Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 29.06.2013., 15:19   #201
Quote:
Rumpus kaže: Pogledaj post
još jednom:

SLIKA RECENZIRANOG PROIZVODA JE OBAVEZNA. RECENZIJE KOJE NEMAJU SLIKU BRIŠEM I KARTONIRAM.

može biti sellerova slika ili vaša, svejedno je.
i još:

ZABRANJENA JE PRODAJA NA PDF-U MODA. ISTO BRIŠEM I KARTONIRAM.
za to imate pdf- mali oglasi.
__________________
Sheila Take a Meow
Rumpus is offline  
Odgovori s citatom
Old 30.06.2013., 00:16   #202
Women Mini Small Handbag Satchel Cross Body Purse Totes Bags Shoulder Messenger
link na item



Naručeno 17.6., stiglo 28.6. Sa sellerom nisam komunicirala jer nije bilo potrebe.
Ova torbica me baš razveselila, odlična je, jako sam zadovoljna. Bojala sam se da će biti prljavo bijela boja ali je baš bijela. Detalji nisu onako ružno žute boje nego malo tamnije zlato. Super stvar!

Fashion Free P&P Wholesale Solid silver 18K Jewelry Mens/Ladys Ring S925 & Box
link na item



Naručeno 13.6., stiglo 28.6., nisam komunicirala sa sellerom, tj. poslala sam mu poruku jutros zbog krive veličine ali za sad nije odgovorio.
Prsten je krasan, izgleda super, ali veličine kod ovog sellera apsolutno ne odgovaraju onima koje možete naći na stranici za izračun veličine. Uzela sam najmanji koji ima (M - pretpostavljam britanska veličina ali nema veze s njom?) velik mi je, a nemam baš tako tanke prste, inače mi odgovara US 6 i 1/2 ili 7.
Ništa, ovaj ide na poklon a sebi ću valjda pronaći sellera s normalnim veličinama
spondzhie is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 08:59   #203
Quote:
Bumbili kaže: Pogledaj post
LADIES LONG STRETCH WOMENS MAXI DRESS COIL SPRING 1SIZE
http://www.ebay.co.uk/itm/2707806109...84.m1439.l2649



Narucena 21.6., stigla 28.6.
nije bilo potrebe za komunikacijom sa sellerom

Visoka sam 173 cm i imam 67 kg. Mjere su 84-73-93.
Haljina je dugacka 117 cm kao sto je seller napisao. Ispod grudi ima rastezljiva traka pa se prilagodjava. Velicina je univerzalna.

Haljina je dosla jako brzo, za 8 dana. Narucila sam crnu. Iznenadila sam se kad sam vidjela na etiketi da je haljina proizvedena u Italiji. Ja sam jaaaako zadovoljna s ovom haljinom. Finog je prozracnog materijala, taman za ljeto (95% viskoza, 5% elastin). Oduvijek sam htjela maxi haljinu, ali mi je problem sto su sve bile rezane tocno na stomaku, a meni takav model ne stoji, a ova ima pasicu elasticnu ispod grudi pa mi je odlicna. Jako lijepo pada niz tijelo i mislim da ce i oni koji nose 42 ili vise moci stati u nju (inace, ja sam izmedju 38 i 40). Nije prozirna. Ovi metalni obruci se mogu pomicati. Jedini minus po meni je duzina, nisam navikla na ovakvu duzinu haljine jer mi dodje do pola potkoljenice i mislim da mi ne stoji, ali tko mi kriv kad ne citam upute.
Ja sam stvarno prezadovoljna s njom, i iako nisam navikla na duzinu, mislim da cu narucit jos jednu, vjerojatno crvenu. Moje tople preporuke

