Natrag   Forum.hr > Kultura i zabava > Televizija > Turske serije

Turske serije Bivši podforum Neprikazano-sapunice

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 08.05.2012., 01:05   #1541
Quote:
jelena35 kaže: Pogledaj post
kod ove serije me je najviše privukla baš ta opipljiva kemija između Kivanča i Beren,koja izbija iz svakog pogleda,dodira,tako da uopće ne osjećam potrebu razmišljati kako bi neki drugi to odglumili,jer ovo što već po ko zna koji put gledam je neponovljivo i nešto najljepše i najuvjerljivije što sam ikad gledala
Meni je ta kemija bila najopipljivija od svega dosad vidjenog u turskim serijama.
Ovdje se vide i emocije i strast koja doslovno kipti iza svakog kuta kada su Bibici u pitanju. Hebiga...da je bar ljepsi kraj?

Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post

Uffff... Fenomenalna je epizoda bila. Ja zapravo u ovom trenutku ni ne znam otkud bih krenula s komentiranjem, zato se najprije želim zahvaliti na svim ovim predivnim gifovima koje ste postavile. Fascinantno mi je koliko su ih uvjerljivom snagom Kivanc i Beren odglumili. Svakim pogledom, pokretom... A, Behul... Nesvjesno sve više i više pada na Bihter. Očito ga je da ga je očarala, privukla, no rekla bih da tu još nema onoga što bih mogla nazvati zavođenjem. Trenutno je između njih, pogotovo s njegove strane, prisutno nešto slično traženju Bihterine blizine. Ne znam kako da se drukčije, tj. točnije izrazim. Uz to, već je sad, u trenutku kad je razvoj njihove priče tek nešto blizu početku, on zakočen. Kao da osjeća strah jer se ne može oduprijeti percipiranju nje kao žene koja mu se polako počela sviđati jer je to daleko od one ispravne percepcije nje kao Adnanove supruge. Kao što je netko od vas ovdje spomenuo, ne znam više tko, u njemu je počela tinjati oluja osjećaja koja svakim danom raste toliko da ju ni on sam, čak ni sad, ne može zaustaviti.
Upravo u ovoj epizodi se vidjelo koja oluja se odvija u Behlulu. Ono kada ga ona lijeci on je sav izgubljen, s jedne strane muce ga osjecaji koji se neumoljivo radjaju u njegovom srcu, mozda po prvi put u zivotu, s druge strane nemogucnost realiziranja istih zbog situacije takve kakva je. Ali osjecaji i strast ipak ce jednom nadvladati razum.
Ovdje je vidljivo kako se ruse Behlulovi stereotipi koje je imao o Bihter, ako je prije djelovala hladna i proracunata sada je brizna i topla osoba.
__________________
"Djevojko, kriva si pred drugima već zato što si mogla biti jedini svjetionik u tami, a nisi bila". F.M.D.
MISSYOU3 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 01:13   #1542
Quote:
Terranea kaže: Pogledaj post
volila bi da je taj govor na groblju bio drukčiji, da je bar jednu rečenicu izgovorio u kojoj je voli, koliko ju je volio.. onda bi i ja, bez obzira na kraj, bila sretnija.
Mislim da bi to svatko od nas volio, no sjećam se da sam i tijekom prvog gledanja dobila dojam kako joj nije izgovorio to volim te na kraju jer se osjetio i više nego posramljenim što joj ih nije izgovorio prije kad je postojala nada, makar ona minimalna da on proguta taj svoj kukavičluk i uzme ju za ruku, odvede od Zijagilovih unatoč svim posljedicama koje je takav čin mogao sa sobom povući i riziku, tj. vjerojatnosti da njihov zajednički život tad možda i ne bi bio nekog dugačkog vijeka. Štoviše, smatram da se osjetio posramljenim jer ih je zapravo želio izgovoriti tad kad je već bilo kasno, kad nje više nije bilo; točnije - kad ona fizički više nije bila uz njega i kad mu ih one ili bilo što drugo nije moglo vratiti. Ja sam tu scenu pogledala još bezbroj puta nakon što sam ju pogledala taj prvi put. I u svakom bih gledanju uspjela razaznati, raspoznati, razumjeti nešto novo pa makar to bilo malo. U svakom bih gledanju 'zagrebla' sve dublje ispod površine tih riječi i nekako nije bilo uzalud.

