Natrag   Forum.hr > Lifestyle > Moda

Moda Za one koji žele biti u trendu.

Odgovor
 
Tematski alati Opcije prikaza
Old 05.09.2013., 13:33   #1
ULAZNICE ZA MODNE EVENTE

Dragi forumaši, gdje mogu nabaviti ulaznice za slijedeći perwoll fashion.hr koji se održava 16. - 19. 10. 2013. ?? znam da nema ulaznica u slobodnoj prodaji, a imam veliku želju otići na to jer volim modu, a nikada nisam uspjela vidjeti tako što... pomozite molim vas
__________________
Svatko ubija onoga koga voli. Netko gorkim pogledom, netko riječju laskavom... Netko voli premalo, netko previše...Netko kupuje, a netko prodaje.
žana guja is offline  
Odgovori s citatom
Old 05.09.2013., 19:59   #2
ulaznice za perwoll fashion.hr i cro a porter se ne mogu kupiti, ali čini mi se da se mogu kupiti za zagreb fashion week. nisam sigurna, ali znam da je prije tako bilo.
što se fashion.hr-a tiče, oni ti često daruju karte nekih tjedan dana prije samog događaja na svom facebook profilu, pa ih prati tamo da vidiš kad će imati te nagradne igre. također i razni modni portali znaju dijeliti karte za te modne događaje, te ti je najbolje da ih sve pratiš na facebooku da si u toku. osim toga, ne znam... raspitaj se ako možeš preko nekoga dobiti... možda koja tvoja frendica/frend, rođakinja, ili tko već, zna nekog dizajnera, nekoga tko piše za portal, radi u organizaiciji ili nešto, pa možda dođeš do ulaznica
__________________
Blog: Fashion in the air
FashionInTheAir is offline  
Odgovori s citatom
Odgovor


Tematski alati
Opcije prikaza

Kreni na podforum




Sva vremena su GMT +2. Trenutno vrijeme je: 01:47.