Moje slike:
slika 1
slika 2
Joooj tog selera imam vec dugo na watch listi al me uvijek bilo strah presisati 160kn.. Znaci zadovoljna si?
Aerin is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 11:32   #204
komplet kistova



http://www.ebay.co.uk/itm/Profession...vip=true&rt=nc

izbidano za 8.24 funte i besplatna poštarina

kupljeno 10.6.,stiglo danas,komunikacija sa sellerom nije bila potrebna

kistovi su odlični,drške čvrste,dlake su mekane i ne truse se. kistovi nemaju nikakav miris,futrola malo smrdi po bojama al vjerujem da će i miris nestat kad se malo izlufta.
proizvod je isti kao na slici,nema potrebe da stavljam svoju.
svaki kist je omotan folijom,nemam apsolutno nikakve zamjerke
preporučujem


broš



http://www.ebay.co.uk/itm/3606130910...84.m1497.l2648

3.95 funti,bestplatna poštarina

kupljeno 9.6.,stiglo danas,komunikacija sa sellerom nije bila potrebna

broš je fantastičan,identičan kao na slikama.
kvalitetno izrađen,čvrst,težak,svi cirkoni su na svom mjestu,kad prođem prstima osjeti se da su baš fino ugrađeni,nema naznaka da bi koji mogao ikad ispast.
oduševljena sam
TweetyBirdy is offline  
Odgovori s citatom
Old 01.07.2013., 13:05   #205
Samoljepljivi grudnjak

Sexy Lady Strapless Backless Invisible Self-Adhesive Bra Pad Push UP
link
[SLIKA OBRISANA]

Komunikacija sa sellerom nije bila potrebna, došao je u roku 2 tjedna (12.6.naručen). Uzela sam ga na temelju ove recenzije. Tako da potvrđujem sve što je već napisano. Super je što ima dio za bradavice (gornja slika) koji nije prekriven tim ljepilom/silikonom.
__________________
Za ženska ludila ne treba luđačka košulja, već luđački zagrljaj.
hepifejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 10:45   #206
košulja
Pink Women's Casual Shirt Button Down Shirt Long Sleeve Blouse Tops Hot #K1
link: http://www.ebay.com/itm/130913600322...84.m1439.l2649


ovu kosulju sam dugo gledala i jako mi se svida, cak mi se svidalo i vise boja, al bila je jedno vrijeme na bidanje pa sam se odlucila. izmedu ostalog ponukana ovomm recenzijom: https://www.forum.hr/showpost.php?p=4...postcount=8405 odlucila sam ju narucit iako se bidala M, ja inace nosim M al sam mislila i ako mi bude mala imam frendicu koja je malo manja od mene pa cu dat njoj.
uglavnom kosulja je najveci promasaj koji sam kupila na ebayu. to nije pamuk kao sto pise, kakav god pamuk da oni napisu, nego nekakav najlon, imam osjecaj da je onaj materijal ko za kisnu kabanicu.
mogu ju zakopcat al mi grozno stoji, dat cu ju frendici ipak pa nek ona odluci dal ce ju ikad nosit il bacit u smece. iskreno ne znam dal se mogu zalit da to nije materijal koji pise. jer na slici se to ne kuzi kolko ona stvarno lose izgleda.
moja slika
amy pelin is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 13:13   #207
bluzica
New Women European Fashion Crane Stork Print Chiffon Short Sleeve T-Shirt B1361C
link

Naručena 10.6., stigla 1.7., nisam komunicirala sa sellerom.
Sellerova slika

Moja slika


Naručila sam vel.L i prevelika mi je (ja sam 86-73-95). U skladu je sa sellerovim mjerama, iako sam sumnjala u njih, vjerojatno bi mi S bila taman Od poliestera je, lagana, poluprozirna. Virilo je nešto končića, ali okej, šavovi su dobri, linija po sredini je ravna, cif radi normalno.
pikey is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 21:02   #208
ASOS Party Dress with Velvet Trim
http://www.asos.com/ASOS/ASOS-Party-...=-1&clr=Purple