Quote:
MISSYOU3 kaže: Pogledaj post
Upravo u ovoj epizodi se vidjelo koja oluja se odvija u Behlulu. Ono kada ga ona lijeci on je sav izgubljen, s jedne strane muce ga osjecaji koji se neumoljivo radjaju u njegovom srcu, mozda po prvi put u zivotu, s druge strane nemogucnost realiziranja istih zbog situacije takve kakva je. Ali osjecaji i strast ipak ce jednom nadvladati razum.
Tako i ja na to gledam. Zapravo, oduvijek jesam, zato sam ask bila i ostala. To sam na prvoj temi AIM spomenula bezbroj puta, primijetila sam to iščitavajući ju nedavno pa sam se u jednom trenutku začudila samoj sebi pitajući se je li to moje naglašavanje ljubavi između njih uistinu bilo potrebno, no već sad uviđam da je jer je nesumnjivo kako će se to pitanje stalno provlačiti u retcima naših postova i između njih ovdje. Takvo što je neizbježno.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •

Zadnje uređivanje Estrella Azul : 08.05.2012. at 01:24.
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 01:24   #1543
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Mislim da bi to svatko od nas volio, no sjećam se da sam i tijekom prvog gledanja dobila dojam kako joj nije izgovorio to volim te na kraju jer se osjetio i više nego posramljenim što joj ih nije izgovorio prije kad je postojala nada
da, znam da ga je bilo sram to izgovorit.. rekao je na pola.. "ben čok.." tako nešto..

svejedno..
__________________
Za spasiti svijet nemam ideju..
Terranea is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 08:43   #1544
http://www.youtube.com/watch?v=C84qME6gQkQ

Ne ja stvarno ne razumem kako niko nije primetio da se oni vole do smrti, mislim vidite kako plesu, kako se gledaju, kao da cese pojesti pogledima. Mislim Adnan je ili slep , ili glup ili vidi a ne zeli vidjeti. I ono na krajukad mu kaze Bio si mi sin, kao da samo njega krivi za izdaju, a ona? Zar ona nije bila kriva??
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 09:21   #1545
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
http://www.youtube.com/watch?v=C84qME6gQkQ

Ne ja stvarno ne razumem kako niko nije primetio da se oni vole do smrti, mislim vidite kako plesu, kako se gledaju, kao da cese pojesti pogledima. Mislim Adnan je ili slep , ili glup ili vidi a ne zeli vidjeti. I ono na krajukad mu kaze Bio si mi sin, kao da samo njega krivi za izdaju, a ona? Zar ona nije bila kriva??
Krivi su svi odreda... I Behlul i Bihter i Adnan i ostali koju su znali ili naslućivali ali su šutke prelazili preko toga u svrhu Patkinog/općeg dobra.
A to Adnanovo trabunjanje na kraju ja shvaćam kao okrivljavanje drugog tako da makne dio krivice sa sebe jer stari je sigurno znao da je istina sve ono što su Hilmi i kuloari govorili ali je odlučio prijeći preko toga da mu kćer bude "sretna".
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 09:31   #1546
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Krivi su svi odreda... I Behlul i Bihter i Adnan i ostali koju su znali ili naslućivali ali su šutke prelazili preko toga u svrhu Patkinog/općeg dobra.
A to Adnanovo trabunjanje na kraju ja shvaćam kao okrivljavanje drugog tako da makne dio krivice sa sebe jer stari je sigurno znao da je istina sve ono što su Hilmi i kuloari govorili ali je odlučio prijeći preko toga da mu kćer bude "sretna".
Naravno, sve sta miljenica zeli. Unistili su zivote dvoje ljudi, sve zbog jedne razmazene devojcice!! Kako ide serija, jer ja je gledam na Youtube razumem turski, sve vise mi se svigja Firdevs. Najpametnija je od svih. Odma je znala ona sta se desava jos kad je podgrijavala Nihalinu nadu da ju Behlul voli.
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 09:56   #1547
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
sve vise mi se svigja Firdevs. Najpametnija je od svih. Odma je znala ona sta se desava jos kad je podgrijavala Nihalinu nadu da ju Behlul voli.
Pa i Firdevs snosi veliki dio krivice za onakav kraj. Očito nije poznavala svoju kćer onoliko dobro koliko je mislila. Bihter ipak nije bila njena kćer jer ona je bila spremna odreći se svega zbog Behlula dok se Firdevs nikada ne bi odrekla lagodnog života zbog nekoga. Vidili smo to nekidan kada se prisjeća kako je otjerala ljubavnika. Ni sama nije bila svjesna koliko duboko Bihter pati jer ju je uvijek tjerala riječima "Ti si Bihter Ziyagil. Tko ti što može". Ali nitko nije od kamena. Poticala je vezu Behlula i Patke čime je ne samo čimavici ubacila bubu u glavu već i njemu samome što mu je dobro došlo kad je odlučio prelomiti stvari s Bihter i oženiti Njihalku. Time su stvari nepovratno krenule u ponor.
Behlul je, na kraju, možda najbolje poznavao Bihter ( i ona njega). Nažalost
Tužne su mi one zadnje scene u kojima ona hoda kao duh po kući i raspada se od tuge a nitko ju ne doživljava i ne shvaća koliko pati. Pa ni vlastita majka i sestra. Baš je bila napuštena od svih. To ju je vjerujem i nagnalo da posegne za pištoljem...Behlul ju je samo dokrajčio onim razgovorom preko mobitela. Zato smatram da se nije ubila samo radi njega već radi svega. Bila je stjerana u zid.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 10:08   #1548
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Pa i Firdevs snosi veliki dio krivice za onakav kraj. Očito nije poznavala svoju kćer onoliko dobro koliko je mislila. Bihter ipak nije bila njena kćer jer ona je bila spremna odreći se svega zbog Behlula dok se Firdevs nikada ne bi odrekla lagodnog života zbog nekoga. Vidili smo to nekidan kada se prisjeća kako je otjerala ljubavnika. Ni sama nije bila svjesna koliko duboko Bihter pati jer ju je uvijek tjerala riječima "Ti si Bihter Ziyagil. Tko ti što može". Ali nitko nije od kamena. Poticala je vezu Behlula i Patke čime je ne samo čimavici ubacila bubu u glavu već i njemu samome što mu je dobro došlo kad je odlučio prelomiti stvari s Bihter i oženiti Njihalku. Time su stvari nepovratno krenule u ponor.
Behlul je, na kraju, možda najbolje poznavao Bihter ( i ona njega). Nažalost
Tužne su mi one zadnje scene u kojima ona hoda kao duh po kući i raspada se od tuge a nitko ju ne doživljava i ne shvaća koliko pati. Pa ni vlastita majka i sestra. Baš je bila napuštena od svih. To ju je vjerujem i nagnalo da posegne za pištoljem...Behlul ju je samo dokrajčio onim razgovorom preko mobitela. Zato smatram da se nije ubila samo radi njega već radi svega. Bila je stjerana u zid.

