Natrag   Forum.hr > Društvo > Život u dvoje

Život u dvoje Prizori iz bračnog i izvanbračnog života.
Podforumi: Vjenčanja, Rastave

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 03.03.2013., 20:09   #21
Ella,neznam koji odgovor želiš čuti,da si napravila nešto kaj mnogi naprave,al opet nemožeš "slučajno"nasjest na tuđi kurac,neki razlog mora postojat.Znači,nešto ti ali u braku kad te taj mali privukao.Kako sad dalje taj odgovor ti moraš nać sama,ali nipošto ne govori mužu,dogodilo se i to je to,povratka nema.A sad,ako ti se taj mali tolko sviđa,pa nastavi,al onda nemoj plakat ako se zajebeš,jer zabranjebo voće je tako slatko,dal ćeš ga kušat i dalje,hm.....
lolitaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:12   #22
ne želi ona ništa drugo osim istresti to negdje. ne čini mi se da se kaje.
gabriela00 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:12   #23
A evo ukratko, muž mi je 5 godina stariji, vjenčali smo se nakon godine hodanja, ok je prema meni, osim što je u zadnjih par mjeseci promjenio firmu pa ima dugo radno vrijeme, dođe doma večera i spreman je za krevet. Nedjeljom je slobodan i to vrijem pokušava što više posvetiti djeci. Sex nam je od samog početka bio odličan i stvarno se u tome pogledu nemam na što požaliti. Ja imam obrt i radim od kuće tako da većinu vremena provodim doma. istina da me je u zadnje vrijeme počela gušiti ova zatvorenost jer kad sam bila mlađa bavila sam se plesom i puno izlazila. poslovno surađujem s ovim malim i već me nekoliko puta pokušao odvesti u krevet, ali uvijek sam ga odbila, iako mi je laskalo to što je zagrijan za mene...
ella-27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:16   #24
Quote:
gabriela00 kaže: Pogledaj post
ne želi ona ništa drugo osim istresti to negdje. ne čini mi se da se kaje.
to mene muči, jer sam samu sebe iznenadila... ne osjećam kajanje, razmišljam si koliko sam dvolična jer da je on to meni napravio pokopala bi im oči....
ella-27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:16   #25
Dobro, a što te zapravo muči? Osim silne potrebe da nekome kažeš.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:17   #26
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
to mene muči, jer sam samu sebe iznenadila... ne osjećam kajanje, razmišljam si koliko sam dvolična jer da je on to meni napravio pokopala bi im oči....
Eh sad vidim i odgovor. A baš sam to htio i napisati, nema kajanja, nema grižnje savjesti... ne osjećaš potebu da mu kažeš i vjerovatno to nećeš učiniti, ne kužim problem?
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:18   #27
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
A evo ukratko, muž mi je 5 godina stariji, vjenčali smo se nakon godine hodanja, ok je prema meni, osim što je u zadnjih par mjeseci promjenio firmu pa ima dugo radno vrijeme, dođe doma večera i spreman je za krevet. Nedjeljom je slobodan i to vrijem pokušava što više posvetiti djeci. Sex nam je od samog početka bio odličan i stvarno se u tome pogledu nemam na što požaliti. Ja imam obrt i radim od kuće tako da većinu vremena provodim doma. istina da me je u zadnje vrijeme počela gušiti ova zatvorenost jer kad sam bila mlađa bavila sam se plesom i puno izlazila. poslovno surađujem s ovim malim i već me nekoliko puta pokušao odvesti u krevet, ali uvijek sam ga odbila, iako mi je laskalo to što je zagrijan za mene...
Osim na veličinu
Ja nisam napisala da si bezosjećajna kuja, sama si se takvom prozvala....samo sam ti htjela reći da rečenice tipa da imaš oke brak, da imaš dobar seks sa mužem i da se ševiš sa strane nemaju logike za mene. To ne znači da ti ne vidiš u tome logiku. Kada ovdje izneseš svoj problem,onda ljudi komentiraju. Neki komentari ti mogu biti manje ili više prihvatljivi. Ne razumijem kakav odgovor trebaš.
__________________
"Ljubav je poput rata:lako ju je započeti, ali vrlo teško zaustaviti."
jelena1777 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:19   #28
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
A evo ukratko, muž mi je 5 godina stariji, vjenčali smo se nakon godine hodanja, ok je prema meni, osim što je u zadnjih par mjeseci promjenio firmu pa ima dugo radno vrijeme, dođe doma večera i spreman je za krevet. Nedjeljom je slobodan i to vrijem pokušava što više posvetiti djeci. Sex nam je od samog početka bio odličan i stvarno se u tome pogledu nemam na što požaliti. Ja imam obrt i radim od kuće tako da većinu vremena provodim doma. istina da me je u zadnje vrijeme počela gušiti ova zatvorenost jer kad sam bila mlađa bavila sam se plesom i puno izlazila. poslovno surađujem s ovim malim i već me nekoliko puta pokušao odvesti u krevet, ali uvijek sam ga odbila, iako mi je laskalo to što je zagrijan za mene...
Ella,želiš li ti nastavit sa tim malim,pitanje je jednostavno i ti znaš odgovor
kladim se da želiš,jer ti on daje ono kaj nemaš,pažnju na više načina,vidi te ,doživljava te,sluša te,gleda kao ženu kao osobu a to si već zaboravila kako ide,diže ti ego i samim timti ni ne želiš to prekinut,pa nemoj onda,al budi pametna i nikom ni riječi
lolitaxy is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:21   #29
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Dobro, a što te zapravo muči? Osim silne potrebe da nekome kažeš.
Muči me moje ponašanje, razočarala sam samu sebe
ella-27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:22   #30
meni je žao tvojeg muža koji ne zna šta mu ti radiš iza leđa
__________________
ljudi smo, dogovorit ćemo se
gigi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:25   #31
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Osim na veličinu
Ja nisam napisala da si bezosjećajna kuja, sama si se takvom prozvala....samo sam ti htjela reći da rečenice tipa da imaš oke brak, da imaš dobar seks sa mužem i da se ševiš sa strane nemaju logike za mene. To ne znači da ti ne vidiš u tome logiku. Kada ovdje izneseš svoj problem,onda ljudi komentiraju. Neki komentari ti mogu biti manje ili više prihvatljivi. Ne razumijem kakav odgovor trebaš.
sorry, rekla si svoje mišljenje i trebala sam to ispoštovati, a ne ovako...
iskreno puno mi je lakše sad kad mogu s nekim razgovarati...
ella-27 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:26   #32
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
to mene muči, jer sam samu sebe iznenadila... ne osjećam kajanje, razmišljam si koliko sam dvolična jer da je on to meni napravio pokopala bi im oči....

Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
Muči me moje ponašanje, razočarala sam samu sebe
U tom slučaju to moraš i riješiti sama sa sobom.
siddharta is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:35   #33
za početak se isplači kao kišna godina, pa se pogledaj u ogledalo, i tako se gledaj barem pola sata i malo razmišljaj o svemu
tek onda počni dolaziti na forum
__________________
ljudi smo, dogovorit ćemo se
gigi11 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:36   #34
Quote:
jelena1777 kaže: Pogledaj post
Tvoj brak je loš. Ne želiš izgubiti sigurnost. Za muža te baš i briga, jer si ga već prevarila. Bojiš se za sebe. Jer....tu su djeca i odgovornost prema njima. Znaš da kao samohrana majka ne bi bila baš dobra prilika za nekog drugog ozbiljnog muškarca. Čim si legla sa drugim, nema tu kemije više sa mužem. Samo si to trebaš posložiti u glavi. Ali i nakon što sve staviš tamo gdje mu je mjesto nećeš biti zadovoljna. Jer to već i nisi. Dokaz svega je tvoja prevara.
hebeno napisano.. slažem se sa svime napisanim
tvrtko81 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:38   #35
Jadan muž.
Ako si ga ikad voljela onda mu reci kaj si napravila i razvedite se, a ne da čovjek za mjesec dva sa strane sazna da mu se žena kurva.
Jesi razmišljala o braku i djeci dok si varala muža?
Gotovo je sad.
btw nadam se da će djeca pripasti ocu.
no_surrender is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:45   #36
Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
Moj brak nije savršen, ali nije ni loš i ne želim izgubiti muža, ali ovo što osjećam jače je od mene... između nas je samo kemija, ništa drugo, ali nisam dovoljno jaka da ga odbijem....
ako je tako, budi pametna i razumna i svedi to na avanturu.ni u kojem slucaju nemoj fatalizirati i praviti dramu vecu no sto jest. postavi si u glavi da to nije vise od prolazne avanture.
newbee is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:46   #37
Nemoj to više nikada ponovit. I ne govori o tome okolo, pogotovo ne svome mužu. Možeš jedino ispovjedniku reć. Zapravo moraš.
Tut-tut is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:47   #38
Wink

Quote:
ella-27 kaže: Pogledaj post
krasno si to napisao, kao pjesmicu
nikad nisam mislila da ću ja biti ta koja vara....
a jesi sigurna da on drzi malog u gacama ,i samo za tebe ga vadi

vidim da neznas sta znaci "musko"
CROBRA is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:47   #39
Quote:
gigi11 kaže: Pogledaj post
za početak se isplači kao kišna godina, pa se pogledaj u ogledalo, i tako se gledaj barem pola sata i malo razmišljaj o svemu
tek onda počni dolaziti na forum
Zašto da se isplače? Pa napisala je da ne osjeća kajanje. Meni se čini da se radi o strašno sebičnoj i nezreloj osobi. Muž joj je promijenio firmu, radi duže, ona ga, umjesto da mu bude podrška, vara s "malim" (koliko godina ima uopće?). I još na kraju izjavljuje da ne osjeća kajanje. Dno dna. Jedini strah koji ona ima je da muž ne sazna pa da ne ostane bez sigurnosti i rutine koju ima s mužem.
georgefinidi is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.03.2013., 20:49   #40
Quote:
siddharta kaže: Pogledaj post
Napisala si vrlo kratak uvodni post. Dobivaš različite odgovore od različitih ljudi, a već se prepucavaš. Umjesto da napišeš opširnije što je dovelo do toga jer nekad je štimalo, zar ne? Ako si se kresnula s drugim, nešto se promijenilo, očito.
sta ste svi tako fatalni?veze prolaze kroz faze raznih vrsta. i ne znaci da ce, ako je jednom posrnula, nastaviti to raditi. mozda i nastavi,ali mozda nikad vise i ne ponovi.
i brakovi s povremenim seksom sastrane mogu biti u puno segmenata dobri.
isto tako, vjerni brakovi mogu biti katastrofa,barem o tome citamo po forumima.

autorici - samo hladno u glavi.misli tko ti je najvazniji,ako osjetis da razvijas nekakvu nezdravu zaljubljenost - prekini avanturu odmah.ti osjecaji ionako su prolazni, i to moras iamti na umu.
newbee is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 14:34.