Naručila UK10, nosim M i odlična mi je Samo ne preporučam curama kojima je struk veći od 70 cm, isto tako ni onima s jačim leđima jer je neće moći obući, nema nikakvog cifa pa se oblači preko glave. Ja sam oduševljena haljinom, ima običnu postavu koja nije prekratka, onda neki kruti til iznad te postave koji joj daje volumen i preko još dva sloja nekog lepršavog laganog tila (ne razlikujem materijale previše ) Haljina je identična kao na slici i na mojih 178 nije prekratka
Lace is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 23:24   #209
Quote:
hepifejs kaže: Pogledaj post
Sexy Lady Strapless Backless Invisible Self-Adhesive Bra Pad Push UP
link
http://i.ebayimg.com/t/Sexy-Lady-Strapless-Backless-Invisible-Self-Adhesive-Bra-Pad-Push-UP-/00/s/NTAwWDUwMA==/z/b~sAAMXQlUNRNaGE/$(KGrHqR,!loFEr1MbVHgBRN,GE,9hg~~60_3.JPG

Komunikacija sa sellerom nije bila potrebna, došao je u roku 2 tjedna (12.6.naručen). Uzela sam ga na temelju ove recenzije. Tako da potvrđujem sve što je već napisano. Super je što ima dio za bradavice (gornja slika) koji nije prekriven tim ljepilom/silikonom.
koju veličinu grudnjaka nosiš? jel to više za manje ili mogu stati i veće?
dire Dawn is offline  
Odgovori s citatom
Old 02.07.2013., 23:58   #210
Quote:
dire Dawn kaže: Pogledaj post
koju veličinu grudnjaka nosiš? jel to više za manje ili mogu stati i veće?
Ja sam po mjerama kao i cura iz prijašnje recenzije (cm više-manje) pa sam uzela L kao i ona. Probala sam ga stavit samo s tom zaštitnom folijom na i odgovara mi. Nisam ga konkretno isprobala (ono baš zalijepila) jer ga ne želim "trošit" za bezveze (budući da se to ljepilo/silikon troši svaki put kad se odlijepi).
Inače nosim majice M, a prema ovome bih bila 75 C/D (1. 93-94 cm, 2. 77 cm).
Ja sam to zamislila samo da ih "stisne" ne da ima neki preveliki push up učinak. Pa na moje mlade u ranim dvadesetima će bit ok, pošto nisu "obješene" samo ih treba "poslagati" da stoje na sredini, a ne da svaka ode na svoju stranu. Tako da stanu nešto veće (ne smatram se da imam velike, ali nemam ni baš male), samo je bitno da gravitacija nije učinila svoje jer mislim da onda ovaj grudnjak ne pomaže previše...
__________________
Za ženska ludila ne treba luđačka košulja, već luđački zagrljaj.
hepifejs is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 08:28   #211
Quote:
hepifejs kaže: Pogledaj post
Ja sam po mjerama kao i cura iz prijašnje recenzije (cm više-manje) pa sam uzela L kao i ona. Probala sam ga stavit samo s tom zaštitnom folijom na i odgovara mi. Nisam ga konkretno isprobala (ono baš zalijepila) jer ga ne želim "trošit" za bezveze (budući da se to ljepilo/silikon troši svaki put kad se odlijepi).
Inače nosim majice M, a prema ovome bih bila 75 C/D (1. 93-94 cm, 2. 77 cm).
Ja sam to zamislila samo da ih "stisne" ne da ima neki preveliki push up učinak. Pa na moje mlade u ranim dvadesetima će bit ok, pošto nisu "obješene" samo ih treba "poslagati" da stoje na sredini, a ne da svaka ode na svoju stranu. Tako da stanu nešto veće (ne smatram se da imam velike, ali nemam ni baš male), samo je bitno da gravitacija nije učinila svoje jer mislim da onda ovaj grudnjak ne pomaže previše...
Dušice, drži to i moje 37.-godišnje i lagano gravitirane , imaš sliku u mojoj recenziji..., tako da možeš slobodno naručiti... Ja ga nosim u subotu prvi put na 10-ak sati (nosila sam i do sada samo kraće), pa javim jeli izdržao i jesu li se razbježale ili su ostale na mjestu...
Andrijana1312 is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 11:13   #212
1.
Ime: women Lapel Collar Leiothrix Chiffon Long Sleeve Womens Shirt Tops Blouses one

Link: http://www.ebay.com/itm/women-Lapel-...item565643def0

2. Ja sam ovu kosulju dobila na aukciji za nekih 9$ i putovala je 40-45 dana, ali dobije se TN, tako da nije bilo problema, a ni komunikacije sa sellerom.