slažem se sa svimBihter jednostavno nije imala izlaza,ostavljena od sviju,izigranankao da nitko nije ni želio vidjeti koliko pati,nisu se htjeli sa njom opterećivati,najlakše je misliti i reći -ti si jaka,ti ćeš to izdržati.I to najviše zamjeram Firdevs,vidjela je koliko ju njezina igra psihički i fizički ubija,ali ona do kraja nije odustala,samo da bi održala svoj status u društvu boravkom u toj vili
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 10:41   #1549
ne znam šta je vama , zašto svi naapadate Nihal a branite Bihter
Nihal je iz bogate porodice. raste u raskoši i ima sve što poželi, još je mlada curka, tinejdžerka pa je se treba oprostiti ako joj se Behlul sviđa. to će nju proći kada se hormoni smire
A Bihter, pa brate mili znala je da se udaje za starca. vidjela je odmah na čemu je
da će milovati sjedu bradu i opušteno tjelo.
nije bila tako mlada da je neko nagovori udaj se za toga i toga, biti će ti dobro
sada malo došla sebi pa bi mlada mesa
malo sutra
definitivno Beren kao glumica čista nula
kao da je gledam u FSN samo druga obleka
kada joj vidim onaj sitni vrckavi hod ne mogu da se ne sjetim druge serije
A Behlul, samo mu ime kaže kakav je
Bitaka is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 10:47   #1550
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
ne znam šta je vama , zašto svi naapadate Nihal a branite Bihter
Nihal je iz bogate porodice. raste u raskoši i ima sve što poželi, još je mlada curka, tinejdžerka pa je se treba oprostiti ako joj se Behlul sviđa. to će nju proći kada se hormoni smire
A Bihter, pa brate mili znala je da se udaje za starca. vidjela je odmah na čemu je
da će milovati sjedu bradu i opušteno tjelo.
nije bila tako mlada da je neko nagovori udaj se za toga i toga, biti će ti dobro
sada malo došla sebi pa bi mlada mesa
malo sutra
definitivno Beren kao glumica čista nula
kao da je gledam u FSN samo druga obleka
kada joj vidim onaj sitni vrckavi hod ne mogu da se ne sjetim druge serije
A Behlul, samo mu ime kaže kakav je
Slazem se sa boldiranim. I kao da Adnan nije nasetio opasnost da kuci donese mladu zenu a ima unuka zenskarosa koji je lep ko bog. Ma daj. I ne slazem se s tim da je Adnan nije volio. On ju je volio jos od sprovoda njenog oca ali zbog obzirnosti je cekao da prodze vreme da joj izrazi ljubav. Setite se samo prvse scene kad je rezbao sliku, svi mislili da je Nihal na njoj a ustvari on je rezbao sliku za Bihterinim likom. Jedino ona ga nije volela.

