, namagarči, iskoristi..

Ti ljudi imaju problem sa elementarnim razumjevanjem morala i poštenja, žive u svom nekakvm svijetu, čak to više i ne kriju... jedina utjeha u svemu da su birači ipak politički evoluirali (većina) kako su i pokazali zadnji izbori

A još mi je bolje kako se drži mrtav-hladan pred kamerama i tumači kako je i zašto još jednom zeznuo državu i zakone kao ono:" što me tak čudno gledate?"
Da, on to vjerojatno vidi kao svoj uspjeh; kako je nadmudrio kukurikavce koji bi njemu (i njemu sličnima) oduzeli povlaštenu mirovinu na koju on ima sveto pravo.
Martian7 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 17:54   #97
Da bi neke stvari u svezi mirovina bolje shvatili, mora se znati da su u socijalizmu ljudi odlazili u mirovinu do 80% plaće za puni staž.Također se mora znati da ove povlaštene mirovine su isto izmislili isti ljudi koji su stvarali bivši sistem, pa u ovih 21. godinu su se isti namirili opet. Samo što su raji učinili mirovine do 30% plaće, a ovi najnoviji ukidaju povlaštene mirovine, ali ne ukidaju niske postotke raji jer one čine stvarni trošak proračunu. Evo čujem s radija da će ih usklađivati s troškovima života. Što to govori: tzv. komunisti su se namirili, a većina građana su postali socijalni problemi koji se riješavaju novim nepravdama. A ako je itko iz HDZ-a zaslužio mirovinu onda je to i Šeks. Voljeli ga ili ne On je ipak nešto konkretno učinio kao pravnik i za sve nas kod stvaranja naše države.
__________________
V.Gotovac: "Ono što je umrlo u Moskvi, umrijet će i ovdje."
Fantom47 is offline  
Odgovori s citatom
Old 17.01.2012., 20:52   #98
Thumbs up

Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
Ništa novo od Šeksa i ADZa-ea.
Na riječima: moral, vjera, pravna država, poštenje.....

a u praksi: zaobiđi zakon, pronađi rupu, preveslaj, sredi, namagarči, iskoristi..

Ti ljudi imaju problem sa elementarnim razumjevanjem morala i poštenja, žive u svom nekakvm svijetu, čak to više i ne kriju... jedina utjeha u svemu da su birači ipak politički evoluirali (većina) kako su i pokazali zadnji izbori

A još mi je bolje kako se drži mrtav-hladan pred kamerama i tumači kako je i zašto još jednom zeznuo državu i zakone kao ono:" što me tak čudno gledate?"
http://www.index.hr/vijesti/clanak/d...je/594128.aspx
Da li to i "obični " građani mogu izvesti u jednom danu,cijelu proceduru, znam koliko se čeka u palači u Tvrtkovoj na pozive,komisije,rješenja,obračune i sve.
Prog rock is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 13:08   #99
Gledao ga neki dan,onaj razgovor s novinarima.

Koja bahata pokvarena persona.

Taj čovjek će uništiti HDZ, a vidi se da niti mari,niti mu itko išta može,bar zasada...
__________________
Everybody Makes Fun Of The Redneck-Until the Zombie Apocalipse!
Kyle Reese is offline  
Odgovori s citatom
Old 18.01.2012., 17:30   #100
Quote:
Skeewe kaže: Pogledaj post
Ništa novo od Šeksa i ADZa-ea.
Na riječima: moral, vjera, pravna država, poštenje.....
Ili IDS-a, SDP-a, HNS-a.....sve viliki moralisti, vjernici, zagovaratelji poštenja, socijalne pravednosti i pravDe. Šeks je već dugo karikatura koja nije vrijedna spomena, a ovaj njegov potez je samo jedna od nizu njegovih mudrolija. No kad vidim ekipu koja iz suprotnog tabora od drveta ne vidi šumu, e onda se fakat pitam gade li mi se više oni ili Šeks od kojeg je ovako nešto za očekivati, a oni su pak nositelji svjetla u tunelu.
__________________
SVE ZA HRVATSKU, A NAŠU JEDINU I VJEČNU HRVATSKU NI ZA ŠTO (prvi hrvatski predsjednik dr.Franjo Tuđman).
Sve one koji na bilo koji način vrijeđaju hrvatske branitelje ili Domovinski rat, kao i one koji im dopuštaju da to nekažnjeno čine nabijem na *urac.
casio is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 00:39.