3. Sellerova slika



Moja slika:





4. Ja sam izmedju M i L, sto se tice gornjih dijelova, L uvijek uzimam zbog ruku, pa je tako i ovdje bio slucaj i nisam pogrijesila. Da sam uzela M, bila bi mi uska na rukama ali bi bila bolja na grudima i u struku, mada nije ni ovako lose. Moje mjere: grudi: 92 cm, struk 75 cm, kukovi 94 cm, bokovi preko 100.

Kosulja u potpunosti odgovara mjerama, sve sam mjerila i nema odstupanja ni jedan cm. Strukirana je, pa jako lijepo pada, duga je i siroka na dnu, tako da cu je ja nositi uvucenu u hlace, ovako mi je velika, ali je odlicno sjela u rukama i ramenima. Odgovara pravoj velicini L.

5. Prezadovoljna sam kosuljom, kvalitet je odlican, uradjena je od chiffona. Kao sto vidite na mojoj slici, dobije se i etiketa sa cijenom od 59.95 € Za ovaj novac vrijedi zaista i u potpunosti odgovara i sellerovim slikama i mjerama. Kad se obuce izgleda jako kvalitetno i skupo. Preporucujem!
bucibuc is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 12:29   #213
Women Asymmetric Tiered Culotte Shorts With Invisible Zipper White/Black
link:
http://www.ebay.com/itm/290916032455...84.m1439.l2649


Moje slike:


Recenzija:

Stigle za 2 tjedna, mjere odgovaraju onima iz tablice, ja sam naručila M, poučena lošim iskustvom misilila sam da će biti kineski kalup, ali su mi čak i velike!
Moje mjere su: struk:71 cm, bokovi: 94 cm, visina: 175 cm

Materijal i boja su me razočarali, svijetlije su nego na slikama, boja je lijepa ali na moju blijedu put odskače, materijal se sjaji i dosta končića visi s njih ( stigle su maloprije, tek izvađene iz paketa)
Sve u svemu- koliko para toliko muzike, vjerjatno ću tražiti refund.


Fashion Women Metallic Wide Bangle Bracelet Chain Wholesale Silver/Gold
http://www.ebay.com/itm/350788369432...84.m1439.l2649



Identična kao na slici, efektna, uzela sam srebrnu stigla za 2 tjedna također.
Heather is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 13:09   #214
New Roll On Depilatory Waxing Kit Hair Removal Nail Art Care Wax Heater Home #3

link (na linku su sellerove slike)

Prvo nešto malo o stranici:
često naručujem s te stranice, ako im se recenzira proizvod kada stigne dobijete 0,10 coinsa (0,10 dolara) a ako uz recenziju pošaljete sliku onda 0,20. Sve što sam od njih naručivala stiglo mi je za 2 tjedna (+/- 2 dana).
Također možete ih kontaktirati, brzo odgovaraju i imala sam jedan slučaj da je došlo razbiti (ali i dalje ispravno), poslikala sam im i dobila refund.

Kod ovog nisam imala potrebe za komunikacijom.
Naručeno 12.6. stiglo 28.6.

U setu sam dobila grijač, jednu patronu i 10 trakica. Inace platila sam 7,29 dolara jer sam imala 100coinsa = 1 dolar popusta.
Kupila sam grijač na temelju recenzija i stvarno nisam požalila... Ne pregrijava vosak, treba kojih 30ak minuta da ga zagrije da se može s njim raditi, meni je cijelo vrijeme procesa depilacije bio uključen i nije pregrijao vosak u smislu da me je spekao, cijelo vrijeme drži temperaturu voska.