Zadnje uređivanje Ninochka_mk : 08.05.2012. at 10:52.
Ninochka_mk is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 10:58   #1551
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
ne znam šta je vama , zašto svi naapadate Nihal a branite Bihter
Nihal je iz bogate porodice. raste u raskoši i ima sve što poželi, još je mlada curka, tinejdžerka pa je se treba oprostiti ako joj se Behlul sviđa. to će nju proći kada se hormoni smire
A Bihter, pa brate mili znala je da se udaje za starca. vidjela je odmah na čemu je
da će milovati sjedu bradu i opušteno tjelo.
nije bila tako mlada da je neko nagovori udaj se za toga i toga, biti će ti dobro
sada malo došla sebi pa bi mlada mesa
malo sutra
definitivno Beren kao glumica čista nula
kao da je gledam u FSN samo druga obleka
kada joj vidim onaj sitni vrckavi hod ne mogu da se ne sjetim druge serije
A Behlul, samo mu ime kaže kakav je
kao prvo Bihter se ako si gledala nije udala za Adnana niti radi novaca,a ni s ciljem da se zagleda u naočitog mu netjaka,i još uopće ne pokazuje znakove da joj se Behlul sviđa,iako je već preko nekoliko puta spavala sa Adnanom....kasnije zbog spleta raznoraznih okolnosti,prvenstveno zbog nedostatka emocija od strane vrlog joj muža,nerazumijevanja sviju oko nje dovest će do poznatih događaja..
ne slažem se da eto moramo Nihal oprostiti svaki hir i bezobrazno ponašanje prema svima samo zato što je jelte bogata i naučena da joj se ide uz dlaku,baš zbog toga bi trebala pokazivati minimum pristojnog ponašanja i prema Bihter koja se ako ćemo realno predivno odnosi prema njoj(i Bihter je ne zaboravimo još uvijek mlada,pa pokazuje itekeko razumijevanja prema Nihal i degutantnoj posluzi),i prema ostalima

o glumi nema smisla da pišemimam dojam da nisi pogledala nijednu od te dvije serije jer tvrditi da je Berenina gluma jednaka nije mi jasno,upravo je primjer transformacije glumice u dva i psihički i fizički sasvim drugačija tipa žene-djevojke
__________________
...i čime od svijeta da se braniš,kao ruža,sa dva smiješna trna...ili snom?
jelena35 is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 11:05   #1552
Svi su oni krivi, jednostavno svi. Ja bih čak slobodno rekla da će Firdevsina krivnja rasti kako radnja bude odmicala. Adnanova je krivnja pak vidljiva u mnogočemu, a toliko je pogrešnih postupaka s njegove strane proizašlo iz želje da udovolji Nihal. Već sam i prije spominjala kako Nihal ne smatram negativnim likom, no trenutno mi se čini kako su njezina hirovitost i razmaženost uzele previše maha. Razumijem ja težinu njezinog odrastanja i prolaženja kroz važne promjene u životu bez majke, ali kad bolje razmislim - njezina majka u onom fizičkom smislu nije uz nju, no uz nju je u onom psihološkom i to u vidu mademoiselle. Zato mi i jest krajnje razmaženo njezino ponašanje u određenim trenucima jer mi je zapravo neshvatljiva činjenica da se ona naljuti čim ona najmanja sitnica nije po njezinoj volji, kad ljudi koje ima u svojoj okolini ne gledaju Bihter jednako kao ona pošto je stvorila sliku o njoj na temelju koječega, a nije se barem malo potrudila upoznati ju i stvoriti to na nečemu što je vjerodostojno, što je istinito. Uz to, vrlo često očekuje da joj svi podilaze. Zato joj je Behlul u onoj svađi dobro rekao kako se ponaša kao da se cijeli svijet oko nje vrti. Možda je glupo da ju sad uspoređujem s Bihter jer ipak postoji određena razlika u godinama među njima, nisu vršnjakinje (uzevši u obzir i to da ne možemo znati kako se Bihter ponašala sa svojih 18 godina), ali je Bihter imala majku u onom fizičkom smislu, no nije u psihološkom jer se Firdevs nije trudila to biti ni prema Pejker ni prema njoj, ali kod nje ne vidim tragove onolike razmaženosti.