Moja slika:
Starcrunch is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 13:35   #215
Quote:
Heather kaže: Pogledaj post
Women Asymmetric Tiered Culotte Shorts With Invisible Zipper White/Black
link:
http://www.ebay.com/itm/290916032455...84.m1439.l2649


Moje slike:


Recenzija:

Stigle za 2 tjedna, mjere odgovaraju onima iz tablice, ja sam naručila M, poučena lošim iskustvom misilila sam da će biti kineski kalup, ali su mi čak i velike!
Moje mjere su: struk:71 cm, bokovi: 94 cm, visina: 175 cm

Materijal i boja su me razočarali, svijetlije su nego na slikama, boja je lijepa ali na moju blijedu put odskače, materijal se sjaji i dosta končića visi s njih ( stigle su maloprije, tek izvađene iz paketa)
Sve u svemu- koliko para toliko muzike, vjerjatno ću tražiti refund.

oprostite na upadu, znam da se ne smije chatat ili slicno, ali zasto ces traziti refund

dobila si sta si narucila,na stranici svakog sellera pise da boja nije prikazana tocno onako kakva je u mozda nijansicu

Zar se refund ne trazi ako ti nesto nije stiglo ili ako je slomljeno,poderano
A ne ako ti se ne sviđa
__________________
fucking shit of life
teodora333 is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Old 03.07.2013., 13:51   #216
Quote:
Andrijana1312 kaže: Pogledaj post
Dušice, drži to i moje 37.-godišnje i lagano gravitirane , imaš sliku u mojoj recenziji..., tako da možeš slobodno naručiti... Ja ga nosim u subotu prvi put na 10-ak sati (nosila sam i do sada samo kraće), pa javim jeli izdržao i jesu li se razbježale ili su ostale na mjestu...
Ja se sjećam tvoje recenzije, ali bila sam uvjerena da imaš silikone, sise su ti I ja sam uzela takav grudnjak, ali meni je premali, ja sam 92 cm opseg.
__________________
Osmijeh je jeftin način da popraviš svoj izgled :))
Sofia Victoria is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 14:11   #217
New Lady Push Up Padded Sexy Swimwear Swimsuit Bikini BathingSuit M/L/XL/XXL
Link

[SLIKA OBRISANA]

Ovaj badić je već recenziran par puta, kupila sam ga zahvaljujući ovoj recenziji
Stigao mi je točno za 8 radnih dana, badić nema nikakvih greški i slično.
Iako sam u prsima 83cm, bez grudnjaka mjereno, gornji dio badića ću morati suziti za 10cm (po 5cm sa svake strane- onaj dio od iza), košarice su B-C i super mi odgovaraju.
Donji dio mi je taman, bokovi su mi 94cm a gaćice su nerastegnute - 35cm.
Zadovoljna sam uloženim i dobivenim, očekujem da mi stigne još i ovaj badić pa stavim njegovu recenziju isto. Nisam ga zasad vidjela u recenzijama.
Good evil is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 23:01   #218
GOOD!WOMEN MANDARIN COLLAR STRIPED VEST CHIFFON SHIRT WF-3981
http://www.ebay.com/itm/221213397709...84.m1439.l2649

Naručena 11.06., stigla jučer.
Nije bilo komunikacije sa sellerom.
Uzela sam veličinu M koju inače nosim kad su košulje u pitanju i odgovara mi potpuno. Što se sellerovih mjera tiče, odstupanje je jedino u dužini, 2 cm je kraća nego što piše, ali meni ne smeta, dođe mi točno ko ovoj ženskici na slici.
Košulja je izgledom kao na slici, malo providna, ali nije strašno. Bila je lijepo zapakirana, nikakvi konci nisu virili i nije smrdila. Sve u svemu, ja sam zadovoljna.


KDQ4 LONG SLEEVE TURN-DOWN COLLAR CHIFFON BLOUSE WITH FRINGES ON FRONT 3434
http://www.ebay.com/itm/221226781561...84.m1439.l2649


Isti seller kao i od košulju iznad, također naručena 11.06. i stigla jučer, komunikacije nije bilo.
Mjere odgovaraju, uzela sam M veličinu.
Dosta je providnija nego na sellerovim slikama, svakako se mora nešto obući ispod nje. Također bila lijepo zapakirana, nikakav smrad niti konci koji vire, rese uopće nisu bile zamršene.
Providnošću dosta slična Pull&Bear košuljici s tim resama, također bijeloj, ako ste je vidjele. Ja sam je isprobavala, ostala mi je u sjećanju.
Nije loša, dat će se iskombinirati tako da nemam nekih zamjerki.
__________________
Prodajem GHD Gold Classic Styler peglu za kosu!!!!
blacksabbath is offline  
Odgovori s citatom
Old 03.07.2013., 23:26   #219
Primark ballerina flats in quilted with Crochet Bow Diamante Pumps Ballet Shoes
http://www.ebay.com/itm/400447842483...84.m1439.l2649

Naručene 22.06., stigle u petak 28.06. Za komunikacijom nije bilo potrebe.
Već sam jednom uzimala balerinke od tog sellera. Potpuno identične kao na slici, lagane, ugodne.
Ja sam ih platila par dolara manje (zajedno s poštarinom), vidim da je sad nešto viša cijena.
Kad sam zadnji put uzimala balerinke od tog sellera, uzela sam 38 koji inače većinom nosim i bile su mi tijesne iako sam ih mogla obuti. Bila sam svjesna tog rizika jer mi se nakon trudnoće stopalo malo proširilo. Javila sam se selleru i pristao je da ih vratim, a on pošalje br. veće.
Ovaj put, kad sam uzimala ove crne, odmah sam uzela 39 i bio je pun pogodak. Jako sam zadovoljna!

Fashion Black String Black Olivary Resin Beads White Crystal Pendant Necklace
http://www.ebay.com/itm/Fashion-Blac...item4856e7395c

Naručena 17.06., stigla u petak 28.06. Komunikacije sa sellerom nije bilo.
Identična kao na slici, lagana i efektna.
Bila je pažljivo zapakirana, ja zadovoljna.

G O D Y_star Women's Moschino Gray 3D "Happy Shopping Girl" Cute T-Shirt Top
http://www.ebay.com/itm/271192098810...84.m1439.l2649

Naručena prije cca mj dana, stigla za cca 2,5 tjedna.
Uzela sam veličinu M, mjere odgovaraju i taman mi je. Nije smrdila i sl., bila je uredno zapakirana, na etiketi piše Love Moschino.
Seller pristupačan, ponudio popust prilikom druge kupnje.
Majica mi se baš sviđa, zadovoljna sam!
__________________
Prodajem GHD Gold Classic Styler peglu za kosu!!!!
blacksabbath is offline  
Odgovori s citatom
Old 04.07.2013., 03:16   #220
Quote:
teodora333 kaže: Pogledaj post
oprostite na upadu, znam da se ne smije chatat ili slicno, ali zasto ces traziti refund

dobila si sta si narucila,na stranici svakog sellera pise da boja nije prikazana tocno onako kakva je u mozda nijansicu

Zar se refund ne trazi ako ti nesto nije stiglo ili ako je slomljeno,poderano
A ne ako ti se ne sviđa
Smiri doživljaje.
Nije upitna boja, ona je najmanji problem.
Problem je loša i nekvalitetna roba koja je stigla i nema skoro nikakve veze sa prikazanim.
Postoje i oni koji vole dobiti točno ono što su i platili, koliko god to jeftino bilo
Heather is offline  
Odgovori s citatom Received Infraction
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 19:55.