@Bitaka, nemam ja osobno ništa protiv toga da se Behlul sviđa Nihal, ali me izluđuje sam način kako će ona to, a i još štošta drugo iskazati. I iskreno, ne bih se složila da joj se sve treba oprostiti zato što je u pubertetu. Dosta je osoba koje znam izgubilo svoju majku u ranoj dobi pa se ne ponaša tako, iako nisu odrasle u onolikom bogatstvu i raskoši. U redu, istina da smo svi različiti i da ne postoji neki savršeni predložak ponašanja u takvim situacijama, no smatram da bi Nihal trebala pokušati (barem malo) shvatiti da nije ona jedina koja je patila i koja pati, nego da se to događa i drugim ljudima, a potom i da to ne može biti opravdanje za njezinu razmaženost. I štoviše, upravo bi zbog tog bogatstva i raskoši trebala biti zahvalna Adnanu, a ne u svemu naći poneku manu ili nedostatak. Tu zahvalnost, kao i ljubav koju nesumnjivo osjeća prema njemu bi trebala iskazati i na način da barem poštuje Bihter (ona je ipak njegova supruga) ako ju već ne može zavoljeti. Ja kao gledatelj to ni ne očekujem od nje, no kako jelena kaže, malo pristojnosti također ne bi bilo naodmet.

I ne znam gledaš li ovo tek prvi put, rekla bih ja da da, dogodit će se još toliko toga pa možda i promijeniš mišljenje, tko zna.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •

Zadnje uređivanje Estrella Azul : 08.05.2012. at 11:40.
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 11:07   #1553
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
ne znam šta je vama , zašto svi naapadate Nihal a branite Bihter
Nihal je iz bogate porodice. raste u raskoši i ima sve što poželi, još je mlada curka, tinejdžerka pa je se treba oprostiti ako joj se Behlul sviđa. to će nju proći kada se hormoni smire
Vidimo kako ju je prošlo.
Umalo je otjerala iz kuće ženu koja ju je praktički odgojila zato jer se usudila proturiječiti joj po pitanju vrlog joj zaručnika a da ne spominjem da ga je dobila spletkarenjem sa zmijom od Firdevs te padanjem u nesvjest i tulenjem najdražem tatici (epizoda kada Behlul napokon odluči otići od kuće a ona se sruši niz skale ničim izazvana ), itd...
Možda i nije kriva što se zaljubila u njega iako je to po meni ogavan "čin" da tako kažem. Prezirala je svaku ideju da je Bešir zaljubljen u nju a ona se mogla zacopati u Behlula iako svi su skupa odgojeni kao braća i sestre.

Svi u kući su tu čimavicu olako shvatili. Svi. Osim Firdevs koja ju je skužila u pet minuta i onda iskoristila za svoj podli plan. Fuj!
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."

Zadnje uređivanje _Lolita_ : 08.05.2012. at 11:13.
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 11:13   #1554
Quote:
Ninochka_mk kaže: Pogledaj post
Slazem se sa boldiranim. I kao da Adnan nije nasetio opasnost da kuci donese mladu zenu a ima unuka zenskarosa koji je lep ko bog. Ma daj. .
Ma daj. Ne pretjeruj. Tko je pratio, zna da mu je on zapravo bratić
__________________
Earth is the insane asylum for the universe.
trnoruža is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 11:17   #1555
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Vidimo kako ju je prošlo.
Umalo je otjerala iz kuće ženu koja ju je praktički odgojila zato jer se usudila proturiječiti joj po pitanju vrlog joj zaručnika a da ne spominjem da ga je dobila spletkarenjem sa zmijom od Firdevs te padanjem u nesvjest i tulenjem najdražem tatici (epizoda kada Behlul napokon odluči otići od kuće a ona se sruši niz skale ničim izazvana ), itd...
Možda i nije kriva što se zaljubila u njega iako je to po meni ogavan "čin" da tako kažem. Prezirala je svaku ideju da je Bešir zaljubljen u nju a ona se mogla zacopati u Behlula iako svi su skupa odgojeni kao braća i sestre.

Svi u kući su tu čimavicu olako shvatili. Svi. Osim Firdevs koja ju je skužila u pet minuta i onda iskoristila za svoj podli plan. Fuj!
Tako je. Kao što sam gore napisala maloprije, nemam ja ništa protiv toga da se Behlul sviđa Nihal, ali kad se ovako sagleda, boldano definitivno stoji.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 11:28   #1556
Quote:
Estrella Azul kaže: Pogledaj post
Tako je. Kao što sam gore napisala maloprije, nemam ja ništa protiv toga da se Behlul sviđa Nihal, ali kad se ovako sagleda, boldano definitivno stoji.
Mala je imala dvostruka pravila za sebe i za svijet oko sebe. Ljude je dijelila na one od kojih ima koristi i na one od kojih nema pa stoga trebaju biti smaknuti (tu izuzimam Bulenta kojeg je jedinog valjda voljela. Adnana ako bi joj udovoljio). Kad joj nešto nije bilo po volji imalo je da se desi apokalipsa. Ucjenama i ultimatumima je dobivala što je željela.
I onda bi trebali čekati da ju prođe zbog toga jer joj je eto 18?
Za takvo njeno stanje uma krivim Adnana i Matmozelku.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 11:39   #1557
Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Mala je imala dvostruka pravila za sebe i za svijet oko sebe. Ljude je dijelila na one od kojih ima koristi i na one od kojih nema pa stoga trebaju biti smaknuti (tu izuzimam Bulenta kojeg je jedinog valjda voljela. Adnana ako bi joj udovoljio). Kad joj nešto nije bilo po volji imalo je da se desi apokalipsa. Ucjenama i ultimatumima je dobivala što je željela.
Definitivno! To mi i jest ono najgore.

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
I onda bi trebali čekati da ju prođe zbog toga jer joj je eto 18?
I tu se slažem. Svim ljudima u pubertetu hormoni podivljaju, no uvjerena sam da njoj ne bi podivljali u tolikoj mjeri da su joj još od ranije dobi Adnan i mademoiselle malo 'stali na kraj' .

Quote:
_Lolita_ kaže: Pogledaj post
Za takvo njeno stanje uma krivim Adnana i Matmozelku.
Bome i ja. U ovom razdoblju otkad im je Bihter ušla u obitelj, mademoiselle još i više jer znamo kako će se sve dalje odviti i u kojem će smjeru otići, na što je i ona velikim dijelom utjecala.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 11:39   #1558
Quote:
Bitaka kaže: Pogledaj post
A Bihter, pa brate mili znala je da se udaje za starca. vidjela je odmah na čemu je
da će milovati sjedu bradu i opušteno tjelo.
nije bila tako mlada da je neko nagovori udaj se za toga i toga, biti će ti dobro
sada malo došla sebi pa bi mlada mesa
malo sutra

Njoj Behlul nije bila samo prolazna avantura. Nije to bilo- ja bi se danas malo valjala s njim, sutra s drugim. Ona je Behlula voljela. Nije ona planirala da se dogodi to da se zaljubi u drugoga.
__________________
Izgleda da ljubav nije zaboraviti,već sjetiti se svaki put kada vidiš.Koliko god godina prošlo, kada se god pojavi ispred tebe osjetiš isto. -Čak i ako jedno zaboravi?-Čak i ako zaboravi. ❤
Vera Wang is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 11:43   #1559
Quote:
Vera Wang kaže: Pogledaj post

Njoj Behlul nije bila samo prolazna avantura. Nije to bilo- ja bi se danas malo valjala s njim, sutra s drugim. Ona je Behlula voljela. Nije ona planirala da se dogodi to da se zaljubi u drugoga.
Ni dodati ništa ne trebam na ovo. Slažem se - ljubav se nikad ne može planirati, dođe ti kad ju najmanje očekuješ, a upravo se to dogodilo i njoj i njemu.
__________________
Kerim & Fatmagul • "My life is an adventure still being written - and so is yours. Start writing the first chapter now! Fill it with adventure and love; happiness. Live the story as you write it!" - N. Vujičić •
Estrella Azul is offline  
Odgovori s citatom
Old 08.05.2012., 11:45   #1560
Ne znam zašto ljudi imaju potrebu donositi generalne zaključke na osnovu par odgledanih epizoda.
Ili gledaj kako treba pa poveži stvari pri kraju ili se brate kani ćorava posla. Pogotovo ako kažeš da ti se serija ne sviđa.
__________________
"There's a crack in everything. That's how the light gets in."
_Lolita_ is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor



Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 22:23.